Перейти до змісту

Ужастики и зарисовки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

А по твоєму чого я запостив цю фотку?

Ізоляцію вони не позажимали бо було певно лінь обрізать направляючий пластмасовий сердечник.

А ще їм лінь було пообрізати залишки і біля кожного компа валявся закручений моток дроту.

Ніодного з 64х правильно обжатого коннектора + в чотирьох пачкордах переплутана послідовність пар

Якщо хтось з тих 'спецов' це читає то я хотів би сказать шо ви хлопці ІНВАЛІДИ! Вам би траншеї рить.. та і то ризиковано довірить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли горить план, і піджимають терміни - обживається - як швидше, а не як треба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміни їх не піджимали, до в'їзду бухгалтерії залишалось ще декілька днів.

Як результат половина компів була підключена на 10 Мбіт.

Довелось угробить пів дня щоб привести все це до людського стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ето еще что .. - а вот я раз наблюдал роботу електриков ... которых напрягли еще и фтп-ху розвести по робочим местам .. - чертовски тяжело натягивать выступающий из стены на 15см отрезок FTP до дырок патч-панели... всякое бывало но больше всего жгут именно електрики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

Згадався свій невеличкий досвід роботи в рівненській дирекціїї одного з банків, коли всі в оперзалі пинали ногами світчі, розкидані по підлозі, і заплутувались в дротах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема чим сфотографувати, але для бажаючих прошу поглянути на гуртожиток ВНУ за меморіалом.

Двома словами: "Новорічні" гирлянди з витої пари по фасаду, студенти вивісили ще в жовтні.

Хто-небуть сфотографуйте ту "Пафутинку" що накрила будівлю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про 3тій гуртожиток.

Підведіть студентам нормальний канал туди.

Там якийсь задрот через ideco роздає на весь гуртожиток 3 мегабіти уарнетовського Інета.

Серйозним провайдерам займатись такими речами буде напряжно, бо студентів щосеместру пересиляють між кімнатами (переукладання договорів і тд)

Тому якщо є бажаючі інтузіасти - вас радо приймуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна у нас павутинка =))

А на рахунок іннету з Туманом згоден, вдень не то що скачати а й вконтакті нормально посидіти неможу...

Нема чим сфотографувати, але для бажаючих прошу поглянути на гуртожиток ВНУ за меморіалом.

Двома словами: "Новорічні" гирлянди з витої пари по фасаду, студенти вивісили ще в жовтні.

Хто-небуть сфотографуйте ту "Пафутинку" що накрила будівлю!

Вдень постараюсь сфоторграфувати, зараз уже не видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Візор

690d6db67b8e.jpg

b61c2534a2e5.jpg

ac567eb2b7ef.jpg

7e437b7ccd1e.jpg

Далі фотки з того ж даху, але вже іншого великого сетестроітєля..

Мережа з гордою назвою C-R-X aka Сірікс.

6557281f1298.jpg

***

095dcf794440.jpg

***

1ff8388724e5.jpg

***

256a8551a658.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше чи пізніше ця внутрішня витуха, розкидана по даху, почне тріскати від жари/холоду і т.д.

На місці перегинів полопає зовнішня ізоляція. І утвориться набір трубочок, надітих на провідники.

Піде кілька сильних злив, в ці трубочки насочиться вода яка звісно потіче вниз.

Куди? Правильно - прямо в комп юзера на мережеву картку і материнку в придачу.

І оскільки електроніка ще поки що не водонепроникна, то це все дуже гарно пшикне. Вже бачив таке на власні очі.

Так що можу тільки поспівчувати абонентам цієї "мережі". <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ValD, про текущую воду это ты жжош, однако. капиллярное притяжение такое капиллярное.. =) я уже представил себе корпус, который заполняется водой через RJ45 > <

но вот то, что вместо изоляции вода создает на некотором протяжении кабеля проводник, да еще и с выходом "на воздух" - это правда. первая неудачно попавшая молния разрядится в комп юзера и грозозащита не спасет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо я мав чим сфотографувати, то б показав всю "користь" для АДСЛ в дворі свого будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок затікання води. В мережі, фотки якої я виклав, як мінімум один раз такий випадок був.

9тий поверх і ноут одразу біля вікна. Після першого ж дощу під ноутом була калюжа.  :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, я особисто бачив цю згорівшу мамку з розводами, які йшли від мережевої картки.

Це було років 2-3 тому, коли влітку були дуже сильні затяжні дощі.

Та й Tum@n ось підтвердив аналогічний випадок.

Так що я не "жгу" :rolleyes:

Ага. І ще: на відкритому повітрі через деякий час ізоляція внутрішньої витухи трошки розходиться. І вона перестає так щільно облягати провідники. Принаймні спостерігав і такий ефект. Чи може кабель був такий мейдінчайнівський... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...