Перейти до змісту

Велика Переможна війна за Незалежність .


Рекомендовані повідомлення

В 17.02.2024 в 08:25, Nokian сказав:

Ото віс,хто тут розмірковує щось про Іран , Ізраїль - знайте, понесете відповідальність..

А в мосада руки довгі .

А в ксір довгі ножі 

ти за ці всі роки так і нічого не зрозумів. Не зрозумів, що одні слова мають вагу, а інші ні, хоча і те і те просто слова. Що наприклад ти пізданув, що в Ірані буде повінь, то це немає для нас ніяких наслідків, а от коли ти пізданеш, що повінь буде в Копачівці, а цю піздьож підхватять інші довбойоби й і кфнцевому результаті хтось таки поведется, то це вже має наслідки, плзитивні- якщо повінь дійсно таки відбудется, й негативні - якщо ні. Й знову тобі, великому чітатєлю умних книжок, приходится розьяснювати прості приземлені речі

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 15,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

І ще, коли я когось вважаю не достатньо авторитетним,то мені так глибоко начхати ,що воно говорить, і хто його послухає 

А якщо хтось так переживає,що я скажу, і інші ,,поведуться,, - то він  таки підсвідомо визнає значну вищість мого авторитету за свій,тому й піниться та підскакує,і ніяк не заспокоїться .

Заздрість вона так діє 

 

 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим вивід наших військ з Авдіївки( далі просто нераціонально було утримувати), смерть Навального ,заява Буданова про  помсту за отруєння дружини ,все в один момент- дуже схоже на координацію наших дій з деякими силами в рашці.

За півтора місяці мають бути цікаві зміни 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Быльше треба переживати що з нами буде за півтора місяці, а не що там на кацапії

  • Дякую! 4
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 12:37, WebTraveller сказав:

Быльше треба переживати що з нами буде за півтора місяці, а не що там на кацапії

 

...? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну людина з вузьким кругозором вважає,що все крутиться виключно кругом неї 

Ніяк не збагне,що ,подобається нам,чи ні,ми лише мала країна на земній кулі, і те що в нас відбувається  та відьудеться- буде результатом глобальних процесів 

 

Як вирішать сильні світу цього- так і буде

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людині з "широким" кругозором ввижається що їй всі заздрять і думає що сильні світу цього з нею постійно на зв"язку і діляться своїми інсайдами. Ну це нічого, лікується...

Якщо не буде американської допомоги ше кілька місяців, то не треба бути на зв"язку з інопланетним розумом, щоб зрозуміти що нам буде триндєц

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме тому треба мати варіант а,б,в,г,д 

Ну і розуміти,що ворога треба знати досконало, знати,що в нього робиться,де і як можна на нього натиснути, і чого добитися 

А не просто ,будемо чекати ,поки нам щось дадуть.

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а,б,в,г,д,є і т.д. Любий з цих варіантів передбачає наявність коштів і зброї.

Наявність коштів теж нічого не гарантує, бо війському продукцію за углом в сільпо не купиш.

Як виявилось, то все НАТО не може чи не хоче виробляти ті ж снаряди в достатній кількості. одна північна корея рашці більше може поставити, чим все нато виробляє за рік

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 10:59, Nokian сказав:

І ще, коли я когось вважаю не достатньо авторитетним,то мені так глибоко начхати ,що воно говорить, і хто його послухає 

А якщо хтось так переживає,що я скажу, і інші ,,поведуться,, - то він  таки підсвідомо визнає значну вищість мого авторитету за свій,тому й піниться та підскакує,і ніяк не заспокоїться .

Заздрість вона так діє 

 

 

бля, який же ти все таки кончений

  • Подобається 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так Зеленський говорить нині американцям.

Дуже правильно.

 

Я перестану вважати США стратегічним партнером України, якщо нам не допоможуть, — Президент Зеленський.

«Ми дуже розраховуємо на позитивне рішення Конгресу, для нас цей пакет є життєво важливим. Ми не розглядаємо альтернативи, оскільки розраховуємо на США як нашого стратегічного партнера. Якщо ми говоримо про альтернативу, то це не наш стратегічний партнер», — заявив Президент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попугує сша - як не дасте грошей то ми обідимось і будемо дружити з іншими, але не сказав чи є кандидати.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 10:59, Nokian сказав:

І ще, коли я когось вважаю не достатньо авторитетним,то мені так глибоко начхати ,що воно говорить, і хто його послухає 

А якщо хтось так переживає,що я скажу, і інші ,,поведуться,, - то він  таки підсвідомо визнає значну вищість мого авторитету за свій,тому й піниться та підскакує,і ніяк не заспокоїться .

Заздрість вона так діє 

 

 

Тепер я зрозумів, чому ти "пінився і підскакував" в темі про крипту, після мого коментарю. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 20:58, Nokian сказав:

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

Думаєш "розчехляться" чи будуть далі готуватись до своїх виборів? А може вони думають таким чином змусити нас до переговорів? Путін їм сказав в інтерв"ю що готовий тільки Україна відмовляється. Корею змусили припинити війну і розділили так само і нас можуть, бо війна затягується і якщо росія переможе то до своєї армії добавить ще українців, тоді "братам" полякам, словакам, угорцям і іншим не позаздриш.

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ми не погодимось на переговори.

А Європа конкретно злякалась і допомога піде 

Думаю і конгрес до весни проголосує.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.02.2024 в 20:58, Nokian сказав:

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

А які їм плюси від допомоги нам? Хіба як випробувати зброю свою, плюс зараз бачать що в РФ літають ракети в нічого там не заржавіло, то зараз бюджет на зброю та модернізацію виділяти будуть ще більше для себе - це я думаю факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша країна в світі отримує вигоду від усього ,що в світі відбувається ,перше за всіх.

І більше за всіх.

Так само і в житті.

Думаю ти добре знаш,що буває ,коли посягнеш на першість якого начальника, гегемона)

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а всі імперії розвалюются і  начальники звільняются  від того, що стільки вигоди наотримували від всього, що вже не було куди складати :0016::0016:                  

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/17/2024 at 8:58 PM, Nokian said:

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

в байдена є інструменти надати зброю без конгресу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/17/2024 at 8:58 PM, Nokian said:

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

Поки вони 'розчехляться' може бути вже пізно 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.02.2024 в 11:32, case_l сказав:

в байдена є інструменти надати зброю без конгресу

В нього і раніше були інструменти дати зброю без конгресу - по лендлізу не давав а зараз дасть? Для діда зараз головне залишитись в кріслі, будуть під руки водили як колись брежнєва.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/18/2024 at 10:12 PM, jurgen007 said:

В нього і раніше були інструменти дати зброю без конгресу - по лендлізу не давав а зараз дасть? Для діда зараз головне залишитись в кріслі, будуть під руки водили як колись брежнєва.

Так, в байдена зараз мета - не надавати зброю (бо це він і так може робити), а шантажувати конгрес заради політичних дивідендів на виборах. Бо продовження лендлізу на 2024 рік не було підтримано в сенаті, де у демократів більшість.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/17/2024 at 8:58 PM, Nokian said:

Вивід наших з Авдіївки має показати республіканцям , що вони загралися  з спекуляціями по допомозі, і пора розчехлятися. 

а може це покаже республіканцям що треба домовлятись з хуйлом, інакше зі всіма містами України буде як з Авдіївкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...