Перейти до змісту

Вибір авто


romanc

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Unknown сказано:

Кожна жаба хвалить... 

)))

 

Що в нього з кліренсом?,  ділися досвідом. 

От не хвалю. Бо інакше, першим же постом написав би :)

Але ти неуважно дивився мої пости.

Жінка (після ВАЗ 2109), сказала: "Я всю дорогу бачу!" :) Машинка висока. З виду маленька, а всередині багато місця!

 

hyundai-matrix-1-gabaritnye-razmery.jpg

 

Ставлять ще проставки в стійки і тоді реально ще до 2-х чесних см вище. Я ще не ставив. Але, певно, на літо займуся цим питанням.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розхід палива тут явно завищений.  Середній у нього не більше 7,5. По трасі менше, десь до 6 літрів.

Взимку, з прогрівами, то 10л точно. а в місті, залежить від стилю їзди.

 

Якщо вже дивитися на економне авто - то надибав був 0,9л чи 1,1 - Шкода Citigo

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якщо вже дивитися на економне авто - то надибав був 0,9л чи 1,1 - Шкода Citigo

Ні. Вже краще взяти Фабію і мати спокій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Жінка (після ВАЗ 2109), сказала: "Я всю дорогу бачу!" :) Машинка висока.

Це практично ніяк з кліренсом не пов'язано.  Може бути висока з гарним оглядом пузотерка... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Unknown сказано:

Це практично ніяк з кліренсом не пов'язано.  Може бути висока з гарним оглядом пузотерка... 

то було перше враження.

Я дав характеристики, а чоловік нехай дивиться.

Буде в Луцьку - хай приїде - покажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

От не хвалю. Бо інакше, першим же постом написав би :)

Але ти неуважно дивився мої пости.

Жінка (після ВАЗ 2109), сказала: "Я всю дорогу бачу!" :) Машинка висока. З виду маленька, а всередині багато місця!

 

hyundai-matrix-1-gabaritnye-razmery.jpg

 

Ставлять ще проставки в стійки і тоді реально ще до 2-х чесних см вище. Я ще не ставив. Але, певно, на літо займуся цим питанням.

 

Тільки в багажнику місця  немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Gendruk сказано:

Тільки в багажнику місця  немає

Власне спостереження? Чи друг розповів? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш, ніж обрати, дивився різні огляди, читав відгуки і т.д.

 

Один із них.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю пости і розумію, що вимоги абсолютно протилежні. Якщо авто має бути не велике, то звідки там великий багажник? Так само і кліренс. По пам'яті тільки Сузукі має декілька моделей міні джипів. Ви оприділіться з габаритами, це має бути Матіз, Меріва чи Гольф? І кліренс стандарт 15-18 см. хватає повністю для наших доріг, крім лісу, степу і бездоріжжя. Але для цього вже і  SUV не кожен поїде. Рекомендую придивитись до Opel Meriva - великий салон, двигун 1.4-1.6 - https://auto.ria.com/uk/car/opel/meriva/

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, foma144 сказано:

Читаю пости і розумію, що вимоги абсолютно протилежні. Якщо авто має бути не велике, то звідки там великий багажник? Так само і кліренс. По пам'яті тільки Сузукі має декілька моделей міні джипів. Ви оприділіться з габаритами, це має бути Матіз, Меріва чи Гольф? І кліренс стандарт 15-18 см. хватає повністю для наших доріг, крім лісу, степу і бездоріжжя. Але для цього вже і  SUV не кожен поїде. Рекомендую придивитись до Opel Meriva - великий салон, двигун 1.4-1.6 - https://auto.ria.com/uk/car/opel/meriva/

І Зафіра туди (В теорії) підходить.

 

Як на мене, то "економний" майже / літровий двигун, буде програвати в динаміці.  Коли потрібно буде швидше "рвонути" обігнати - він буде тупити.

Хіба турбований буде.

 

Для жінки цікавий варіант Smart for two. Але то на любителя.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Зафіра туди (В теорії) підходить.

 

Судячи з порад  то все туди підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Власне спостереження? Чи друг розповів? :)

 

Власне, не міряв, але на око довжина сантиметрів 40?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Gendruk сказано:

Власне, не міряв, але на око довжина сантиметрів 40?

їбать в тебе око...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

їбать в тебе око...

Ну візуально там багажник дійсно малий, якщо комплект резини в багажнік не влазить - малий. Ну це моє ІМХО, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zheny@ сказано:

того, що я дивився, то це

Мітсубіші кольт.

Сузукі Свіфт

Ніссан Ноут

Ще можна глянути на

Хюндай і-10

Кольт,  свіфт та і-10 помітно більші за сандеро по салону? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

Ну візуально там багажник дійсно малий, якщо комплект резини в багажнік не влазить - малий. Ну це моє ІМХО, не більше.

Ти не повіриш!!  Влазить. всі 4 колеса. Аккурат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Судячи з порад  то все туди підходить.

 Ти процитував, щоб підтвердити моє твердження?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2022 at 12:23, romanc сказано:

Кашкаи уже от 8 стали. Из битков ренегат, но тоже дороже.

Із сув до 8т нічо нормального не найдеш. За 10т можна найти нормального копаса першого покоління, машинка прикольна і надійна, непогано рулиться і маневрена. Правда якшо на повному приводі то з росходом там буде пічаль.

Ренегат прикольний, но живий і більш менш нормально зібраний буде значно більше 10т, хіба шо повезе і хтось буде свого срочно продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрели ниссан нот. Вроде сказала да, может после недели без машины и поездок на кенгу с кофеваркой)).

Добавилась еще  сузука sx4, даже 4х4 подключаемый.

Обошел наш авторынок, половина машин с Луцка.

Румстеры интересные, но гниют.

Сеат ибица фаршированые хорошо.

Новый попандос со свежерастаможеными авто - "письма счастья" от таможни, приходят даже на белые номера, "доплатите и спите спокойно", перекуп 1200 евро доплатил за купленого на перепродажу за 10к фолькса.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, foma144 сказал:

Читаю пости і розумію, що вимоги абсолютно протилежні. Якщо авто має бути не велике, то звідки там великий багажник? Так само і кліренс. По пам'яті тільки Сузукі має декілька моделей міні джипів. Ви оприділіться з габаритами, це має бути Матіз, Меріва чи Гольф? І кліренс стандарт 15-18 см. хватає повністю для наших доріг, крім лісу, степу і бездоріжжя. Але для цього вже і  SUV не кожен поїде. Рекомендую придивитись до Opel Meriva - великий салон, двигун 1.4-1.6 - https://auto.ria.com/uk/car/opel/meriva/

Мерива второго поколения симотная.

У нас зимой лед во дворе. Хонда и кенгу статуют, с-мах и нот толкали, может резина.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zheny@ сказал:

От не хвалю. Бо інакше, першим же постом написав би :)

Але ти неуважно дивився мої пости.

Жінка (після ВАЗ 2109), сказала: "Я всю дорогу бачу!" :) Машинка висока. З виду маленька, а всередині багато місця!

 

hyundai-matrix-1-gabaritnye-razmery.jpg

 

Ставлять ще проставки в стійки і тоді реально ще до 2-х чесних см вище. Я ще не ставив. Але, певно, на літо займуся цим питанням.

 

после замены передних стоек на с-максе заметил, что морда поднялась, заказал в мелитополе пружины назад +0,5 мм пруток, как в рестайле и +10 по высоте. Вот и поднялся клиренс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант Fiat 500l. Мав на продаж таке.  Тільки бензин , дизель не їде.  Американці на дуже гарній комплектаціїї - кліма , парктроніки камера. Компактне авто а місця дууже багато як  в салоні так і багажнику. По бюджету дорожче вийде правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, romanc сказано:

Новый попандос со свежерастаможеными авто - "письма счастья" от таможни, приходят даже на белые номера, "доплатите и спите спокойно", перекуп 1200 евро доплатил за купленого на перепродажу за 10к фолькса.

це як і на підставі чого?

Типу  -- при розмитненні була жорстко занижена митна вартість, і тепер митниця прокинулась? Спочатку заплатив хабар, за те, щоб знизити митні платежі, а тепер доплатив те, що мало б бути без хабара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого морочитися?

Купи нову Ладу https://lada.ua/?utm_medium=cpc&utm_source=google&gclid=Cj0KCQiAmKiQBhClARIsAKtSj-nP5CkpvCm8nexShvQm27JAzDMZspw_8NeplMnuMX2F-o-GBLxYmasaAlCaEALw_wcB 

Розстрочка на 7 років  під 0 відсотків.

Підтримай Вітчизняного виробника.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...