Перейти до змісту

Робота в Польщі


Рекомендовані повідомлення

10 minutes ago, Zheny@ said:

в Україні є один - ОДИН- суттєвий і жирний +

Тебе ніхто не спитає де ти взяв гроші на нову Тесла 2022 року. При тому, що офіційно ти працюєш на мінімалку.

ТАМ, такого немає. ти ВСЕ маєш задекларувати. ПОВНІСТЮ,

Ось це якраз і є одним з пунктів, чому так хочеться "туди" на пмж:(

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, bormotuha сказано:

Ото трагедія!  Зате там працюють і заробляють. Коли був у Німеччині, німець казав, що важко знайти робочих, бо ніхто після роботи не хоче йти працювати. Очевидно роботягам вистачає доходів.

Уточнював наших чи німців чи поляків?

Якщо пропонував за ті ж 5-6€ /год то хєр підуть робити.  Якщо за 10-12€ - інша справа.

Приїхали заробити, а не наробитися.

Крім того, в Німеччині законодавство більш жорстко регулює погодинну роботу. Це тобі не Польща!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xc90 сказано:

Ось це якраз і є одним з пунктів, чому так хочеться "туди" на пмж:(

Але там соц забезпечення на рівень краще, ніж наше.

 а при грамотному підході, то можна і та, як і у нас.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Waver сказано:

Доречі, про еміграцію... як раз почалась реєстрація на Green Card: все офіційно та безкоштовно. Вся інформація та інструкція по ссилці.

https://dvprogram.state.gov/?fbclid=IwAR2Vcrt9c507A9VSfF8kfKk-e2VihQrADCS8q5lML94XDOoLqta8rDgpbrM

Круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Уточнював наших чи німців чи поляків?

Якщо пропонував за ті ж 5-6€ /год то хєр підуть робити.  Якщо за 10-12€ - інша справа.

Ти не розумієш, німці не хочуть працювати понад норму, навіть за хороші гроші, я працював по 12 годин за 8 євро + харчування+ проживання. На харчування у середньому йшло 50 євро на тиждень, причому, з'їдав більше, як удома, щодня міг з'їсти дві шоколадки і три йогурта, дома собі цього дозволити не можу. За рік погладшав на 11 кг. Чистими за місяць додому привозив по 2 тис.

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bormotuha сказано:

Ти не розумієш, німці не хочуть працювати понад норму, навіть за хороші гроші, я працював по 12 годин за 8 євро + харчування+ проживання. На харчування у середньому йшло 50 євро на тиждень, причому, не їв більше, як удома, щодня міг з'їсти дві шоколадки і три йогурта, дома собі цього дозволити не можу. За рік погладшав на 11 кг.

Хіба я щось інакше сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Waver сказал:

Доречі, про еміграцію... як раз почалась реєстрація на Green Card: все офіційно та безкоштовно. Вся інформація та інструкція по ссилці.

https://dvprogram.state.gov/?fbclid=IwAR2Vcrt9c507A9VSfF8kfKk-e2VihQrADCS8q5lML94XDOoLqta8rDgpbrM

Ндя. Рейтинг моєї професії (як я розумію опис) може бути від 6,0 до <7,0. А у вимогах кажуть про професії з рейтингом від 7,0 та вище. Так що пічалька. Хоча деякі позиції моєї професії (по яких теж підхожу) мають рейтинг від 7,0 до 8,0 :). Трохи незрозуміло це взагалі.

 

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Доречі, про еміграцію... як раз почалась реєстрація на Green Card: все офіційно та безкоштовно. Вся інформація та інструкція по ссилці.

https://dvprogram.state.gov/?fbclid=IwAR2Vcrt9c507A9VSfF8kfKk-e2VihQrADCS8q5lML94XDOoLqta8rDgpbrM

Spoiler

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, bormotuha сказал:

Ото трагедія!  Зате там працюють і заробляють. Коли був у Німеччині, німець казав, що важко знайти робочих, бо ніхто після роботи не хоче йти працювати. Очевидно роботягам вистачає доходів.

У нас тоже алкашам хватает сдачи бутылок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

в Україні є один - ОДИН- суттєвий і жирний +

Тебе ніхто не спитає де ти взяв гроші на нову Тесла 2022 року. При тому, що офіційно ти працюєш на мінімалку.

ТАМ, такого немає. ти ВСЕ маєш задекларувати. ПОВНІСТЮ,

 

И налоги с работяги больше чем у нас.

В Венгрии 33,5% вычеты из брутто. И это немного по европейским меркам. Поэтому наши и ездят в Германию по польской визе.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, romanc said:

И налоги с работяги больше чем у нас.

В Венгрии 33,5% вычеты из брутто. И это немного по европейским меркам. Поэтому наши и ездят в Германию по польской визе.

Так і в нас далеко не 19,5 про що політики замилюють очі роками. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, xc90 сказал:

Так і в нас далеко не 19,5 про що політики замилюють очі роками. 

А які в нас ще приховані податки? ПДВ? Так воно і в інших державах є. Чи соцвнесок? Так він також є в інших державах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

А які в нас ще приховані податки? ПДВ? Так воно і в інших державах є. Чи соцвнесок? Так він також є в інших державах.

Чудний ти чоловік: в першому ж питанні напряму вживаєш словосполучення "приховані податки", а потім ставиш в приклад інші країни, де громадяни чітко і безпосередньо бачать скільки і кому платять зі своєї зп.

p.s. І це я ще не згадав за часто-густо прогресивну шкалу оподаткування "там".

Змінено користувачем xc90
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, xc90 сказал:

Чудний ти чоловік: в першому ж питанні напряму вживаєш словосполучення "приховані податки", а потім ставиш в приклад інші країни, де громадяни чітко і безпосередньо бачать скільки і кому платять зі своєї зп.

Так які в нас "приховані податки", що громадяни не бачать кому і скільки податків платять зі своєї зп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, volks said:

Так які в нас "приховані податки", що громадяни не бачать кому і скільки податків платять зі своєї зп?

Вернись до першого мого посту на цю тему. Ти платиш 19,5%? Ніт. Що мені толку з того, що ти молодець і знаєш про ЄСВ і ПДВ?

Поясню трохи зрозуміліше - мене не вкурвлює платити 40+%, бо це +/- однаковий рівень із сусідніми країнами (Грузію з 10% і  Латвію з 36% не беру до уваги). Мене вкурвлює, що потім ці ж гроші мені підносять ніби подачку з барського плеча.

akademiia-velyka-restavratsiia.thumb.jpg.2c5b0bf9c31624dfec9eb82ff32532e1.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, xc90 сказал:

Вернись до першого мого посту на цю тему.

Так до першого посту питань немає. 

Питання були до цього

10 часов назад, xc90 сказал:

Так і в нас далеко не 19,5 про що політики замилюють очі роками. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

@xc90 @volks  дівчатка, не сваріться.

Ви відійшли від теми.

 

 

А що там в Польщі по податках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, volks сказано:

А що там в Польщі по податках?

Платять всі. І система оподаткування там доволі складна. До скількись там  зароблених одні відсотки , після того інші.

Але для наших, можна частину сплачених повернути. За умови чесного працевлаштування.

Сума буде залежати від ЗП. І ще є моменти. Якщо є діти, то сума повернених податків буде більшою. Якщо один (одна) виховуєш дитину (дітей) , ще  цікавіша.

Діти в Польщі вважаються дітьми до моменту поки вони не підуть на роботу і поки вчаться.

Пішов на роботу у 18 років - не дитина.

Вчиться ще у 21 і не працює - ще дитина.

Отаке.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Zheny@ сказал:

Пішов на роботу у 18 років - не дитина.

Вчиться ще у 21 і не працює - ще дитина.

Отаке.

В нас щось подібне також є. Платиш аліменти до 18 років. Якщо дитина на державному в універі, то до 23 років. Поки не закінчить універ.

 

Якщо маєш 2 і більше дітей, то за певних умов також можеш менше сплачувати податків.

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, weldermaster сказано:

В нас щось подібне також є. Платиш аліменти до 18 років. Якщо дитина на державному в універі, то до 23 років. Поки не закінчить універ.

 

Якщо маєш 2 і більше дітей, то за певних умов також можеш менше сплачувати податків.

У нас можна  повернути частину ПДФО, якщо у тебе дити вчиться на платному ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З податками в PL взагалі цікаво: якщо добре вникнути в систему, то можна навіть непогано заощаджувати. Друг-айтішник вже 3-ій рік там, то якось умудряється техніку "для роботи" купувати і при цьому якийсь смішний відсоток платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, xc90 сказано:

З податками в PL взагалі цікаво: якщо добре вникнути в систему, то можна навіть непогано заощаджувати. Друг-айтішник вже 3-ій рік там, то якось умудряється техніку "для роботи" купувати і при цьому якийсь смішний відсоток платити.

Дири в законах є скрізь.

Всі користуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Написал знакомый из Пинска, зовет в собяниновку конструктором зп 60-100т рублей. И он за нее ездит на заработки, а жена с детьми в Пинске.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

 Написал знакомый из Пинска, зовет в собяниновку конструктором зп 60-100т рублей. И он за нее ездит на заработки, а жена с детьми в Пинске.

Щось небагато як для негумової. А в Білорусі скільки таким конструкторам платять?

 

І взаалі, підкажи йому, щоб на айпішніка перевчився. Буде вдома сидіти і не менше отримуватиме, а з часом, як виросте з червня, взагалі лопатою гроші гребтиме))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...