Перейти до змісту

Робота в Польщі


Рекомендовані повідомлення

Хочу дізнатись про ваш досвід. Наразі працюю в Польщі по умові злеценя, робота залежить від поставки компонентів та замовлень, тому маю досі нестабільну зарплатню. Хотілось би знайти щось краще - умова о праце, більша ставка для студентів до 26х, в ідеалі щоб роботодавець переробляв карту побиту. Де і як працювали ви? Чи може хтось підказати кращі вакансії? Усім буду дуже вдячна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Pirate2000 сказано:

Хочу дізнатись про ваш досвід. Наразі працюю в Польщі по умові злеценя, робота залежить від поставки компонентів та замовлень, тому маю досі нестабільну зарплатню. Хотілось би знайти щось краще - умова о праце, більша ставка для студентів до 26х, в ідеалі щоб роботодавець переробляв карту побиту. Де і як працювали ви? Чи може хтось підказати кращі вакансії? Усім буду дуже вдячна. 

Варто прочитати на яких засадах дають карту побиту.

Перший раз в Польщі, то її ніхто не дасть.  Для початку дадуть від воєвуди запрошення. І то не факт.

І не для студентів більша ставка, а для всіх, хто не досяг 26-річного віку. Йде звільнення від частини податків. На практиці +1зл до години роботи.

 

Якщо ви працюєте від виробітку , (на акорд), то так і будуть платити. Скільки зробили.

Якщо погодинно, то неважливо, стояли ви працювали, заплатять.

 

Що за робота, де, оплата?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз ситуація з роботою в Польщі? Варто зараз туди їхати? Чи з весни їхати?

 

В неділю піду робити прививку

 

Пропоную зробити тут на Борді групу для тих хто цікавиться роботою за кордоном. Доручемо це Жені.

Буде цікавити в першу чергу куди, як і навіщо. Досвід тих хто був. Рекомендації. Документи. І т.д.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так была тема.

Польша закрыла въезд невакцинированым, даже транзит не пускают, чешские трехмесяные визы невакцинированых опять везут через Венгрию

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, weldermaster сказано:

Яка зараз ситуація з роботою в Польщі? Варто зараз туди їхати? Чи з весни їхати?

 

В неділю піду робити прививку

 

Пропоную зробити тут на Борді групу для тих хто цікавиться роботою за кордоном. Доручемо це Жені.

Буде цікавити в першу чергу куди, як і навіщо. Досвід тих хто був. Рекомендації. Документи. І т.д.

А сенс?

На ФБ тих груп вагон.

 

Їхати? Як кому. На ту ЗП, що мені пропонують там, де я був, сенсу ніякого.  Тут маю + - те ж саме. Тільки дома і по 8 годин.

Якщо їхати, то щоб виходило хоча б 4000-4500 на руки чистими.  (~1000€)

Це моя думка.

В кого ЗП 10-12К тут, то йому і на 3500-4000 вже дуже добре.

 

 

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

А сенс?

На ФБ тих груп вагон.


.

 

 

 

 

За процент отправлять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Zheny@ said:

Якщо їхати, то щоб виходило хоча б 4000-4500 на руки чистими.  (~1000€)

Це за скільки робочих годин в місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це за скільки робочих годин в місяць?

від 10 до 12 год/день.

Як яка робота. Як яка фірма. Як який графік. Дуже багато моментів та нюансів.

Тут немає однозначної відповіді.

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Zheny@ said:

від 10 до 12 год/день.

Як яка робота. Як яка фірма. Як який графік. Дуже багато моментів та нюансів.

Тут немає однозначної відповіді.

 

 

Ну я хотів уточнити наступне: українець із зарплатою тут 12000 за 8 годинний робочий день (плюс відпустка, лікарняні тощо) поїде маслати по 12 годин там плюс суботи (десь 300 годин на місяць) за 6,7*4000=27000, і це буде

1 hour ago, Zheny@ said:

дуже добре.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну я хотів уточнити наступне: українець із зарплатою тут 12000 за 8 годинний робочий день (плюс відпустка, лікарняні тощо) поїде маслати по 12 годин там плюс суботи (десь 300 годин на місяць) за 6,7*4000=27000, і це буде

?

Трохи не так.

Якщо мінімалка 14,3зл. по 10 год то це 143зл день. 22 роб дня на 143 ~21500 грн.

Якщо по 12 год, то це 22*171,6~25600 грн.

Це  без субот і без подвійних годин.  В багатьох понаднорма це 14,3*2 (Якщо мова  про мінімалку) = тому 8 год то є стандарт.

22 роб дня по 8 год і по 14,3 = 2517зл + 22 роб дня по 2 год по 28,6 = 1256 зл і разом = 3773 * 6,8 = 25600. Це по 10 год. Те ж саме, що по 12 на мінімалці.

 

Але є робота, де одразу 15-16 і більше зл/год.  Зварювальник має від 20зл/год. Навіть 25! 

Тому тепер забий в схему мінімалка не 14,3 а 16зл. і  по 10 год. 220 год по 16зл/год це 3500. ~24 000 грн Тобто ще 100$ в порівнянні із мінімалкою.

ну і 22 роб дня по 8 год і по 16 зл + 22 роб дня по 2год по 32зл = 2816+1408 = 4224зл = 28700.

 

Щодо відпусток і лікарняних, то  лікарняні все чесно оплачуються, при офіційній роботі.  А відпустка, то таке, якщо їдеш на 6 місяців, то якби і не особо коли.

 

300годн місяць,Ю це самий хороший місяць. При зп в 16зл/год = 4800зл. Понад 1000€.

 

І ще ти рахуй від зворотнього.  Тут маєш 12 000 грн і 176 роб годин. = 68грн / год.  - 10 зл. А ти їдеш на зп +40%. Це вигідно чи ні?

 

 

 

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Zheny@ сказал:

І ще ти рахуй від зворотнього.  Тут маєш 12 000 грн і 176 роб годин. = 68грн / год.  - 10 зл. А ти їдеш на зп +40%. Це вигідно чи ні?

Тут тобі по 10-12 годин ніхто не дозволить робити. По друге, вибір роботи тут взагалі як такий відсутній. Зварювальники ніби і нада. Але як стикнешся з пошуком роботи, то або вже взяли людину, або зарплата в два рази нижча чим в оголошені. Або фірма рога і копита. Короче повний мрак.

Змінено користувачем weldermaster
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Cherman сказал:

Не роби на дядю, сам оформляйся ФОП-ом та шукай замовлення. Якщо ти крутий зварювальник, то хватить на хліб з маслом і не тільки. 

Працював я фопом. В доковідні часи на хліб з ікрою хватало. Зараз все стало. І на довго. І не лише в мене.

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З того що я сам знаю і "пробував".

1) потрібно шукати роботу "напряму". Бажано. Але це доволі складно. Якщо посередники, то бажано не наші. А якщо й наші, то, принаймні, шукати відгуки про них.

  1а) В ідеалі із кимось із знайомих, хто уже був. І знає, що там нормально і не кинуть.

2) вимагати пакет документів. Договори всі  і т.д.

3) Запрошення не вартує 100 Доларів. Звичайне піврічне - 30 зл. Все що вище - нагріваються посередники.

4) Шукати роботу з безкоштовним житлом. Або, не більше 300зл/міс. І при цьому мають бути ВСІ умови. Кухня, душ, туалет, інтернет, людська спальня і т.д.

5) безкоштовний доїзд до роботи. Або компенсація. Інакше немає сенсу. Проїзд доволі дорогий.

6) Шукати роботу де понаднормові оплачуються. Або оплата, вища за мінімалку.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, weldermaster сказано:

Працював я фопом. В доковідні часи на хліб з ікрою хватало. Зараз все стало. І на довго. І не лише в мене.

Вибач, але в хороших зварювальників не ставало нічого. У них на півроку наперед було розписано все.

Зараз теж.

Кузовні ремонти авто, черги. Поварити труби там всякі на будовах чи ще щось - черги.

Сантехніки Сраний сток в ванній прочистити хочуть 500 грн.  Мінімум 300. 5-10 замовлень в день і тобі навіть Німеччини не потрібно. А то зварювання!

В Польщі хочуть уже універсалів MIG / MAG / TIG і т.д. Але оплата від 17 зл старт.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Zheny@ said:

Але оплата від 17 зл старт.

4 євро за годину зварювання? Та хай ідуть в пішу еротичну з такою зарплатою! Я правильно кажу, @weldermaster?))

 

ПС. 3,7!!! Глянув кантор.пл, девальвував трохи злотий, вже долар по 4. 
І лише найгарніша валюта світу все зміцнюється і зміцнюється, скоро поляки до нас на заробітки приїжджатимуть :) 

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Cherman сказал:

Підтримаю думку @Zheny@. Зварювання, вроді, не та сфера діяльності, на яку ковід вплинув. Треба було в родича дещо зварити, то ледь знайшов для мене час в цьому місяці, хоча домовлявся ще в серпні. 

Чим ваш родич займається. Тоєсть що варить? Гаражні ворота? Машини? Що саме? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен, хто їде за кордон, повинен усвідомити і зрозуміти, для себе, 1 річ.

З якою метою він туди їде?

1)  На роботу

2)  заробляти

 

Якщо 1),  а таких дуже багато, вони звикли, їм добре там. (А там реально краще, людиною себе відчуваєш, і "Дихати легше").  І вже пофіг, що тут можна мати +- стільки ж, а часом і більше. Бо це вже робота.

В колеги на роботі чоловік водій. Фурою їздить. Тижнями немає. а по ЗП, тут те ж саме! Можна (з його навичками) мати більше!  АБо їздити далі. І мати ще більше. Але, як я казав, це вже спосіб життя. Так  звик, так добре. То така робота!

 

2-й варіант. Коли ти тут в силу різних причин не можеш мати більше (умовна медсестра, яка отримує державну мінімалку),  То вона поїде заробляти. Бо за місяць роботи вона отримає (там вище рахували), щонайменше 3 (три) своїх ЗП!

Або й чотири!  То це справжні заробітки.

 

Щодо можливості втратити сім'ю, що я дуже часто чую.  То це можна зробити не виїжджаючи з Луцька.

Якщо у вас в сім'ї все добре. То можна сміливо їхати і не переживати.  Хочеш бачити дружину частійше? - Пришли їй грошей на квиток! Еколайнз по 300 грн білети з Рівного у Вроцлав продавав. 600 у дві сторони!  (звичайний квиток був 700+ в одну сторону!) Готель вартує не так і дорого. І всі щасливі і світ побачили. + дітям подарунки. 

Я не буду багато повторювати, я це все уже писав і не раз.

 

Забув за 3й варіант. Самий поганий.

Їдуть подалі від жінки / чоловіка. Бо заколупав(ла), ниє - їдь на заробітки. А там уже - у всі тяжкі. Бухло, гульдибан  і т.д.

А потім приїжджають, і розказують, які ху*ові поляки / німці / чехи - наіпали - не заплатили. Чи побили і забрали і всяке таке.

Звісно, випадки кидалова є! І не раз. Але я вище писав, якщо ти їдеш на чесну роботу (а не на 3 місяці по БІО, коли по факту ти туристі не маєш права працювати, не заплатили і послали - сам винен), то цей момент сходить на нуль. В більшості.

 

 

 

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, шкода що Сашко не з нами. Зараз він би швиденько розпедалив топікстартерші всі нюанси заробітчанства))

 

@Cherman, ото треба було тобі доводити людину до бану на місяць? Від кого тепер дізнаватися про заробітки на норвежських бурових чи в африканських шпиталях?))

  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zheny@ сказал:

Забув за 3й варіант.

Є ще й 4-й варіант 

Працевлаштування, виїзд на ПМЖ, еміграція.

Враховуючи те, що робиться у нашій країні то цей варіант також починає набувати прихильності у заробітчан.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Electronshik сказано:

Є ще й 4-й варіант 

Працевлаштування, виїзд на ПМЖ, еміграція.

Враховуючи те, що робиться у нашій країні то цей варіант також починає набувати прихильності у заробітчан.

ми ж говоримо про заробити, поїхати на роботу.

Виїзд з країни, еміграція - це взагалі окрема тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@  дійсно тут говорять про заробітки, поїхати на роботу. Це вже потім цей четвертий варіант починається, якщо людина знайшла себе там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб на ПМЖ потрібно спочатку знайти роботу, закріпитися там. А потім перевозити сім'ю.

Робота це перший етап на шляху до еміграції. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, weldermaster said:

Щоб на ПМЖ потрібно спочатку знайти роботу, закріпитися там. А потім перевозити сім'ю.

Робота це перший етап на шляху до еміграції. 

Це типу як легший варіант, але особисто знаю людей, які обирали "хардовий" варіант і з дітьми на руках. 

Spoiler

Перший рік-другий, звісно, було непросто. Але зараз живуть значно краще, ніж якби залишились тут. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, xc90 сказано:

Це типу як легший варіант, але особисто знаю людей, які обирали "хардовий" варіант і з дітьми на руках. 

  Hide contents

Перший рік-другий, звісно, було непросто. Але зараз живуть значно краще, ніж якби залишились тут. 

 

в Україні є один - ОДИН- суттєвий і жирний +

Тебе ніхто не спитає де ти взяв гроші на нову Тесла 2022 року. При тому, що офіційно ти працюєш на мінімалку.

ТАМ, такого немає. ти ВСЕ маєш задекларувати. ПОВНІСТЮ,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тебе ніхто не спитає де ти взяв гроші на нову Тесла 2022 року. При тому, що офіційно ти працюєш на мінімалку.

ТАМ, такого немає. ти ВСЕ маєш задекларувати. ПОВНІСТЮ,

Ото трагедія!  Зате там працюють і заробляють. Коли був у Німеччині, німець казав, що важко знайти робочих, бо ніхто після роботи не хоче йти працювати. Очевидно роботягам вистачає доходів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...