Перейти до змісту

Вулицями Москви їздить Porsche 911, покритий чистим золотом


Shura

Рекомендовані повідомлення

Зазвичай золотом покривають ексклюзивні автомобілі, призначені для різних виставок і автошоу. На вулицях Москви була помічена машина, покрита не просто позолотою, а справжніми золотими пластинами. Причому це не виставковий екземпляр, а звичайна машина, що роз`їжджає по столиці. Золота модель – це розкішний Porsche 911 в кузові купе. Вартість базової комплектації цього авто навіть без золота в Росії становить від 3 888 000 рублів.

На оздоблення спорткара пішло не менше 20 кг чистого золота, повідомляє The Good Life.

Автомобіль, що недивно, має "круті" номери на бампері – 911. Крім того, машину прикрашають ажурні килимки з узорами в тон кузова.

Власник "золотого" Porsche поки не відомий.

1216711737.jpg

источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh: тож треба так з жиру біситись... якось дививсь передачу про зірок шоу-бізнесу, так там у 50-цента (репера) була машина з всякими позолотами... але обмежились лише дисками і педалями, та ще в салоні пару приколів, але тож пендоси :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В задачі питається - Н@}{%Я ....???

Просто вийди з плакатом і напиши "Маю гроші!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как по мне хоть платиной, ну не нравятся мне Порши :duel: Хоть бы тачку нормальную купил, а то Порш :0075:)))) Лох, кароче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как по мне хоть платиной, ну не нравятся мне Порши :D Хоть бы тачку нормальную купил, а то Порш :D)))) Лох, кароче :D

И не говори,на золото денег хватило,а нормальную крышу машине справить не хватило,плащевкой накрылся,точно лох :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха! Бачив цю машинку 2 години назад на Дерибасівські. В суботу буду в Луцьку, викладу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха! Бачив цю машинку 2 години назад на Дерибасівські. В суботу буду в Луцьку, викладу фото.

То може це українець дразнить своїм багацтвом москвичів?

Порадійте за хлопця :)  

P.S. Може цей раз мої пости не потруть, бо така вже тема серйозна, що жартувати зась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ви парні, треба було перевірити хто власник...

як? підбігаєш валиш ногою по колесу і спостерігаєш.... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і спостерігаєш, як на тебе летять з кулаками розбиратися н*х.. стукнув, а потім находять вмятинку (можливо зроблену твоєю головою) і заставлять золотом відавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харе завидовать, было бы у вас столько бабок, вы б еще и не такое делали :ok2:

Хотя я бы лучше титановый корпус предпочел :ok2:

Интересно, а как они определили что это чистое золото, может просто краска такая?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу сказати, що на золото воно похоже, але думаю що то муляж.

По-перше: золото трошки темніше-червоніше, а машина - аж жовта.

По-друге: вже занадто блищить та машинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше: золото трошки темніше-червоніше, а машина - аж жовта.

"Темніше-червоніше" - то те г@вно, що з Туреччини возять, а золото 999,9 проби жовте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний.

Але не настільки жовте.

Хоч вір, хоч перевір, але саме таке жовте, як на тому Porsche.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...