Перейти до змісту

Вибір сімейного або іншого лікаря


Рекомендовані повідомлення

Вчора підписав декларацію з приватним лікарем (Центр сімейного здоров'я, пр. Грушевського, 14). Мені відразу запропонували вакцинуватися від грипу, вакцина здається Ваксігрип Тетра.

Мій лікар - https://www.facebook.com/familydocmariana/

Клініка - https://www.facebook.com/Dr.VitaliyDmytruk

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Вчора підписав декларацію з приватним лікарем (Центр сімейного здоров'я, пр. Грушевського, 14)

Чому вирішив саме туди піти, в них є договір зі службою зборов"я? Скільки тобі це обійшлося, і що натомість обіцяють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Unknown сказал:

Чому вирішив саме туди піти, в них є договір зі службою зборов"я? Скільки тобі це обійшлося, і що натомість обіцяють?

Гроші ходять за пацієнтом, тому мені це нічого не коштувало. Обіцяють те саме, що й будь-який сімейний лікар, тільки це приватний і у нього є розуміння, що гроші як прийшли за мною, так і піти можуть, якщо обслуговування не сподобається. Це клініка чоловіка і дружини. Про чоловіка чув гарні відгуки, але він свою квоту вибрав і більше не може заключати нові договори, тому почали заключати на дружину.

Не зрозумів що за служба здоров'я.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Не зрозумів що за служба здоров'я

Певно малось на увазі, що приватники мають бути якось «акредитовані» національною службою здоров’я, щоб їх можна було обирати собі в якості сімйених. Хоча раз декларацію можна підписати - це автоматично означає, що лікар «акредитований».

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yu2007 сказал:

Хоча раз декларацію можна підписати - це автоматично означає, що лікар «акредитований».

Саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

Вчора підписав декларацію з приватним лікарем (Центр сімейного здоров'я, пр. Грушевського, 14). Мені відразу запропонували вакцинуватися від грипу і навіть назвали вакцину, яка у них є, але я не запам'ятав назву. Якщо назвеш вакцини, то ймовірно згадаю, яку мені запропонували.

Дякую. Читав статтю про цей центр. Сподобалося.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В поліклініках тисячі клієнтів. Сімейні там вже трохи прикуїли від того бабла, що на них звалилося без будь-яких зусиль, лише через те, що вони приймають в поліклініках. Лікар мого малого усно відмовився підписувати договір з нами батьками, сказав що він дитячий і намагається дорослих не брати, хоча квоту не вибрав, а з знайомими, які йому ще й в кишеню гроші дають підписав аж бігом. Не захотів мати +2 клієнти, отримав -1, бо малого ми також перевели в приватну клініку.

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, bytheway сказал:

Дякую. Читав статтю про цей центр. Сподобалося.

А можна лінк на статтю? Бо вже трохи чув за цей центр, але хочеться більш докладно... Дякую!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, nickel said:

Гроші ходять за пацієнтом, тому мені це нічого не коштувало. Обіцяють те саме, що й будь-який сімейний лікар, тільки це приватний і у нього є розуміння, що гроші як прийшли за мною, так і піти можуть, якщо обслуговування не сподобається. Це клініка чоловіка і дружини. Про чоловіка чув гарні відгуки, але він свою квоту вибрав і більше не може заключати нові договори, тому почали заключати на дружину.

Не зрозумів що за служба здоров'я.

Зараз щоб попасти на прийом до профільного лікаря - ЛОРа, невропатолога і т.п. - потрібно взяти направлення в сімейного, як бути в цьому випадку? Трохи незручно їхати на направленням до сімейного в одну клініку, а потім по іншого лікаря в поліклініку... А історія хвороби - нову заводять?
Ну і ще різні нюанси, типу аналізів - в поліклініці вони безкоштовні, а у випадку з приватним сімейним? Так само - рентген, флюрографія в поліклініці безкоштовні за направленням сімейного.

Сама ідея з приватним сімейним лікарем - мені дуже подобається, але як бути з цими нюансами, про які я написав вище?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Зараз щоб попасти на прийом до профільного лікаря - ЛОРа, невропатолога і т.п. - потрібно взяти направлення в сімейного, як бути в цьому випадку?

Вони також дають направлення, з якими можна йти в будь-яку державну поліклініку. Направлення електронні, тому думаю, що можна отримати дистанційно в телефонному режимі.

Цитата

Трохи незручно їхати на направленням до сімейного в одну клініку, а потім по іншого лікаря в поліклініку...

В нас на ДПЗ амбулаторія, в ній лише сімейні і аналізи, а поліклініка на Кічкарівці, тому для мене нічого не зміниться. Профільні лікарі як були в в жопі світу, так і залишаться, але з електронним направленням я можу піти в будь-яку поліклініку.

Цитата

А історія хвороби - нову заводять?

Вони заводять нові, але якщо людина має хронічні хвороби, то може привезти їм свою історію з своєї поліклініки. 

Цитата

Ну і ще різні нюанси, типу аналізів - в поліклініці вони безкоштовні, а у випадку з приватним сімейним?

В них заключений договір з приватною клінікою, і аналізи, які державою включені в перелік безкоштовних послуг, у них також безкоштовні, це компенсує держава.

Цитата

Так само - рентген, флюрографія в поліклініці безкоштовні за направленням сімейного.

Я не впевнений, що вони безкоштовні. Але якщо ці послуги включені в перелік безкоштовних медичних послуг, то і в них вони будуть безкоштовними. Це працює для усіх сімейних лікарів.

Цитата

Сама ідея з приватним сімейним лікарем - мені дуже подобається, але як бути з цими нюансами, про які я написав вище?

Ніби на все дав відповідь.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, nickel said:

Я не впевнений, що вони безкоштовні. Але якщо ці послуги включені в перелік безкоштовних медичних послуг, то і в них вони будуть безкоштовними. Це працює для усіх сімейних лікарів.

сам був здивований, робив флюрографію і рентген носових пазух - грошей не взяли, навіть не натякали...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Bliksss сказал:

Дякую - навіть більше ніж я очікував ))

В такому випадку, потрібно собі підшукувати приватного сімейного ))

Це все лікар сам розповів без моїх запитань, єдине що попередила, що вона може дати лікарняний не більше як на 10 днів, бо більше 10 має бути комісія з 3 лікарів, а їх тільки 2. Але якщо лікарняний більше 10 днів, то зазвичай його призначає профільний лікар. Більше ніяких підводних каменів ні я не вловив ні вона не розповіла. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Bliksss сказал:

сам був здивований, робив флюрографію і рентген носових пазух - грошей не взяли, навіть не натякали...

Моя поліклініка 3, але пульмонолога в ній немає, тому мій старий  сімейний направив в 2 і одночасно на ренген, а на ренгені питає - мєсний? кажу - ні, вона - тоді 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Electronshik said:

А можна лінк на статтю? Бо вже трохи чув за цей центр, але хочеться більш докладно... Дякую!

Медреформа на Волині. Подружжя лікарів про те, як відкрити власний Центр сімейної медицини

https://shotam.info/medreforma-na-volyni-podruzhzhia-likariv-pro-te-iak-vidkryty-vlasnyy-tsentr-simeynoi-medytsyny/

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Electronshik сказал:

А можна лінк на статтю? Бо вже трохи чув за цей центр, але хочеться більш докладно... Дякую!

В статті і на твоє запитання є відповідь

Цитата

 

Не всі питання можна вирішити двом лікарям. Є, наприклад, лікарська консультативна комісія, яка має складатись з трьох лікарів. За зборів такої комісії ми могли б лікарняні на довший період часу виписувати, а так – можемо видавати листки непрацездатності лише на 10 днів.

Саме тому ми з Віталієм зараз плануємо розширюватись і шукаємо колег, які захотіли б приєднатись до нашої практики. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж чув від знайомих хороші відгуки... Ніяк не займусь переписатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.11.2020 в 09:58, nickel сказал:

Моя поліклініка 3, але пульмонолога в ній немає, тому мій старий  сімейний направив в 2 і одночасно на ренген, а на ренгені питає - мєсний? кажу - ні, вона - тоді 50 грн.

Електронне направлення на рентген було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.11.2020 в 09:58, nickel сказал:

Моя поліклініка 3, але пульмонолога в ній немає, тому мій старий  сімейний направив в 2 і одночасно на ренген, а на ренгені питає - мєсний? кажу - ні, вона - тоді 50 грн.

Електронне направлення на рентген було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, SAS сказал:

Електронне направлення на рентген було?

Ні, паперове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Vadimm сказал:

і я підпишусь

Я думав ти вже давно з ними бо поруч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...