Перейти до змісту

Вибір сімейного або іншого лікаря


Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, timomaas сказал:

так була мова,що в Дії можна змінювати прописку

Тільки прийняли закон, він ще навіть в дію не вступив, а в мене немає часу чекати. Я не вникав і законопроект не читав, тому не знаю як цей механізм працювати буде. Можливо ним зможуть скористатися лише ті військовозобов'язані, які проходили медогляд не менше 5 років тому.

Реформи це добре, але за останні дні не раз @обкав Супрун яка догадалася зробити що гроші ходять за пацієнтом, а медичні карти - ні. Тепер в мене є пусті медичні карти майже у кожній полікініці, а мою справжню медичну карту напевно продали в 14-15 роках, коли масово косили від армії.

Цю реформу треба було починати з створення електронної бази медичних карт, тоді в яку б поліклініку не пішов, новий лікар би бачив мої минулі болячки, як їх лікували і чим.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

новий лікар би бачив мої минулі болячки, як їх лікували і чим

ти хоч, щоб вони компромат на себе конкурентам надавали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, nickel сказал:

Тільки прийняли закон, він ще навіть в дію не вступив, а в мене немає часу чекати. Я не вникав і законопроект не читав, тому не знаю як цей механізм працювати буде. Можливо ним зможуть скористатися лише ті військовозобов'язані, які проходили медогляд не менше 5 років тому.

Реформи це добре, але за останні дні не раз @обкав Супрун яка догадалася зробити що гроші ходять за пацієнтом, а медичні карти - ні. Тепер в мене є пусті медичні карти майже у кожній полікініці, а мою справжню медичну карту напевно продали в 14-15 роках, коли масово косили від армії.

Цю реформу треба було починати з створення електронної бази медичних карт, тоді в яку б поліклініку не пішов, новий лікар би бачив мої минулі болячки, як їх лікували і чим.

Каже що вже в Луцьку діє.

image.png.4d932b568be95faff430cb82fcf0f95a.png

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...