Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, romanc сказано:

кто у вас там в Куршавелях отдыхал?

Там куча москалів міліонерів-міліардерів і наші хорошковскі вірус підцепили.Вони ,що в *десна* там с москалями цілувалися,чи що?

https://strana.ua/news/256337-kto-iz-izvestnykh-ukraintsev-zarazilsja-koronavirusom-shakhov-favorov-skorobohach.html

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, igrok said:

Я по роботі дуже добре знаю цю лікарню,облазили ії з веру до низу.Це бувша обкомівська лікарня,там не головний лікар,а начмед(підпорядковуються обл.лікарні)Якщо зроблять все по розумному,то це вихід .Дуже добре все сплановано,зроблено на совість.Моя думка-це єдине правильне рішення,зробити там лікарню для коронавірусних хворих.

Це там де центр редпродуктивної медицини і пластичної хірургії? Чи вони в іншій будівлі десь поряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sergkots сказано:

Модерн та Тигрес здається не в тих кругах.

У Модерна заводи і офіси у всій Європі.

І Петро Павлович літає куди хоче.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Це там де центр редпродуктивної медицини і пластичної хірургії? Чи вони в іншій будівлі десь поряд?

Лікарня там же, але інша будівля.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Віталій СК said:

І тебе в ту ж палату. Будеш пояснювати всім, що паніки в Америці немає.

В америці цей вірус та карантин навпаки ще більше згуртував націю, і бачу що рівень паніки в людей напряму залежить від їхнього соціального рівня,  рівня їхньої освіти, розуміння ситуації,  вміння аналізувати інформацію та робити якісь висновки, тобто простими словами -  здібності включати голову. Певно, нам дуже повезло, бо вдома, тобто серед тих людей де ми зараз проживаємо, куди ходимо в магазин і т.д. -  ніякої паніки я не бачу, бо майже всі сурово але спокійно дотримуються карантину та тримають себе в руках. Те ж саме майже всюди в маленьких але робочих містечках по МідВесті, тобто де я зараз працюю, звідки та куди вожу різні вантажі. Так, всюди ввели та сурово стали дотримуватись карантину, але там де і з ким я працюю ніякої паніки я не бачу. Навпаки, побачів ще більшого згуртування нації та всіх адекватних людей. Маю трохи фото, є що показати та про що розказати, від пустих Чикагських вулиць до веселих студенток які ринулись в "дешеві" готелі під час карантину і тепер від скуки та бєздєлія показують з вікон всім свої цицьки... до фото того до як в маленьких містечках по всій країні все це згуртувало людей і вони підтримують та допомагають один одному.  Тільки, був би час та бажання це все показувати...

А те що твориться в деяких містах чи районах (дуже залежность від того які соціальні групи населення там проживають), а америка велика та дуже різна - ми так само бачимо тільки з "наших" новин та інтернету (а там також все в залежності від хайпу та від того що народ хоче бачіти та яких зрєліщ),  так що, побачіш щось цікаве про америку - покажеш, посміємся разом.

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Це там де центр редпродуктивної медицини і пластичної хірургії? Чи вони в іншій будівлі десь поряд?

Все на одній території.І лабораторний комплекс там окремо,був дуже потужний,може відновлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

У Модерна заводи і офіси у всій Європі.

І Петро Павлович літає куди хоче.

 

Та то зрозуміло, але питання стояло так:

50 хвилин тому, romanc сказано:

https://www.volynnews.com/news/all/u-volynianyna-ekspres-test-vyiavyv-koronavirus/

кто у вас там в Куршавелях отдыхал?

Через що і відповідь була відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

на виїздах блокпости і штрафи за відсутність масок рукавиць і дезинфектора в авто.

Ще про Іспанію https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/33974.phtml

img_5e78ac8366300.jpeg

Змінено користувачем igrok
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про заробітчан. Історія починається з того, як "американські заробітчани" привезли вірус в Україну, але можна подивитись і до кінця, цікаві припущення висуваються)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Брат так вчив - щоб перемогти у бійці, треба на удар відповідати сильнішим ударом, на один удар двома. Не агріться до мене і я не буду, скотиняки. :)

Так ось чого Нікель так борзо пропонує адресу сказати... Там їх ДВОЄ...

  • Ха-ха 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Werwolf777 сказал:

ніде не кажуть, хто і звідки 2-й заражений на Волині...:0026:

Пам'ятаєш ,писали про чоловіка ,що повернувся з Франціі і була підозра на коронавірус?

Вірус підтвердили не у нього,а у його товариша

А  2 випадок-це дівчинка 7 років

Це те,що я читала в ЗМІ наших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б порівняти загальну смертність за аналогічний період минулого року в Китаї, Італії, Іспанії. Хоча, для такої кількості населення, як в Китаї їх 3-4 тис. смертей від коронавірусу нічого не покажуть. Ще цікаво, що епідеміологічний поріг для України близько 500 чол. на 100 000, а в нас вже надзвичайна ситуація.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СОсь тут достатньо аргументованої інформації.

На рахунок виявлення вірусу.

Виявляються ж антитіла до нього(експрес тестом), тобто всі ,хто ним перехворів даватимуть позитивний тест.

Крім того,аби виникла хвороба,аби людина заражала інших- треба ще аби вірусу в організмі була ПЕВНА  кількість.

Тому любий лікар скаже,що діагноз ХВОРОБИ саме хвороби ,а не вірусоносійства,ставиться на сукупності симптомів.,нежить ,кашель, підвищена температура,озноб,ломота ,загальна слабкість.

А визначати людину заражальником інших лише на підставі наявності антитіл до вірусу у нього в крові не зовсім правильно

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А визначати людину заражальником інших лише на підставі наявності антитіл до вірусу у нього в крові не зовсім правильно

зовсім правильно. Бо наявність антитіл якраз і говорить про те, що вірус розмножився вже достатньо, як для того щоб вже вироблялись антитіла, так і для того, щоб передаватись іншим. Зараження інших починаєтся ще ДО ТОГО, коли виникли клінічні признаки.

6 минут назад, Nokian сказал:

Тому любий лікар скаже,що діагноз ХВОРОБИ саме хвороби ,а не вірусоносійства,ставиться на сукупності симптомів.,нежить ,кашель, підвищена температура,озноб,ломота ,загальна слабкість.

любий лікар тобі скаже, що ХВОРОБА, саме хвороба, починаєтся з МОМЕНТУ ЗАРАЖЕННЯ, а те, що ти пишеш, це вже КЛІНІЧНІ ПРИЗНАКИ, тобто це вже майже СЕРЕДИНА ХВОРОБИ. Хвороба починаєтся з зараження, потім іде інкубаційний період, інфекція спочатку в організмі в малій кількості, потім вона починає розмножуватись, розмножуєтся до такої степені, що організм починає ідинтифіковувати хворобу і починає виробляти антитіла, разом з тим починаєтся і виброс інфекції в зовнішнє серидовище, а клінічних признаків ЩЕ НЕМА. В чому й основна проблема любої інфекційної хвороби, клінічних признаків ще нема, а зараження вже відбуваєтся

 

А ти, як обично, дупля не відбиваєш в питанні, а носа пхаєш й корчиш з себе всезнаючого гексперда

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

зовсім правильно. Бо наявність антитіл якраз і говорить про те, що вірус розмножився вже достатньо, як для того щоб вже вироблялись антитіла, так і для того, щоб передаватись іншим. Зараження інших починаєтся ще ДО ТОГО, коли виникли клінічні признаки.

любий лікар тобі скаже, що ХВОРОБА, саме хвороба, починаєтся з МОМЕНТУ ЗАРАЖЕННЯ, а те, що ти пишеш, це вже КЛІНІЧНІ ПРИЗНАКИ, тобто це вже майже СЕРЕДИНА ХВОРОБИ. Хвороба починаєтся з зараження, потім іде інкубаційний період, інфекція спочатку в організмі в малій кількості, потім вона починає розмножуватись, розмножуєтся до такої степені, що організм починає ідинтифіковувати хворобу і починає виробляти антитіла, разом з тим починаєтся і виброс інфекції в зовнішнє серидовище, а клінічних признаків ЩЕ НЕМА. В чому й основна проблема любої інфекційної хвороби, клінічних признаків ще нема, а зараження вже відбуваєтся

 

А ти, як обично, дупля не відбиваєш в питанні, а носа пхаєш й корчиш з себе всезнаючого гексперда

Вадим,я тобі колись щось розкажу,і ти після цього більшість своїх постів про мене повидаляєш.

По факту,може доженеш,що у ВСІХ перехворівших тривалий час зберігаються антитіла.

Тобто вони вже давно НЕ ХВОРІ,І НЕ РОЗНОСЯТЬ ІНФЕКЦІЮ,а антитіла є.

Тому експрес тести не дадуть ДОСТОВІРНОЇ інфи, тому в Швеції ,та і тій самій Іспанії їх НЕ РОБЛЯТЬ масово,а вибірково і у САМЕ ПОТРІБНИХ випадках

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Вадим,я тобі колись щось розкажу,і ти після цього більшість своїх постів про мене повидаляєш.

я догадуюсь, бо мені вже казали, не знаю, на скільки правда, але суті то не міняє, тому не повидаляю

2 минуты назад, Nokian сказал:

Тобто вони вже давно НЕ ХВОРІ,І НЕ РОЗНОСЯТЬ ІНФЕКЦІЮ,а антитіла є

а то вже ВІД КОНКРЕТНОЇ ХВОРОБИ ЗАЛЕЖИТЬ , скільки часу, людина після перехворювання являєтся ще мікробоносієм. А по друге, для того й роблять розширений аналіз, щоб знати скільки тих антитіл є, якщо мало, то це початок хвороби, якщо багато - то це її кінець. Знову ж таки, ЗНИКНЕННЯ КЛІНІЧНИХ ПРИЗНАКІВ, НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ХВОРОБА ВЖЕ СКІНЧИЛАСЬ, бо лікування інфекційних хвороб ділится на дві частини, лікування причини і наслідків. Причина - це інфекція, її лічать одними препаратами, а наслідки - це клінічні признаки, температура , біль в горлі і т.д і т.п., їх лічать іншими препаратами, і коли температураі остальне вже пройшло, ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ ЩО ТИ ВЖЕ ВИЗДОРОВІВ !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця планує переобладнати під шпиталі для хворих на коронавірус два критих спортзали( поки не знаю які, мабуть СНУшний і ЛТУшний ).

 В Києві хочуть будувати великий шпиталь для хворих. Хоча я б нічого не будував.В Києві є кілька великих виставкових павільйонів.

Одна тільки Київ експо плаза має 28тис м2. Великий паркінг і всі комунікації.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міністр охорони здоров'я вже три тижні блокує закупки медикаментів і обладнання, продавлюючи свою людину в державну компанію медзакупівель.
  Зеленський хотів вішати? Хай почне з нього. Чи там спільна каса? 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vampirich сказал:

Так ось чого Нікель так борзо пропонує адресу сказати... Там їх ДВОЄ...

Троє, у мене двоє братів, старших.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 7
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

Пам'ятаєш ,писали про чоловіка ,що повернувся з Франціі і була підозра на коронавірус?

Вірус підтвердили не у нього,а у його товариша

А  2 випадок-це дівчинка 7 років

Це те,що я читала в ЗМІ наших

Та ні, сорока на хвості принесла, що немає ніякого товариша, а захворів таки бізнесмен, Мартиняк. Лежить у віп палаті в інфекційній з охороною, під вигаданим прізвищем, в стані середньої важкості.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може Ювант під шпиталь переобладнати.

400 магазинів боксів.)

 

Трамп сказав,що від карантину ( зрозуміло ,що його наслідків та рецесії) ,помре більше людей,ніж від самого грипу.

Ну в нас так точно значно більше.

Хоча така встряска і має позитивний момент.

Значна кількість людей нарешті кине палити,зверне увагу на свій спосіб життя.

Задумаються про необхідність відкладати на чорний день.

Життя продовжується.

Виживуть,як завше сильніші.

Змінено користувачем Nokian
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...