Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, Alex S сказал:

Коли виходжу на балкон і бачу безліч свічок , за 5тис від дому і уявляю в Україні такі самі, може трохи менші , це срака.....Харків ,Київ, Львів ,Дніпро, Одеса ...Все одно, я думаю ,що все буде ок, бо це виходить за рамки реалій життя.Якась шняга робиться в світі. Реально срака.

Не хочеш розказати що бачиш на роботі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, weldermaster сказал:

Ні. Ми прораховували це.

Ви не множили на коефіцієнт сраки ;)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Ви не множили на коефіцієнт сраки ;)

коли коефіцієнт сраки стає більше двох, то треба ще додавати коефіцієнт кулеметів, або крепко ділити на кількість бажаючих хапнути чуже навколо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Ви не множили на коефіцієнт сраки ;)

Множили. Хлопотно це. Їдять вони зерна також багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, weldermaster сказал:

Множили. Хлопотно це. Їдять вони зерна також багато.

Та панятно що 100 тон баксів їсти не просять. Але щоб їх заробити, треба вийти з зони комфорту, а у нас дєнєх нєт.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Та панятно що 100 тон баксів їсти не просять. Але щоб їх заробити, треба вийти з зони комфорту, а у нас дєнєх нєт.

 

Та й курей більше всього у вас не має. Ох...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, MANJAK11 сказал:

коли коефіцієнт сраки стає більше двох, то треба ще додавати коефіцієнт кулеметів, або крепко ділити на кількість бажаючих хапнути чуже навколо )))

Ми вже геть в дику Африку скочуємося, але по трупу на кожному стовпі навколо ділянки і по табличці кожному на груди, з написом - злодіїв тут не люблять, сильно економить патрони і додає здоров'я курам.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дурня. Якби Зе не тупив, то вже почав би домовлятися про ті ліки про які говорив Трамп. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, weldermaster сказал:

Та й курей більше всього у вас не має. Ох...

Дійсно немає, але в цю кризу я входжу впевненіше навіть ніж в попередню 2008, хоча й ту переніс відносно непогано. Бізнесу немає, голова за нього, за податки, за найманих працівників не болить, кредитів немає взагалі, заощадження у двох валютах + трохи гривні на чорний день, на заощадження капають відсотки. Я зараз у примусовій, але оплачуваній відпустці, дружина працює віддалено. Якщо карантин затягнеться, то моя відпустка стане неоплачуваною, а дружині мають зменшити зп, щоб не звільняти, але думаю на харчі і комуналку вистачить. Якщо обом перестануть платити, то будемо їсти гривневу заначку. Якщо карантин затягнеться, то почну їсти відсотки від заощаджень. Якщо буде велика попа, то відсотки можуть перестати капати, почну проїдати заощадження. В такому автономному режимі економ, я можу протягнути безкінечно довго. Єдине що може похитнути цю ідилію, здоров'я або величезна попа коли вбиватимуть за харчі. Все решта, я можу пересидіти на попі рівно, хоча звісно що сидіти не буду, адаптуватимусь, викручуватимусь.

апд.: Стільки настрочив, що аж забув нащо: кури мені поки що й не потрібні. :)

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російськомовна лікар з Іспанії зараз активно веде влог про вірус. Раджу подивитися це і інші її відео.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

Три доби тому попросив модерів(двох), в приват ,видалити мій акаунт, бо получив тирки за минулі пости в цій темі.Чи не читають, чи я не знаю... Мороз.І бля буду, як можна прочитати меседжі в приваті на форумі? Бо писали люди в приват...я відповідав .Та вже пох. По грошам вроді не вдарять . 

Дякую звичайно, але вже не писав би, якщо у вас так все серйозно з безпекою. :)

Тримайся, земляк!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Alex S сказано:

С преступником фунтиком я не знаком....поняття не маю що таке vnp////

 

А дарма! ;) це б тебе "не палило" звідки ти пишеш і про що ти пишеш. Через VPN ти пишеш з китаю, а тебе ідентифікує як США, відкриваєш нову сесію, а тебе ідентифікує як з бразилії. І все, що ти надсилаєш шифрується. Хоча я Запитай в кенолога Zevs_Isver він в цьому компетентний, заодно може грохне твій профіль якщо треба.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Багато  вчуся ,згадую  старі документи

А що вчиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда такого не было, и вот опять. Давайте знайомитися - хантавірусний кардіопульмональний синдром.

У Китаї зафіксовано першу смерть від таємничого хантавірусу

Вірус тваринного походження став причиною смерті чоловіка в Китаї. Лікiв від нього поки не існує. Але медики закликають не панікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так поняв, природа поки не додушить нас, не успокоїтся, хоча, з іншої сторони, є за що

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

Ми вже геть в дику Африку скочуємося, але по трупу на кожному стовпі навколо ділянки і по табличці кожному на груди, з написом - злодіїв тут не люблять, сильно економить патрони і додає здоров'я курам.

так да не так, якщо вішати по трупу навколо ділянки, краще зразу самому застрелитись, бо виникає стільки варіантів мучітєльной смерті що ті трупи принесуть, що ну його нафіг. Хіба трупи загодя добре висушити, чи муміфікувати, ну на крайняк скелети вивішувати, але то вже не так дієво

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Alex S said:

  трасовка   північної частини Туреччини.Може тобі треба ,я знаю....

 

Ти щось ще Нокіану скинь - нехай вичисляє, розшифровує, може ще там якийсь заговор знайде...)))

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alex S сказано:

Нехай видаляє ,прокинеться ,відпишу йому в приват.Дякую .

Якщо так дуже треба, то я його може наберу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

:0003:

02636F56-7C91-40C5-BE70-F8015654311C.jpeg

елка може не знадобитись, краще труну  

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, paksivatova сказано:

:0003:

02636F56-7C91-40C5-BE70-F8015654311C.jpeg

А я казав своїм, давайте не будимо викидати ялинку! Не послухали...

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, case_l сказал:

елка може не знадобитись, краще труну  

чё, такой старый?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Alex S сказано:

Три доби тому попросив модерів(двох), в приват ,видалити мій акаунт

Кого?

Мене ні.

Та й для чого? Можна пости потерти. Не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...