Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

МОЗ повідомляє: 

В Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Nokian сказал:

Та ні, вже давно у маршрутках пусто.

Як і на вулицях

Правильно, бо ввели обмеєення, проти яких ви тут виступаєте. От і пусто.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печалька в тому що наш МОЗ не готовий взагалі, чув вчора прикол в обласній, сцуко як так. Видали халати але заборонили одягати, одягати можна тільки коли прийдуть журналісти чи перевірка. Масок теж нема.

 

Може нехай наші місцеві крутелики задумаються й оснастять лікарні обладнанням згодом, тому що як свідчить практика якщо що то будуть рятувати тут а не в Києві, бо там своїх буде вистачати з бабосами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Український інститут молекулярної біології розробив тест-систему для виявлення корона-вірусу. Система валідована і зареєстрована.Готова до масового випуску.

  Але.
  Весь персонал інституту відправлено у відпустку за власний рахунок.  В бюджеті гроші є лише на силовиків.

Тим часом Ємець просить ввести надзвичайний стан.

 

пруф

 

  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

 

0-02-05-9cd26ad43b0d9b4db96ef14f60040c7a2cd000e15fb49c0d4e56ccf7f4075ce3_a63d83b3.jpg

Ага, тихенько сам з собою. Тим більше, що Порнхаб відкрив безкоштовний допуск до преміум підписок по 23 квітня.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Луцька міська рада оголосила, що працівники жеків будуть проводити дезінфекцію під'їздів:

Очікування:

Спойлер

d008748ec7fa82b8964b7c2f12e7bc5e.jpg

 

Реальність:

Спойлер

spacer.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ага, тихенько сам з собою. Тим більше, що Порнхаб відкрив безкоштовний допуск до преміум підписок по 23 квітня

 

а я думаю, куди ти став пропадати:jeer:

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

а я думаю, куди ти став пропадати:jeer:

Та нікуди я не пропадав - працюємо "в потє ліца", доки надзвичайний стан не оголосили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Та нікуди я не пропадав - працюємо "в потє ліца", доки надзвичайний стан не оголосили.

 

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Правильно, бо ввели обмеєення, проти яких ви тут виступаєте. От і пусто.

Трохи не так,Переважна більшість страшенно налякана і якщо зараз пустити маршрутки і зробити проїзд безкоштовно,то в них буде не більше 10 чоловік,а може і 5.

Я зараз в Юванті і бачу ,що робиться по місту.

І ще,Я ВИСТУПАЮ ЗА РОЩУМНІ ОБМЕЖЕННЯ,а не стрільбу з гармати по горобцям,чи навіть швидше собі в ногу.

Просто деякі ,,ображені ,,тут мною ,постійно спотворюють мої слова 

Це не допоможе,я все одно не спілкуатимусь з ними публічно,поки вони дещо не виконають.

 

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Nokian said:

Я зараз в Юванті і бачу ,що робиться по місту.

 

Часом не знаєш, чи Караван відчинений? Мені там треба сфоткати номер телефону на дверях одного з магазинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще якісь депутати куплять собі по квартирі, це ж скільки можна списати на то все грошей ніхто не порахує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Nokian сказал:

 

Просто деякі ,,ображені ,,тут мною ,постійно спотворюють мої слова 

Це не допоможе,я все одно не спілкуатимусь з ними публічно,поки вони дещо не виконають.

 

Як мала дитина. Хто з нас двох ображений, якщо ти вимагаєш щоб я в тебе попросив вибачення? 

 

П.с. Дурачок, ти вже зі мною спілкуєшся, читаєш мої пости, реагуєш на них, ну а те що тобі приходиться викручуватися, щоб мені відповісти, але тіпа не мені, так це лише собі клопоту добавив. Мені ж монопесуально, я як писав так і буду писати. І можеш вибачень не чекати, на обіжених зараз не балкони падають, а КВ нападає.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Nokian сказано:

Я ВИСТУПАЮ ЗА РОЩУМНІ ОБМЕЖЕННЯ

А не потрібно нічого нового придумувати.Все зробити як в Китаї.

-в Китаї, без можливості виїзду перебували фактично майже 60 мільйонів осіб.-

-жителі не могли залишати навіть власні домівки.-

-Минулого тижня, вперше з початку епідемії коронавірусу SARS-CoV-2, у Китаї не було зафіксовано жодного випадку інфікування недугою всередині країни-

Ще треба якісь доводи??

https://www.dw.com/uk/коронавірус-китай-знімає-заборону-на-виїзд-з-хубею/a-52895471?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

Змінено користувачем igrok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

Трохи не так,Переважна більшість страшенно налякана і якщо зараз пустити маршрутки і зробити проїзд безкоштовно,то в них буде не більше 10 чоловік,а може і 5.

Я зараз в Юванті і бачу ,що робиться по місту.

І ще,Я ВИСТУПАЮ ЗА РОЩУМНІ ОБМЕЖЕННЯ,а не стрільбу з гармати по горобцям,чи навіть швидше собі в ногу.

Просто деякі ,,ображені ,,тут мною ,постійно спотворюють мої слова 

Це не допоможе,я все одно не спілкуатимусь з ними публічно,поки вони дещо не виконають.

 

Це все роблять от так не логічно з точки зору, тоуму що якщо буде конкретний спалах, то рятувати вже не буде можливості когось взагалі, тому що лікарні будуть переповнені, і так нема ніфіга в тих лікарнях. В нас в Луцьку навіть напевно кремоторію немає спалювати тіла. 

 

Тому так радикально приймають міри по всьому світі, тому якось так. Тільки засада в тому що в людей в багатьох немає запасів ні їжі ні грошей на придбання, це вже буде не до шуток, коли людям в карнині не буде що їсти тоді підуть вимушено грабувати магазини, тому що діти їсти хочуть.

 

А тих, хто розвалював стільки років нашу країну треба зараз взагалі зібрати всіх в одну купу й потрясти з них всі гроші, та посадити або нехай йдут волонтерами допомагати  боротьбі з вірусом.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

Тому так радикально приймають міри по всьому світі, тому якось так. Тільки засада в тому що в людей в багатьох немає запасів ні їжі ні грошей на придбання, це вже буде не до шуток, коли людям в карнині не буде що їсти тоді підуть вимушено грабувати магазини, тому що діти їсти хочуть.

А тих, хто розвалював стільки років нашу країну треба зараз взагалі зібрати всіх в одну купу й потрясти з них всі гроші, та посадити або нехай йдут волонтерами допомагати  боротьбі з вірусом.

 В нас експорт зернобобових виріс. Хоча раша закрила в себе експорт продуктів. Наші маски продали, ще й запаси зерна продадуть.
Зе роздав вже області олігархам. Керуйте самі своїми кріпаками,тіпа.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

 

Я зараз в Юванті і бачу ,що робиться по місту.

 

Та да, в Юванті чудовий вид на місто, особливо з підвалу.

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

коли людям в карнині не буде що їсти тоді підуть вимушено грабувати магазини, тому що діти їсти хочуть.

 

городи треба садити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

городи треба садити

а у всіх є земля та можливість садити там щось?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, igrok сказано:

А не потрібно нічого нового придумувати.Все зробити як в Китаї.

-в Китаї, без можливості виїзду перебували фактично майже 60 мільйонів осіб.-

-жителі не могли залишати навіть власні домівки.-

-Минулого тижня, вперше з початку епідемії коронавірусу SARS-CoV-2, у Китаї не було зафіксовано жодного випадку інфікування недугою всередині країни-

Ще треба якісь доводи??

https://www.dw.com/uk/коронавірус-китай-знімає-заборону-на-виїзд-з-хубею/a-52895471?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

Молодець,тепер порахуй 60 млн яка це частина від ВСЬОГО населення Китаю,і зрозумієш,що я кажу за те ж саме

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MACCEN сказал:

В нас в Луцьку навіть напевно кремоторію немає спалювати тіла.

Чо це немає? Є, на Глушець. Мені в ньому гарно титанового диска викатали, а думав, що викидати прийдеться. Не добудували, тому не працює по профілю. Добре хоч встигли в Гаразджі за недорого земельки для розширення кладовища докупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

а у всіх є земля та можливість садити там щось?

 

я це розумію, тому селянам треба озброюватись, що мати змогу відбивати набіги із міст.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, case_l сказал:

я це розумію, тому селянам треба озброюватись, що мати змогу відбивати набіги із міст.  

Та ладно. В кодного вдома є вила, сокира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

Молодець,тепер порахуй 60 млн яка це частина від ВСЬОГО населення Китаю

Читати не вмієш?Це про одну провінцію я писав.60млн .тільки в одній провінції!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...