Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Спойлер

 

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yucore сказано:

Статтю перекладеш собі сам.

Він не вміє.Можна дати вже в перекладі)) 

Великобритания переходит на жесткий карантин. Закрывают все, кроме продуктовых

https://news.liga.net/world/news/djonson-obyavil-ob-ujestochenii-karantina-v-britanii

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Тільки, італійці віком по 70 років, ще мають бажання мацати(і не тільки) за м'яку точку українських заробітчанок, а українці, віком по 50 років, часто, ледь ноги пересувають. Усі італійськи, європейські, чи китайські критерії віку, мають геть мало відношення до українських реалій. В нас капітально хворе населення з хронічними проблемами.

Останнім часом, я геть перестав вірити в таку штуку, як "народна мудрість". Постійно, на очі, попадається лише народна дурість.

 

+ у нас лише 600 апаратів швл, а в Італії 5000 і їм не вистачало.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дивитися по цій темі, то проти карантину виступає бізнес: @Nokian і @paksivatova. В принципі я їх розумію. @MANJAK11, а ти як ставишся до карантину? Ну і цікаво чи є хто проти карантину не з бізнесу і чому? Так само цікаво чи є тут бізнесмени/підприємці які за карантин і чому?

 

До речі @MANJAK11 ти єдиний відреагував на мій пост на першій сторінці, смайликом. Давно хотів спитати, що тебе розсмішило?

В 21.02.2020 в 16:20, nickel сказал:

Коронавірус може стати чорним лебедем нової світової кризи, признаки якої вже роки два як обговорюють у світі.

Ми тут цього поки не помічаємо, а в Китаї на вже 20% впав попит на нафту, ціни на нафту, відповідно, також поповзли донизу. На китайських біржах індекси рухнули на 7-9%, відповідно, на американських також потягнуло вниз. Щоб зупинити падіння вкинуто майже 160 млрд доларів, а скільки у нас в закромах? Експорт з Росії впав майже на 30%. 60 мільйонів китайців на карантині, заборонено навіть виходити з дому, лише один член сім'ї може вийти один раз на три дні за продуктами чи ліками. А це майже 2 України, які щось до цього часу виробляли. А ВВП на душу населення в Китаї більший чим у нас. В обшем все дуже погано. Залишається спостерігати.

п.с. Валютні заощадження в гривню я б не переводив. :)

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

На початку грудня ці самі фанати приїжджали у Харків на гру з Шахтарем.

Ой багато ще цікавого виліЗе.

Розкажу то один великий секрет, але нікому не кажи. Китай вперше повідомив про 41 інфвкованих, увага... 31 грудня. 

В тебе з логікою я бачу геть туго

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yucore сказано:

В тебе з логікою я бачу геть туго

Я би подивися на вас і на вашу логіку,як би ви на його місці прочитали б таке-*"Компания Strategy Analytics выпустила свежий отчёт за прошедший месяц, согласно которому поставки смартфонов в мире упали на 38% (с 99,2 миллиона до 61,8 миллиона в штучном выражении)*.І замітьте,з тих 61,8млн йому не світить ні один.Може і *кришу* знести ...

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Volyniaka сказал:

В Україні в коронавіруса немає шансів, в нас тривалість життя на 10 років менша ніж середній вік італійця, померлого від КВ. Йому просто не буде кого вбивати. Нокіан, закривай тему. Розходимося.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а я не люблю жити не знаючи, що мене орієнтовно чекає в найближчому майбутньому,

Так ніхто не любить.Але зараз все частіше і частіше згадується таке-*Хочеш насмішити Бога?То повідай йому про свої плани*

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі помітив, що групи в вайбері й далі продовжують засирати всякою маячнею, що Китай всіх намахав, там все повикупляв й саме смішне, що Китай заробив дофіга дєнєг і тепер йому легше буде підтримувати юань, при тому всьому, що насправді Китай юань сам і присаджує, бо дорогий юань не вигідний для експорта. Хто то розганяє й для чого, не зрозуміло.

Або появились картинки такого типу :

изображение_viber_2020-03-22_22-26-53.jpg

Для чого цей брєд ганяти по групам мені теж не зрозуміло, бо ні пользи ні шкоди це нікому всерівно не принесе

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, хто першими переможуть КВ, першими зможуть захватити ринки, втрачені державами, які затягнуть з вірусом. І Китай схоже таки виграє від цього найбільше, якщо зараза не повернеться до появи вакцини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

+ у нас лише 600 апаратів швл, а в Італії 5000 і їм не вистачало.

Вже близько тисячі, але в будь-якому випадку - мало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

ось ця фраза

бо здогадався, кого нею ти підмахнув :)  А з остальним згідний

 

смисл його розумію, морально до нього готовий, тільки співчуваю тим, хто скоропортящимся товаром торгує, бо там дійсно жопа, а мені то що, рідко коли в якої батарейки строк придатності меньше року попадаєтся при закупці, а ліхтарям і іншому і подавно нічого не станется. Звичайно бізнес став повністю, що є фігово, але терпимо, принаймні в обозримому майбутньому. Одне жаль, що ввіду массового повернення заробітчан, карантин має мало смислу. Треба було кордони закривати наглухо, в обидві сторони, це встократ сповільнило б розповсюдження вірусу, а карантин допоміг би локалізувати ті невеликі очаги спалаху інфекції. А так, заробітчан повертаєтся все більше, заражених серед них теж все більше, і імхо, *полихне* зразу й в багатьох місцях, але може карантин хоч частково обмежить массове поширення. Є навіть один маленький позитив )) В мене перша справжня, хоч і обмежена, відпустка, починаючи з 1997 року :)  До цього часу максимум був тиждень в минулому році. Ну і далі буде видно. В майбутнє дивлюсь з тривогою (бо спрогнозувати взагалі нічого неможливо), а я не люблю жити не знаючи, що мене орієнтовно чекає в найближчому майбутньому, але всетаки з надією, бо без надії краще не жити зовсім :) 

"Треба було кордон закривати наглухо" - так,треба було.

Карантин міг бути ефективним заходом,якби 

а) границі були закриті

або 

б)всі,хто повернувся обов'язково самоізолювалися на 14 днів

 

так як цього не було,я вважаю карантин не ефективним заходом в тому вигляді,в якому він реалізований

 

що тут підтримувати?!

 

 

 

 

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Лікар висмикує цвяхз голови , всаджує мужику в око і каже:

- йдіть до окуліста, в нього прийом до 20.00!"

Чьото підозрюю, що анекдот з'явився ще в дореформенні часи, а можливо й в радянські.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, paksivatova сказал:

так як цього не було,я вважаю карантин не ефективним заходом в тому вигляді,в якому він реалізований

Тобто, ви вважаєте, що кількість інфікованих буде однакова що з цим карантином, що без нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Чьото підозрюю, що анекдот з'явився ще в дореформенні часи, а можливо й в радянські.

Та Женя теж цілком і повністтю ще "дореформений" і частково пострадянський :D це вже не вперше помічаю!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Тобто, ви вважаєте, що кількість інфікованих буде однакова що з цим карантином, що без нього?

Плюс,мінус 10 відсотків.

Написали ж самі італійці,що масове поширення відбулося на матчі з 44000 людей.

Де вони ще гальмували,як зазвичай ,ну і походу курили.А  ще махали руками

Ідеально для швидкого розповсюдження вірусу.

В нас вважаю було би правильним закриття кордонів,і РЕАЛЬНИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ карантин для тих хто повернувся.

Щоб при перетині кордону людині було пояснено,якщо вона інфікує інших( для членів родини виключення)- то заплатить 50 тисяч грн.

І щоб вона під цим підписалася.

От в них самодисципліна би і самоорганізувалася.

А то приїхала з Італії та відразу поперла до церкви .

Ще міряти температуру у всіх місцях скупчення народу на вході,це я думаю буде введено і діятиме і після карантину 

Ну і просвітницька робота.

Аби чхаюча людина завше одівала маску коли десь іде в громадське місце.

І ще віддати 50 відсотків ефіру лікарям,тоді не ходитиме по вайберу різна маячня.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Тобто, ви вважаєте, що кількість інфікованих буде однакова що з цим карантином, що без нього?

не суттєво зменшить кількість

бо більшість на карантині сидить така,що роками нікуди не виіжджає!

а мали би сидіти ті,хто прилетіли/приїхали з інших країн

 

до речі,цікаво так

США не можуть собі дозволити сидіти місяцями на карантині,а ми значить можемо?!

я прямо стала симпатизувати Трампу!

 

"

Цитата

 

Президент США Дональд Трамп выступил с призывом о необходимости отмены через 15 дней всех ограничений для экономики, введенных из-за эпидемии коронавируса.

Глава Белого дома в своем Twitter написал, что решение проблемы не может быть худше по последствиям, чем собственно сама проблема. Так же президент США пообещал принять нужное решение после окончания карантина и "пройти этот путь""

 

 

Змінено користувачем paksivatova
  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Конча Заспа обречена.
Обречена впервые за многие годы на собственной шкуре испытать государственное украинское Здравоохрвнение.

Звонят нынешние депутаты.
Звонят бывшие министры
Звонят политики всех мастей и регалий.
Все запасаются защитой, все просят рассказать про тесты, все наперёд ищут контакты в больницах.

Каждый день идут сообщения о ВИП заболевших коронавирусом среди депутатов, бывших чиновников и всяких влиятельных людях из окружения олигархов.

Кто-то говорит их десять.
Кто-то говорит, что двадцать.
В любом случае их уже много и будет становиться ещё больше.

И Александровская Больница - это лучшее, что у них есть. Поверьте, для них, после клиник Израиля, Германии и Австрии - это равносильно пиздецу.

Вы чего думаете они не спешат в стационар и просят из оставить дома в изоляции?!
Знают ведь, что там в стационарах инфекционных - лютый треш.

Они строили Украину для нас - а придётся пожить в ней чуток самим.

Наступило время когда все те кто строил и одновременно обворовывал эту прекрасную страну последние 25 лет, вдруг осознали, что все идёт не по плану.

В Вену на консультацию к врачу не улетишь.
В реанимацию в Мюнхене чартер не пустят.
А в частных украинских больницах инфекционных отделений для ВИП короновирусных нет.

Вот же ж беда какая.
Им в этом говне здесь придётся лечиться, защищаться от голодных бунтов, а может и умирать.

А умирать ведь не хочется.

Сбылась мечта миллионов украинцев.
Спасать от вируса их будут в обшарпанных палатах, вонючих туалетах, без протоколов лечения, без достаточного количества оборудования, без ресторанного питания и сменного постельного белья.

И главное.
Спасать им жизнь будут люди, у которых месячная зарплата как один их поход на обед в ресторан.

Они так уже обосрались, что даже экстренно решили дать врачам двойную ставку и начать считать ЗП почасово.
Где ж вы раньше были?

Они сейчас ставят массово по больницам ИВЛ, УЗИ и рентгены.
Они сейчас скидываются на ремонты палатных боксов.
Они сейчас массово ищут знакомых среди украинских врачей.

Они просто посмотрели на Шахова, на других ВИП знакомых, которые уже сейчас лежат массово с пневмонией по своим домам и вдруг осознали, что беда за дверью, а бежать от неё некуда - только в обычную государственную инфекционную.

Их самый страшный сон вдруг стал явью - их нигде больше не ждут и нигде не примут.

С деньгами, лимузинами, охранниками и личными самолётами, многие из них испытают на собственной шкуре, что такое бесплатное общегосударственное медицинское обслуживание.

Welcome to Ukraine!

 

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдуть лікуватися в свою Феофанію. Туди і звезуть достатню кількість обладнання і ліків. Тільки вам про це не скажуть, щоб не розводити зраду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я давно вже думав,аби базари працювали да,три дні на тиждень.

Все одно за місяць продасться та сама кількість товару,але часу вивільнилося би  вдвічі,втричі.

До речі і на карантині зараз можна було би два дні в тиждень зробити звичайними,щоб бажаючі могли вирішити свої питання.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Написали ж самі італійці,що масове поширення відбулося на матчі з 44000 людей.

Кожна маршрутка, ринок, супермаркет  в час пік - це такий собі міністадіон.

Змінено користувачем volks
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, volks сказано:

Кожна маршрутка, ринок, супермаркет  в час пік - це такий собі міністадіон.

Та ні, вже давно у маршрутках пусто.

Як і на вулицях

Більшість людей самі бояться.

І часу пік ми ще довго не побачимо.

А життєдіяльність всеодно прийдеться якось організовувати.

А ще мені би хотілося ,аби новини по ТБ виглядали так

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...