Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, paksivatova сказал:

можемо ще обговорити,чи можливо зупинити продаж наркотиків,зброї та такого іншого

чи припинити виводити кошти в офшори

 

Ми говоримо про те, що вивезено офіційно через митницю і на що оформлено митні декларації, правда із заниженими цінами,щоб не платити мито.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, romanc сказал:

в Закарпатскую  обласную привезли  в субботу всего 25 экспресс тестов, Мукачево сами купили. этого на несколько дней.

Зе озвучив що приїде на протязі 48 годин 10млн високоточних лабораторних!!!!!! тестів
Потім його поправили що в Китаї завантажують 400к експрес-тестів 

По факту привезли 250к експрес-тестів і невідомо скільки тестів для ПЛР(полімеразної ланцюгової реакції)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, zaHARE сказал:

Зе озвучив що приїде на протязі 48 годин 10млн високоточних лабораторних!!!!!! тестів
Потім його поправили що в Китаї завантажують 400к експрес-тестів 

По факту привезли 250к експрес-тестів і невідомо скільки тестів для ПЛР(полімеразної ланцюгової реакції)

Потім може виявитися що вони ще й просрочені )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

 Ой, я тебе умаляю. Сьогодняшня влада в гамні по самі вуха. При чому це її власне гамно.
РНБО просила кабмін невідкладно розглянути питання щодо заборони експорту та реекспорту медпрепаратів і товарів медичного призначення ще в лютому. Але  професійний прем'єр -  актор масовки Гончарук дупля не ріже в цих питаннях.Для нього всі доповіді це білий шум.
Влада на це поклала і почали вивозити все, що мало попит в Європі. 

  САП відкрила провадження через відмову уряду Гончарука обмежити експорт медзасобів для запобігання поширення COVID-19

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, weldermaster сказал:

Потім може виявитися що вони ще й просрочені )))

 Або такі: 

 У вас є коронавірус?

- так

- ні

потрібне підкреслити

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, weldermaster сказано:

Потім може виявитися що вони ще й просрочені )))

і китайські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, zaHARE said:

для ПЛР(полімеразної ланцюгової реакції)

На ваших очах відомий бордівський політолух і «покращенець життя вже сьогодні» перекваліфіковується у вірусолуха))

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

На ваших очах відомий бордівський політолух і «покращенець життя вже сьогодні» перекваліфіковується у вірусолуха))

 Я ще й на машинці шити можу і варення закатувати і.......мур))))

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от прийшов @zaHARE і почалася політика, гончаруки, сапи. Тут Віктор Нокіанович вирішив зав'язати з політикою, а ти береш і пляшкою горілки перед мордою алкашу водиш. Так навіть я - черства душа зірвався б, а Вітя в душі художник, тонка і чуттєва натура. Он вже вибачень від мене вимагає за грубе слово. Май совість.

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Ну от прийшов @zaHARE і почалася політика, гончаруки, сапи. Тут Віктор Нокіанович вирішив зав'язати з політикою, а ти береш і пляшкою горілки перед мордою алкашу водиш. Так навіть я - черства душа зірвався б, а Вітя в душі художник, тонка і чуттєва натура. Он вже вибачень від мене вимагає за грубе слово. Май совість.

  Нє, ну я можу звісно писати, що все-рівно ми всі помремо. Що ми не ці тіла, а вічні душі. Душа не вмирає, а живе вічно. Що ми просто змінимо наше тіло на інше, так як змінюємо старий одяг на новий. Що всі наші накопичення перетворяться у прах і ми їх з собою не заберемо.А заберемо тільки духовні наші здобутки. Що всі ці можновладці і олігархи підуть туди ж де зараз Олександр Македонський, Наполеон та інші колишні володарі світу. То чи варто перейматись якимось вірусом. Врешті все в руках вічного часу і в кожного своя доля, визначена від самого народження.
    Але ж порох мені не за те платить)))

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Зе озвучив що приїде на протязі 48 годин 10млн високоточних лабораторних!!!!!! тестів
Потім його поправили що в Китаї завантажують 400к експрес-тестів 

По факту привезли 250к експрес-тестів і невідомо скільки тестів для ПЛР(полімеразної ланцюгової реакції)

 

сценарій, цілком можливий у нашій країні:

мало їхати 10млн тестів, потім "зверху" подумали і зрозуміли, що на цьому можна здорово наваритись і підкоректували цифру на 400тис

але в останній момент жадність ще раз взяла своє і по факту їх тепер 250тис:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не думаю що цей тест типу лакмусового паперу: є вірус або немає.

10млн то щось дуже круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, zaHARE сказано:

Що ми не ці тіла, а вічні душі. Душа не вмирає, а живе вічно.

ти в попередньому житті був порохоботом чи не пам'ятаєш? 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, zaHARE сказал:

    Але ж порох мені не за те платить)))

Про це можемо в політиці побалакати, побережи Вітю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правительство, с помощью правоохранительных органов, планирует заставлять людей с вирусными симптомами изолироваться.

Це в Британії,Де вже.

 Британии зафиксировано 5683 случаев заражения на коронавирус и 281 смертей от него.

 

Тож і в нас набагато ефективніше буде виявляти та ізольовувати ЛЮДЕЙ З СИМПТОМАМИ, а не всіх підряд.

 

Бо може запуститися такий механізм.

Через місяць часунаприклад, якщо виявиться,що в нас померло від вірусу лише  3 людини, то міліони, котрі втратили місяць життя  через ізоляцію та роботу ( а це вже півроку  мінімум прямих збитків та різке погіршення життя всієї країни років на два), так ось ці міліони зададуть резонне питання закривунам.

Щоб виправдати свої дії влада може почати штучно збільшувати смертність .

Що походу і відбулося в Італїї.

 

Тільки рано чи пізно це все випливе, а роздратовані  люди вибухнуть.

Думаю в нас це буде червень.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Electronshik сказал:

Ну не думаю що цей тест типу лакмусового паперу: є вірус або немає.

Експрес-тести визначають наявність антитіл до віруса в крові, а не власне присутність віруса. Цей метод вважається не дуже точним, оскільки антитіла наш організм починає виробляти не з першого дня інфікування хворобою, а в її розпал - у випадку Covid-19 це приблизно 5-7 день. Результат тесту стає відомий вже за 15 хвилин, і його може зробити в будь-якому медзакладі. Але в будь-якому випадку вірогідність виявлення захворювання при перевірці експрес-тестом не є стовідсотковою і його результати обов’язково потрібно підтвердити з допомогою ПЛР. Як мінімум тому, що тестування може припасти на період, коли організм хворого ще не встиг виробити антитіла.

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2901410-testi-na-koronavirus-cim-voni-vidriznautsa.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

Щоб виправдати свої дії влада може почати штучно збільшувати смертність .

Що походу і відбулося в Італїї.

 

Ти особисто їздив перераховував? На скільки менше нарахував?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, WebTraveller сказал:

Ти особисто їздив перераховував? На скільки менше нарахував?

італійці вже самі розказали,як вони рахували і нагнітали )

можна і не їхати )

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Nokian сказал:

Щоб виправдати свої дії влада може почати штучно збільшувати смертність .

Що походу і відбулося в Італїї.

Афьора століття в дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, paksivatova said:

італійці вже самі розказали,як вони рахували і нагнітали )

можна і не їхати )

Сенсаційна новина! КоронаВікторс заразив Катю вірусом всесвітньої змовофобії. МОЗ попереджає:  одягайте маски і рукавички, перш ніж натискати кнопку цитувати @Nokian-а!!!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Cherman сказано:

Ви ще скажіть, скільки буде вартувати долар в червні.

Долар в червні 29-31

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, weldermaster said:

Афьора століття в дії.

Жах! Кількість інфікованих аферовірусом росте на очах! За моїми спостереженнями нульовим пацієнтом був швидше всього Карамба...

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Сенсаційна новина! КоронаВікторс заразив Катю вірусом всесвітньої змовофобії. МОЗ попереджає:  одягайте маски і рукавички, перш ніж натискати кнопку цитувати @Nokian-а!!!

Ага, і по всім законам кількістьзаражених лише збільшуватиметься.)

Те, що я сказав, неминцче.

Тому розслабтесь та отримайте задоволення.).

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Сенсаційна новина! КоронаВікторс заразив Катю вірусом всесвітньої змовофобії. МОЗ попереджає:  одягайте маски і рукавички, перш ніж натискати кнопку цитувати @Nokian-а!!!

а я то думаю,чому це мене перед вихідними так зацікавило , ну що це в Італії таке твориться!

Чому статистика так разюче відрізняється

Уявляєте,навіть гугл цього не знав !

А то все через Вітю ... :unsure:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...