Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Через два роки буде статистика по кількості померлих в Україні

за 2020, коли не було вакцини

за 2021 

за 2022 коли провакцинуються більшість

і тоді виявляться цікаві та страшні факти, але дехто з повними кишенями вже буде далеко.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, weldermaster сказал:

Тоді для чого примусова вакцинація??? МОЗ хоче зупинити поширення ковіду чи зменшити к-сь смертей? Бо це різні речі і різний підхід.

Якщо зупинити поширення ковіду, то вакцина слабо допомагає. Якщо зменшити к-сть смертей то вакцина можливо подіє. 

 

Для остановки вируса нужна вакцинация минимум 70% населения.

И это задача не МОЗ, а ВООЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Через два роки буде статистика по кількості померлих в Україні

за 2020, коли не було вакцини

за 2021 

за 2022 коли провакцинуються більшість

і тоді виявляться цікаві та страшні факти, але дехто з повними кишенями вже буде далеко.

 

 

 

Статистика будет правдивой? Туберкулёз, инфаркт, инсульт, почечная недостаточность, рак будут засчитываться в смертность от COVID-19?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ursa сказано:

А давай не передёргивать.

 

 

Поинтересуйся даными из больниц:

 1. Сколько среди всех лежащих в них вакцинированных? 

 2. Как и в какой форме протекает болезнь у вакцинированных? 

 3. Какая смертность от COVID-19 у вакцинированных?

 

Сделай аналогичную выборку для невакцинированных.

 

И, если сумеешь, сделай выводы.

Для чого так багато рухів, якщо неозброєним оком видно- до вакцини вимерло півУкраїни, а зараз просто хворіють.

По твоїй ( точніше вкладеній в твою голову іншими) логіці.

Чи може ти сам дійшов висновку, що після вакцинації вмирають менше?

Не думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

але дехто з повними кишенями вже буде далеко.

Десь далеко це де? Десь на марсі?

І дехто це хто? Хоч пару імен назви. Щоб через рік згадати цей пост і посміятись з декого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцина дає відсотків 10 результату

Профілактика та підняття імунітету відсотків 80.

Тільки хто ж ним займається, легше ж дозу отримати за 5 хвилин.

І вважати, як діти , накриються рукою і ,, Я в доміку,,

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

Вакцина дає відсотків 10 результату

А чому тоді в усіх цивілізованих країнах вакцинуються? Всі навколо дебіли, тільки ми кожен з вищою медичною освітою і дипломом шамана-імунолога :D

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Для чого так багато рухів, якщо неозброєним оком видно- до вакцини вимерло півУкраїни, а зараз просто хворіють.

По твоїй ( точніше вкладеній в твою голову іншими) логіці.

Чи може ти сам дійшов висновку, що після вакцинації вмирають менше?

Не думаю

Может, секретная для тебя информация, но т.н. "логика"  всегда и всем "вкладається у голови" - и ты не являешься исключением. Теперь живи с этим :D

 

Но попробуй выйти за рамки, в которые тебя загнали, и посмотреть на вопрос хотя бы с двух сторон.

Поинтересуйся историей болезней. Разных. Тех, которых сейчас нет. Тех, от которых уже не умирают. Сложи 2 и 2. Напряги извилины :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Коротко моя історія.

Я вакцинувався майже на старті кампанії (10.06.21 друга доза) CoronaVac'ом. Дружина на місяців два пізніше Pfizer'ом.

Мене температурить 6-й день. Дружину - 3-й. Запахів не відчуваємо обоє від слова зовсім. Я здавав ПЛР-тест в п'ятницю і щойно отримав результат - позитивний.

Дружина буде здавати завтра.

Постійна температура, слабкість. Нічого не болить, кашель є посереднім, в грудях не "грає".

Ось така *уйня, малята!

 

P.S. Тему не читав і не планую.

Ти ж, ніби, розумна людина.  Блін..  Дико від тебе таке читати.

 

На кожному кроці говорять про те, що вакцинація - не вбереже тебе від корони на 100%. Вона забезпечить більш легкий перебіг хвороби.  Втрата нюху - це "коронна" фішка корони. Соррі за каламбур.

І добре, що лише тим обмежиться.  Температура буває і при банальній застуді!

 

Обов'язково запишися на КТ. Лише КТ може показати чи є запалення чи немає.

Поясню чому. Корона викликає атипову пневмонію. Яка проходить безсимптомно (майже). І лише КТ може показати чи є запалення чи ні.

 

АПД.

наша сімейна маму слухала-слухала і сказала, що все добре. Як і дружину.

на фіналі КТ показало, що в обох запалення і уражено до 15% легень!

 

після цього мої скіли медбрата  +15.  Я вмію колоти уколи внутрім'язево і навчився підшкірно.

Взнав, що китайські шприци гівно, бо в них тупі голки, шкіру не завжди проколювали! . Німецькі дуже класні, голки гострі, і ін'єкції майже безболісні виходять!

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти ж, ніби, розумна людина.  Блін..  Дико від тебе таке читати.

Що саме тебе, Женя, збентежило в моїх словах (фактах)?

 

За поради дякую. Звісно, на КТ вже записані з дружиною.

 

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MaestroA сказано:

Що саме тебе, Женя, збентежило в моїх словах (фактах)?

Було подано так (або мені здалося) що, я ж вакцинувався і все одно захворів! Як же ж так?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Zheny@ сказал:

На кожному кроці говорять про те, що вакцинація - не вбереже тебе від корони на 100%

якби з двох вакцинованих захворів один, то умовно ефективність 50%, якщо два то відповідно ефективність ЗАХИСТУ - 0 :D але то таке, не звертай уваги :0016:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

якби з двох вакцинованих захворів один, то умовно ефективність 50%, якщо два то відповідно ефективність ЗАХИСТУ - 0 :D але то таке, не звертай уваги :0016:

ще один @Zelensky

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, MANJAK11 said:

якби з двох вакцинованих захворів один, то умовно ефективність 50%, якщо два то відповідно ефективність ЗАХИСТУ - 0 :D але то таке, не звертай уваги :0016:

Ого, такого погляду на статистику я не очікував:)

А якщо ускладнити задачу і додати щось типу "захворіли двоє вакцинованих, а померли троє невакцинованих" - як тоді вирахувати ефективність?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Було подано так (або мені здалося) що, я ж вакцинувався і все одно захворів! Як же ж так?

Подано лише факти. (Можу надати пруфи при бажанні.)

Не додумуй, чого не має.

Від роздумів на тему я утримався навмисно.

 

P.S. Вакцинуватися нікого не відмовляю.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, із вакцинованих, який відсоток по примусу, а який  по надії , що не захворіють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, xc90 сказал:

Ого, такого погляду на статистику я не очікував:)

А якщо ускладнити задачу і додати щось типу "захворіли двоє вакцинованих, а померли троє невакцинованих" - як тоді вирахувати ефективність?

я десь писав про смертність ? лише про шанс захворіти  )) Там он чєловєк вище, мотивував свою вакцинацію тим, що не хоче заразу додому принести, бо двоє дітей, відповідно конкретно така мотивація пішла лєсом,, як мінімум. Відповідно , громадського обовьязку тут мінімум, лише власне бажання не здохнути, сподіваючись на легкий перебіг хвороби. Відповідно, вважати невакцинованих підарасами, мягко кажучи не розумно, бо вакцинуючись, ти переживаєш лише за свою шкуру, і яка тобі в жопу різниця за мою шкуру ? Ти вакцинувався, шанс зараження умовно не змінився, відповідно шанс розповсюдження не змінився, змінився лише шанс важкого перебігу, то сиди собі і радуйся, які претензії до інших ? От якби від вакцинації давався повний імунітет, як воно має бути, тоді була б інша справа

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MANJAK11 сказал:

Ти вакцинувався, шанс зараження умовно не змінився, відповідно шанс розповсюдження не змінився, змінився лише шанс важкого перебігу, то сиди собі і радуйся, які претензії до інших ?

Ну на всіх з важким перебігом може і не вистачити місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MANJAK11 said:

я десь писав про смертність ? лише про шанс захворіти  ))

Досить хитро;)

2 minutes ago, MANJAK11 said:

Там он чєловєк вище, мотивував свою вакцинацію тим, що не хоче заразу додому принести, бо двоє дітей, відповідно конкретно така мотивація пішла лєсом,, як мінімум.

Вибач, напевно, десь пропустив - це про кого мова йде?

2 minutes ago, MANJAK11 said:

Відповідно , громадського обовьязку тут мінімум, лише власне бажання не здохнути, сподіваючись на легкий перебіг хвороби.

Не бачу тут нічого поганого, якщо чесно. Будь яка мотивація годиться в такий час.

2 minutes ago, MANJAK11 said:

Відповідно, вважати невакцинованих підарасами, мягко кажучи не розумно, бо вакцинуючись, ти переживаєш лише за свою шкуру, і яка тобі в жопу різниця за мою шкуру ?

Розумієш, в цьому ж прикладі "швидка" з твоєю шкурою може декілька годин стояти під госпіталем в Боголюбах. А на іншому кінці міста при ДТП вона капець як буде потрібна.

2 minutes ago, MANJAK11 said:

 Ти вакцинувався, шанс зараження умовно не змінився, відповідно шанс розповсюдження не змінився, змінився лише шанс важкого перебігу, то сиди собі і радуйся, які претензії до інших ?

Про мутування вірусу щось чув?

2 minutes ago, MANJAK11 said:

 От якби від вакцинації давався повний імунітет, як воно має бути, тоді була б інша справа

І ще горшечок золота:ok2:

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, xc90 сказал:

Про мутування вірусу щось чув?

а ти ? дивно що ти про це згадуєш :0016: бо мутація якраз ще більше нівелює ефективність вакцин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я десь писав про смертність ? лише про шанс захворіти  ))

І розглянув  його в межах 2-х осіб які мешкають в одній квартирі і сплять в одному ліжку. Приклад для статистичного дослідження, м'яко кажучи, невдалий. 

 

Вакцинація діє. Тут як мінімум 3 аспекти.

1) Можеш не захворіти. Спрацює імунітет, який підсилений вакциною. І ти не принесеш зарази додому.

2) Ти можеш стати носієм. Сам не хворіти, а "розносити". Хоча, це і без вакцини можливо.

3) Ти захворієш.  Але перебіг хвороби буде легшим, ніж у тих, хто захворіє без вакцини.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

2) Ти можеш стати носієм. Сам не хворіти, а "розносити". Хоча, це і без вакцини можливо.

піздьож, я вже про це писав. Нокіана любиш ? :0016: він теж таку єрєсь писав. ти не можеш не хворіти , а просто розносити, те що ти хворієш безсимптомно, і розносиш, то вже інше питання. З другої сторони, коли ти хворієш і маєш симптоми, то ти стараєшся ізолюватись від суспільства, щоб не розносити, а коли безсимптомно, то гуляй рука, балдєй пісюн, ти розносиш і про це навіть не знаєш :)

7 минут назад, Zheny@ сказал:

3) Ти захворієш.  Але перебіг хвороби буде легшим, ніж у тих, хто захворіє без вакцини.

це єдина адекватна мотивація, про що я й писав вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

піздьож, я вже про це писав. Нокіана любиш ? :0016: він теж таку єрєсь писав. ти не можеш не хворіти , а просто розносити, те що ти хворієш безсимптомно, і розносиш, то вже інше питання. З другої сторони, коли ти хворієш і маєш симптоми, то ти стараєшся ізолюватись від суспільства, щоб не розносити, а коли безсимптомно, то гуляй рука, балдєй пісюн, ти розносиш і про це навіть не знаєш 

Існують носії. Як у випадку із СНІД.  Є ті, хто хворіє, а є ті, хто розносить, а сам не хворіє. Від природи міцний імунітет.

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

це єдина адекватна мотивація, про що я й писав вище

Так інакше ніхто й не говорить!

Про це на кожному кроці!

Ти маршрутками не їздиш чи тролейбусами, а там валідатор навіть про це сповіщує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, MANJAK11 said:

а ти ? дивно що ти про це згадуєш :0016: бо мутація якраз ще більше нівелює ефективність вакцин

Ого, прям нівелює? Не впізнав доктора медицини серед нас:0011:

Шкода вакцинованих дарма європейців - аж до декількох десятків смертей в день доходить в окремих країнах перед всесильною "Дельтою".

Розумні українці знають про природній імунітет і дохнуть приблизно одним райцентром в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...