Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, xc90 сказал:

Станом на ранок 19 жовтня у ковідному шпиталі, що у селі Тарасове (відомому як госпіталь у Боголюбах) перебувало 14 вакцинованих хворих.

Таку інформацію не можна поширювати. В цілях національної безпеки така інформація повинна бути засекречена. 

Після вакцин не хворіють! 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@weldermaster
вже обговорювали. наші і без коронавірусу виздихали. тому така висока смертність в більш розвинених країнах. в них косить тих, які в нас через спосіб життя/медицину і тд повмирали давно.
да і статистика польська, думаю, більш правдива.

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, weldermaster сказано:

Увага! Ці данні ніхто не перевіряє. Паспорт не потрібний !!!  Можеш назватися хоч Вася Пупкін.

 

На що це ви натякаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, MANJAK11 сказано:

ггг, дивно тоді, чому ще немає платної послуги, від лигарів, приміром,  *вколюся замість тебе* :D і хєр хто докопаєтся, все офіційно :0016:

 

Ринок послуг в Україні не розвинений.

Десь попадалась новина, що в центральній Європі ціна на таке була десь 100Є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, xc90 сказано:

Швецією, носити маски на борту своїх літаків і зацікавився свіжими даними по Швеції (так як минулого року антивакси часто згадували про їх "особливий" шлях).

 

Ви взагалі за новинами слідкували? 

 

Шведи взагалі забили на пандемію. Я з них в шоці був, коли вони не воодили локдауни і не носили маски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Bliksss сказано:

я ще не бачив "дибіла", який добровільно 10 раз буде собі колоти вакцину...хоча...

 

Скоро побачите. 3-й бустер на підході. А далі по накатаній :(

 

Бустерной дозой вакцины от коронавируса в Литве в скором времени начнут прививать всех жителей.
Читать далее: https://www.delfi.lt/ru/news/live/delfi-glavnoe-litva-gotovitsya-k-revakcinacii-v-latvii-nebyvalyj-skachok-covid-minsk-zapolonili-migranty.d?id=88422945
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, xc90 сказано:

Станом на ранок 19 жовтня у ковідному шпиталі, що у селі Тарасове (відомому як госпіталь у Боголюбах) перебувало 14 вакцинованих хворих.

Додають також, що усі вакциновані хворі, що перебувають у Боголюбах, – з неважким перебігом і жоден із них не був у реанімації.

 

Та ну, з не важким перебігом в ковідному шпиталі на стаціонарі.

На кого це розраховано?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, weldermaster сказал:

Таку інформацію не можна поширювати. В цілях національної безпеки така інформація повинна бути засекречена. 

Після вакцин не хворіють! 

Хворіють... І не тільки в нас, імунна система в кожного різна, в когось антитіль більше, і взагалі не захворіє, хтось  - захворіє навіть відразу після хвороби повторно,, та от тільки ніхто з вакцинованих не був навіть під киснем, і, тим більше -  в реанімації, в статті то є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Хворіють... І не тільки в нас, імунна система в кожного різна, в когось антитіль більше, і взагалі не захворіє, хтось  - захворіє навіть відразу після хвороби повторно,, та от тільки ніхто з вакцинованих не був навіть під киснем, і, тим більше -  в реанімації, в статті то є.

Ви розумієте що таке пропаганда? Зараз основна ціль всіх загнати на вакцину. Головне результат. І для цього можна трішки і прибрехати. Тому вакциновані не хворіють. Ну може десь і хворіють але не в нас, не в Україні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Zelensky said:

Та ну, з не важким перебігом в ковідному шпиталі на стаціонарі.

На кого це розраховано?

Явно не на тих, хто пише тут про нанороботів - нанітів:0088:

9 hours ago, Zelensky said:

Ви взагалі за новинами слідкували?

Шведи взагалі забили на пандемію. Я з них в шоці був, коли вони не воодили локдауни і не носили маски.

Я хіба не так сказав? Всі антивакси уповали на шведів і казали, що от-от шведи доведуть правильність свого шляху.

Не тільки за новинами слідкував, а ще й за парою додіків тут. Тільки коли порівняли надлишкову смертність шведів із сусідами - чомусь притихли.

В будь якому разі - тепер шведи вакциновані 80%+, а ти гадай далі, коли наступить червона зона на Волині і наскільки вона буде довгою.

Один гуморист-самоучка сарказнічає, що то має бути засекречено (хоча сам вакцинувався, щоб податись на багатші краї), другий не вміє в довгі речення, тому тупить на кожному кроці - хороша компанія антиваксів зібралась. Навіть ррід - і той вже примовк, мб вишуковує зручні графіки.

Змінено користувачем xc90
  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказує кума.  Що в них на роботі колега відмовляється вакцинуватися (але це школа і вчителів зобов'язали), то вона відмовляється "з релігійних" мотивів.

Мовляв, батюшка в церкві сказав, що їм чіп вживлять.  Кажу, треба було їй магніт порадити купити.

 

Ну, про користь чіпа я вже сказав. Вчора дома зафіксував 4G+ швидкість на телефоні! До того тільки максимально 4G була.

 

От мені цікаво. Про тих дятлів, які вірять в чіпи і тому подібну нерозумну єрєсь. 

Якби (не дай Бог), життя їхнього члена родини залежало від того ж чіпа? Автономного серцевого клапана, чіпа, який вживляється в мозок, щоб людина могла чути, бачити і т.п.

Щоб вони тоді сказали? 

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Щоб вони тоді сказали?

я би більше хвилювався за те, що люди з вавкою в голові, в школі працюють 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, alexvvv сказал:

я би більше хвилювався за те, що люди з вавкою в голові, в школі працюють 

Школа тут не причому. Ну не хоче людина вакцинуватися. Просто не хоче. Тому і тролить керівництво.

Діти ж не вакциновані. І більшість батьків тих дітей також не вакциновані. А вони, вчителя, що самі рижі ?

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

я би більше хвилювався за те, що люди з вавкою в голові, в школі працюють 

Страшно... бо вони скрізь працюють.  І це теж страшно.  Уяви, що то лікар, наприклад.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, weldermaster сказано:

Школа тут не причому. Ну не хоче людина вакцинуватися. Просто не хоче. Тому і тролить керівництво.

Скажи, що ти невдало пожартував, бо інакше я тебе (для себе) причислю до неадекватів.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, weldermaster сказано:

Діти ж не вакциновані. І більшість батьків тих дітей також не вакциновані. А вони, вчителя, що самі рижі ?

дітей з певного віку також вакцинуватимуть.

Німці вже вакцинують.

А вчителі не рижі - це вимога держави.  Як і лікарі.

 

І що значить тролити керівництво? Там вимога, або вакцинація, або сидиш на віддаленому і ЗП 70%.

А тепер поясни, що таке приморочене, яке вірить в чіп у вакцині,  може розумного навчити дітей?

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

дітей з певного віку також вакцинуватимуть.

Німці вже вакцинують.

А вчителі не рижі - це вимога держави.  Як і лікарі.

 

І що значить тролити керівництво? Там вимога, або вакцинація, або сидиш на віддаленому і ЗП 70%.

А тепер поясни, що таке приморочене, яке вірить в чіп у вакцині,  може розумного навчити дітей?

 

1) чому в нас ще не вакцинують дітей як німці? І скільки батьків дозволять це робити?

2) так може вони і хочуть посидіти на віддаленому. Тих 30% вони спокійно доберуть репетиторством.

3) а чіп - це просто тролять. Робити не має що, тому і тролять.

 

По факту це бунт. Не знаю чому, але бунт. Можливо на фоні соціальної несправедливості. Можливо просто все заібало і хочеться на море ). Ставтеся до цього спокійно. 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

1) чому в нас ще не вакцинують дітей як німці? І скільки батьків дозволять це робити?

Всі, хто отримав планові щеплення і вакцинувався сам.

 

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

2) так може вони і хочуть посидіти на віддаленому. Тих 30% вони спокійно доберуть репетиторством.

Я свою дитину до такого "педагога" не відправлю.

А розумні репетиторством і так мають.

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

3) а чіп - це просто тролять. Робити не має що, тому і тролять.

Ти на приколі?  Це батюшка в церкві таке чеше!  Це реалії, а не тролінг!

3 хвилин тому, weldermaster сказано:

По факту це бунт. Не знаю чому, але бунт. Можливо на фоні соціальної несправедливості. Можливо просто все заібало і хочеться на море ). Ставтеся до цього спокійно. 

Багато дозволяти стали, от і бунт.

Кому хочеться на море, той вакцинується і їде. Або туди де не вимагають вакцинації.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Я свою дитину до такого "педагога" не відправлю.

Можеш не відправляти. Тут завжди є вибір.

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти на приколі?  Це батюшка в церкві таке чеше!  Це реалії, а не тролінг!

Ти багато бачив вчителів у церквах? Туди вообще хтось ходить крім 65+ ?

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Багато дозволяти стали, от і бунт.

Пропонуєш їх кнутом перевиховувати? Не вийде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, weldermaster сказано:

Ти багато бачив вчителів у церквах? Туди вообще хтось ходить крім 65+ ?

Я тебе здивую!

1 хвилина тому, weldermaster сказано:

Пропонуєш їх кнутом перевиховувати? Не вийде. 

Ну в Гітлера ж вийшло!

  • Cумний 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Ну в Гітлера ж вийшло!

Ах ти ж фаш.... )))

 

В нас так повелося, що в суспільстві останнім часом було дві проблеми - лікарі що беруть взятки і  маршрутчики які наживаються на робочому класі. Тепер добавилася третя - невакциновані вчителя ) 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав один таксист із Словаччини 

Так маски вони там носять респіраторні.

Але вчителів та інших ПРИМУСОВО не вакцинують 

Напевно у них інший імунітет 

Чи менталітет.

Хз 

І ще вони за 600 євро зарплати на роботу не підуть 

Ну точно інший імунітет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian а не питали в них, які штрафи за неносіння масок?

1 минуту назад, Nokian сказал:

І ще вони за 600 євро зарплати на роботу не підуть 

Луцьк порівняли з Чехією. Смішно. 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Nokian сказал:

Але вчителів та інших ПРИМУСОВО не вакцинують 

Напевно у них інший імунітет 

 

І ще вони за 600 євро зарплати на роботу не підуть 

Ну точно інший імунітет.

 

Дай нашим вчителям 600 євро - всі побіжать вакцинуватися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там веде список інформаторів Нокіана? Пам'ятаю електрика з Променя, санітарку з Боголюб, класика - валютчики. Запишіть таксиста зі Словаччини, будь ласка.

Змінено користувачем xc90
  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...