Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Цікава ситуація: оголосили карантин, то всі (більшість) замість ізоляції - поперли по магазинах і маркетах на закупи, кінець світу же. Видно, вірус почекає, поки всі скупляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бо в мене перший день самокарантину перейшов у самоізоляцію...

Які симптоми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Цікава ситуація: оголосили карантин, то всі (більшість) замість ізоляції - поперли по магазинах і маркетах на закупи, кінець світу же. Видно, вірус почекає, поки всі скупляться.

Нічого цікавого)) Їсти ж всім треба. Навіть на термін карантину( само карантину), мають бути продукти харчування. Чи ні?)))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо врахувати градуще повернення заробітчан з Італії, Польщі, Чехії,  Німеччини і т.д. з товстими гаманцями, то закупитись краще завчасно. Он Польща вже готує спецпотяг для транзиту без зупинок Українців через свою територію, зараз на кордонах Польщі застрягли тисячі наших.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jurgen007 сказано:

А якщо врахувати градуще повернення заробітчан з Італії, Польщі, Чехії,  Німеччини і т.д. з товстими гаманцями, то закупитись краще завчасно. Он Польща вже готує спецпотяг для транзиту без зупинок Українців через свою територію, зараз на кордонах Польщі застрягли тисячі наших.

Переконали. Тільки через це варто зараз закупитися, що потім з ними не перетинатися... В принципі. Хоча біс його знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Про те й мова, що зараз черги набагато більші, ніж в "звичайні" дні. Чи ні?))

То Ви констатували факт, чи виявили своє знедоволення тому факту?)))) 

 

28 хвилин тому, YVitaliy сказано:

то всі (більшість) замість ізоляції - поперли по магазинах і маркетах на закупи, кінець світу же

:):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

‼️МОЗ Повідомляє: В Україні зафіксовано 7 нових випадків інфікування на коронавірус

Станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних 
За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 14 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (1) області та м. Київ (2).
Із виявлених сьогодні:
▫Київська обл. (1) - 44-річний чоловік, що був закордоном;
▫Чернівецька (6) - 33-річна жінка (летальний), особи віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі з них є контактними особами раніше підтвердженого випадку.

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Cherman сказано:

Кажуть, що Епіцентр завіз муку, щоб стати продуктовим гіпермаркетом і не закриватись. Ніхто не перевіряв цю чутку?:)

 

Там і раніше була мука, цукор, сіль, різні солодощі і т. д.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

знедоволення

Ага)

В мене он тітка, тиждень назад катнула з внуком в Єгипет по халявних путівках, позавчора екстерном вернулись в Україну. Але нічого, задоволені. Ніби не чмихають і не кашляють (по телефону). За карантин і перевірку на вірус ніде мови не було, зійшли з літака, в машину і додому в Рівне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Ага)

В мене он тітка, тиждень назад катнула з внуком в Єгипет по халявних путівках, позавчора екстерном вернулись в Україну. Але нічого, задоволені. Ніби не чмихають і не кашляють (по телефону). За карантин і перевірку на вірус ніде мови не було, зійшли з літака, в машину і додому в Рівне.

І моя жінка не так давно прилетіла з Єгипту. Перевірка була лише на екскурсії-Єрусалим, та й то, на виїзді з Єрусалиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталій СК said:

Які симптоми?

Типові, головна біль, тошнота, хочеться розсолу. Це я просто експериментував з народними противірусними засобами різного ступеня міцності. А попереду ще так багато днів...

  • Ха-ха 6
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Типові, головна біль, тошнота, хочеться розсолу. Це я просто експериментував з народними противірусними засобами різного ступеня міцності. А попереду ще так багато днів...

З цієї ситуації вихід лише один - продовжувати лікування далі.:0016:

Препаратами хоч запасся?

Змінено користувачем Віталій СК
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Віталій СК сказал:

З цієї ситуації вихід лише один - продовжувати лікування далі.:0016:

Препаратами хоч запасся?

І карантин промине як один день, тільки треба дотримуватись дозування прийому, ато доведеться потім як Пеці в Іспанії - проходити курс детоксикації.:mellow:

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Іспанії заборонено виходити з дому. Але є виключення, наприклад, власники дом. тварин можна вигулювати їх. Іспанець взяв іграшкового пса і вийшов надвір, де й отримав штраф від поліції за порушення карантину. 

https://youtu.be/JNN4Cujc2RU

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Віталій СК said:

З цієї ситуації вихід лише один - продовжувати лікування далі.:0016:

Препаратами хоч запасся?

Якщо весь час продовжувати,  то з самоізоляції можна вийти з цирозом печінки. Та й не можна мені часто.
Думав що запасся, але сьогодні виявилось, що помилявся. Ще й дружина вирішила зробити торт п’яну вишню, і використала для цього залишки мого віскі((


Правда є в мене контакти чоловіка, який виготовляє противірусні препарати на основі ячмінного солоду, тре буде якось замовити ще)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, jurgen007 сказано:

І карантин промине як один день, тільки треба дотримуватись дозування прийому, ато доведеться потім як Пеці в Іспанії - проходити курс детоксикації.:mellow:

Шо ти,  детоксикація в Іспанії - то шалені гроші. Де ж скупий барига заплатить стільки. 

Він в Україну повернувся лише, щоб прокапатись в знайомої медсестри за дві коробки цукерок "Київ Вечірній". От скнара.

Видно українська тюрма для нього не така страшна, як іспанська біла гарячка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Віталій СК сказал:

Шо ти,  детоксикація в Іспанії - то шалені гроші. Де ж скупий барига заплатить стільки. 

Він в Україну повернувся лише, щоб прокапатись в знайомої медсестри за дві коробки цукерок "Київ Вечірній". От скнара.

Видно українська тюрма для нього не така страшна, як іспанська біла гарячка.

 

Хоч і скнара а прокапатись після зняття стресів поїхав в Іспанію, правда не добув курс. https://stopcor.org/poroshenko-terminovo-povertayetsya-v-ukrayinu-podrobyczi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

Правда є в мене контакти чоловіка, який виготовляє противірусні препарати на основі ячмінного солоду, тре буде якось замовити ще)

Я надаю перевагу противірусним препаратам на основі кукурудзи, але можу вживати будь-що, залежно від діагнозу.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Віталій СК сказал:

Я надаю перевагу противірусним препаратам на основі кукурудзи, але можу вживати будь-що, залежно від діагнозу.

На пшениці якісніші виходять )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Віталій СК said:

Я надаю перевагу противірусним препаратам на основі кукурудзи, але можу вживати будь-що, залежно від діагнозу.

Кукурудзяні напої дорогі, мені не по кишені. Та й світ летить шкереберть, треба економити.


Можу тобі замовити на пробу, як собі замовлятиму ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, weldermaster сказано:

На пшениці якісніші виходять )

Та хоч і на омивайці.:D

В кожного свої вподобання.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тверезий і виважений  прпорахунок ситуації та реакції на не неї.

https://hromadske.ua/posts/zberigajte-spokij-ta-mijte-ruki-chomu-velika-britaniya-ne-vprovadzhuye-zhorstkih-obmezhen-u-borotbi-z-koronavirusom

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Можу тобі замовити на пробу, як собі замовлятиму ;) 

Дякую, але я вже награвся з різними Gonevo run.

Та й вживаю я не так часто.

 

Хтось в курсі, маски ще десь можна купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...