Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, Zelensky сказал:

 

Зі статистики.

Китай вже почав надавати достовірну статистику ? Відколи і де ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

Китай вже почав надавати достовірну статистику ? Відколи і де ? :) 

 

Так, так, чув я конспірологів, про те що в Китаї втричі менше населення. Але ті самі конспірологів не вірять жодній офіційний статистиці. Японській статистиці ви виріте, чи теж ні? 

 

А, я здається зрозумів, принцип такий: Вигідно - вірю. Не вигідно - не вірю.

 

 

Ну і про статистику з Китаю:

 

Спойлер

 

 

 

 

Змінено користувачем Zelensky
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

 

там перед твоїм постом, трошки вище, дуже класна наглядна картинка.

dakotas.PNG

 

Тепер постає питання: що дало носіння масок та обмеження?

Відповідь: більшу кількість хворих відносно без обмежувального режиму.

 

Парадокс нє?

 

 

Вам якийсь невідому картинку показали а ви увірували. Так не можна.

 

Почнемо з того, що масковий режим в північній Дакоті був приблизно 2 місяці. А в південній Дакоті є рекомендація носити маски. Так що на доному графіку видно, як масковий режим збив хвилю коронавірусу з листопада в обох штатах.

 

Ще один пруф, що маски допомагають стримувати пандемію.

 

Більше інформації тут.

https://www.aarp.org/health/healthy-living/info-2020/states-mask-mandates-coronavirus.html#NorthDakota

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стільки антимасочників у цій темі і ще жоден не запостив останній мем.

 

Доведеться поправити:

 

Спойлер

mask.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Vadimm сказано:

в мене відношення до антимасочників і антипрививочників десь таке саме як до ЛГБТ

І тут чомусь згадалась давня фраза діфото:

"На запитання:

-- як ви відноситесь до сексуальних меншин,  

правильна відповідь:

-- не належу."

)))))

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим ніхто В НАС ,не звертає увагу,що неправильне ,недоречне носіння ,а найперше неправильне відношення до масок шкодить  ілюзією захищеності,веде до безвідповідального ставлення людей до СВОГО ЗДОРОВ'Я.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zelensky сказал:

стільки антимасочників у цій темі і ще жоден не запостив останній мем.

 

Доведеться поправити:

 

  Скрыть контент

mask.jpg

 

И обещают справится за 2 недели...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

відношення до масок

Відношення - це приналежність до чогось... 

 

Мабуть ти хотів  сказати "ставлення до масок"?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Unknown сказано:

Відношення - це приналежність до чогось... 

 

Мабуть ти хотів  сказати "ставлення до масок"?

Вітя, в принципі, намагається бути розумним, вживає розумних слів та зворотів, при чому, не завжди розуміючи їх сенс.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

И обещают справится за 2 недели...

 

Ага як і з коронавіруси обіцяли справитись коли перший раз вводили локдаун на 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Unknown сказано:

Відношення - це приналежність до чогось... 

 

Мабуть ти хотів  сказати "ставлення до масок"?

Якраз дехто відносить людей до різних груп,залежно від їх Ставлення до масок.

І не тільки.

Основне,що я хочу сказати,маску,як і все інше ,треба застосовувати правильно і своєчасно.

В наших умовах це просто ,,секс для бідних,,

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zelensky сказал:

Вам якийсь невідому картинку показали а ви увірували. Так не можна.

саіпісь ти придумав :0016: тобіш, коли я в тебе намагався витянути, звідки ти черпаєш лайно інформацію про кітайську статистику, то ти відморозився і ВЗАГАЛІ ніякої інфи не надав, а до чужих картинок домахуєшся. П-послідовність

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я в тебе намагався витянути, звідки ти черпаєш інформацію про кітайську статистику, то ти 

 

Я ж казав. З офіційних джерел.

 

https://covid19.who.int/table

 

Порівняйте Китай, де був локдлаун і США, де клоун Трамп, казав, що економіка має працювати і локдауни не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Zheny@ сказано:

Парадокс нє?

Я думаю там є нюанси, які відіграють роль в графіку, але про які замовчують автори. Гіпотетично, густота населення, більше міських жителів, чи ще якась фігня. Може там де змушували вдягати маски, цього режиму не дотримувались. Як інакше можна пояснити - що носіння масок інтенсифікує процес розповсюдження вірусу??? Карочь там є якась однобокість. Може в тій Дакоті де захворюваність менша, поліція сильніше контролювала щільність людей в людних місцях.

Може любитель статистики пояснить цей парадокс якось інакше, ніж я? 

В нас же зараз теж масковий режим, обмеження в транспорті, на які всім насрать. Як і в тій Дакоті, що з обмеженнями, а не з рекомендаціями.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Zelensky сказал:

 

Я ж казав. З офіційних джерел.

 

https://covid19.who.int/table

 

Порівняйте Китай, де був локдлаун і США, де клоун Трамп, казав, що економіка має працювати і локдауни не потрібні.

так по тій же таблиці ще клоун Макрон, клоун Джонсон, клоунесса Меркель і тд і тп. Якась вибіркова в тебе клоунада весь час.

В США перехворіло приблизно 9% населення, в тій же Франції і Британії приблизно по 7%, але клоун тільки Трамп ? :0016:

 

Знову ж таки, в тій же картинці виходить що в кацапстані перехворіло всього приблизно 3% населення, відповідно вибери варіант відповіді, який тобі більше подобаєтся :

1 путін маладєц і в кацапстані саіпісь медицина

2 кацапстан такий самий брехун і пі*дабол як і Китай (який ловлений вже був на брехні) 

 

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Я думаю там є нюанси, які відіграють роль в графіку, але про які замовчують автори. Гіпотетично, густота населення, більше міських жителів, чи ще якась фігня. Може там де змушували вдягати маски, цього режиму не дотримувались. Як інакше можна пояснити - що носіння масок інтенсифікує процес розповсюдження вірусу??? Карочь там є якась однобокість. Може в тій Дакоті де захворюваність менша, поліція сильніше контролювала щільність людей в людних місцях.

 

Ну, тут можна лише гадати.

Але взяли до уваги 2 цих штата. Мабуть недарма.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

так по тій же таблиці ще клоун Макрон, клоун Джонсон, клоунесса Меркель і тд і тп. Якась вибіркова в тебе клоунада весь час.

В США перехворіло приблизно 9% населення, в тій же Франції і Британії приблизно по 7%, але клоун тільки Трамп?

 

Лікувати ковід внутрішньовенню миючими засобами пропонував тілкьи Трамп. Не вводити локдаун, пропонував тілкьи Трамп. Тому клоун тільки Трамп.

 

П.С. Хоча до нього у компанію ще один клоун тягнеться. З України.

Змінено користувачем Zelensky
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MANJAK11 сказано:

пі*дабол як і Китай (який ловлений вже був на брехні) 

 

Незнаю, замовляю товар на Аліекспрес, все чесно, ніякої брехні. В Україні на ОЛХ брехунів повно. То може, це в нас статистика брехлива, яка применшує масштаби епідемії.

 

Ось приклад:

 

Коронавірус: у МОЗ України передумали і виключили з "червоної зони" три області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не вірить в статистику, яку надає Китай - дивимось на статистику Нової Зеландії.

 

За рік пандемії 2482 випадки коронавірусу. Але у них був справжній локдаун.

 

New Zealand

Coronavirus Cases: 2,482

Deaths:26

Recovered: 2,381

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zelensky сказал:

Хто не вірить в статистику, яку надає Китай - дивимось на статистику Нової Зеландії.

 

За рік пандемії 2482 випадки коронавірусу. Але у них був справжній локдаун.

 

New Zealand

Coronavirus Cases: 2,482

Deaths:26

Recovered: 2,381

 

В них острів на "кінці світу", їм легше :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

В них острів на "кінці світу", їм легше :D

 

Скрізь, де нормальні заходи вживають - легше.

 

о. Родос  (Греція). 4 хворих на ковід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім нормальних заходів, ще треба адекватний народ. А в нас в більшості безвідповідальний.
Приклад. Школа. Є дві близняшки. На уроці одна. Вчитель питає де сестра. Відповідь, мака без нюху, має температуру 3 дні, сестрі теж не добре, лежить у ліжку. Питання, а мамі заборонити похід у школу не прийшло на думку? Клас в зоні ризику, вчителі і сім"ї їх теж, на перерві вся школа в небезпеці. І це поголовно в кожному класі, а то і по пару випадків відразу. Мамі вигідно, не заважає, накормлять, напоять і пів дня немає дома. А після школи ця дитина піде за булочкою в магазин, чи мама відправить, бо холодильник пустий. А через 3 дні і цієї сестри вже немає на уроках, захворіла.
Поки не буде адекватної реакції кожного, самодисципліни, поваги до оточуючих,  порядку не буде.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, foma144 сказано:

Крім нормальних заходів, ще треба адекватний народ. А в нас в більшості безвідповідальний.
Приклад. Школа. Є дві близняшки. На уроці одна. Вчитель питає де сестра. Відповідь, мака без нюху, має температуру 3 дні, сестрі теж не добре, лежить у ліжку. Питання, а мамі заборонити похід у школу не прийшло на думку? Клас в зоні ризику, вчителі і сім"ї їх теж, на перерві вся школа в небезпеці. І це поголовно в кожному класі, а то і по пару випадків відразу. Мамі вигідно, не заважає, накормлять, напоять і пів дня немає дома. А після школи ця дитина піде за булочкою в магазин, чи мама відправить, бо холодильник пустий. А через 3 дні і цієї сестри вже немає на уроках, захворіла.
Поки не буде адекватної реакції кожного, самодисципліни, поваги до оточуючих,  порядку не буде.

 

Правильно.

Але як візьметься порядок, якщо у нас ті, хто вводять карантин для кізнесу, самі по Буковелям їздять, порушуючи усі санітарні норми?

 

Спойлер

244e359-zelensky-bukovel-1-original.jpg

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понад 20 автівок швидкої допомоги стоїть у черзі, щоб потрапити до 12-ої лікарні. Всі вони приїхали, щоб покласти людей під кисневі концентратори.
У середині лікарні ситуація не набагато краще - місць вже немає, ставлять ліжка у їдальні.

 

https://t.me/KyivOperativ/74150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...