Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

В швагра підтвердили Ковід.

Його сестра, як Вітя - не існує!

Їй теж підтвердили - лежить в інфекційній, і по трошечки прозріває від "неіснуючого" віруса.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Його сестра, як Вітя - не існує!

хм, мож нема ніякого "віті"?;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

ніби і безвіз

Хто заважав поїхати раніше? Без всяких безвізів, з 96 року по "запрошенням", або по "литовській шенгенці" 40-80 долярів - цена вопроса, погоджуюсь - хтось платив і більше, ЛОХ - он и в африке лох... Скажіть, що це не так...

Змінено користувачем Bliksss
  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

В швагра підтвердили Ковід.

Його сестра, як Вітя - не існує!

Їй теж підтвердили - лежить в інфекційній, і по трошечки прозріває від "неіснуючого" віруса.

Яка страшна і ,,несподівана,,  новина.

В моєї куми на роботі вже всі перехворіли, крім неї.

З інших знайомих можу найперші випадки по клінічній картині пригадати ще рік тому рівно.

І що?

Грип існував , існує та буде існувати, і жодна вакцина не встигатиме за його мутаціями.

Якщо в людини в житті нема важливішого та цікавішого  за грип- товчіть воду в ступі про масочки та тряпочки.

 

  • Збентежений 1
  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Nokian сказано:

Яка страшна і ,,несподівана,,  новина.

В моєї куми на роботі вже всі перехворіли, крім неї.

 

Чим перехворіли? У мене 3 днів був насморк, я теж перехворів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Яка страшна і ,,несподівана,,  новина.

В моєї куми на роботі вже всі перехворіли, крім неї.

З інших знайомих можу найперші випадки по клінічній картині пригадати ще рік тому рівно.

І що?

Грип існував , існує та буде існувати, і жодна вакцина не встигатиме за його мутаціями.

Якщо в людини в житті нема важливішого та цікавішого  за грип- товчіть воду в ступі про масочки та тряпочки.

 

А якшо в мене мамка чуть не вмерла? І якби не знайомі, то в інфекційну і не попала б, бо місць не було. Ще 2-3 дні вдома і всьо?

То це просто грип чи ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, WebTraveller сказал:

То це просто грип чи ні?

Так це просто грип. Хватить сперечатися із заслуженим вірусологом всія Борди.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А якшо в мене мамка чуть не вмерла? І якби не знайомі, то в інфекційну і не попала б, бо місць не було. Ще 2-3 дні вдома і всьо?

То це просто грип чи ні?

А якщо в мого бувшого продавця тесть 5  ,ПЯТЬ ,років тому від грипу помер.

І місця були..

Ти ж освічена людина,працюєш з великими даними та алгоритмами,а віриш зомбоящику більш ніж треба.

Що ж казати за основну масу.

Так і живемо.

Як думаємо,так і живемо.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А якщо в мого бувшого продавця тесть 5  ,ПЯТЬ ,років тому від грипу помер.

І місця були..

Ти напевно сам як вдруг (тьху-тьху-тьху) захворієш будеш помирати, то твої останні слова будуть "то звичайний грип, то звичайний грип...." 

Я не зомбоящику вірю, я бачу по свому оточенню шо мруть люди набагато більше ніж від грипу. І статистика про те говорить дуже добре.

Я розумію шо бережись не бережись, рано чи пізно перехворіють всі.  Вже й я напевно перехворів в легкій формі.

Питання не в цьому, а в тому чи буде місце тобі в лікарні, коли будуть якісь ускладнення.

 

Ну але хоча шо тобі доказувати))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, грип у більшості випадків кладе людину на лікарняний на 2 тижні та більше чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

Nokian, грип у більшості випадків кладе людину на лікарняний на 2 тижні та більше чи ні?

 

грип буває різний. В 2016 я майже місяць відновлювався від свинячого грипу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

Ти напевно сам як вдруг (тьху-тьху-тьху) захворієш будеш помирати, то твої останні слова будуть "то звичайний грип, то звичайний грип...." 

Я не зомбоящику вірю, я бачу по свому оточенню шо мруть люди набагато більше ніж від грипу. І статистика про те говорить дуже добре.

Я розумію шо бережись не бережись, рано чи пізно перехворіють всі.  Вже й я напевно перехворів в легкій формі.

Питання не в цьому, а в тому чи буде місце тобі в лікарні, коли будуть якісь ускладнення.

 

Ну але хоча шо тобі доказувати))

Правильно кажеш.

За ті втрати,що понесла світова економіка від лохдауну,як думаєш,скільки місць можна було збудувати?

Так може треба було ті кошти,що вбухали на кВ фонд направити на збільшення місць?

Хоча тут ситуація теж неоднозначна.

За два роки про кВ забудуть ,як про страшний сон,а з  місцями ,що робити!?

Їх же треба утримувати 

То може тому гроші з кВ фонду направили на будівництво доріг?

То може НАСПРАВДІ цей грип не такий страшний?

Скільки тобі років?

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

То може тому гроші з кВ фонду направили на будівництво доріг

 

Все набагато простіше. Кошти направили на будівництво доріг, щоб заробляти:

 

Цитувати

Уряд на засіданні в середу, 23 грудня, встановив розмір плати за проїзд по автодорозі, побудованій на умовах концесії.

Разова вартість проїзду складе від 80 копійок до 4,6 гривні, залежно від виду транспорту.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивний "грип".

Влітку кількість захворівших росла а взимку - падає.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська вакцина "працює".

 

В России за сутки выявили 28284 случая заражения коронавирусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі працює ))

У нас населення в 3 рази менше, а захворюваності в 2 рази. Тому якщо порівняти ці показники...

Там паче там вакцинація добровільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Такі працює ))

 

Самі вже вмазались російською вакциною?

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian Вітя, вот я хворів за своє життя і на грип, і на боткіна, і ще на всяку куйню. Ніколи не мав проблем з травленням. Але ніяка куйня не заставляла мене 3 місяці після того як перехворів, як пройшли всі симптоми, срати водичкою по 5-10 разів в день. Пережер купу ентерожермін і іншої хєрні, вугілля активованого зжер тонну, дієта, і ніхєра не помогло. Ну як, тимчасово помагало, на добу, а потім по новій. Який грип на таке здатен? Зараз нарешті, тьху-тьху, попустило. Вот є така хєрня "лонг ковід", всі чули. Я відчув. А хто чув про лонг грип, лонг ГРВІ, лонг Боткіна?

Так от Вітя, я тобі бажаю, щоб якщо ти, не дай Бог, захворієш на ковід, то щоб ти не попав під ШВЛ, щоб ти нормально дихав і пару днів перекантувався з температурою 37,2. І щоб срав водичкою як я, по 5-10 разів на день протягом 3х місяців. Як наказаніє за твій ковідний атеїзм. Ну і заодно перестанеш дивуватись чо америкоси змітають з прилавків туалетний папір тоннами. Сорі за інтимні подробиці.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Vadimm сказано:

Пережер купу ентерожермін і іншої хєрні, вугілля активованого зжер тонну, дієта, і ніхєра не помогло. Ну як, тимчасово помагало, на добу, а потім по новій. Який грип на таке здатен? Зараз нарешті, тьху-тьху, попустило.

 

Антибіотикі пили?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Дивний "грип".

Влітку кількість захворівших росла а взимку - падає.

 

взимку люди більше по домам сидять

можливо ще температура і вологість впливає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай, у морозні (із нормальними морозами) зими, всяка бяка менше розповсюджується.  Вимерзає.

А оскільки останніх кілька років зими, як такої, не було, от і маємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

 

взимку люди більше по домам сидять

можливо ще температура і вологість впливає

 

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

зазвичай, у морозні (із нормальними морозами) зими, всяка бяка менше розповсюджується.  Вимерзає.

А оскільки останніх кілька років зими, як такої, не було, от і маємо!

 

 

Нічого подібного.

 

Почему мы болеем гриппом зимой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Многие европейцы опасаются делать прививки от COVID-19 – Reuters

Больше половины участников соцопросов в Польше, Болгарии, а также 41% во Франции ответили, что не планируют вакцинироваться от коронавируса. Об этом сообщает Reuters.

 

Агентство отмечает, что скепсис многих европейцев вызван тем, с какой скоростью вакцины от COVID-19 были протестированы и одобрены.

Проведенные в Польше опросы, показали, что на данный момент менее 40% жителей страны планируют проходить вакцинацию. Сегодня на нее записалась лишь половина медперсонала варшавской больницы, где была сделана первая в стране прививка.

 

В Болгарии 45% жителей заявили, что не будут делать прививку, еще 40% планируют подождать – они хотят убедиться в отсутствии негативных побочных эффектов. По данным опроса Alpha Research, менее одного из пяти болгар из приоритетных групп планируют добровольно сделать прививку.

Опрос IPSOS в 15 странах, опубликованный 5 ноября, показал, что 54% французов прошли бы вакцинацию от COVID, если бы она была доступна. Этот показатель составил 64% в Италии и Испании, 79% в Великобритании и 87% в Китае.

Более поздний опрос IFOP, в котором не было сравнительных данных по другим странам, показал, что только 41% жителей Франции готовы вакцинироваться.

 

Широко распространенная нерешительность, похоже, не учитывает научные разработки последних десятилетий, пишет Reuters.

Согласно исследованию 2013 года, традиционный метод создания вакцин – введение ослабленного или мертвого вируса или его части для стимуляции иммунной системы организма – занимает в среднем более десяти лет. На создание вакцины против пандемического гриппа потребовалось более восьми лет, а на вакцину против гепатита В – почти 18 лет.

Вакцина Moderna прошла путь от секвенирования генов до первой инъекции человеку за 63 дня.

"Мы оглядываемся на достижения 2020 года и говорим: это был момент, когда наука действительно сделала рывок вперед", – сказал Джереми Фаррар, директор отделения клинических исследований Оксфордского университета, который совместно с AstraZeneca разработал вакцину от коронавируса.

С вакциной Pfizer/BioNTech связано несколько случаев тяжелых аллергических реакций. Тем не менее, в клинических испытаниях вакцина не выявила серьезных долгосрочных побочных эффектов.

Согласно проведенному в конце ноября опросу, в Украине 40% жителей не готовы сделать прививку от COVID-19 даже бесплатно.

 

Цитата

COVID-прививки украинцам: Степанов рассказал о пяти этапах

Сегодня,   20:21    view.png 1021

https://newsyou.info/covid-privivki-ukraincam-stepanov-rasskazal-o-pyati-etapah

 
В первую очередь вакцинацию от COVID-19 проведут медработникам, которые работают в ковид-больницах, и военнослужащим ООС.

Об этом на брифинге сказал министр здравоохранения Максим Степанов

Источник: www.ukrinform.ru

«Вакцинация будет проходить в пять этапов. Первый предусматривает вакцинацию людей с критическим риском инфицирования и тех, кто выполняет критические функции в ответ на пандемию COVID-19. Это, прежде всего, медицинские работники, работающие в стационарах, где оказывают помощь больным COVID-19, это военнослужащие в зоне ООС. На этом этапе мы планируем охватить около 355 тыс. человек «, — сказал Степанов.

На втором этапе будут вакцинировать лиц с высоким риском инфицирования COVID-19 и тех, кто предоставляет медицинские услуги, плановый охват — 2,3 млн граждан.

На третьем этапе планируется вакцинировать лиц с высоким риском инфицирования COVID-19 и тех, кто выполняет функции по поддержанию жизнедеятельности страны — 7,2 млн человек.

Четвертый этап — вакцинация лиц с повышенным риском инфицирования и развития COVID-19 и тех, кто выполняет функции по поддержанию безопасности и жизнедеятельности государства — около 11 млн человек.

На пятом этапе планируется вакцинировать другие категории населения, которые не входят в число приоритетных групп — это лица моложе 59 лет, не имеющие сопутствующих заболеваний. Этот этап должен проводиться в условиях широкого доступа вакцин от COVID-19 и в случае полного ресурсного обеспечения, плановый охват — около 19 млн человек.

Вакцинация будет проводиться на базе кабинетов и пунктов прививок, которых на декабрь 2020 года 11346.

Кроме этого, будут созданы мобильные бригады по иммунизации во всех регионах, которые смогут осуществлять около 100 тыс. прививок в неделю.

Также, по словам Степанова, будут созданы временные центры вакцинации — по примеру некоторых стран ЕС. Планируется создать около 50 таких центров.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.12.2020 at 09:20, $ΩLΩMΩN сказано:

Чим перехворіли? У мене 3 днів був насморк, я теж перехворів?

цілком може бути ;)

 

On 27.12.2020 at 09:22, $ΩLΩMΩN сказано:

Дивний "грип".

Влітку кількість захворівших росла а взимку - падає.

от як ти примудряєшся в декількох словах - декілька разів $пистІти?

весь світ облетіли кадри з військовими вантажівками з Бергамо з трупами (яких, походу, не було) - коли? влітку, чи в сезон грипу?

тепер дивимось "статистику корони".

на 1.06.20 - виявлено 108 668, померло 3 119 (2.9%)

на 1.09.20 - відповідно 252 556, померло 4 679 (1.9%)

на 1.12.20 - 537 729 і 11 018 (2%)

вдвічі більше ніж на кінець літа - це "падає"?

13 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Нічого подібного.

 

Почему мы болеем гриппом зимой?

якщо стаття починається з відвертої брехні:

Цитувати

Ежегодно гриппом заражаются почти 5 миллионов человек во всем мире, и около четверти миллиона - умирают от него.

нахіба постити її взагалі? якщо вихідні дані некоректні - то некоректно сподіватись на достовірні висновки

Цитувати

Щороку у світі на грип хворіє майже мільярд людей https://www.bbc.com/ukrainian/features-51653714

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...