Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

А навіщо на КТ йти? Можна ж на УЗД побачити.

 

COVID-19: в діагностиці може допомогти УЗД легень

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

А навіщо на КТ йти? Можна ж на УЗД побачити.

 

COVID-19: в діагностиці може допомогти УЗД легень

 

Сьогодні питав у двох медиків, обидва сказали, що саму чітку картину дасть КТ. 
В мене вже на вихідних і вчора температура бувало трималась 36.8, зрідка (на вечір) підвищуючись до 37.1 максимум. Якоїсь сильної слабості не відчував, нюх повністю не пропадав (навіть сьогодні запах лосьйону після гоління відчував). Тому й сподівався, що поступово минається. Потихеньку займався своїми справами і старався пити рідини побільше.
Але сьогодні вночі почало трясти, поміряв - 37.5. Вранці і вдень так нижче 37 і не опустилась. От і вирішив, що треба таки перевіритися. І не настільки важливо, що там показав би чи покаже ПЛР, як те, що там робиться з легенями. 

Аншлаг на КТ м’яко кажучи вражає. В усіх трьох лікарнях черга мінімум до наступного понеділка, і чекати стільки днів з температурою якось вже й не смішно. До того часу може і легень не лишитися. Записався на четвер на вечір в приватний кабінет (в них раніше теж нема місць). Якщо доживу - поділюся новинами. 
 

8 minutes ago, Юріч said:

В районній КТ вартує 450 грн. Сьогодні взнавали.

Недорого, але запис на 28 жовтня, сьогодні взнавав ((

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Сьогодні питав у двох медиків, обидва сказали, що саму чітку картину дасть КТ.

 

Якби ви спитали у мене, я б відповів би те саме. Але КТ більш шкідливе для організму ніж УЗД.

 

Цитувати

Доза облучения при исследовании на компьютерном томографе в среднем больше в 100 - 1000 раз дозы облучения в сравнении с обычным рентгеновским снимком.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А ви подужаєте пачку вітамінів щодня? Я вже не кажу скільки вони будуть коштувати. Пачка вітамінів - щоб засвоїлось хоча б 10% з них, бо вітаміни з фруктів і овочів краще засвоюються ніж з таблеток.

тут ти звичайно погнав ))) якщо ти будеш жерти пачку вітамінів щодня, в тебе почнется гіпервітаміноз, що звичайними продуктами досягти майже неможливо. З усвояємостю те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

почнется гіпервітаміноз, що звичайними продуктами досягти майже неможливо

 

А оскома на язиці від ягід не вискакує? А кислотність шлунку не піднімається?

В усьому потрібно знати міру. Навіть в кількості постів на день на Борді :)

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Якби ви спитали у мене, я б відповів би те саме. Але КТ більш шкідливе для організму ніж УЗД.

 

 

Навіть і не знав :( 

А Ви впевнені, що десь в Луцьку займаються діагностикою легень за допомогою УЗД,

і потім ці результати обстеження лікуючі лікарі беруть до уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

А Ви впевнені, що десь в Луцьку займаються діагностикою легень за допомогою УЗД, і потім ці результати обстеження лікуючі лікарі беруть до уваги?

 

Ні, у цьому я невпевнений. Луцьк у плані медицини - провінційне місто. УЗД теж є різне. Буває навіть 3D УЗД. Які є в Луцьку я незнаю.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А оскома на язиці від ягід не вискакує? А кислотність шлунку не піднімається?

В усьому потрібно знати міру. Навіть в кількості постів на день на Борді :)

а нафіга їх стільки жерти ? Авітаміноз почнется, якщо фруктів і овочів не їсти взагалі, або їсти виключно магазинні. В домашніх цілком вистачає вітамінів, коли їсти за принципом *коли хочется і скільки хочется* , а не *бо треба*. Ми не живемо в місті мільйоннику, де з домашніми фруктами й овочами хоч якась проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

В усьому потрібно знати міру. Навіть в кількості постів на день на Борді :)

 

То чому ти не прислуховуєшся до себе? :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Cherman said:

Більш шкідливим для організма, буде підхопити, не дай Б-г, щось в легені. Краще поберегтися та провести нормальну діагностику.

Так от сьогоднішня температура і наштовхує на думку, чи бува в легенях вже якась фігня не «живе»)

А в тебе чи твоїх не було стрибка температури після спаду до чи майже до норми? Ти писав, що мама найважче переносила. В неї було запалення?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, yu2007 сказал:

Так от сьогоднішня температура і наштовхує на думку, чи бува в легенях вже якась фігня не «живе»)

Якщо якась фігня в легенях, то лікар це також чує. Йди на невідкладну і в порядку живої черги. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну побачите якусь пневмонію на КТ... далі що? Скажуть приймати антибіотик. По наказу госпіталізація при сатурації 92 і менше.

  

1 година тому, yu2007 сказано:

Так от сьогоднішня температура і наштовхує на думку, чи бува в легенях вже якась фігня не «живе»)

А в тебе чи твоїх не було стрибка температури після спаду до чи майже до норми? Ти писав, що мама найважче переносила. В неї було запалення?

 

в знайомої температури не було жодного дня, тільки слабкість. Рентген показав  двобічну пневмонію.

У дружини був разовий підйом температури десь на 15й день.

Змінено користувачем ZaZik
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Пневмонія - це вже серйозне ускладнення. Краще знати, що в організмі робиться та приймати відповідні міри.

 

В докоронавірусну еру я би з вами погодився. Але вірусні пневмонія, яка виникає під час хвороби Covid-19 немає лікування. Немає ніяких мір. Тому й немає сенсу робити КТ. Набагато важливіший є рівень кисню в крові. Якщо критично падає, потрібно робити ШВЛ. 

 

Пруф:

Навіть за зізнанням провідних пульмонологів світу, на сьогодні, на жаль, поки немає жодних ліків, які б зупинили поширення пневмонії через Covid-19. медики різних країн проводять випробовування різних препаратів, тому є надія, що їхні зусилля увінчаються успіхом і людство отримає комбінації вірусних та противірусних препаратів, які можуть бути ефективними.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому я ще раз повторюсь.

 

Потрібно, щоб усі носили маски. Носіння маски - не захистить вас від вірусу, якщо інші її не носять. Але якщо людина надягнула маску - вона не буде заражати інших (суттєво зменшить ризик).

 

Мета вірусу - розмножитись. А для цього йому потрібно заразити якомога найбільше людей. Смерть носія - побічний продукт занадто бурхливого розмноження вірусу. І ніякі локдауни це не зупинять. Локдауни можуть лише зупинити економіку. Лише носіння масок, соціальне дистанціювання і уникнення великого скупчення людей.

 

Бережіться і бережіть інших.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Тому я ще раз повторюсь.

 

Лише носіння масок, соціальне дистанціювання і уникнення великого скупчення людей.

 

 

 

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Угу, нема геть ніякого лікування, ніяких мір. Навіть антибіотики не треба приймати, взагалі нічого не треба.

 

Антибіотики не допомагають проти вірусу. Тут трішки інше. Вірусна пневмонія часто може виникнути разом з бактеріальною. А от від бактеріальної пневмонії антибіотики якраз і допомагають але при правильному їх прийманні.

 

Як лікарі визначають чи є бактеріальна пневмонія чи вірусна я незнаю. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

В мене, вже після того, як симптоми зникли, днів 4-5 температура вечорами скакала до 37.3-37.4. В родичів були стрибки температури майже місяць. Мамі робили КТ в дитячій обласній, запалення не було, хоча були великі підозри (дуже сильний кашель, важкість дихання, сильне спотіння).

@volks добре радить, в родичів так і побачили запалення за допомогою прослуховування.

Та ми зробили «хід конем», поїхала дружина і таки перепідписала декларацію на нас обох з тією лікаркою. Маю від неї направлення на томографію, правда коли вона його давала, певно і сама не знала, що такі черги всюди. Типу прийдете зі знімком і будем думати, що робити. А слухати - ну то таке, далеко не завжди вірусну пневмонію вислуховують. Тим більше кашлю зовсім нема, дихання не утруднене, а температура зараз знову знизилась до 37. 
 

Мама приймала курс антибіотиків? Якщо так, то відколи? Ще до КТ?

І чому робили КТ в дитячій? Мали б направити в міську , а в дитячій ж ніби як приватний кабінет?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

То чому ти не прислуховуєшся до себе? :)

 

В кількості постів на Борді? Прислуховуюсь і обмежую себе. Вже робив сам паузи на 2 роки. Недавно робив паузу на тиждень.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Мама теста не робила, лише батько в МедЛабі робив ПЛР-тест.

 

Скажіть будь ласка чи десь робили заміри рівню кисню у крові? Чи роблять десь таке в Луцьку і чи дає направлення сімейний?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Скажіть будь ласка чи десь робили заміри рівню кисню у крові? Чи роблять десь таке в Луцьку і чи дає направлення сімейний?

https://www.google.com/search?q=замір+рівню+кисню+в+крові&oq=замір+рівню+кисню+в+крові&aqs=chrome..69i57j0i333l2.9570j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

 

 

Ого. Де в Луцьку роблять - не знайшов. Але знайшов іншу цікаву інформацію, про дівчину, яка піднімалась в гори.

 

Цитувати

Пам'ятаю, коли я заміряв показники, то в тієї дівчинки рівень кисню в крові був 45%, тиск 80/40 і температура 35 градусів – з такими показниками люди навіть не живуть. Ми з Орестом – досвідченим хірургом з Польщі, швидко почали ту дівчину приводити до нормального стану і відпоювали правильними препаратами. Згодом показники нормалізувались, вона прийшла в себе, і ми провели їх вниз на спуск. Так що в горах ніколи не знаєш, коли і кому знадобиться твоя допомога, відтак аптечку ношу з собою постійно, до речі, їх в мене аж три – на різні випадки, під різні ситуації на різних висотах».

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Антибіотики не допомагають проти вірусу.

не допомагають, потрібно пити щось протвірусне.

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А от від бактеріальної пневмонії антибіотики якраз і допомагають але при правильному їх прийманні.

А от від пневмонії в принципі (запалення) то при запальних процесах якраз таки антибіотики й призначають.

І правильно призначені ліки (і головне вчасно!) - це 90% одужання.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А от від пневмонії в принципі (запалення) то при запальних процесах якраз таки антибіотики й призначають.

 

Я читав декілька статей і інтерв'ю на цю тему. Зробив висновок, що пневмонії є різні за причиною. І вірусну пневмонію антибіотики не лікуюсь. Але їх призначають. 

Ось речення з інтерв'ю завідувача пульмонологічного відділення Чернівецької обл. лікарні:

 

Наразі ж не існує встановленого лікування, окрім підтримуючого, яке ми надаємо людям в реанімації. Ми забезпечуємо вентиляцію легень і підтримуємо високий рівень кисню, поки легені не зможуть знову нормально функціонувати після відновлення.

Оскільки пацієнти з вірусною пневмонією також ризикують отримати вторинні інфекції, водночас їх лікують противірусними препаратами та антибіотиками.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Вірусна пневмонія часто може виникнути разом з бактеріальною. А от від бактеріальної пневмонії антибіотики якраз і допомагають але при правильному їх прийманні.

 

Як лікарі визначають чи є бактеріальна пневмонія чи вірусна я незнаю. 

 

Я десь так років 5 назад підхопив ангіну, то брали мазок з горла...

 

Ще результату мазка не було, і вже на наступний день ангіна моя показала що вона бактеріальна (вірусна проходить набагато легше)

Антибіотиків не приймав, КТ не робив, але легені  прослуховували кожен раз на прийомі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...