Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Мама перехворіла, напевно, коронавірусом (на тест так і не відправили).

Все розпочиналось як ангіна і впринципі сімейний так і лікувала (антибіотики, вітамін С, вітамін Д, цинк). Нюх втратився десь на 5-6 день і лише через два тижні почав з’являтися.

З ознак захворювання - прогресувало дуже швидко, в четвер все ок, в п’ятницю після обіду вже всі симптоми, сильні головні болі, спочатку температура 38 і більше, потім в районі 37 майже весь час, дуже ослаблений організм. (одним словом сильний грип + ангіна).

 

Чому коронавірус? На роботі є підтверджені випадки коронавірусу (десь 3 чи більше), про що повідомлялося лікареві, але лікар мало того, що приймає без маски, так і стосовно тесту - "хочете робіть, це ж Ваші гроші".

 

Одним словом - перехворіємо всі, аби без ускладнень і у легкій формі.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ягідний сезон. Штучні вітаміни потрібно пити зимою.

 

Не факт. Якщо супернавантаження, і хочеш бути "в тонусі" - то треба. Спортсмени підтвердять :)

Змінено користувачем Harddriver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перехворів в червні-липні. Починалось з того,що дерло горло,потім в один день прийшла дика слабкість. Важко було піднятись один поверх сходами.
Головні болі і температура не вище 37,4. Кілька днів підщмигував і підкашлював. десь за тиждень пропав смак і нюх. Здав ІФА на прохання дружини,хоча знаю що це все пальцем в небо. Тест негативний,у брата ті самі симптоми тест позитивний. У тестя було все набагато важче,ПЛР негативний і обійшлося без пневмонії,хоча він в групі ризику. Врешті зі всіх симпомів лишилась фізична слабкість і напівдепресняк. 
      Як лікувався- з перших симптомів перестав їсти,тільки багато пив.Так десь 4-5 днів,вони найважчі. Потім приймав цинк і аспірін з віт.С.І ще щось вроді з вітамінів. Бризкав в горло якусь штатівську пшикалку( добре допомогло). За два тижні відчув,що вертаються сили,але в басейні проплив метрів 300 і здох))).  Смак повернувся десь через тижні 3,а нюх через 2 місяці і то досі не повністю. Фізуху тільки зараз довів до норми.
   Антитіла не здавав. З кола моїх знайомих пеерхворіло чоловік 30. Ніхто в статистику офіційну не потрапив. Один друган здавав 4 рази тести,один з них ПЛР- всі негативні. Після хвороби здав на антитіла і їх виявили.  Зробив висновок,що ІФА-тести це якась  мутка. Крім того ніхто не зміг мені пояснити звідки походження тестів,хто виробник і постачальник,гроші кладуть в шухляду ні чеку ні квітанції. При чому це муніципальний заклад.
  Думаю що в різній ступені перехворіємо всі. Симтоми можуть бути різні,а може не бути зовсім.
Зараз хворіє дружина. Вже майже до кінця добіг другий тиждень. 

ЗІ: ще на телефон скачав прогу щоб заміряти сатурацію крові. Щодня заміряв чи не падає нижче норми.Щоб не прогавити проблему з дихалкою. Бо кажуть що можуть легені згоріти без кашлю.
  Карочє,не дуже приємна хвороба. Вроді по розрахунках ми входимо в пік,який буде майже до літа.І походу всю фору,яку нам дав час наша держава просрала.
  
Здоров'я всім!

  • Дякую! 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE, а хіба ІФА і антитіла - це не з однієї опери? І цікаво, що дружина тільки зараз хворіє: ви з червня жили окремо? 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, zaHARE сказал:

ще на телефон скачав прогу щоб заміряти сатурацію крові.

 

Можна детальніше, що за прога, як заміряв?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно нових рекомендацій та протоколів МОЗ, повторний тест ПЛР уже робити не обов'язково, навіть при позитивному першому тестуванні.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Harddriver сказано:

хочеш бути "в тонусі" - то треба. Спортсмени підтвердять :)

 

Не хочу сперечатись. Але я хочу бути в тонусі і не хочу хворіти. Спортсменам в плані медицини не довіряю. Поки купив собі активний цинк. Хоча розумію, що ніякої гарантії цей препарат мені не дасть. Але почитавши інструкцію до цього препарату, зрозумів, що він мені не зашкодить.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, natalka) said:

ІФА не рекомендую робити до 9-10-го дня

А що тоді зроблений в Гемомедиці ПЛР показав? Пам’ятаю, що забір зразка якось, з ваших слів, недбало робився. 

глянув їхній свіжий прайс: ІгГ - 500, ІгМ - 500. Якщо на 10 день є температура чи якісь відчуття хворобливості , то треба робити обидва?


ну і їхній ПЛР подешевшав, вже 1250 грн. Може краще його?

Тим більше на сайті обіцяють результат  за 1-2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

 За два тижні відчув,що вертаються сили,але в басейні проплив метрів 300 і здох))). 

До хвороби скільки пропливав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, natalka) said:

Подзвоніть сімейному, познайомитесь (якщо ще не знайомі),

Виявляється сімейний, з яким дружина підписувала декларацію на себе і на мене, вже певний час не працює в поліклініці))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опаньки ! 
А что происходит с гипхлоритом кальция при разбрызгивании его по улице? какие процессы происходят? 
Для начала давайте замешаем гипохлорит кальция в воде: 
Происходит гидролиз в две стадии 
1) Ca(ClO)2 + HOH ⇄ HClO + CaOHClO 
2) CaOHClO + HOH ⇄ HClO + Ca(OH)2 
В результате мы получаем раствор хлорноватой кислоты( которая и дезинфицирует при распаде) и гидроксида кальция ( гашеная известь). 
Давайте подумаем, что будет происходить при высыхании этого раствора на солнце?! 
Известка выпадет на поверхности и из-за углекислого газа из воздуха превратится в карбонат кальция Ca(OH)2+CO2 →CaCO3 ↓+H2O 
А что же станет с хлорноватой кислотой ? 
Она разложится с выделением СОЛЯНОЙ КИСЛОТЫ по следующей формуле HOCl→HCl+O 
ВОТ ВАМ И ОТВЕТ ОТКУДА ПОРАЖЕНИЕ ЛЕГКИХ СОЛЯНОЙ КИСЛОТОЙ И ХИМИЧЕСКИЙ ПНЕВМОНИТ! 
И именно по этой причине гипохлорит относится к высококорозионным веществам, о чем и указывается в сертификате безопасности и всех руководствах по работе с ним 
Когда это всяэта жижа булькает в водопроводной воде, которую вы пьете ежедневно, в т.ч. и эту хлорноватую кислоту в малых количествах или купаетесь в ней в бассеине – она не несет вам никакого вреда, но когда вы начинаете дышать парами соляной кислоты в результате разложения хлорноватой кислоты – вы получаете химическую пневмонию! Вот и весь секрет ваших “типа ковидных” смертей с химической симптоматикой и отрицательными тестами. 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yu2007 сказано:

Виявляється сімейний, з яким дружина підписувала декларацію на себе і на мене, вже певний час не працює в поліклініці))

Ну так лікуватися з кожним ковідником за твоїм методом ,ніяка печінка не витримає.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Nokian said:

Ну так лікуватися з кожним ковідником за твоїм методом ,ніяка печінка не витримає.

 

Це ви на що натякаєте? Я слідував виключно вашій пораді, Вікторе:

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

 

Це ви на що натякаєте? Я слідував виключно вашій пораді, Вікторе:

 

 

ну що ти як жінка ? то було давно і вже не рахуєтся :0016: Пости Нокіана актуальні лише на момент написання, далі, лише по бажанню власника :0016: там де вигідно :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, igor сказал:

Вот и весь секрет ваших “типа ковидных” смертей с химической симптоматикой и отрицательными тестами.

я так поняв, автор і оточення автора статті воду пило до 2020 року виключно з колодязя ? Чи до 2020 року вода якось по іншому очищалася ? Чи може тоді якісь інші хімічні реакції проходили ? Чи то як ртуть, весь час накопичуєтся в організмі і не виводится і от тіко зараз почало діяти ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, MANJAK11 сказал:

я так поняв, автор і оточення автора статті воду пило до 2020 року виключно з колодязя ? Чи до 2020 року вода якось по іншому очищалася ? Чи може тоді якісь інші хімічні реакції проходили ? Чи то як ртуть, весь час накопичуєтся в організмі і не виводится і от тіко зараз почало діяти ? 

 

Так говориться, що пиття води з крану якраз не несе шкоди, а шкодить розбризкування розчину по вулиці. 

Друге питання - хто і коли його розбризкує? Я не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Юріч сказал:

Так говориться, що пиття води з крану якраз не несе шкоди, а шкодить розбризкування розчину по вулиці.

ну тоді кожен прорив труби водопостачання мав би супроводжуватись купою трупів, через деякий час, бо коли розбризкують то отдне, а така кількість, яка витікає при аварії й потім випаровуєтся на сонці, майже хіросіма мала б бути

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, igor сказано:

Вот и весь секрет ваших “типа ковидных” смертей с химической симптоматикой и отрицательными тестами

 

А як бути з тими, у кого позитивні тести?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пів Борди перехворіло. :( З цієї нагоди хочеться загадати загадку: вгадайте автора цитати.

Цитата

Як ще пояснювати?

Ви б НЕ ПОМІЧАЛИ ЗАРАЗ  ніякої пандемії,якби не тріщали про неї з кожної праски 24 на 7.

Просто назвіть мені хто небудь в кого рідний ,близький,чи хоча б знайомий захворів на цю ,,інформаційну чуму 21 сторіччя,,?

Не пруфи дебільні,не новини,не звернення влади, а ваші реальні факти.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

 

Це ви на що натякаєте? Я слідував виключно вашій пораді, Вікторе:

 

 

Якій саме,і як слідував?

Коли ,з ким ,де і як?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

Якій саме,і як слідував?

Коли ,з ким ,де і як?

 

Вчись, @$ΩLΩMΩN :)

Є ще куди рости :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Ягідний сезон. Штучні вітаміни потрібно пити зимою.

подужаєш "3 кг ягід" - щодня? я не кажу про те, скільки воно буде коштувати, навіть фізично - "3 кг ягід і фруктів" - щоб набрати рекомендовану добову норму вітамінів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Вчись, @$ΩLΩMΩN :)

Є ще куди рости :D

В лікарів це називається Анамнез.

В Соломона фракталіз здається.

Це різні речі.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

В лікарів це називається Анамнез.

В Соломона фракталіз здається.

Це різні речі.

Аж цікаво що там в Соломона, але страшно по ссилці переходити. Вітя, розкажи краще ти, але Борду й діти читають, то ти якось так акуратно, типу про квіточки, пестіки, тичинки і т.д.

image.thumb.png.18523240e997526928c4fa7faf975ffd.png

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...