Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

мій студентський товариш працює багато років менеджером у великій італійській логістичній компанії, живе в передмісті Мілана. Пише, що таки справді дупа, помирають не лише старі...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

 

Ще трошки почекати і можна скуповуватись акціями... через декілька років будеш в шиколаді!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Та, цілком можливо. В нас, же не модно до лікарів звертатись. Тим більше, багато хто, може перенести коронавірус і в легкій формі.

Була в мене ангіна тонзиліт в кінці лютого, зранку все ок, до вечора 39.5, озноб тіпає, голова квадратна, горло болить, ковтати боляче.
Закинувся ібупрофеном, і протягнув ніч. Зранку набираю в амбулаторію, кажу що ангіна, треба до лікаря записатись. це була середа, 10 година. мені кажуть - в лікаря все розписано, приходьте ЗРАНКУ В ПОНЕДІЛОК... Я аж мову втратив... 5 днів бл.... без антибіотиків запросто ласти склєїти можна...
Кажу, який понеділок, мене знобить, температура і наліт на миндалинах! На що мені кажуть, ну то приходьте завтра після обіду, в порядку живої черги...
Яка нахер жива черга... я ж буду сидіти і заражати всіх....

А тепер уяви якби в мене був грип...
Так що не модно це не причина, це наслідок.
 

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Cherman said:

Тим більше, багато хто, може перенести коронавірус і в легкій формі.

Про це багато де писали. Я лише бачив одне відео з принцеси, де тітка казала, що в неї тест позитивний, але почувається добре. 
отой перший пацієнт італієць був молодший сорока, «спортсмен», а лікарям довелось вводити його в штучну кому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

Була в мене ангіна тонзиліт в кінці лютого, зранку все ок, до вечора 39.5, озноб тіпає, голова квадратна, горло болить, ковтати боляче.
Закинувся ібупрофеном, і протягнув ніч. Зранку набираю в амбулаторію, кажу що ангіна, треба до лікаря записатись. це була середа, 10 година. мені кажуть - в лікаря все розписано, приходьте ЗРАНКУ В ПОНЕДІЛОК... Я аж мову втратив... 5 днів бл.... без антибіотиків запросто ласти склєїти можна...
Кажу, який понеділок, мене знобить, температура і наліт на миндалинах! На що мені кажуть, ну то приходьте завтра після обіду, в порядку живої черги...
Яка нахер жива черга... я ж буду сидіти і заражати всіх....

А тепер уяви якби в мене був грип...
Так що не модно це не причина, це наслідок.
 

Треба було їхати в інфекційну на приймальне. Полежав би тиждень.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Waver сказал:

Ще трошки почекати і можна скуповуватись акціями... через декілька років будеш в шиколаді!

Люди вже скуповуються.

image.thumb.png.75b24d6ee4a14002d6cbde76d55388fd.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, yu2007 сказал:

мій студентський товариш працює багато років менеджером у великій італійській логістичній компанії, живе в передмісті Мілана. Пише, що таки справді дупа, помирають не лише старі...

Вже мабуть третя стаття від італійських лікарів попадає на очі. Смішного мало. Лікар вирішує кого підключити до апарата, а кого ні, по факту - кому жити, а кому ні.

«Это не грипп, это война!»: врач из Бергамо эмоционально описал эпидемию коронавируса на севере Италии
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Cherman сказал:

3 березня цій жінці стало недобре, але ж, звернутися до лікарів, то не наш випадок.

Цитата з статті, лінк я давав вище:

Цитата

И сейчас они держатся до последнего, действуя по инструкции: 7-10 дней сидят дома с лихорадкой, но потом больше не могут терпеть, у них дыхательная недостаточность, им нужен кислород. 

Лікарі самі радять не бігти у лікарню при перших же симптомах. Але це у них, де лікарні вже не мають куди приймати нових хворих, у нас поки спокійніше. Єдине, що наша хвора не сиділа вдома, а давала тур по західній Україні. Тому мабуть скоро естафету прийме Львівська область, де вона гостювала.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

 

Головне - так не чихайте! )))

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Alex S said:

Блін ,начитався Вас ,вже здається, що в самого в грудях болить. Все ну нафіг ,завтра в школу, лягаю спати, всім будьте здорові.

Надобраніч

4A28D224-5FA4-4762-AE45-909F58F5F1FB.thumb.jpeg.27f7855c6bc5e9ec343cff84052e252d.jpeg
4E6B34C4-C75B-4956-A167-9228965A6EAC.thumb.jpeg.c7de339957c11e1bcc3267400a72c821.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Це ж виходить, що на даний момент у нас найбільша смертність у світі - 33,33%

От же ж маніпулятор. А до цього моменту значить була найменша смертність? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Це добре, що ти маєш голову на плечах. Але, особисто я знаю людей, які закинувшись таблетками, з грипом/ОРВІ ходять на роботу. І, це не поодинокі випадки.

А як ти цікаво не підеш на роботу без лікарняного? Тебе там одразу звільнять і до побачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ForZa сказано:

Шкода, що на ведучого маску не наділи.

То він же безсмертний)))))

 

8 годин тому, ForZa сказано:

На Прямому каналі створюють атмосферу ідіотії.

Аби ж -то тільки на Прямому і тільки в ЗМІ....

Змінено користувачем bublik007
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власти Италии заявили о 250 новых смертельных случаях от коронавируса COVID-19. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на ANSA.

Таким образом, от вируса в Италии умерли уже 1266 человек.

По данным местных властей, за день COVID-19 заразились 2116 итальянцев. Всего в стране насчитывается 17 тыс. 660 случаев заражения коронавирусом. При этом сообщается, что инфицированных может быть значительно больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове дно від "слуги" Лізи Богуцької.

https://lenta.ua/deputat-ot-slugi-naroda-posovetovala-borotsya-s-koronovirusom-seksom-i-alkogolem-41304/

Це тєло вважає, що оскільки високі температури вбивають Корону (це так вона називає вірус), то українцям необхідна баня, секс і алкоголь!

А ви кажете експрес-тести, закриття кордонів - тут вон які спєци бля, зашатаєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Віталій СК сказал:

Я б таких розстрілював.

Послухай ти, гандони штопаний. Я тебе уже декілька разів попереджав за твій дешевий піздьош і пропонував вирішити питання по чоловічому, але ти чомусь завжди як справжній ссикун морозився. Останній раз попереджую - закрий рот падло, бо пошкодуєш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козаки, а може ви в приваті собі розберетесь?))
Нахіба оті офіційні "розборкі"))))
Тема про коронавіррус, а тут вже і політику, і особисте приперли))))

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проскакує інфа що спирт допомагає боротися з КВ. Чому держава не знижує ціни на алкоголь??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...