Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

57 минут назад, Nokian сказал:

Насправді по плану йде нагнітання.

Яке нагнітання??? Ті нагнітальщики навіть неможуть нормально нагнітити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, weldermaster сказал:

Яке нагнітання??? Ті нагнітальщики навіть неможуть нормально нагнітити. 

Нокіану вистачає

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Насправді по плану йде нагнітання.

Треба бути зовсім ,,,недалеким,аби цього не помітити.

Щоб створити тренд чогось ,треба кожен день планомірно піднімати ставки.

Тут дехто знає слова ,,когнітивне спотворення,, ,але чомусь не вміє їх застосовувати.

Що вже казати про тих,хто і таких слів не знає.

ага, чергова помилка проекції )) ну і селективне сприйняття (здесь вижу, здесь не вижу) походу теж )) Може процитуєш, що я десь лякаюсь, панікую, шуеаюсь чогось ? Сприймаю на свою сторону, бо крім мене, про когнітивні спотворення тут більш ніхто не говорить. Ну ше ти вякнув в сує, й як завжди не в тєму :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковідний безлад. Що відбувається в українських лікарнях

 

Поклавши навесні країну в локдаун, уряд пояснив нам: “Це – щоб не було колапсу в лікарнях”. Минуло пів року – і от колапс уже близько. Принаймні для деяких регіонів країни.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Ковідний безлад. Що відбувається в українських лікарнях

 

Поклавши навесні країну в локдаун, уряд пояснив нам: “Це – щоб не було колапсу в лікарнях”. Минуло пів року – і от колапс уже близько. Принаймні для деяких регіонів країни.

Все. Ми в цю страшилку більше не віримо ). Білоруси кожну неділю збираються тисячами і нічого. От побачите. Через півроку фейсбук знову буде гудіти про шкідливість прививок і порушення релігійних прав громад. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, weldermaster сказано:

Білоруси кожну неділю збираються тисячами і нічого. От побачите. 

 

Водночас не варто надмірно переживати про ймовірність зараження, наприклад, в парку, коли вам назустріч біжить людина без маски.

Він пояснив, що на свіжому повітрі продукт людського видиху, в якому може бути вірус, розсіюється дуже швидко. Тому якщо якась частка вірусу і потрапила на іншу людину, то ймовірність зараження вкрай низька.

«Щоб ви захворіли, у ваш організм має потрапити так звана інфекційна доза — близько тисячі частинок вірусу SARS-CoV-2. Ця оцінка базується на дослідженнях відповідних доз стосовно MERS і SARS», — написав він.

Щоб заразитися — потрібен тривалий контакт з людиною. Отримати необхідну для зараження дозу від людини, яка проходить або пробігає повз — нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sss381 сказал:

Там багато що написано. Не серйозний сайт )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Він пояснив, що на свіжому повітрі продукт людського видиху, в якому може бути вірус, розсіюється дуже швидко. Тому якщо якась частка вірусу і потрапила на іншу людину, то ймовірність зараження вкрай низька.

нє нє, й далі на лісапєді в масці їздь :0016: 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб краще розуміти масштаби сраки з "новими випадками за добу" скажу наступне: нові випадки - це позитивні тести ПЛР. Знаю випадок коли при позитивному ІФА тесті на руках (там в ІФА є 2 маркера: "хворіє" так/ні, і "перехворів" так/ні) людині сімейний лікар відмовив в ПЛР тесті, при цьому всі симптоми були "як треба". Було запропоновано зробити платний ПЛР тест за 1100 грн, але людина відмовилася. Так от, та людина з позитивним ІФА тестом і всі члени її сім'ї з тими ж симптомами в статистику не попадуть. І таких випадків купа. При цьому в Луцькому районі сімейні лікарі пишуть направлення на ПЛР і тому хто звернувся із симптомами, і членам сім'ї і контактним особам. Ось чому Луцьк не в "червоній" зоні.

До речі, багато людей з позитивним тестом шастають по місту, по магазинах, маршрутках, роботах, повністю усвідомлюючи наслідки, але мовчать. Бо ж треба заробляти гроші, бо треба ж якось їжу купити. Тому статистику 2800 позитивних тестів на добу можна, зі слів знайомої сімейної лікарки, сміливо множити на 10.

До речі - не робиш ПЛР - не маєш геморою з поліцією, з розголосом по сусідах, з дезинфекцією під'їзду, з повторним тестом, який треба чекати 11 днів, після якого закриють лікарняний. Не потрапляєш в статистику. Не несеш відповідальність що ти когось заразив, бо формально ти не хворієш ковідом, хоч в тебе і позитивний ІФА тест.

Ось таке замовчування.

  • Дякую! 2
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

нє нє, й далі на лісапєді в масці їздь :0016: 

 

Так і буде. Помітив багато плюсів. Тепер, як приїзжаю не чую пилу на зубах.  І да, в лісі я їзду без маски.

П.С. як доживу, то на слідуючий сезон візьму собі респіратор для велосипедистів.

Респиратор для велосипедиста: зачем он нужен, и как выбрать

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Івано-Франківську учні підуть у школи з 14 вересня, попри рішення Києва, – мер міста

 

Навіщо це все? Просто всі мають носити маски! І всі будуть здорові і щасливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

В Івано-Франківську учні підуть у школи з 14 вересня, попри рішення Києва, – мер міста

 

Навіщо це все? Просто всі мають носити маски! І всі будуть здорові і щасливі.

Молодці. Якщо Київ такий розумний, що гроші короновірусників закатав в асфальт - то самоврядування так самоврядування.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, weldermaster сказано:

Молодці. Якщо Київ такий розумний, що гроші короновірусників закатав в асфальт - то самоврядування так самоврядування.

 

Побачимо, що Франек скаже через пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Vadimm сказал:

Щоб краще розуміти масштаби сраки з "новими випадками за добу" скажу наступне: нові випадки - це позитивні тести ПЛР. Знаю випадок коли при позитивному ІФА тесті на руках (там в ІФА є 2 маркера: "хворіє" так/ні, і "перехворів" так/ні) людині сімейний лікар відмовив в ПЛР тесті, при цьому всі симптоми були "як треба". Було запропоновано зробити платний ПЛР тест за 1100 грн, але людина відмовилася. Так от, та людина з позитивним ІФА тестом і всі члени її сім'ї з тими ж симптомами в статистику не попадуть. І таких випадків купа. При цьому в Луцькому районі сімейні лікарі пишуть направлення на ПЛР і тому хто звернувся із симптомами, і членам сім'ї і контактним особам. Ось чому Луцьк не в "червоній" зоні.

До речі, багато людей з позитивним тестом шастають по місту, по магазинах, маршрутках, роботах, повністю усвідомлюючи наслідки, але мовчать. Бо ж треба заробляти гроші, бо треба ж якось їжу купити. Тому статистику 2800 позитивних тестів на добу можна, зі слів знайомої сімейної лікарки, сміливо множити на 10.

До речі - не робиш ПЛР - не маєш геморою з поліцією, з розголосом по сусідах, з дезинфекцією під'їзду, з повторним тестом, який треба чекати 11 днів, після якого закриють лікарняний. Не потрапляєш в статистику. Не несеш відповідальність що ти когось заразив, бо формально ти не хворієш ковідом, хоч в тебе і позитивний ІФА тест.

Ось таке замовчування.

а ще деякі люди і в нас,і в інших країхнах роблять тести в різних лабораторіях і отримують різні результати)

отакої 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, MANJAK11 сказано:

нє нє, й далі на лісапєді в масці їздь :0016: 

 

Вже й на пляжі.

 

Туреччина посилила карантин: змушують носити маски на пляжах

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Vadimm сказал:

...Ось таке замовчування.

Я би перефразувала: ось така самосвідомість... За гроші готові на все.  

:angry:

8 часов назад, Cherman сказал:

Цікаво, в кого дезинфікують приміщення, лише в хворих, чи і в контактних осіб? Приїхала пожежна машина, дезинфікувала квартиру і під'їзд в нашому будинку. Сказали, що проводять дезинфекцію, бо є хвороба.

лише в хворих

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.09.2020 at 17:32, paksivatova сказано:

а ще деякі люди і в нас,і в інших країхнах роблять тести в різних лабораторіях і отримують різні результати)

отакої 

А ви ні разу не бачили новин, де у нас накривали величезні партії підробок тестів на ковід? Наших доречі підробок. Які вільно продаються в аптеках, лікарнях, і ніколи не знаєш, чи ти дійсно тест зробив, чи ... І така ж ситуація з ліками, вакцинами. 

І ніхто не сидить, не розстріляний і не повішений, а просто, в кращому випадку, конфісковано. А скільки проскочило і не знайшли?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Waver сказано:

А ви ніколи не чули як у нас в селах цілими родинами хворіють на ковідку в легкій формі (невелика температура, повна пропажа нюху...) - і ні куди не звертаються, не роблять ніяких тестів і ні в яку статистику не попадають... типу на самоізоляції, просто лікуються парацетамолом, хоча іноді, мені здається, певно всеодно виходять в аптеку за тим же парацетамолом чи аспірином чи в магазин за продуктами, але тихенько, бо головне - аби в селі ніхто не взнав щоб не шарахались. Уже почув про дві такі родини які "легенько" перехворіли вдома і розказують про це своїм родичам тільки зараз...

Щось мені здається, що це не тільки в селах, і офіційна статистика далека від реальності...

Звісно офіційна статистика далека від реальності, такі історії не поодинокі, я такі знаю ,і не просто по слухам десь там. На початку, якщо ви ще пам'ятаєте, таких людей в селі могли і камінням закидати, і двері заколотити. Ніби епоха чуми, а не 21 століття.

Я тільки не зрозумів, чому саме мене процитувати, щось я не провів аналогію з моїм постом ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Waver сказано:

Перші слова сподобались:) тільки ще добавив до статистики підроблених тестів які і так нічого не показують, тих хто хворіє і ніяких тестів взагалі не робить

 

Зрозумів. Головний і правильний зміст- нашій статистиці довіри немає. В будь-якому питанні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, natalka) сказано:

Я би перефразувала: ось така самосвідомість... За гроші готові на все.  

Не зовсім розумію, це каміння в город лікаря чи хворого?

Я скажу більше, цей сімейний лікар, знаючи що в пацієнта позитивний ІФА тест, запросив його на прийом, при чому в ті ж години, коли ведеться прийом звичайних людей - наприклад в коридорі амбулаторії були присутні мами з дітками на прививки.

Натомість в Луцькому районі прийом пацієнтів з ознаками ковід ведуть до 11 години, далі тільки без ознак.

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Waver сказал:

А ви ніколи не чули як у нас в селах цілими родинами хворіють на ковідку в легкій формі (невелика температура, повна пропажа нюху...) - і ні куди не звертаються, не роблять ніяких тестів і ні в яку статистику не попадають... типу на самоізоляції, просто лікуються парацетамолом, хоча іноді, мені здається, певно всеодно виходять в магазин за продуктами чи їдуть в райцентр чи в місто в аптеку за тим же парацетамолом чи аспірином, але тихенько, бо головне - аби в селі ніхто не взнав щоб не шарахались. Уже почув про дві такі родини які "легенько" перехворіли вдома і розказують про це своїм родичам тільки зараз...

Щось мені здається що це не тільки в селах і офіційна статистика зовсім далека від реальності...

Є ще одна група людей, яка не попадає в статистику - ті, які не контактували з хворими. Вже знаю декілька сімей з Луцька, які дзвонили до лікаря і повідомляли, що у них усі симптоми коронавірусу, але вони не знають точно де вони могли його підхопити, то їм відмовляють у проведені безкоштовних ПЛР-тестів, а якщо так сильно хочеться, то пропонують звертатися в приватні клініки за платними ПЛР-тестами і самоізолюватися. Люди самоізолювалися, усіх попередили, але тести не робили, де тих грошей набереш, якщо в сім'ї три дитини, баба, дід і т.д. Тому якщо відчуваєте симптоми, то кажіть лікарю, що контактували з хворим на ковід.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...