Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, женік сказано:

але  такого тотально наїбалова і обману один одного як зараз не було

тоді люди мали менше грошей, не було на що надурювати  

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

тоді люди мали менше грошей, не було на що надурювати  

саме смішне, якщо економіку розвалити і будувати нову, то люди рєско поміняются і перестануть один одного намахувати. Л - логіка. Якщо телятко з лисинкою вродилось, з лисинкою і здохне. Он і карамба не міняєтся, у всі часи у нього всі казли, особливо в нашій країні, тільки якого хєра воно тут сидить, не зрозуміло. Хоче прохолодно - полюси свободні, хоче тепло, в амазонії ще овердофіга місць, де ще не ступала нога людини. Їдь, живи і радуйся, нє, сидить тут і воняє на форумах

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 6125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 21 квітня в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 338 випадків;
Волинська область — 174 випадки;
Дніпропетровська область — 122 випадки;
Донецька область — 16 випадків;
Житомирська область — 270 випадків;
Закарпатська область — 205 випадків;
Запорізька область — 137 випадків;
Івано-Франківська область — 556 випадків;
Кіровоградська область — 247 випадків;
м. Київ — 892 випадки;
Київська область — 356 випадків;
Львівська область — 256 випадків;
Луганська область — 25 випадків;
Миколаївська область — 41 випадок;
Одеська область — 146 випадків;
Полтавська область — 101 випадок;
Рівненська область — 341 випадок;
Сумська область — 84 випадки;
Тернопільська область — 435 випадків;
Харківська область — 77 випадків;
Херсонська область — 70 випадків;
Хмельницька область — 49 випадків;
Чернівецька область — 988 випадків;
Черкаська область — 186 випадків;
Чернігівська область — 13 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 21 квітня 2020 року до Центру надійшло 710 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 18532 повідомлення про підозру на COVID-19.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, женік said:

Я в свою житті ніколи нікого не намахував і наглим не був і не є,В мене є професія, руки і голова, я тільки цим заробляю собі на життя, і ніколи не займався наїбаловом бо це не моє мораль не зволяє і не вмію я це робити, Я знаю що кажу бо в житті бачив не мало, автобарих які живуть в будинку 300квадратів  і все під шик зроблену, а в своєму житті ніразу нікопійки податків не заплатив і ніде не робив, чи ще одних ділків які нагріваються на фермерах, теж на сг техніці, купляють  за одну ціну, в останній платить втридорога, за одну здєлку на 3 трактора і приладдя в кишені у барих майже 30тисяч долярів в кишені чистого прибутку, і податків з нього нуль, бо вигідніше дати на лапу. В нас тотальна несплата податків через корупцію, але наш народ обовязково у всіх гріхах винує владу, не розміючи що він сам так хоче жити, а от коли стається біда то виявляється що і гроші вже не допоможуть бо всі фахівці і професіонали і чесні люди, уже втрали надію давно і зникли.

 

ти темою не помилився? Назву ще раз почитай

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, женік сказал:

Я в свою житті ніколи нікого не намахував і наглим не був і не є,В мене є професія, руки і голова, я тільки цим заробляю собі на життя, і ніколи не займався наїбаловом бо це не моє мораль не зволяє і не вмію я це робити, Я знаю що кажу бо в житті бачив не мало, автобарих які живуть в будинку 300квадратів  і все під шик зроблену, а в своєму житті ніразу нікопійки податків не заплатив і ніде не робив, чи ще одних ділків які нагріваються на фермерах, теж на сг техніці, купляють  за одну ціну, в останній платить втридорога, за одну здєлку на 3 трактора і приладдя в кишені у барих майже 30тисяч долярів в кишені чистого прибутку, і податків з нього нуль, бо вигідніше дати на лапу. В нас тотальна несплата податків через корупцію, але наш народ обовязково у всіх гріхах винує владу, не розміючи що він сам так хоче жити, а от коли стається біда то виявляється що і гроші вже не допоможуть бо всі фахівці і професіонали і чесні люди, уже втрали надію давно і зникли.

 

як там коротка труба від котла поживає ? всьо, думаєш ? забулось ? ти пизди да не за пизджуйся. Ти таке саме гамно як і ті, на кого ти гониш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Cherman сказал:

Вадим, ти Карамбу в лице знаєш?:)

нажаль ні. А таких треба знати в лице, щоб ні при яких обставинах, не мати з ними справу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, yucore сказал:

Мучся на здоров'я

А ти кайфуєш від карантину? Приємно дивитися на ці маски-шоу і новини ці читати?

 

15 часов назад, yucore сказал:

З такими людьми і думати нема про кого

Сказав ти собі у дзеркало. Неадекват, він і в Африці неадекват...

 

11 часов назад, Cherman сказал:

 

 

Тебе розводять як лоха, як і всіх решту, хто так палко вірить в коронавірус. Тремтите тут, бо ж бач хтось кашляне і все, я вмру, ай-яй-яй, страшно!... Зазомбували вас по самі помідори...

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Сумно, що такі довбо**би, з-за того, що самі не бережуться, ще й наражають на небезпеку нормальних людей.

Мені нема чого боятися, я вже писав, мене ніяка зараза вже не візьме, це раз. Друге, якщо ти так страхаєшся придуманого коронавірусу, то сиди собі вдома і не висовуйся. Мало ти знаєш про цей світ, зазомбили і розвели тебе, як соплячка, і воно вже скигле: "Мам, коронавірус мне вб'є, врятуй мене!". А мама погладить тебе по голові, затисне тобі пов'язочку на морді, щоб ти ще й дихав важко... Но зато я спасенний! Ця пов'язка так захищає від мікробів, як стрінги від морозу. Як треба буде, то люба холєра прицепиться. І вмреш ти одного дня, а потім поймеш, чого я писав ту петицію зверху про пережите. Бо сам цю херню переживеш на собі і тоді згадаєш, "Боже, який я дурний був, що в то вірив..." 

  • Збентежений 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Cherman сказал:

Вадим, ти Карамбу в лице знаєш?:)

На ФБ ось він.

https://m.facebook.com/profile.php?lst=100014337395654%3A100015902023697%3A1587527408&id=100015902023697

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, TFA сказано:

Мені нема чого боятися, я вже писав, мене ніяка зараза вже не візьме, це раз. Друге, якщо ти так страхаєшся придуманого коронавірусу, то сиди собі вдома і не висовуйся. Мало ти знаєш про цей світ, зазомбили і розвели тебе, як соплячка, і воно вже скигле: "Мам, коронавірус мне вб'є, врятуй мене!". А мама погладить тебе по голові, затисне тобі пов'язочку на морді, щоб ти ще й дихав важко... Но зато я спасенний! Ця пов'язка так захищає від мікробів, як стрінги від морозу. Як треба буде, то люба холєра прицепиться. І вмреш ти одного дня, а потім поймеш, чого я писав ту петицію зверху про пережите. Бо сам цю херню переживеш на собі і тоді згадаєш, "Боже, який я дурний був, що в то вірив..." 

ммм... Коли ти кидаєшся в заперечування реальних фактів - це теж каже про те, що ти трішки безумний. Так, звісно, що з тим коронавірусом трішки заперебзділи (маю на увазі безглузді заборони), але що цей вірус є і він вбиває - це однозначно і навіть ти це бачиш, просто став в позу "бога". Елементарний приклад-факт - подивись, що робиться в Лаврах... В Києво-Печерській, в Почаївській... Це, по-твоєму, цілком нормальний хід справ і віруса нема, він надуманий?

"Ти сусліка відіш? - І я нє віжу... А он єсть!"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Ти кроліка відіш? - І я нє віжу... А он єсть!"

сусліка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

Так, звісно, що з тим коронавірусом трішки заперебзділи (маю на увазі безглузді заборони)

я думаю, що найбільш дієвою є заборона громадського транспорту і навчальні заклади. А з масками у нас це карго культ.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, case_l сказал:

я думаю, що найбільш дієвою є заборона громадського транспорту і навчальні заклади. 

І базари в такому вигляді як в нас, де двом людям в проході не завжди розминутись можливо.

Змінено користувачем volks
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, case_l сказано:

я думаю, що найбільш дієвою є заборона громадського транспорту і навчальні заклади. А з масками у нас це карго культ.

нє. маршрутки і траліки могли б їздити. Бабульок там би уже не було (в траліках). І людей багато на віддаленій роботі, маршрутки теж могли б по 1 сидячому возити.  Вхід в масках. Приїхав на кінцеву - дезинфекція. Поручні, підлога.

Так само і траліки.

Щодо масок, то на вулицях то маразм, а от в магазинах і інших громадських місцях - так.

Заборона гуляти - брєд.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вхід в масках. Приїхав на кінцеву - дезинфекція. Поручні, підлога.

я не довіряю нашій дезінфекції, а як наші маски носять - то що є що немає. Тому краще що не їздять

  • Подобається 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математика показує: смертей, пов'язаних із пандемією COVID-19, іще більше, ніж офіційно реєструється – New York Times (ІНФОГРАФІКА)

Цитувати

New York Times зібрала багато даних і порівняла середню смертність за цей період у відповідних місцях із цьогорічною. Зараз виходить на 25 тисяч смертей більше, ніж повідомляють. Не всі можуть бути безпосередньо від COVID-19 – дехто просто не отримав лікування від інфарктів тощо, таке може відбуватися через перевантаженість лікарень. Утім, у деяких випадках очевидно йдеться про замовчування: наприклад, у Стамбулі чи Джакарті.

Цієї весни в Парижі помирає вдвічі більше людей щодня, ніж у середньому, а в Нью-Йорку – вчетверо більше.

Підрахунки New York Times, незалежно від нього, підтверджуються також і підрахунками іншого авторитетного видання – The Economist.
При цьому демографи як з ООН, так і з інституту Макса Планка підкреслюють, що без нинішніх надзвичайних заходів – таких як соціальне дистанціювання, карантини, закриті кордони, але водночас робота медичної системи в посиленому режимі – ситуація була б на порядки гіршою.

Цікаво чи по Україні таку статистику можна подивитись? Ну і судячи по графіках, що в статті, в січні у нас був простий сезонний грип. Бо дехто висував теорію, що у нас вже давно гуляє коронавірус - певно таки ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

я не довіряю нашій дезінфекції,

коли водій буде чітко розуміти, що то і його здоров'я теж, то сам лийне хлорки у відро і пройдеться по поручням з ганчіркою. На його совісті буде!

Щодо масок, то я (спочатку не я а потім і я) казав колись, що вона захищає, як труси від вагітності. Особливо оті "красівінькі" шматяні. Чи поролонові.

І таки так, носити їх теж треба правильно.

 

Але могли б їздити.

Чіткий контроль на зупинках. Без маски - вільний.  полічив людей - їдемо далі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

На його совісті буде!

всі бачили як у нас впроваджували електронний квиток, тому з дезінфекцією буде аналогічно

не вірю я в їхню совість, тому повна заборона краще.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, case_l сказано:

всі бачили як у нас впроваджували електронний квиток, тому з дезінфекцією буде аналогічно

не вірю я в їхню совість, тому повна заборона краще.

Як кому. Людей відправили за власний рахунок сидіти дома! та навіть якби й не відправили, далеко не в кожного є власний транспорт, щоб добиратися на роботу. Як і фірми, далеко не кожна той транспорт дасть.

А в людей запаси відкладених грошей не вічні  і навіть не гумові!  Скоро ті збереження закінчаться. І нічим хорошим це не скінчиться.

А за квартиру треба щомісяця платити!  І нікого не гребе, ходиш ти на роботу, чи сидиш удома!

 

Тому простіше  було лишити транспорт, тільки розробити стратегію. І це мали бути ініціаторами самі перевізники. Але вони нажерлися і без того, і їм похєр. Можуть ще сидіти кілька місяців.

 

Щодо Е-квитка, то це недолугість міськради. У нас мера немає 5 років, про що мова?

 

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sergkots сказано:

Математика показує: смертей, пов'язаних із пандемією COVID-19, іще більше, ніж офіційно реєструється – New York Times (ІНФОГРАФІКА)

Цікаво чи по Україні таку статистику можна подивитись? Ну і судячи по графіках, що в статті, в січні у нас був простий сезонний грип. Бо дехто висував теорію, що у нас вже давно гуляє коронавірус - певно таки ні.

Корона вірус, як РІЗНОВИД грипу ,існує якраз стільки,як і інші віруси, тобто мільони років.В труктурі ГРВІ  віруси звичайноо грипу займають лише 7-10%, а корона віруси 10-15. Тому коли кожної зими лікарі ставили дітям , та й дорослим діагноз ГРВІ, то вдвічі ймовірніше ,що це був якийсь саме коронавірус, ніж просто грип.

Просто до 60 х років минулого сторіччя його НЕ ВМІЛИ виділити.

Зрештою на практиці і виділення саме коронавірусу  не має важливого значення.

Все одно лікування загально симптоматичне, тобто бють не по самому вірусу, а по наслідкам його  діяльності.

Так само ,,чудодійна ,, вакцина , яку так очікують несвідомі, до того часу поки її зроблять, буде тупо неактуальна, бо вірус за рік вже зовсім зміниться.

Корона вірус давним давно був, є і буде.Просто раніше про нього не знали, а що набагато важливіше не роздували істеріїї 

Не було потрібного інструментарію та знаннь.

Ну так до винайдення мікроскопа , ще не так давно люди і про існування мікробів взагалі лише здогадувались ,дуже примітивно.

Тому насправді людський організм давним давно пристосувався взаємодіяти з коронавірусом.

Як і з появами його нових штамів.

Тому любий грип проходить в здорового організму ,щоз лікуванням, що без лікування МАЙЖЕ за той самий час.

Ослаблений ( в тому числі й через депресію та переляк викликані  якраз НАДМІРНИМ карантином  та медіаістерією), старий та хворий  може й не пережити.

Ну так це закон життя.Нема сміливості його визнати?Від того він не зміниться.

Психоз викликаний клятими журналіздами то теж пройде, але наслідки його страшніші за сам коронавірус в мільон разів.

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2020 at 23:42, nickel сказано:

Зараз важко бути необізнаним, але легко довбограєм.

якось останніми тижнями мені дуже хотілось дізнатись сухі статистичні дані щодо смертності в окремих регіонах Італії та Китаю (а потім і Нев-Йорку) - потижнево за останні декілька років. мені дуже ... бути необізнаним в цьому питанні - таких даних не нагуглилось, тому я не зміг порівняти, як коронавірус міг вплинути на загальний рівень смертності в окремих регіонах.

а Ви себе до котрої категорії відносите? Вам легко, чи важко  в цих потоках інформаційного сміття - з одного боку Нокіан з Паксіватовою (ще й ТФА додався), котрі заперечують коронавірус з релігійних (?) мотивів, з іншого боку - авакови та інші трампи з китайцями, які екукономіки свої зупиняють (з релігійних (?) мотивів)? Вам важко надати на загал дані, про які я згадав, чи все ж легко їх не надати?

 

мені зараз легко - з інтервалом в пару тижнів трамп пис*тить що нова інфекція не страшніша грипу, потім - що то вже катастрофа, то ВООЗ говорить про повітряно-крапельний шлях передачі, то вже тільки про контактний, і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Корона вірус, як РІЗНОВИД грипу ,існує якраз стільки,як і інші віруси, тобто мільони років.В труктурі ГРВІ  віруси звичайноо грипу займають лише 7-10%, а корона віруси 10-15. Тому коли кожної зими лікарі ставили дітям , та й дорослим діагноз ГРВІ, то вдвічі ймовірніше ,що це був якийсь саме коронавірус, ніж просто грип.

Просто до 60 х років минулого сторіччя його НЕ ВМІЛИ виділити.

Зрештою на практиці і виділення саме коронавірусу  не має важливого значення.

Все одно лікування загально симптоматичне, тобто бють не по самому вірусу, а по наслідкам його  діяльності.

Так само ,,чудодійна ,, вакцина , яку так очікують несвідомі, до того часу поки її зроблять, буде тупо неактуальна, бо вірус за рік вже зовсім зміниться.

Корона вірус давним давно був, є і буде.Просто раніше про нього не знали, а що набагато важливіше не роздували істеріїї 

Не було потрібного інструментарію та знаннь.

Ну так до винайдення мікроскопа , ще не так давно люди і про існування мікробів взагалі лише здогадувались ,дуже примітивно.

Тому насправді людський організм давним давно пристосувався взаємодіяти з коронавірусом.

Як і з появами його нових штамів.

Тому любий грип проходить в здорового організму ,щоз лікуванням, що без лікування МАЙЖЕ за той самий час.

Ослаблений ( в тому числі й через депресію та переляк викликані  якраз НАДМІРНИМ карантином  та медіаістерією), старий та хворий  може й не пережити.

Ну так це закон життя.Нема сміливості його визнати?Від того він не зміниться.

Психоз викликаний клятими журналіздами то теж пройде, але наслідки його страшніші за сам коронавірус в мільон разів.

 

 

Ти статтю за посиланням читав?

Даю контрольні цитати:

Цитувати

New York Times зібрала багато даних і порівняла середню смертність за цей період у відповідних місцях із цьогорічною.

ЦЕ порівняння статистики смертей, без причини смертей!

Цитувати

Цієї весни в Парижі помирає вдвічі більше людей щодня, ніж у середньому, а в Нью-Йорку – вчетверо більше.

 

Вони ж самі пишуть:

Цитувати

Не всі можуть бути безпосередньо від COVID-19 – дехто просто не отримав лікування від інфарктів тощо, таке може відбуватися через перевантаженість лікарень.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, ну це просто....:sm110:

24 хвилин тому, Nokian сказано:

Корона вірус, як РІЗНОВИД грипу

 

а тут прямо до сліз:D

24 хвилин тому, Nokian сказано:

існує якраз стільки,як і інші віруси, тобто мільони років.В труктурі ГРВІ  віруси звичайноо грипу займають лише 7-10%, а корона віруси 10-15. Тому коли кожної зими лікарі ставили дітям , та й дорослим діагноз ГРВІ, то вдвічі ймовірніше ,що це був якийсь саме коронавірус, ніж просто грип.

Просто до 60 х років минулого сторіччя його НЕ ВМІЛИ виділити.

 

далі не читав - вистачило вражень:0026:добре торкнуло))

ще лишилось?:smoke:

 

і, прошу вибачення, пан вірусолог, мабуть, допустив опечатку - "коронавірус" пишеться разом

Змінено користувачем Werwolf777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, rrid сказал:

якось останніми тижнями мені дуже хотілось дізнатись сухі статистичні дані щодо смертності в окремих регіонах Італії та Китаю (а потім і Нев-Йорку) - потижнево за останні декілька років. мені дуже ... бути необізнаним в цьому питанні - таких даних не нагуглилось, тому я не зміг порівняти, як коронавірус міг вплинути на загальний рівень смертності в окремих регіонах.

а Ви себе до котрої категорії відносите? Вам легко, чи важко  в цих потоках інформаційного сміття - з одного боку Нокіан з Паксіватовою (ще й ТФА додався), котрі заперечують коронавірус з релігійних (?) мотивів, з іншого боку - авакови та інші трампи з китайцями, які екукономіки свої зупиняють (з релігійних (?) мотивів)? Вам важко надати на загал дані, про які я згадав, чи все ж легко їх не надати?

 

мені зараз легко - з інтервалом в пару тижнів трамп пис*тить що нова інфекція не страшніша грипу, потім - що то вже катастрофа, то ВООЗ говорить про повітряно-крапельний шлях передачі, то вже тільки про контактний, і т.д.

Вся статистика тут

 

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR1GfIkkgwCZFKwxsrHZjqYqXkzRIHcDXpH8gr6h31tz_EBZBCMt8ldchs4#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

https://covid19.rnbo.gov.ua

 

 

По волині тут

https://voladm.gov.ua

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...