Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

30 minutes ago, Nokian said:

Що тобі не ясно?

По черзі.

Один юзер написав ,що у Польщі  тестів на одиницю населення проведено вдесятеро більше ,ніж у нас.

Я спитав його про число померлих там,і о чудо.

Виявилось що померло там від кВ втричі більше,ніж у нас,а число виявлених випадків захворювання теж втричі більше.

Невже важко порахувати і звести,що тоді показники смертності від кВ у нас і в Польщі майже ідентичні.

Тоді те,що поляки зробили вдесятеро тестів на одиницю населення ,ніж ми- в результаті НЕ ДАЛО ЇМ НІЧОГО.

І ХВАЛЕНИЙ ВИЩИЙ РІВЕНЬ МЕДИЦИНИ В НИХ ТЕЖ НЕ ДАВ НІЧОГО.,І  краща забезпеченість апаратами швл теж не дала нічого 

В абсолютних числах померлих там  втричі більше,хоч всього населення менше ,ніж в нас.

А в сусідній Білорусі КАРАНТИНА взагалі нема ,люди живуть ЗВИЧАЙНИМ , ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ.

І щось не видно там десятків тисяч померлих.

Навіть тиcяч

Навіть сотень не видно.

Цікаво ,нє?

Якщо ТИ ОСОБИСТО не встигаєш за ходом моїх думок ,не розумієш їх,ну просто проходь повз.

Вони просто для інших юзерів.

Постав собі спокійно мінусок і приєднайся до товариства таких самих нерозуміючих.

Не 10, а в 17.

Ти знаєш що таке статистична вибірка і яким чином оцінюється достовірність статистичних експериментів? :)

Та я і так бачу, що не знаєш, тому нашо ти тут доводиш свої теорії? Вони просто абсурдні і не мають ніякого підгрунтя. Нащо ти маніпулюєш, тобі так легше?

В них числа інфікованих/померлих вищий тільки тому, що в нас система тестування не працює нормально, от і все. Саме тому я і далі вважаю, що карантин - єдиний спосіб згладити активну фазу, не тому, що так роблять всі, а тому, що в нас повна жопа з лікарнями і медициною. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одміни, добавте кількість плюсів мінусів, бо категорично не хватає :D

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І я про тебе 9 річної давності не пишу.

Я пишу те, що спостерігаю. І бачу. І твої думки в цій темі просто вбивають наповал. Ти не є спеціалістом ні в чому, але берешся доводити щось і комусь як спеціаліст,  от тільки виходить з того - кака!

І не буду писати та тиражувати все те ,що ллють тоннами ЗМІ.

Статистику без аналізу,зітхання та охання, обурення, мда,брєд,єрєсь- за цими словами не стоїть нічого,крім емоцій.

Емоції мене вже турбують мало,як і намагання зачепити,підколоти і т.д.

Мені цікаво побачити те,що станеться ,раніше за інших.

Побачити справжню причину подій,а не ту,що намагаються всім втулити.

Виявити причинно наслідковий зв'язок ,та результат взаємодії багатьох таких зв'язків.

Тому я НІЧОГО НІКОМУ НЕ ДОВОДЖУ, просто викладаю деякі свої міркування.

Ну і роблю цікаві висновки з реакції на них.

Безкоштовні тести.

В любому випадку вдячний ВСІМ за допомогу і радий буду допомоги навзаєм.)

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Мені цікаво побачити те,що станеться ,раніше за інших.

без образ, але Прєдсказамус з тебе такий собі.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Так і знав, що з арифметики в тебе теж п'ятірка була)))

Ще б ти знав,що всімнадцятеро мені  просто важче писати ніж вдесятеро.

Навіть ти не припустив такого аспекту,що вже казати про схоластів .

 

 

 

Змінено користувачем Nokian
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

без образ, але Прєдсказамус з тебе такий собі.

 

А як це визначити, виміряти?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

одміни, добавте кількість плюсів мінусів, бо категорично не хватає :D

 

І значок рука-лице!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Nokian said:

В любому випадку вдячний ВСІМ за допомогу і радий буду допомоги навзаєм.)

 

Просто продовжуй постити на Борді. Без твої постів Борда просто перестане існувати. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чим більше ви переживаєте- тим нижче ваш імунітет,тим легше вам захворіти.

Страх притягує .

Треба просто перестати всиратись.

https://vgolos.com.ua/news/varto-ne-zabuvaty-likar-rozpovila-shho-duzhe-negatyvno-vplyvaye-na-imunitet_1205560.html

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Nokian сказано:

Ця стаття посилається на це відео:

https://youtu.be/uYiINUMSGh8

А в цьому відео геть не те що у статті - там якраз Комаровський говорить теж саме, що і ми тут тобі доводимо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Nokian said:

Треба просто перестати всиратись.

От і я тобі це намагаюся довести, а ти як всирався, так і далі це робиш :)

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Чим більше ви переживаєте- тим нижче ваш імунітет,тим легше вам захворіти.

Страх притягує .

Треба просто перестати всиратись.

https://vgolos.com.ua/news/varto-ne-zabuvaty-likar-rozpovila-shho-duzhe-negatyvno-vplyvaye-na-imunitet_1205560.html

Немає у нас (у тих хто ще не хворів на covid-19) імунітету проти цього вірусу. Зовсім немає - хоч ти закаляйся чи клізмуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Ця стаття посилається на це відео:

https://youtu.be/uYiINUMSGh8

А в цьому відео геть не те що у статті - там якраз Комаровський говорить теж саме, що і ми тут тобі доводимо.

От я якраз сьогодні його дивився і зараз вже передивився. Вирвано з контексту і перекручено, але Вітю це гівно влаштовує і він його буде їсти і ще й з нами поділився.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Врач з Росії захворів на КВ

Друзья!
У меня подтвердился COVID-19.
Вот уже больше 10 дней я веду интенсивную борьбу с этой премерзопакостной хворью.
И как врач, и как пациент, позволю высказать своё мнение и предостеречь вас от этой дряни.
Скажу сразу - инфекция действительно гадкая..
Появляется внезапно и меняет все на то, что было ДО, и то, что будет ПОСЛЕ.
COVID-19 гораздо ближе, чем вам кажется. Он подошёл уже вплотную к каждому из вас, он скребется зубцами своей короны в вашу входную дверь..
Карантинные меры, которые принимаются сейчас - это не свалившиеся на голову выходные, это не праздник, а повод заняться профилактикой и, возможно, не подхватить эту инфекцию.
Врачи всех специальностей работают в авральном режиме.
Московским правительством и Департаментом здравоохранения проводится колоссальная работа по перепрофилированию стационаров, к чему уже подключены даже федеральные медицинские учреждения.
Стационары уже переполнены, врачи работают на износ.. И падают.. Как упал я.. Падают сильнее меня, как множество моих коллег, находящихся сейчас в больницах с двухсторонними пневмониями на кислородной поддержке.
Прошу вас, проявите благоразумие и не выходите лишний раз из дома!
COVID-19 обладает высоченной контагиозностью.
Пусть, так называемым аэрозольным путем, при чихании и кашле, он улетает недалеко, не более, чем на 1 метр, ибо сам по себе обладает тяжёлым весом. Но он осаживается на поверхностях и ждёт. Ждёт вашего прикосновения. Ждёт, когда потом вы почешете носик или глазик.
И он обязательно дождётся.
Посмотрите на катастрофическую ситуацию в Европе - развитые и цивилизованные страны: Италия, Испания, Франция, Англия...
Посмотрите на количество погибших.
И поймите наконец, что нас ждёт практически тоже самое..
И самое интересное: в свете последних событий, развеян миф, что коронавирус тяжело поражает лишь пожилых людей с кучей хронических заболеваний. Это не так! Сейчас основная масса пациентов в тяжёлом состоянии - это возрастная группа от 30 до 50 лет.
Но мы.. Но ВЫ можете ещё это остановить!
COVID-19 обладает ужасным свойством - практически молниеносно вызывать тяжелейшие двухстороннии пневмонии с вовлечением всех сегментов лёгких, острый респираторный дистресс синдром.
Лечение таких патологий очень тяжёлое и длительное. Да и в случае успешного разрешения этих пневмоний, слишком велик шанс дальнейшей инвалидизации..
Я ни в коем случае не пугаю вас, друзья мои!
Ещё полтора месяца назад я лично не относился к этой пандемии серьёзно.. Скажу честно, относился даже с некоторой иронией..
Но последние несколько недель заставили кардинально изменить свое мнение.
Что я могу посоветовать как врач и как пациент?
Повторю уже крылатую фразу - не выходите без надобности из дома.
Регулярно мойте руки с мылом, пользуйтесь антисептиками на спиртовой основе.
Надевайте маски в магазинах, транспорте и в любых общественных помещениях.
Не трогайте руками лицо. Вот вообще не трогайте. Да, тяжело. Но вы не трогайте.
Обрабатывайте свои гаджеты дезинфецирующими растворами по несколько раз в день.
Как бы ни было смешно - но пользуйтесь резиновыми перчатками.. В тех же магазинах и общественных местах.
А при появлении первых симптомов заболевания, как правило, высокой температуры, сухого кашля - незамедлительно обращайтесь к врачу!
Берегите себя и близких, будьте благоразумны.
Ну а я пошёл пить очередную порцию уже опротивевших таблеток.
Бой продолжается...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні начальник шлагбаума аля охоронець Салюта не пустив стареньку бабулю в приміщення супермаркета в 20-50 (робочий час до 21-00), аргументуючи тим що робочий день скінчився і їй взагалі заборонено виходити з дому. А був би професіоналом, то міг би поцікавитись, чому ж все-таки вона такої пізньої пори, а не в обід, пішла на закупи? Чи впевнений він що в неї є кого попросити сходити за неї? Чи впевнений він що може не пускати клієнта в супермаркет в робочий час? Курва, що з людьми робить ця епідемія...

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Vadimm сказал:

Сьогодні начальник шлагбаума аля охоронець Салюта не пустив стареньку бабулю в приміщення супермаркета в 20-50 (робочий час до 21-00), аргументуючи тим що робочий день скінчився і їй взагалі заборонено виходити з дому. А був би професіоналом, то міг би поцікавитись, чому ж все-таки вона такої пізньої пори, а не в обід, пішла на закупи? Чи впевнений він що в неї є кого попросити сходити за неї? Чи впевнений він що може не пускати клієнта в супермаркет в робочий час? Курва, що з людьми робить ця епідемія...

Давай будемо чесними, епідемія тут ні до чого. Охорона в магазинах завжди хворіла на синдром вахтьора.

І щоб пустити бабцю в магазин не треба бути професіоналом, достатньо залишатися людиною. Страшно уявити, що буде, якщо таким людям дістанеться багато влади, а не лише шлагбаум.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

....

А в сусідній Білорусі КАРАНТИНА взагалі нема ,люди живуть ЗВИЧАЙНИМ , ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ.

І щось не видно там десятків тисяч померлих.

Навіть тиcяч

Навіть сотень не видно.

Цікаво ,нє?

 

 

є там і заражені, і померлі, просто все приховується

а недавно вони попросили допомоги у рашки (маски і апарати)

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nokian сказано:

А як це визначити, виміряти?

Ти робиш якийсь "прогноз", він не справджується. Другий раз не справджується, третій - хреновий Предсказамус.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Страшно уявити, що буде, якщо таким людям дістанеться багато влади, а не лише шлагбаум.

 

був один такий...

w6ogeTeFdaZ_zR4agV2gt_09IcN198XU97eAKKM1ZKkL6TJPzWgGqjVodd_QgNeccl9r6bRjlsq4WlhCvz84Nlkp2eb_zBcO

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти робиш якийсь "прогноз", він не справджується. Другий раз не справджується, третій - хреновий Предсказамус.

Женя,все пізнається в порівнянні ,нє?.

Треба рівняти не те ,чи справдився ,не справдився прогноз, а з ІНШИМИ прогнозистами.

Це як у спорті- є змагання,де спортсмен змагається лише з часом( і то є нюанси)

А є види спорту,де у забізі визначається не секунди,хвилини,а лише хто перший,другий і т.д. . Ясно що тоді потрібна група учасників.

Так і з прогнозистами,якщо я хріновий,- назви з ким ти мене Тут і взагалі порівнював,хто хороший?

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Vadimm сказано:

Курва, що з людьми робить ця епідемія...

Та то не іпідемія з людьми робить, люди такими і були. Просто ситуація "допомагає"  "відкрити"  їх  "заховані" до нині,  " плюси". Далі, якщо люди будуть сидіти без роботи і доходу, тих "плюсів", може "вилізти" ще більше...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

був один такий...

Ех, аби ж то один, і тільки там....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Женя,все пізнається в порівнянні ,нє?.

Треба рівняти не те ,чи справдився ,не справдився прогноз, а з ІНШИМИ прогнозистами.

Це як у спорті- є змагання,де спортсмен змагається лише з часом( і то є нюанси)

А є види спорту,де у забізі визначається не секунди,хвилини,а лише хто перший,другий і т.д. . Ясно що тоді потрібна група учасників.

Так і з прогнозистами,якщо я хріновий,- назви з ким ти мене Тут і взагалі порівнював,хто хороший?

 

Вітя, це мої власні спостереження і висновки, але я вже повторююся. Я просто не дуже бачив, щоб ще хтось на борді робив якісь прогнози про щось.

А нє, брешу, робив. Я робив навіть. Теж не дуже вдалі. Тому й перестав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, sergkots сказано:

Немає у нас (у тих хто ще не хворів на covid-19) імунітету проти цього вірусу. Зовсім немає - хоч ти закаляйся чи клізмуйся.

В тих,хто не хворів,звісно нема.

А хто перехворів є.

А перехворівших у Луцьку,на мою думку, є кілька тисяч.

Тому у нас і така низька смертність Хто мав померти,ВЖЕ помер..

Просто сезонний спалах ВЖЕ був.

Згадайте,скільки ваших знайомих мали високу температуру та кашель цієї зими?

Правда були такі і чимало.

Тепер все повториться зимою 20/21.

Раніше сядеш-раніше вийдеш.

 

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...