Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Щось мені підказує,що така мала кількість ,,одужавших,, пояснюється,що їм не хочуть робити даремно дефіцитний тест.

Тому вся ця статистика коту під хвіст.

  • Cумний 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Смертність 2,8%. Норм. 

а одужання 2,14 Ніразу Не норм

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec що там на СКФ, нічого не чув про хворих? Бо вже по ФБ поповзли чутки, спочатку про одного, вже про двох.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Цікаво, і як ото ти вичислив?

Юріч, а що там твої, в Італії кажуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, bublik007 сказал:

Юріч, а що там твої, в Італії кажуть?

 

Мама моя в селі, бережеться, нікуди не ходить. Недавно треба було в місто, в лікарню. Каже пусто, все закрито...навіть не вдалося їй кави попити.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Саме більше бісить те, що ти виконуєш всі рекомендації лікарів, дотримуєшся карантину, правил перебування в громадських місцях (маска, рукавички в магазин), обмежуєш себе, на роботу не ходиш, втрачаєш гроші, бережеш сім'ю... А інші, похуїсти, соваються по магазинам без тієї ж маски, десь кашляне, продукти заразить, а ти лишній раз наражаєш потім себе і рідних на небезпеку. І тим довбням пофіг на тебе і інших людей, бо воно бачиш но не вірить в небезпеку вірусу чи рахує себе не в зоні ризику.

Прикінь,жизнь проходіт мімо....

Можна сказати пролітає.

Саме смішне через якийсь блєф 

Взагалі то люди не кроти,не щурі ,не черв'яки і сидіти по нормам безкінечно не будуть.

 

  • +1 1
  • -1 12
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Мама моя в селі, бережеться, нікуди не ходить. Недавно треба було в місто, в лікарню. Каже пусто, все закрито...навіть не вдалося їй кави попити.

Але ажіотажу, типу-ми всє умрьом, немає?

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

люди не кроти,не щурі ,не черв'яки і сидіти по нормам безкінечно не будуть.

Дафай зі своїм гаслом завтра з нори вилазь і по місту - фперйод і з пестней :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Прикінь,жизнь проходіт мімо....

Можна сказати пролітає.

 

 

Я б так не сказав. В мене суттєво життя не змінилось. На весну в мене поїздок нікуди не планувалось, так що... А без залізяччя, що на роботі, я якось переживу :)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Nokian сказал:

Прикінь,жизнь проходіт мімо....

Можна сказати пролітає.

Саме смішне через якийсь блєф 

Взагалі то люди не кроти,не щурі ,не черв'яки і сидіти по нормам безкінечно не будуть.

 

Вітя, відкрию тобі таємницю: ти на Борді сумарно в десятки разів більше часу провів ніж у карантині. Живи тепер з цим.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, bublik007 сказал:

Але ажіотажу, типу-ми всє умрьом, немає?

 

Та вроді немає)).

Ось мама з сім'єю, де вона живе і працює, святкує свій день народження, було 28 березня :)

 

Спойлер

received_2916544685089833.thumb.jpeg.11165ee607a1ef1605ea08483568774b.jpegreceived_582558969137317.thumb.jpeg.21685abc31c2d4bbbf6c14793f773b25.jpegreceived_215746303076866.thumb.jpeg.c2405d617e228c2873616ba754f7cca4.jpegreceived_569809670299478.thumb.jpeg.7fe32f27829f03db5bd1637c3f0e7750.jpegreceived_2720184554725868.thumb.jpeg.76af29af2613b37c2732bc39453228a1.jpegreceived_764805177382316.thumb.jpeg.fb9d805b80ad90b7b7bf5b567ee583f0.jpeg

 

  • Дякую! 1
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Та вроді немає)).

Ось мама з сім'єю, де вона живе і працює, святкує свій день народження, було 28 березня :)

 

  Показати прихований контент

received_2916544685089833.thumb.jpeg.11165ee607a1ef1605ea08483568774b.jpegreceived_582558969137317.thumb.jpeg.21685abc31c2d4bbbf6c14793f773b25.jpegreceived_215746303076866.thumb.jpeg.c2405d617e228c2873616ba754f7cca4.jpegreceived_569809670299478.thumb.jpeg.7fe32f27829f03db5bd1637c3f0e7750.jpegreceived_2720184554725868.thumb.jpeg.76af29af2613b37c2732bc39453228a1.jpegreceived_764805177382316.thumb.jpeg.fb9d805b80ad90b7b7bf5b567ee583f0.jpeg

 

Ну і слава Богу)))) Дай Бог їм здоров'я.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Юріч сказано:

А інші, похуїсти, соваються по магазинам без тієї ж маск

Сьогодні в Епіцентрі продавці % 5 маски на шиї.До одного підійшов,кажу*надінь маску* і бачить,що я його на телефон знімаю і нагло-А я в масців.Підійшов до адміністратора,показую відео,зробіть щось кажу.А вона мені про Марс почала розповідати,я при ній набираю 102 і кажу,що звоню і пишу заяву.Тільки тоді позвонила і так строго-*Накажіть його*!!! З 06.04. я би по ішому повів себе,а так рознервувався і поїхав.А жінка,то вже сама ходила в Нову лінію,я в машині залишився.Так каже,що то земля і небо.Там навіть очі персонал захищає,не кажучи про маскі.Як би власники одні,а керівництво...Я ім з вівторка Ютуб зроблю..Якщо не дійде.Що цікаво,в Епіцентрі покупці всі в масках,а продавці...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я б так не сказав. В мене суттєво життя не змінилось. На весну в мене поїздок нікуди не планувалось, так що... А без залізяччя, що на роботі, я якось переживу :)

Так чого ти трохи вище писав,як тебе бісить.

Заздрість.

Признайся чесно.

Ну і ще ,як деякі перелякані  будуть повертатися до звичного життя?

Самоізолюються на рік,два,три?

Як страшно їм буде виходити на вулицю,спілкуватися з людьми.

Чи коли Аваков скаже,що віруса нема,то вони так цьому й повірять.

Цей масовий психоз безслідно не пройде.

  • Cумний 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Так чого ти трохи вище писав,як тебе бісить.

Заздрість.

Признайся чесно.

 

Вітя, ти от зараз серйозно? Чи ти мене неправильно читаєш? Ще раз поясню. Бісить тому, що я стараюсь, обмежую себе, а потім вийду в магазин за продуктами (а виходити іноді приходиться) і все насмарку з-за якихось поців.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, ForZa сказано:

А без піару ніяк?

Сподобалось:" Ми рішуче і відчайдушно"....))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Вітя, ти от зараз серйозно? Чи ти мене неправильно читаєш? Ще раз поясню. Бісить тому, що я стараюсь, обмежую себе, а потім вийду в магазин за продуктами (а виходити іноді приходиться) і все насмарку з-за якихось поців.

Ти ж це одному з поців пишеш, як він тебе може зрозуміти?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

і все насмарку з-за якихось поців.

Так в тому то і справа.Маска людину мало захистить,якщо вона здорова.А якщо хвора(може і не знати про це)то хоча б не на 1.5м. від неї зараза буде розходитись,а на 50см.(умовно).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Nokian said:

Щось мені підказує,що така мала кількість ,,одужавших,, пояснюється,що їм не хочуть робити даремно дефіцитний тест.

Тому вся ця статистика коту під хвіст.

 

Ти лише трк Україна довіряєш? Як тобі така газета як "Нью-Йорк Таймз"? Там сьогодні вийшла стаття, де журналісти навели багато прикладів, коли померлих жителів США з ковіз не вносили до загальної статистики. І є підстави вважати, що таких людей сотні чи навіть тисячі на сьогодні (це на додачу до майже 10000, які значаться в статистиці).

 

Тому тут ти маєш рацію, вся статистика під хвіст, тому що насправді все лише гірше.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

А інші, похуїсти, соваються по магазинам без тієї ж маски, десь кашляне, продукти заразить, а ти лишній раз наражаєш потім себе і рідних на небезпеку. І тим довбням пофіг на тебе і інших людей, бо воно бачиш но не вірить в небезпеку вірусу чи рахує себе не в зоні ризику.

Не стримався.

Для таких треба не штрафи вводити по 17000, а недемократичним чином ламати ноги. Тоді точно сидітимуть дома до кінця карантину. Чуток не дотягую до Родріго Дутерте.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Вітя, ти от зараз серйозно? Чи ти мене неправильно читаєш? Ще раз поясню. Бісить тому, що я стараюсь, обмежую себе, а потім вийду в магазин за продуктами (а виходити іноді приходиться) і все насмарку з-за якихось поців.

За що я і кажу.

Якщо ти в голові не переключиш собі,що ЦЕ ВСЬОГО ЛИШЕ ЗВИЧАЙНИЙ ГРИП,як ти будеш жити ?

Ти думаєш,що карантин знищить вірус повністю?

То треба винищити всіх носіїв,або половину людей 

Тільки як визначити ТОЧНО,в кого є,в кого нема .

Вірус буде по любе поширюватись,хай не такими темпами,але він буде.

Будеш все життя в масці ходити?

Може твої доньки захочуть зустрічати випускні без бального плаття і з масками замість зачісок та макіяжу?

І танцювати на випускному на відстані двох метрів ?

Перестанеш здороватися з друзями,знайомими?

Тут половина ВЖЕ дивиться на людину без маски ,як на ворога.

А як хтось чхне,то він вже перестане бути людиною?

Як ви далі жити будете?

В нас просто посіяли недовіру один до одного,роздробили, роз'єднали.

І такими людьми так просто маніпулювати та керувати ,по всьому світу.

В людей все менше людського.

  • Cумний 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

Ти думаєш,що карантин знищить вірус повністю?

То треба винищити всіх носіїв,або половину людей 

Ваші попередники-однодумці так колись і про віспу казали і про чуму.Але ж після тих подій і в бальних платтях і без масок якийсь час людство жило.Ви не допускаєте,що і на цей раз так буде?

Я хочу щоб було як в Турції,а ви як в Росії

 

Змінено користувачем igrok
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я допускаю,що залякана надмірно людина взагалі то травмує психіку не лише свою,але і сім'ї та оточуючих теж.

Уявляю,що буде робитися в кінці місяця.

 

  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Nokian сказал:

За що я і кажу.

Якщо ти в голові не переключиш собі,що ЦЕ ВСЬОГО ЛИШЕ ЗВИЧАЙНИЙ ГРИП,як ти будеш жити ?

Ти думаєш,що карантин знищить вірус повністю?

То треба винищити всіх носіїв,або половину людей 

Тільки як визначити ТОЧНО,в кого є,в кого нема .

Вірус буде по любе поширюватись,хай не такими темпами,але він буде.

Будеш все життя в масці ходити?

Може твої доньки захочуть зустрічати випускні без бального плаття і з масками замість зачісок та макіяжу?

І танцювати на випускному на відстані двох метрів ?

Перестанеш здороватися з друзями,знайомими?

Тут половина ВЖЕ дивиться на людину без маски ,як на ворога.

А як хтось чхне,то він вже перестане бути людиною?

Як ви далі жити будете?

В нас просто посіяли недовіру один до одного,роздробили, роз'єднали.

І такими людьми так просто маніпулювати та керувати ,по всьому світу.

В людей все менше людського.

 

Вітя, я до тебе нормально відношусь, але деколи хочеться спитати - що ти мелеш? По перше, це не грип. Це вже доказано лікарями і роз'яснено сто разів. По друге, карантин не знищить вірус, але зменшить кількість захворювань і жертв. Час працює на нас. Створюються вакцини, тестяться різні лікарства, людство шукає вихід...Надіюсь, що знайде. Тому, не мішало б зараз поберегтися. І так, поки буду ходити в масці (в громадських місцях).

І оце твоє - роздробили, роз'єднали, маніпулювати, керувати, ота вся політота - конкретно вже харить, без образ.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...