Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Alex S сказал:

Юріч все нормуль?Я люблю тебя Юнга!

 

Я маслопуп (судомеханік-дизеліст) :D

Все норм. Але все одно мені незрозуміло в ЦИВІЛЬНІЙ авіації секрет локації. Ми коли ходили в море, ніколи, ніхто не забороняв розповідати де ти в даний момент стоїш чи йдеш. Тому й був той сарказм. Вибач, якщо задів.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Значна кількість сьогоднішніх законів приймається лише з метою показати,що влада ЩОСЬ робить.

Але питання залишається відкритим.

При яких признаках варто нашорошитись?

Без тесту

Є така народна мудрість: не хочешь срать, не мучай жопу. Вже другий пост ні про що, але з натяком, що у Віті є секретні знання. Тобі 5 з мікробіолігї жидомасони поставили чи що? Маєш що сказати, то кажи.

Цитата

Симптомы заболевания начинаются с высокой температуры, затем появляется сухой кашель, который может привести к затрудненному дыханию.

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

Цікаво, це влада геть йобу дала, чи це репетиція введення такого по всій країні:

 

В них 171 хворий, більше лише в Києві. І 5 смертей. Що чекати? Мене тільки 2 дні бентежить. За 2 дні спалах не погасити, тоді навіщо? Може дійсно репетиція, пілотний проект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Cherman сказал:

А, що дадуть обмеження на 2 дня? Раніше треба було думати, коли заробітчани приїхали. Завтра люди закуплятимуться, будуть натовпи в магазинах, якраз поперезаражаються ще більше.

Я ж і кажу, що 2 дні при інкубаційному періоді 5-6 і до 14 днів, і як ти кажеш завтра всі ломануться на закупи - буде тільки гірше.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ФБ прочитав

 

Цитувати

Якщо вас зупинили на вулиці співробітники поліції та з’ясовують де ваша маска, покажіть їм статтю 3 Закону України

«Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до якого, ВИМАГАЙТЕ, щоб вам видали маску або вказали місце, де вам видадуть маску за бюджетні кошти. Ви не зобов’язані, за власні кошти, вживати протиепідемічні заходи.

Звертаю вашу увагу, бо це важливо: дійсно, стаття 44-3 Кодексу України «про адміністративні правопорушення» передбачае накладання штрафу за порушення правил, щодо карантину людей!

А далі УВАГА - зазначена норма не стосується здорових людей, а відповідно статті 20 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» стосується людей, які вже хворіють на інфекційні хвороби, чи є бактеріоносіями!!!

 

91287598_2882203965209742_7667465145412485120_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cherman сказал:

Цікаво, це влада геть йобу дала, чи це репетиція введення такого по всій країні:

 

це репетиція і вивчення реакції людей

а піпл хаває,бо складається враження-про нас дбають) 

і кричать :давай ще! 

 

Коментар з фейсбуку вчорашній,Ігор теж є на борді-не знаю під яким ніком.

Досвід Німеччини:

"В нас вихід погуляти чи позайматись спортом на свіжому повітрі вважається за поважну причину.

А от за поїздку на автомийку, наприклад, штрафують."

 

Задумайтесь ті,кому давно треба задуматися

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, це явище дійсно лякає.. Моя знайома, що мешкає зараз в Ізраїлі, розповідала, що дуже багато людей хворіють та дуже лячно навіть вийти до кіоску купити щось по малечку, бо Ізраїль то є дуже маленька країна і така кількість захворівших на таку маленьку територію - це щось дійсно страшне.. В них там дуже строго із захистом, тобто маски мають бути у кожної людини... поліція дуже активно патрулює містами і за не притримання мір захисту дійсно можуть покарати.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, це явище дійсно лякає.. Моя знайома, що мешкає зараз в Ізраїлі, розповідала, що дуже багато людей хворіють та дуже лячно навіть вийти до кіоску купити щось по малечку, бо Ізраїль то є дуже маленька країна і така кількість захворівших на таку маленьку територію - це щось дійсно страшне.. В них там дуже строго із захистом, тобто маски мають бути у кожної людини... поліція дуже активно патрулює містами і за не притримання мір захисту дійсно можуть покарати.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Galanim said:

Насправді, це явище дійсно лякає.. Моя знайома, що мешкає зараз в Ізраїлі, розповідала, що дуже багато людей хворіють та дуже лячно навіть вийти до кіоску купити щось по малечку, бо Ізраїль то є дуже маленька країна і така кількість захворівших на таку маленьку територію - це щось дійсно страшне.. В них там дуже строго із захистом, тобто маски мають бути у кожної людини... поліція дуже активно патрулює містами і за не притримання мір захисту дійсно можуть покарати.

Тільки зайшов на форум а тут,  в останніх повідомленнях - "ось таке" спеціально зареєструвалось щоб постити жахи для розгону паніки на швидкість (пробує розганяти паніку навіть ще більше ніж yu2007, ВіталійСК,  romanc та дехто інший в цій темі...)

Питання - хто за цим всім стоїть, для чого і з якою ціллю та які будуть послідовні дії?

До речі, якщо хтось має вільний час та можливість то, будь ласка, прослідкуйте та дайте знати які закони приймаються нашими "можновладцями" в період карантину для населення та усієї країни - це буде набагато цікавіше та корисніше ніж "тріпання" ні про що або про одне теж саме, хоча і за статистикою...

Наперед - Дякую!

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Чо ви паритесь? Носіть в кишені порваний повідок, звичайний також піде, та хоч кусок шнурка. Бачите патруль і дістаєте повідка і першими йдете до нього з словами: рижого цуцика не бачили? В парк забіг.

На на кожну хитру дирку знайдеться болт з лівою різьбою.

Коли кожен другий буде з обірваним поводком, почнуть за реєстрацію собак питати, і щось іще в законі найдуть за неналежний догляд за тваринами

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Волинській області станом на 22:00 п'ятниці, 3 квітня, зареєстровано 17 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 7 більше, ніж було станом на 10:00 того ж дня.

Такі дані оприлюднені в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу, яку веде апарат Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ).

Станом на 22:00 п'ятниці, 3 квітня, на Волині виявлено 17 випадків захворювання на коронавірус, з них хворіє 16 чоловік, загинула – 1 особа.

Загалом зафіксовано 199 підозр на нову коронавірусну інфекцію, що на 9 більше, ніж минулої доби.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

Питання - хто за цим всім стоїть, для чого і з якою ціллю та які будуть послідовні дії?

Відповідь - за мною стоїть Дональд Трамп, я розганяю паніку за його замовленням. Він вклався в акції американських виробників туалетного паперу і хоче на цьому заробити.

1 hour ago, Waver said:

До речі, якщо хтось має вільний час та можливість то, будь ласка, прослідкуйте та дайте знати які закони приймаються нашими "можновладцями" в період карантину для населення та усієї країни - це буде набагато цікавіше та корисніше ніж "тріпання" ні про що або про одне теж саме, хоча і за статистикою...

Наперед - Дякую!

Прослідкував. Ваші можновладці вже видають розпорядження конфісковувати вентилятори, маски, інші засоби індивідуального захисту. Тому терміново видали своє повідомлення, що знайшов вдома цілу упаковку респіраторів. 
Будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумна статистика.По кількості смертей на число хворих Україна лідер в групі країн з схожими показниками інфікованих.Як і по мінімальній кількості видужавших.

статистика.jpg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

На на кожну хитру дирку знайдеться болт з лівою різьбою.

Коли кожен другий буде з обірваним поводком, почнуть за реєстрацію собак питати, і щось іще в законі найдуть за неналежний догляд за тваринами

 

Тоді треба терміново бігти в Ласку за справжньою собакою. Пишуть, що в Нью-Йорку за кілька днів розібрали всіх собак з притулків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікар і медична сестра, які робили розтин хворого на коронавірус волинського лікаря-гінеколога, отримали позитивні результати тесту на COVID-19. Результати ще однієї медсестри очікують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vampirich сказал:

На на кожну хитру дирку знайдеться болт з лівою різьбою.

Коли кожен другий буде з обірваним поводком, почнуть за реєстрацію собак питати, і щось іще в законі найдуть за неналежний догляд за тваринами

За неналежний догляд штраф не 17000.

Та я і сам цього не розумію, це з розряду заглушка в пасок безпеки чи пасок безпеки за сидінням. Намахав систему, але кому гірше зробив?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Тільки зайшов на форум а тут,  в останніх повідомленнях - "ось таке" спеціально зареєструвалось щоб постити жахи для розгону паніки на швидкість (пробує розганяти паніку навіть ще більше ніж yu2007, ВіталійСК,  romanc та дехто інший в цій темі...)

image.png.b97ebbfb61dc8e4a32155d0f7f3937b3.png

Дата реєстрації не таємниця. Людина 4 року тому знала про коронавірус? Ох, даремно я жидомасонів згадав в цій темі.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 1096 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 4 квітня в Україні 1096 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 28 летальних, 23 пацієнти одужало. За добу було зафіксовано 154 нові випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

тому він і на кайєні рассікає, тому що знає де і кого наіпати й що втюхати щоб заробити на таке авто.

Це те саме як антисептик по 60 грн продавати, коли він коштував 15 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Юріч сказал:

перше питання, яке зразу ж ставить і крапку, чого пів кацапстану досі не лежить по лікарнях і моргах ? Вибух раз розніс, (а з вітром навіть за годину це покриє десятки кілометрів), військові два рознесли, а далі в геометричній прогресії, тим більше з кацапською медициною 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Alex S сказал:

Як Вам, краще? До лікаря не зверталися?

День №3
Кашель майже відступив, але в горлі досі відчується рідина, яку треба відкашлювати. Температура вже 3-ій день на рівні 36,6 - 36,9. До лікаря звернувся ще 02.04 і виконую всі його вказівки. Начальник жартує, що то алергія на колег (працюю з різними змінами операторів)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:

Так...Ви ,я сподіваюсь, вдома? Чи все ж таки на роботі?

Вдома, в мене графік 2/2. Сьогодні ще маю говорити з керівництвом за вихід на роботу...
Ця вся ситуація дуже зсильно агнала в депресняк, оскільки я на роботі лише 2-ий місяць і якось соромно створювати проблеми так рано :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...