Перейти до змісту

"Дикий" похід у Карпати


maryna_popova

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Я та моя подруга вирушаємо в останніх числах серпня у похід - орієнтовно на три тижні. Все буде віч-на-віч з природою: ні готелів, ні зв'язку, а натомість лише ми та гірські перешкоди. Якщо бажаєте провести час у такому середовищі - пишіть. Здається, що невелика компанія нам не завадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Arden сказано:

Не п’ятниця, але поїхали! :0024:

 

А є фото учасників походу?

тримай

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Arden сказал:

Не п’ятниця, але поїхали! :0024:

 

А є фото учасників походу?

Привіт. Все є звісно) але напиши щось про себе: наскільки ти готовий до такого туризму? чи маєш досвід? Ми хочемо безпечного попутника(цю). Чудово буде якщо ще й буде про що побалакати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

Я б не проти, але 3х тижнів не маю!  Бажаю гарно відпочити!

вельми вдячна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, maryna_popova сказал:

Всім привіт. Я та моя подруга вирушаємо в останніх числах серпня у похід - орієнтовно на три тижні. Все буде віч-на-віч з природою: ні готелів, ні зв'язку, а натомість лише ми та гірські перешкоди. Якщо бажаєте провести час у такому середовищі - пишіть. Здається, що невелика компанія нам не завадить.

Фотку подруги можна? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2020 at 09:12, Arden сказано:

А є фото учасників походу?

тут все простіше...

 

On 13.08.2020 at 08:23, maryna_popova сказано:

ні готелів, ні зв'язку, а натомість лише ми та гірські перешкоди

не забувайте - дєвушкі бЫвают разнЫе и РАЗНЫМИ  )))

Перед тим як погодитись на похід - вимагайте результати ПЛР, довідку про несудимість (хз, час такий, мож маньячки якісь? )

 

ну і  ось...

On 13.08.2020 at 08:23, maryna_popova сказано:

Я та моя подруга вирушаємо в останніх числах серпня у похід - орієнтовно на три тижні.

мож просто - шерпу шукають?

unnamed.jpg.c2a4e751acbfb74ddce2c85f7ff5739a.jpg

 

P.S. Не забувайте, сьогодні - можна,  п'ятниця

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.08.2020 в 08:23, maryna_popova сказал:

Всім привіт. Я та моя подруга вирушаємо в останніх числах серпня у похід - орієнтовно на три тижні. Все буде віч-на-віч з природою: ні готелів, ні зв'язку, а натомість лише ми та гірські перешкоди. Якщо бажаєте провести час у такому середовищі - пишіть. Здається, що невелика компанія нам не завадить.

 

Похід по горам це якби не іграшкова експедиція ще й три тижні шагати по горам, тому треба брати адекватних людей, а як перевірити то вже хз як. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

Похід по горам це якби не іграшкова експедиція ще й три тижні шагати по горам, тому треба брати адекватних людей, а як перевірити то вже хз як. 

...а ще пом"ясистіше чи сальніше (кому як смакує) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.08.2020 в 15:26, maryna_popova сказал:

Привіт. Все є звісно)

 

2 часа назад, Bliksss сказал:

ну, хто їде ?

 

потенційні учасники чекають фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ромко сказано:

А який то маршрут аж на три тижні? Так, чисто з цікавості. :rolleyes:

не складно здогадатись - фуру цигарок пересунути в Румунію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто навіть не погодився на діалог і детальну інформацію, а ви уже хочете фото. І нічого крім. Дякую за увагу. Ми будемо удвох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, maryna_popova сказал:

Ніхто навіть не погодився на діалог і детальну інформацію, а ви уже хочете фото. І нічого крім. Дякую за увагу. Ми будемо удвох.

Ладно з фото.Вкажіть хоча б вагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, maryna_popova сказано:

Ніхто навіть не погодився на діалог і детальну інформацію, а ви уже хочете фото. І нічого крім. Дякую за увагу. Ми будемо удвох.

не покидайте нас...

ще не вибив відпустку, то й не писав :(

розкажіть про маршрут, скільки за день плануєте проходити, чи треба десь заздалегідь брати дозвола?

сам якийсь мінімальний досвід походів маю (не тільки по синьоокій Волині), обузою не буду, з голоду не пропаду, якщо що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

а як вважаєте, таке можна провернути в зимню пору? можливо з автомобілем, якимсь фургоном палаткою ... чомсь захопився ідеєю останнім часом, а досвіду не маю 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Саша Клім сказал:

а як вважаєте, таке можна провернути в зимню пору? можливо з автомобілем, якимсь фургоном палаткою ... чомсь захопився ідеєю останнім часом, а досвіду не маю 

Webasto и много соляры в помощь, если нет опыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Клім сказано:

а як вважаєте, таке можна провернути в зимню пору? можливо з автомобілем, якимсь фургоном палаткою ... чомсь захопився ідеєю останнім часом, а досвіду не маю 

звісно, що можна!

маю честь заочно знати деяких учасників зимових походів, читай їх враження ;)

як офісний "чайник"вперше пішов в зимовий похід: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=247

та й в Луцьку є Оришко, Моклиця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як закінчилась/продовжується історія десь дворічної давнини з пробіжками з дівчатами  парками ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Такер сказал:

а як закінчилась/продовжується історія десь дворічної давнини з пробіжками з дівчатами  парками ?

Вангую - покупляли дитячі коляски ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...