Перейти до змісту

"Дикий" похід у Карпати


maryna_popova

Рекомендовані повідомлення

23 часа назад, romanc сказал:

Webasto и много соляры в помощь, если нет опыта.

от все більше і більше задумуюсьь... а ще подивився фільм "в диких умовах" і от бажання помножилося ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, rrid сказал:

звісно, що можна!

маю честь заочно знати деяких учасників зимових походів, читай їх враження ;)

як офісний "чайник"вперше пішов в зимовий похід: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=247

та й в Луцьку є Оришко, Моклиця...

таак, це дуже цікаво звучить. але хочеться чогось максимально "дикого", ну тобто на самоті, з викликом до себе, коли навколо лиише гори/ліс... така собі втеча в себе і до природи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Саша Клім сказано:

таак, це дуже цікаво звучить. але хочеться чогось максимально "дикого", ну тобто на самоті, з викликом до себе, коли навколо лиише гори/ліс... така собі втеча в себе і до природи 

хріновий, мабуть, з мене психолог, але я не розумію, чого ти хочеш...

якщо треба самоти - то нашо пхатись в Карпати самому, де дуже легко взимку скопититись буквально за добу? що тобі заважає зняти будиночок на Світязі, наприклад - і безпечно, і безлюдно?

можна й просто в ближні ліси з наметом/машиною, але це вже реальний екстрим, і взимку самому не варто цього робити.

коли мені хотілось побути на самоті - я просто їхав з Луцька, виїзжав, наприклад, дизелем Луцьк-Здолбунів і тинявся десь добу чи скільки хотілось - і на самоті, і мандрівка, і всі оточуючі самоті не заважали.

якщо хотілось в Карпати - їхав в Карпати. влітку, навесні чи восени - найчастіше сам, взимку - тільки з однодумцями.

але самому взимку в Карпати в безлюдні місця - для непідготовленого "туриста" це майже вирок, таких в ГПРЗ називають "підсніжниками"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Клім сказано:

а ще подивився фільм "в диких умовах" і от бажання помножилося ))

ще глянь "127 годин"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.01.2021 at 10:56, Саша Клім сказано:

а як вважаєте, таке можна провернути в зимню пору? можливо з автомобілем, якимсь фургоном палаткою ... чомсь захопився ідеєю останнім часом, а досвіду не маю 

Сходіть вперше у зимові гори з гідом. Зараз їх до кольору до вибору, луцьких у тому числі

Так є набагато більше шансів повернутись

 

Ну і про відповідне спорядження не забудьте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, rrid сказал:

хріновий, мабуть, з мене психолог, але я не розумію, чого ти хочеш...

якщо треба самоти - то нашо пхатись в Карпати самому, де дуже легко взимку скопититись буквально за добу? що тобі заважає зняти будиночок на Світязі, наприклад - і безпечно, і безлюдно?

можна й просто в ближні ліси з наметом/машиною, але це вже реальний екстрим, і взимку самому не варто цього робити.

коли мені хотілось побути на самоті - я просто їхав з Луцька, виїзжав, наприклад, дизелем Луцьк-Здолбунів і тинявся десь добу чи скільки хотілось - і на самоті, і мандрівка, і всі оточуючі самоті не заважали.

якщо хотілось в Карпати - їхав в Карпати. влітку, навесні чи восени - найчастіше сам, взимку - тільки з однодумцями.

але самому взимку в Карпати в безлюдні місця - для непідготовленого "туриста" це майже вирок, таких в ГПРЗ називають "підсніжниками"

та, я й сам цілком не можузрозуміти. звісно я поки що один не бду пхатися в карпати, без спорядження, навичок і тд... напевно з чогось таки маленького розпочну, дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, timomaas сказал:

ще глянь "127 годин"

ой, бачив, але то дещо інші враження виклиикає..) але фільм дійсно хороший 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, lilechka сказал:

Сходіть вперше у зимові гори з гідом. Зараз їх до кольору до вибору, луцьких у тому числі

Так є набагато більше шансів повернутись

 

Ну і про відповідне спорядження не забудьте

так , рзумію, напевно так і зроблю. а вже на мйбутнє плануватиму щось більше, але от думати напевно треба вже зараз.. дякую! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Cherman сказал:

Для початку, помандруй пішки по нашому Поліссю. Вражень теж хватить, але у разі чого, хоч зв'язок майже скрізь є, та й села недалеко.

ну то так, щось таке і зроблю скоріш за все на початках. дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, turbo сказано:

Одного вже шукають в Румунії.

 

26 хвилин тому, romanc сказано:
Цитувати

Бійцям ДСНС вдалося врятувати життя 469 туристам, з яких 215 отримали домедичну допомогу та забезпечили безпеку та супроводжували відповідними маршрутами 5592 туристичні групи.

Однак рятувальникам прийшлось транспортувати на низовини тіла сімох людей, життя яких забрали Карпати.

 

Mukachevo.net раніше повідомляло, що на схилах гори Гимба в Різдвяну ніч заблукали дві різні групи лижників.

Наступного дня закарпатські рятувальники знайшли мертвим туриста із першої групи.

Пошуки туриста з другої групи — киянина Ігора Грищенка тривали 4 доби. Лижника рятувальники відшукали живим 10 січня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.01.2021 в 12:32, mykola сказал:

Тут є дуже багато дуже цікавих захоплюючих  розповідей цих людей: Павла і Сергія

Це лише дві теми, а їх є багато.

Читайте, набирайтесь досвіду.

о, а є ще щось в когось на кшталт такого? діліться, якщо шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...