Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


nickel

Рекомендовані повідомлення

В 29.07.2020 в 01:15, Nokian сказал:

Може тому заручники мовчать?

а хто сказав що вони мовчать? Є інтерв'ю, можна знайти і почитати, і подивитись...

Я тут вчора почитала коментарі в фейсбуці під одним таким інтервю... - то якби я була на місці заручників теж краще б мовчала...  Як там тільки їх не обзивали... Якщо їм до цього не потрібна була допомога психолога, то після прочитання коментарів - комусь може знадобитись... А після новини про гроші - то ще добавиться свіжа порція "лайна".

 

І доречі, а чого ГПЗ-овці мовчать :)? - Максим і в школу на ГПЗ ходив ) і ті хто його в той час знали, кажуть що він і тоді був "інтєресний", виділявся з поміж інших.

Почуємо що він ще скаже на судовому засіданні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, natalka) сказано:

І доречі, а чого ГПЗ-овці мовчать :)? - Максим і в школу на ГПЗ ходив ) і ті хто його в той час знали, кажуть що він і тоді був "інтєресний", виділявся з поміж інших.

Почуємо що він ще скаже на судовому засіданні.

 

А чого поліщуки мовчать? В одній статті написали, що він родом з полісся. Що тільки не напишуть аби не згадувати те, що він кацап. А кацапи вони такі, можуть 40 років приховувати свою натуру а потім кацапапщина прокидається і вилазить назовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, natalka) сказано:

І доречі, а чого ГПЗ-овці мовчать :)? - Максим і в школу на ГПЗ ходив )

 

А що там казати, самі бачите, які "терористи" на ГПЗ виростають: погулять а потім вибачаються і баблом закидують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

31 хвилин тому, Cherman сказано:

а як ти визначив, що цей пан - кацап?

 

Судячи з інформації, яку сам Плохой вказав у соцмережах, йому 44 роки, народився він у Росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Cherman сказано:

Я теж родився в Росії, в Сєвєроморську. А в мене однокласник народився в Дрездені, то що, він тепер Volksdeutsche?

 

а ще якшо дивитсь в родинне дерево.... можна знайти будь які "потрібні" коріння)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN , дебілізм від нації не залежить.

Не будемо робити як роблять на росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Cherman сказано:

Я теж родився в Росії, в Сєвєроморську. А в мене однокласник народився в Дрездені, то що, він тепер Volksdeutsche?

 

Аби не на ГПЗ.

 

П.С. @Cherman от тільки по чесному, ви вважаєте себе патріотом України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Electronshik сказано:

@$ΩLΩMΩN , дебілізм від нації не залежить.

Не будемо робити як роблять на росії.

 

Ми ітак цього не робимо. Не уявляю, щоб путін поговорив з терористами по телефону і виконав їхні умови. Загадайте, як там звільняли заручників і скільки було жертв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN я не це мав на увазі. Якби на росії було б щось подібне і сказали що терорист родився в Україні, то вою по всіх каналах, інтернетах, лавках біля будинків було б просто неміряно. 

Навіщо воно тут?

Яка, вибачте, хєр різниця, де народився терорист? Заручникам від того абсолютно не легше.

4 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Не уявляю, щоб путін поговорив з терористами по телефону

Скоріше б йому принесли їх голови. Колись Єльцин говорив з терористами з Чечні. Нічого доброго з цього не було. паросто вони висновки зробили, а в нас ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

@$ΩLΩMΩN я не це мав на увазі. Якби на росії було б щось подібне і сказали що терорист родився в Україні, то вою по всіх каналах, інтернетах, лавках біля будинків було б просто неміряно. 

Навіщо воно тут?

 

Я теж не розумію, навіщо пишуть, що от цей терорист з полісся, жив на ГПЗ. Навіщо воно тут? А тільки я написав, справедливості ради, що він народився в Росії, то реакція почалась миттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я теж не розумію, навіщо кожуть, що от цей терорист з полісся, жив на ГПЗ. Навіщо воно тут? А тільки я написав, справедливості ради, що він народився в Росії, то реакція почалась миттєва.

Повністю погоджуюсь, видно десь првтикав це...

Як на мене єдиний прийнятний терорист має бути мертвим терористом. І пох, де воно народилось, якої національності, росло та жило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Ми ітак цього не робимо. Не уявляю, щоб путін поговорив з терористами по телефону і виконав їхні умови. Загадайте, як там звільняли заручників і скільки було жертв.

 

А уяви собі тему що будуть кожен день когось брати в заручники, й будуть виконуватись всі забаганки викрадачів та терористів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, мені звісно приємно, що моя скромна особа викликала стільки інтересу, але якщо б Ви відвідали ту тему, яку я тут веду, то все б відкрилося. Бо я зразу про себе розповіла. Щодо переведення в політичну площину, то першим порохоботів згадав хтось з вас, найдотепніший, певно. І чи не здається вам, що сам терорист зразу все спрямував у політичне русло? основні вимоги були до політиків, в тому числі до президента. Він же не гелікоптер вимагав і мільйон долярів. Зі свого боку мушу визнати, що читання цієї теми призвело до того, що мені вже зовсім невесело, бо стільки зефанів у Луцьку я не чекала побачити. На жаль, я мало спостерігала за активністю тих, хто тут на мене нападає, але щось мені підказує, що панство з екс-зраднюків. А зараз всім різко все подобається, бо абинебарига. Бог з вами, у кожного своя робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А чого поліщуки мовчать?

як на мене, то якраз особині терориста, якого тут так мило називають Максим, взагалі не треба приділяти уваги. Нащо його зайве піарити? щодо заручників, то чомусь тут почали відповідати про це недавно, я питала кілька днів тому, мовчали. Дякую тим, хто поділився інфою. Чесно, основне джерело - ви, нічого не читаю, бо нема мені коли. Чи є офіційна позиція якась? це важливо. Бо вона має розставити всі крапки над і, припинивши інсинуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, MACCEN сказано:

А уяви собі тему що будуть кожен день когось брати в заручники, й будуть виконуватись всі забаганки викрадачів та терористів?

 

Уявив, сумно. А що ви пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Я теж не розумію, навіщо кожуть, що от цей терорист з полісся, жив на ГПЗ.

отож, згодна з Вами, менше йому уваги і тому, де він родився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Уявив, сумно. А що ви пропонуєте?

Пропоную одразу штурмувати та висвобождати заручників, або як в Ізраїлі там на переговори принаймні колись не йшли. Давали час на "здатись" далі штурм. Так багато може й гине людей, згоден що кожне життя важливе, але щоб вберегти тисячі або мільйони кимось завжди жертвують. Тому якщо вже й переговори то щоб відпустили дітей як мінімум, тому що діти ще життя не побачили й мають прав більше на життя чим дорослі - це моя думка особиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Я теж не розумію, навіщо кожуть, що от цей терорист з полісся, жив на ГПЗ. Навіщо воно тут? А тільки я написав, справедливості ради, що він народився в Росії, то реакція почалась миттєва.

Бо 

 

2 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

ви вважаєте себе патріотом України?

Як пише в своїй книзі М. Плохой: «Патріотизм - це останній прихисток негідника» )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Бо 

 

 

нажаль кацапи в Україні можуть жити навіть на ГПЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна мета терористів,звернути на себе увагу,заявити про себе всьому світу ,хоч і самими ідіотським способом.

Тому один з найдієвіших методів боротьби з ними,це якраз не давати їм того,не говорити про них НАДМІРНО ,не рекламувати,не піарити.

Щоб вони бачили,що терором не отримають жодного ,, прославлення,,.

Навіть імені їхнього не вживати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Основна мета терористів,звернути на себе увагу,заявити про себе всьому світу ,хоч і самими ідіотським способом.

Тому один з найдієвіших методів боротьби з ними,це якраз не давати їм того,не говорити про них НАДМІРНО ,не рекламувати,не піарити.

Щоб вони бачили,що терором не отримають жодного ,, прославлення,,.

Навіть імені їхнього не вживати.

 

Пропонуєте закрити тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Пропонуєте закрити тему?

ніфіга,

ліцензія сама себе не купить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную ретельніше,раціональніше та виваженіше до цього відноситися .

І не робити зірку з різних неадекватів та їх методів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

І не робити зірку з різних неадекватів та їх методів.

я от не розумію, це повідомлення замінусовали. Що в ньому не так? а, мінусатори? хочете робити зірок з неадекватів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oberegy сказал:

я от не розумію, це повідомлення замінусовали. Що в ньому не так? а, мінусатори? хочете робити зірок з неадекватів?

Можу пояснити. Крім вас з Нокіаном ніхто його за зірку не вважає, ніхто з нього зірки не робить. Ви пів дня рішаєте проблему, яку самі придумали. З одного лише поста, де його назвали по імені.

Взагалі мінусів мало бути два, але я економлю, бо бачу що може не вистачити. Другий мінус мав бути за цей пост. Вітя в терористах розбирається так само як в курсах валют.

3 часа назад, Nokian сказал:

Основна мета терористів,звернути на себе увагу,заявити про себе всьому світу ,хоч і самими ідіотським способом.

Тому один з найдієвіших методів боротьби з ними,це якраз не давати їм того,не говорити про них НАДМІРНО ,не рекламувати,не піарити.

Щоб вони бачили,що терором не отримають жодного ,, прославлення,,.

Навіть імені їхнього не вживати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...