Перейти до змісту

Відпочинок Волинська область - пошук


Zeiss

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. З огляду на ситуацію, яка складається, задався питанням куди б податись найближчого літа неподалік (Рівненська та Львівська області теж рахуються). Шацькі озера і Карпати - очевидно, але хочеться менш людних місць. З вимог - чисте повітря, ліс (особливо, хвойний :0038:), озеро - по можливості.

Хто вже де бував - розказуйте, можна й фото.

Дякую

 

Реклами не буде:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Ясненько, шрифт потрібен більшим робити.

4 minutes ago, vampirich said:

та давай же ссилки на дуже класні місця неподалік, не томи

А по темі щось є?

(якщо пам'ять не зраджує, купував в тебе соні еріксон телефон колись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте дядьку, за спамбота прийняв... Ти свій логін забув, чи забанили, що новий профіль створив?

по темі за карпати спробую підкинути ідею

відкриваєш карпати інфо, вибираєш область, а в регіоні дивишся де мало здається садиб, скажімо 1-5 на все село (тобто всякі яремче, микуличини і східниці упускаєш)

а далі з того що є по карті ж  на карпати інфо дивишся що з тих пару садиб знаходиться на краю села

і буде природа, місце не проїзне, якщо не на основних трасах, і людей мало, якщо село невеличке

з.і. але іще уважно треба подивитись по гугл стріт вью дорогу до того села - бо може виявитися що туди тільки трактором можна доїхати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, vampirich сказано:

вибачте дядьку, за спамбота прийняв... Ти свій логін забув, чи забанили, що новий профіль створив?

то користувач  @Zeuss ? Чи я щось не правильно зрозумів?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

то користувач  @Zeuss ? Чи я щось не правильно зрозумів?

нє. не він. точніше не впевнений що він :) в мене з пам"яттю останнім часом геть кепсько, але комусь я тут на борді якогось соні еріксона продавав.

так що мінімум чувак давно на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vampirich сказано:

нє. не він. точніше не впевнений що він :) в мене з пам"яттю останнім часом геть кепсько, але комусь я тут на борді якогось соні еріксона продавав.

так що мінімум чувак давно на борді

Останнім часом кількість клонів зашкалює. Як бот-ів.

Просто цікаво ХТО це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточнення по карпатах - регіон там де Колочава, Синевір, Міжгір"я досить засраний, як на мене. не скільки туристами, скільки місцевими. Пусту пляшку пепсі чи обгортку від шоколадки вони вважають що саме краще кинути над дорогою або в річку.

IMG_20190427_193642.thumb.jpg.5180e147d0e8ebbc7d1337e6fa8b40a8.jpg

причому ті, хто якось заробляє на туристах усвідомлюють всю паскудність ситуації (хай навіть лише з точки зору своєї особистої вигоди), і намагаються якось її виправити. всім іншим - насрати

 

@Zheny@ - не берусь стверджувати, але був колись користувач, з ніком подібним чи ідентичним другому слову в бренді Carl Zeiss

не знаю чи співпадіння

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vampirich сказано:

Пусту пляшку пепсі чи обгортку від шоколадки вони вважають що саме краще кинути над дорогою або в річку.

може це так місцеві борються з понаїхавшими 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво було б взнати щось нове по Волинській області. Все-таки озер у нас багато, але багато в інтернеті не засвічені і не відомо чи є там будинки в оренду.

Ну звичайно Світязь це майже всі знають

Пісочне (Мельники)

Пісочне (Старовижівський район, с. Буцинь) - море баз, дешево, гарний ліс, озеро так собі

Пісочне (Турійський район, с. Озеряни) - кілька баз, ліс, дуже гарне озеро, супер гарна рибалка, не стільки результативна, скільки просто дуже гарно

Соловичі (оз. Велище) - багато баз, кемпінгів, гарне озеро, але людей більше ніж комарів

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

то користувач  @Zeuss ? Чи я щось не правильно зрозумів?

 

 

:blink: 

Я з моменту відкриття форуму не спамив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

:blink: 

Я з моменту відкриття форуму не спамив)

Та я вже потім глянув, що останній візит був менше доби тому.

Сорян! Все гуд.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорослі, ніби, люди.. (принаймні, Moto Z2 Play точно дорослій людині продавав ^_^)

 

@tarasmv спасибі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава тема, послухаю,

собі взяв за правило відкривати в рік по новому озеру на якому не був, на Волині

і тільки з палаткою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, pasha717 сказано:

собі взяв за правило відкривати в рік по новому озеру на якому не був, на Волині

і тільки з палаткою

 Підтримую! Колись з хлопцями зробили круїз по озерах на велосипедах, за три дні об'їхали 13 озер, на Світязь потрапили під вечір, і вранці додому у Луцьк, на роботу всім треба. Але залишились відчуття свободи і пригод, як машиною їхати трохи не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.05.2020 at 09:27, Zeiss сказано:

Привіт всім. З огляду на ситуацію, яка складається, задався питанням куди б податись найближчого літа неподалік (Рівненська та Львівська області теж рахуються). Шацькі озера і Карпати - очевидно, але хочеться менш людних місць. З вимог - чисте повітря, ліс (особливо, хвойний :0038:), озеро - по можливості.

Хто вже де бував - розказуйте, можна й фото.

Дякую

 

Реклами не буде:P

ближче, ніж Львів і Світязь, ліс і чисте повітря, але особливо не покупаєшся:

https://www.google.com.ua/maps/place/Смерекова+хата/@50.0922825,25.5246519,15z/data=!4m5!3m4!1s0x472fee9cf32964c5:0xff75f34d145f401c!8m2!3d50.0906173!4d25.5270123?hl=uk

 

https://www.google.com.ua/maps/place/Кайзерівка/@50.0922825,25.5246519,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xa9575637b4a17964!8m2!3d50.0925791!4d25.5224016?hl=uk

 

https://www.google.com.ua/maps/place/Virlya+Rest+%26+Fishing+Club/@50.0855228,25.5586086,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xa477c69170fcb8e0!8m2!3d50.0846594!4d25.5603737?hl=uk

 

15 годин тому, pasha717 сказано:

з палаткою

https://www.google.com.ua/maps/place/Вірля/@50.0855228,25.5586086,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x746bf1daf6cef829!8m2!3d50.0873184!4d25.5663469?hl=uk

 

Щоправда, це все в районі, де наразі понад 300 позитивних тестів на ковід )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.05.2020 at 14:03, tarasmv сказано:

Мені цікаво було б взнати щось нове по Волинській області. Все-таки озер у нас багато, але багато в інтернеті не засвічені і не відомо чи є там будинки в оренду.

 

 

Беріть палатку і вйо до пригод! Мені подобалось на озері Люцимер, мало машин і чисте озеро. Проживати в палатці і будинку, то трохи різні відчуття!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтоп, вже 15 років час від часу ночую в палатці), минулого року купив самонадувний коврик 5см товщини, сон змінився на 90%, шкодую, що так пізно купив, єдине але, двомісний коврик 130см ширини - 100євро і десь 4-5кг, тобто автокемпінг тільки.

Так от коврик згладжує нерівності, спати зручно, нічого не муляє, тепліший, порівнював з трьома карематами 1.5см, один на один, всеодно на них гірше. На 130см ширини можна вміститися 2 дорослих і дитина 6 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжуючи офтоп. Купуйте не самонадувні, а якісні надувні, наприклад Thermarest. Взимку увірвав з штатів за 50% ціни (60+ доларів). Самонадувні насправді не є повністю самонадувними, а вага і об'єм суттєво більші.  Деякі виробники вже здається навіть поступово відмовляються від них, але можу помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З палаткою добре їхати на 1-2 дні. А на днів 10 то палатка трошки не те. Я дуже люблю Світязь, тільки не село, а Шацьк на новому масиві або район пансіонату.

Ще дуже сподобалося місце для любителів рибалки на початку села Світязь, тобто на самому березі затоки, сам там не відпочивав, але просто заїжджали в гості. Там будиночки для відпочиваючих, бесідки, і відразу пірс з човнами, для риболовлі просто рай.

Тому дуже хочеться щось подібне.

 

Ще загадав цікаве озеро яке називають Лука або Лютка (Старовижівський район), озеро дуже гарне, з прозорою водичкою, але коли відпливти трохи від берега то на дні дуже багато рослинності причому високої. Там є люди які здають кемпінги і будиночки за дуже низькими цінами. Бувший голова села Лютка, облагородив пляж і взагалі хотів зробити там гарну відпочинкову зону, але місцева гопота все знищила. Бачили самі як приїжджають з сусіднього села мотоблоки з повними прицепами людей, які йдуть до озера митися з милом, потім бухають, кидають купи мусору і їдуть додому, і так кожен вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cherman сказано:

Ковідька! Карантин! Сидіть вдома.:D

сидіть, особливо в квартирах із спільною витяжкою  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revolver сказано:

минулого року купив самонадувний коврик 5см товщини

Я брав двоспальний надувний матрац,  вміщався в палатку, було троє у палатці, а на день витягували матрац і на воду пускали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, bormotuha said:

двоспальний надувний матрац

знаю таке, один ворушиться усі хитаються з ним, крім того такий матрас має меншу жорсткість, якщо припустити, що люди спатимуть в спальниках, то буде цирк , особливо якщо різна вага,

ну і ще один нюанс, на нього потрібно щось стелити, бо просто лігши повітря всередині забирає тепло, цього року спав коли на вулиці зранку був приморозок короткочасний -2-4С, знизу холоду не було, зверху був. Ось такого брав https://napiknik.com.ua/index.php?route=product/product&search=Terra Incognita Twin 5&product_id=4841

про надувні цікаво, але гадаю поки мені не по кишені, це для тих хто в гори ходить, або дуже довгі походи, після останнього напів гіського походу в Соколині гори, за день пройшли 20 км, другий 15, колінце почало боліти, і певно вже буде...

фото з походу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.05.2020 at 19:23, pasha717 сказано:

цікава тема, послухаю,

собі взяв за правило відкривати в рік по новому озеру на якому не був, на Волині

і тільки з палаткою

 

гарні озера є, але їх не так і багато :(

Багато озер серед лісу чи мають болотисті береги

 

Ми робили веломандрівки по волинських озерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...