Перейти до змісту

Пропоную роботу


Oleg30

Рекомендовані повідомлення

Візьмемо на роботу інженерів:

- повна зайнятість;

- офіційне працевлаштування;
- соціальні гарантії;
- оплачувана відпустка та лікарняні;

- кар'єрний ріст;
- робочий день ненормований (в основному з 9.00 до 18.00);

- робота в офісі, але буває і на свіжому повітрі;

- можливі короткострокові відрядження;
- заробітна плата від 10000 грн.

 

Вимоги:

- чоловіки, віком до 30 років;

- знання ПК (впевнений користувач);

- досвід роботи не обов'язковий;

- базові знання електроніки (вміти працювати з паяльником);

- комунікабельність;

- проживання в м. Луцьк;

- вища освіта (бакалавр, магістр, останній курс ВУЗу);

- посвідчення водія категорії В (бажано, але не обов'язково).

 

Студенів, які в 2020 році не закінчують ВУЗ, прохання не турбувати. Тел. О97-225-72-9О (Олег)

(потрібно 4 людини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Чого так?

Так начальство захотіло, не моя примха 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oleg30 сказано:

Так начальство захотіло, не моя примха 

Передай своєму начальству, що воно порушує законодавство України.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08

Цитувати

Стаття 2-1. Рівність трудових прав громадян України

Забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їх прав, повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції", а також сприяння особі у здійсненні такого повідомлення, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Serpent сказал:

Передай своєму начальству, що воно порушує законодавство України.

Воно то так, я міг цього не написати... Але щоб не втрачати час ні свій, ні кандидата на роботу написав які вимоги в приорітеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 11.05.2020 at 09:11, case_l сказано:

до 30 легше  намахувати 

Поширена хибна думка.

Теперішня молодь теж непогана підкована і грамотна.

 

Але після 30 (хто вже змінив не одну роботу) не будуть працювати на умовах фірми. Рано чи пізно це їх вхарить і вони підуть.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.05.2020 at 21:08, sergkots сказано:

Чого так?

після 30-ти, вже як правило сімейні, а там ЗП - 10.000 + ненормований робочий день, можливі відрядження ;)

ще для одного, такої зп мож і вистачить, для сім'ї навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

після 30-ти, вже як правило сімейні, а там ЗП - 10.000

у нас Луцька так і є, хто отримує до 10к - сім'ю не заводить 

1 година тому, Bliksss сказано:

можливі відрядження

часом для сімейних це "+"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, case_l сказано:

у нас Луцька так і є, хто отримує до 10к - сім'ю не заводить 

і правильно, треба жити, а не виживати, на 10К і самому важко, особливо в 20-25 років)))

43 хвилин тому, case_l сказано:

часом для сімейних це "+"

тут да, не поспориш :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, case_l сказано:

часом для сімейних це "+"

 

Залежить яке відрядження. І яка "мета" сімейного переслідується.

Можна поїхати і ще привезти частинку відрядних грошей. А можна ще й свої потратити, якщо фірма жлобська.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 31.05.2020 в 21:39, Cherman сказал:

З такою зарплатою - половина Луцька, і більшість з сім'ями.

тут на борді напевно всі мають від 1к доларів, тому вони не розуміють як можна жаити на 10к грн., та ще й сім'ю заводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, MACCEN сказано:

тут на борді напевно всі мають від 1к доларів, тому вони не розуміють як можна жаити на 10к грн., та ще й сім'ю заводити

в мене менше 1к $  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.05.2020 в 21:39, Cherman сказал:

З такою зарплатою - половина Луцька, і більшість з сім'ями.

Раніше також думав, що то багато. Але з малою дитиною ті 10к розлітаються непомітно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, MACCEN сказано:

тому вони не розуміють як можна жаити на 10к грн.

можна і на менші, що з того?

10,000 грн. -  це 350 у.о.

В 98-2000му якраз я стільки і отримував на посаді адміна в одній з установ, будучи 18-20 річним хлопцем, не обтяженим сім'єю... 

Звідки пішов на багатші хліба - стало не вистачати грошей. Але ,якщо прикинути що я тоді міг купити на 350 у.о. і що зараз - небо і земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Alex S сказано:

Та ну не дискутуйте, бо немає про що.ВСІ, ви працюєте і своєму віці більшість з вас вже фахівці своєї справи.Щоб Ви не робили, чим би Ви не займалися ,в будь якій країні Європи, ви заробляли  б рази в 2-3 більше як мінімум .ЯК МІНІМУМ. З майже тими самими витратами на продукти харчування і соціальну сферу .Я про ті ціни які в 2020му році в Україні, в порівнянні з Європою.

Нащо так далеко ходити, у Волинській області одна із найнижчих зарплат по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Bliksss said:

можна і на менші, що з того?

10,000 грн. -  це 350 у.о.

В 98-2000му якраз я стільки і отримував на посаді адміна в одній з установ, будучи 18-20 річним хлопцем, не обтяженим сім'єю... 

Звідки пішов на багатші хліба - стало не вистачати грошей. Але ,якщо прикинути що я тоді міг купити на 350 у.о. і що зараз - небо і земля.

 

Нічого собі. То це ти прямо після школи пішов адмінити за космічну на той час зарплату? По блату влаштувався? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Cherman сказал:

Я десь казав, що це багато? Я просто констатував факт.

Та просто до того все зводиться. Те що пів Луцька за таку зп працює, не означає, що це нормальна зп. 10000 для сім'ї з дитиною і декретною дружиною - це не те, що не багато, а навіть мало.

41 минуту назад, Alex S сказал:

Ви не займалися ,в будь якій країні Європи, ви заробляли  б рази в 2-3 більше як мінімум .ЯК МІНІМУМ. З майже тими самими витратами на продукти харчування і соціальну сферу

Угу. А як там із житлом. Також менші витрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, yu2007 сказано:

По блату влаштувався? 

можна і так сказати, товариш пішов на "Континіум", мене замість себе влаштував.

P.S. Звісно, біла частина була не така велика ))  Але і робота була з ненормованим графіком, в т.ч. і по вихідним, і вночі, про віддалене адміністрування не йшлось - інтернет пам'ятаєш який був? ;)

Це була пристойна ЗП, але я б не сказав що дуже велика, купа знайомих - заробляли більше, навіть в Луцьку, звісно не з таким рівнем знань та досвідом.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

Для порівняння візміть ту ж саму Польщу, умовно уяви ,що ти там народився ,в тебе постійний будинок і ти носій мови. І додай до того свою освіту і свій фах

Тільки після одруження з того будинка доведеться з'їхати на орендований чт купувати власний. І ось питання скільки це буде коштувати навіть в тій же Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Хто хоче шукає вихід ,хто не хоче шукає причини і відмазки

Хто шукає вихід, той і в Україні себе добре чухає і не думає емігрувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, Bliksss said:

Це була пристойна ЗП, але я б не сказав що дуже велика, купа знайомих - заробляли більше, навіть в Луцьку, звісно не з таким рівнем знань та досвідом.

Ну ХЗ. В мене знайомі теж влаштовувалися на різні посади і в паливний, і в молочний бізнеси континіума, і в каскад-продакшн, і не було в них в той час таких зарплат і близько. Це вже ближче до помаранчевої і після, коли розпочиналось «економічне диво ющенка», я став чути про такі суми (мова звісно про рядових співробітників, а не топів).


Я то змоги працювати фултайм в ті роки не мав, тому трудо виєбудні були лише періодами і неофіційно. А на першій офіційній роботі зряплата була лише 100-150 баксів, й це був далеко не 98 рік))

 

пс. А скільки в 98му в Луцьку коштував одно чи двокімнатний хрущ? За два роки з зарплати 350 баксів можна було відкласти?)

 

ппс. Згадав, сестра якраз в 98му поїхала по контракту до Польщі вчителькою єнзика ангельського. То в неї на руки перший рік 350 доларів не виходило )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Alex S сказал:

Та ну не дискутуйте, бо немає про що.ВСІ, ви працюєте і своєму віці більшість з вас вже фахівці своєї справи.Щоб Ви не робили, чим би Ви не займалися ,в будь якій країні Європи, ви заробляли  б рази в 2-3 більше як мінімум .ЯК МІНІМУМ. З майже тими самими витратами на продукти харчування і соціальну сферу .Я про ті ціни які в 2020му році з Україні.

 

Проблема людей в тому, що хватаються за "мнимую стабильность", приклад сидить собі адмінчик в банку 10 років з нивиків тільки й те що втикнути в розетку обладнання, та попити кавусіка з дівчатками касирками, і все. Все інше робить ЦЕНТР (головний офіс де сидять прошарені спеціалісти), який йому каже куди тикати й що робити. Потім банк лопає, чи йдуть скорочення тому що його роботу може робити зивчайний "завхоз", і людина йде шукати роботу. Гордо пише про стаж адміна 10 років, а по факту нічого не вміє і не знає. Питання так чому сидіти на тій роботі 10 років якщо ти бачиш що досвіду там не будеш мати, і потім ти просто вилітаєш в трубу стаєш не конкурентним. 

 

Тому треба навчитись ставити собі правильні цілі (це піпець як важко), але треба бути чесним перед самим собою, щоб бути таким спеціалістом який не боїться що його скоротять, який може піти в будь-який час з роботи, а на другий день знайти нову роботу без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...