Перейти до змісту

Пропоную роботу


Oleg30

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Alex S сказал:

це все завдяки ось цим рібятам.І не тільки їм. Скажем так ,завдяки багатьом їх хорошим знайомим.

Все правильно і нічого тут неймовірно-дивного нема. З фінансами прям як у фізиці із законом збереження енергії - якщо десь прибуло знач десь убуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, MACCEN сказано:

Проблема людей в тому, що хватаються за "мнимую стабильность", приклад сидить собі адмінчик в банку 10 років з нивиків тільки й те що втикнути в розетку обладнання, та попити кавусіка з дівчатками касирками, і все. Все інше робить ЦЕНТР (головний офіс де сидять прошарені спеціалісти), який йому каже куди тикати й що робити. Потім банк лопає, чи йдуть скорочення тому що його роботу може робити зивчайний "завхоз", і людина йде шукати роботу. Гордо пише про стаж адміна 10 років, а по факту нічого не вміє і не знає. Питання так чому сидіти на тій роботі 10 років якщо ти бачиш що досвіду там не будеш мати, і потім ти просто вилітаєш в трубу стаєш не конкурентним. 

 

Тому треба навчитись ставити собі правильні цілі (це піпець як важко), але треба бути чесним перед самим собою, щоб бути таким спеціалістом який не боїться що його скоротять, який може піти в будь-який час з роботи, а на другий день знайти нову роботу без проблем.

То він хоч пожив у молодості, а не витратив її в нікуди на постійну освіту і роботу на дядю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, yu2007 сказано:

пс. А скільки в 98му в Луцьку коштував одно чи двокімнатний хрущ?

хз, 6-8 тис 2 кімнатна - здається, в 2000р. коштувала

46 хвилин тому, yu2007 сказано:

За два роки з зарплати 350 баксів можна було відкласти?)

може і можна було, якщо хтось вмів відкладувати, в такому віці - це складно, та й квартира в мене вже була (спадок)

49 хвилин тому, yu2007 сказано:

В мене знайомі теж влаштовувалися на різні посади і в паливний, і в молочний бізнеси континіума, і в каскад-продакшн, і не було в них в той час таких зарплат і близько.

в мене купа знайомих - працюють в банку (не державному) на непоганих посадах, офіційна ЗП 9-14к грн... хоча, по рівню життя - зовсім не скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Alex S said:

Айтішніки - фрілансери в Луцьку- та тільки ржати хочеться від того речення....Так звичайно вони є .Одного російськомовного я знаю з форуму ,що щось заробляє .Ну хай успішних 10-15 в місті є.А інші? Де в Луцьку їм себе знайти? Треба постійно вчитися .Якщо хочеш знати, я питав з рік тому в сестри ,хто такі фрілансери:0016:.Не буду холіварити та скажу так ,що ті хто працюють в компаніях ,за один кофібрейк і спілкування між собою ,взнають про новини роботи в рази більше ,ніж будь який фріланс десь в Кременчуці, наприклад.

Ну хоч 350 баксів ті трутні, що не надто успішні, заробляють? Тобто на рівні тієї половини Луцька? Тоді це ж красота - сидять вдома в теплі, начальство мозок не їсть, красота...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну ХЗ. В мене знайомі теж влаштовувалися на різні посади і в паливний, і в молочний бізнеси континіума, і в каскад-продакшн, і не було в них в той час таких зарплат і близько. Це вже ближче до помаранчевої і після, коли розпочиналось «економічне диво ющенка», я став чути про такі суми (мова звісно про рядових співробітників, а не топів).

ще приклад, далекий родич, після інституту працював років з 5 в континіумі - рядовим клерком (блат - відсутній) за копійки працював, всі сміялись як в такій конторі - такий мізер отримувати. Після згаданого "економічного дива" пішов на підвищення - в нафтогаз ))) зараз керівник однієї з ДК нафтогазу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Хоча, це вже не зовсім фрілансери, а, скоріше, віддалені працівники.

люди звикли - всіх хто працює з дому називати фрілансерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Bliksss said:

в мене купа знайомих - працюють в банку (не державному) на непоганих посадах, офіційна ЗП 9-14к грн... хоча, по рівню життя - зовсім не скажеш.

Нічого дивного для мене, але мова не про зараз, і не про офіційну ЗП. 

мене здивувало конкретно  твоя ситуація: вчорашній школяр у 98 році отримує зарплату 350 баксів. І це суто зарплата (зрозуміло, що в конверті), а не сума, що складається з якихось ще підробітків, ліваків або інших муток на чи завдяки роботі. І при цьому ти пишеш, що в той час багато твоїх знайомих отримували значно більше ніж ти (знову мова про зарплату, а не дохід).

 

чомусь це розходиться з моїми спогадами про 98 рік і першими потугами попрацювати на дядю. При цьому я не ставлю під сумнів правдивість твоїх слів (про зарплату твою чи твоїх знайомих), а лише те, що ЗП 350 баксів була типовим явищем у 1998.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Alex S said:

А шо за ці гроші хтось ще мозок може компасірувати?....

Це мене запитує отримувач «державної» зарплати впродовж багатьох років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Alex S said:

@yu2007 За правління Кучми, в ті гроші можна було жити дуже навіть нормально .Скоріш за все ,ти ще повністю той період не застав, як сім янин .Це те ,про що писав @Bliksss .Продукти були дешевші в рази, квартлата- та про що мова....раз в три - чотири місяці заплатив і забувся. А зараз ті, що були поруч зі мною ...на державній зарплаті ...отримують 15-26т грн і весь час скулять ,що для сім ї то дуже мало. 

А я десь стверджував інше? Звичайно, що між купівельною спроможністю 350 доларів у 98 і у 20 суттєва різниця, але й не така щоб в багато разів. Тому то я й здивувався такій сумі зарплати звичайного сисадміна-початківця у 98му (і це мова не про банк, як я зрозумів), тому й назвав таку зарплату «космічною». 

і ще один нюанс. Осінь 1998 - це рік дефолту у москалів. І гривня теж тоді з курсу 2 впала до 4.5-5+. В тебе зарплата на службі в 1999-2000 яка була?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Alex S said:

Так ,ЮН піскіпер 07 :) , харе..., далі тут без мене .

Зарплата льотчика ЗСУ десятирічної давнини - це якась військова таємниця? ))

пс. Помилився, двадцятирічної

 

@Alex S, ти так швидко треш, що я не встигаю читати. За моє здоров’я не хвилюйся, я по життю спокійний як удав :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Cherman said:

Питав в батька. Він точно не пам'ятає, чи в нього, в 1996-му, і 200 баксів була зарплата. Правда, він не був льотчиком, хоч і теж майор.:)


Ну в 96 долар по 1,8 , а в 2003 вже по 5 з копійками. Середня температура по палаті (без строковиків):

 

З 1 травня 2003 p. була введена надбавка за безпе- рервну службу від 3 до 20%. Таким чином, розміри гро- шового забезпечення військовослужбовців у порівнянні з 2002 p. збільшилися на 60-80%. Динаміка кількісних показників грошового забезпечення свідчить, що протя- гом 2003 року воно збільшилося. Так, якщо у квітні 2002 р. середній рівень грошового утримання військо- вослужбовців становив 560 грн., то у лютому 2003 р. – 880 грн. [25, с. 12].
Проте цей рівень грошового забезпечення не повною мірою компенсував навантаження військової служби та вартість життя, не гарантував військовослужбовцям від- творення їхніх фізичних затрат та належного утримання сімей, особливо тим, які не мали права на щомісячну надбавку за безперервну службу та високі результати у службовій діяльності (це, як правило, військовослужбов- ці, які проходили військову службу за контрактом).

Spoiler

Грошове забезпечення військовослужбовців визначається залежно від посади, військового звання, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання, тривалості та умов військової служби. Воно складається з окладів грошового утримання та додаткових видів грошового забезпечення.

До окладів грошового утримання належать оклади за військовим званням та посадові оклади.

Додаткові види грошового забезпечення включають підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, одноразові й щомісячні винагороди, морське грошове забезпечення, матеріальні та грошові допомоги і премію.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

А скільки в 98му в Луцьку коштував одно чи двокімнатний хрущ?

В 1999-2000 р.р. якраз будував хату,так однокімнатну навпроти 5 школи за 6000 продали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

а лише те, що ЗП 350 баксів була типовим явищем у 1998.

далеко не типове, але, таки було... і все-таки, це ж не офіційна зп, офіційна в мене ледь до 150 дотягувала. з купою понаднормових.

Фішка була в тому, що підприємство було напівдержавним, дуже багато робочих моментів - закривалось актами виконаних робіт, от така сума і набігала.

26 хвилин тому, Cherman сказано:

Питав в батька. Він точно не пам'ятає, чи в нього, в 1996-му, і 200 баксів була зарплата. Правда, він не був льотчиком, хоч і теж майор.

і в мого в 96 му була десь 120 якщо в долари перевести, правда мій був теж не льотчиком, і всього - капітаном ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Bliksss said:

далеко не типове, але

Але при цьому ти пишеш, що купа твоїх знайомих в Луцьку заробляли в той час ще більше...


гаразд, давайте вже обговорим відео, яке виклав Алєксес

Бо ж він старався донести нам всім свою мудрість, а ніхто ніяк і не відреагував))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже тут тема про роботу, то скільки буде коштувати бот, що буде записувати всі повідомлення на борді. Щоб можна було читати все що тут пишуть і щоб він ловив ті повідомлення, що видаляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

 щоб він ловив ті повідомлення, що видаляють.

і редагують ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zevs_Isver said:

і редагують ?

А VIP-користувачі бачать видалені повідомлення і оригінали відредагованих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

А VIP-користувачі бачать видалені повідомлення і оригінали відредагованих?

я не

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Alex S said:

Та не бот потрібен, а модерація деяких юзерів фрілансерів, які за роки ніфіга не пишуть ,а мінусують без жодних пояснень, тих кого вони захочуть. І ніхто видаляти нічого не буде. А ні ,те чмо залишило свій хрю в темі, хто де стрижеться.Там в скопійованих повідомленнях можна зрозуміти, як воно спілкується з жінкою. Я маю на увазі Ж.О.П.Еля.Зараз він прийде і по топіку пробіжиться.Нема бажання в присутності того сідіромного мурла писати ,бо як воно писало- Я зазвичааай пишу рідко, просто заходжу сюдииии людей пУслухати...Хай тему про сітікард ще раз прочитає, воно там щось відписувало і пУслухає ще раз.

А Нокіана ти за шо плюсуєш, вже всі його повідомлення на борді з 2010 року проплюсував? :) То виходить і тебе на модерацію треба??? Ойой, як незручно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Alex S said:

Та не бот потрібен, а модерація деяких юзерів фрілансерів, які за роки ніфіга не пишуть ,а мінусують без жодних пояснень, тих кого вони захочуть. І ніхто видаляти нічого не буде. А ні ,те чмо залишило свій хрю в темі, хто де стрижеться.Там в скопійованих повідомленнях можна зрозуміти, як воно спілкується з жінкою. Я маю на увазі Ж.О.П.Еля.Зараз він прийде і по топіку пробіжиться.Нема бажання в присутності того сідіромного мурла писати ,бо як воно писало- Я зазвичааай пишу рідко, просто заходжу сюдииии людей пУслухати...Хай тему про сітікард ще раз прочитає, воно там щось відписувало і пУслухає ще раз.

Алєксес, три бігом, він вже тут! Інакше зараз буде мінус від нього!

A608E14E-F0D3-40F8-B465-8D16B668E0C2.thumb.jpeg.0f05c04c5294cd5756f1ff8f703b453c.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Alex S said:

Незручно спати на стелі.А я його хочу підтримати ,підтримати його рейтинг і це моя права кого я хочу плюсувати ,іза які роки.Та тобі то все пофіг ,бо тобі потрібен від всіх - ПРУФ! давай ПРУФ!!!!  тільки ПРУФ !!! з всесвітньої помийки ,без різниці хто той пруффф запостив і навіщо. ГОТ АПРУВАЛ? Сі ю лейтер - Аллігейтор!

Незручно крутитися, як вуж на сковорідці, або читати твої повідомлення з quot'ів інших користувачів ;) Підтримуй будь ласка, але не треба іншим вказувати шо їм робити :) Про пруфи навіть коментувати не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...