Перейти до змісту

Плужить роутер tp-link


Рекомендовані повідомлення

Хай. 

Не можу увійти в адмінку 192.168.0.1, висить, і нічого не показує (раніше заходило). 

Заходжу з http://tplinkwifi.net/

поле лог/пасс видно (через раз), після вводу паролю висне

Що цікаво, що інет роутер роздає нормально, як по дроту, так і по-повітрю.

В заводські - скидав. На інший порт переставляв.

Моделька TL-WR840N. Прошива остання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tplinkwifi.net в що резолвиться?

192.168.0.1 пінгується?

 

а нема випадково ще одного пристрою з 192.168.0.1 в мережі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tplinkwifi.net це той самий 192.168.0.1, для зручності набору він, як я зрозумів

192.168.0.1 пінгується

Більше пристроїв в мережі нема, "домашка" :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як він роздає після скидання? інет не потребує особливих налаштувань?

якшо стандартними методами прошити не вийде (ввести урл сторінки апдейту вручну), тоді пробувати перешити по TFTP. думаю проблема в софті або флеш навернулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене постійно виникають якісь проблеми з цим роутером.. То він погано раздає інтернет.. То не бачить його взагалі.. Інколи буває так, що чим дальше я від нього працюю, тим краще ловить сигнал! Вже немає сил з ним мучатися. Може хтось знає на який можна поміняти, щоб не тратити нєрви на цей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Galanim Я теж починаю думати, що гірше tp-linkа тільки d-link та всякий китайський непотріб noname. Буду з часом апгрейдитись на mikrotik або хоча- б netis.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, laser сказал:

цікаво як він роздає після скидання? інет не потребує особливих налаштувань?

якшо стандартними методами прошити не вийде (ввести урл сторінки апдейту вручну), тоді пробувати перешити по TFTP. думаю проблема в софті або флеш навернулась.

якшо не помиляюсь - то по замовчуванню на WAN - get dynamic ip, LAN - dhcp, WLAN - WPS button

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій 941 за 10 років теж став тупити. ВіФі відвалюється часто.

Пора міняти. вже хочу 1гбіт по хаті між компами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема худа без добра. Користуючись нагодою пропадання вайфаю після зкидання в заводські (відновив) підключив IPTV-приставку по-кабелю (давно хотів, але  "лінь-матушка" :)) користуючись лише "гавном і палками" (зрощено з 2-х кусків кабелю, їздити, шукати обжим проблемно, карантин, такий карантин :wacko:)

 

IMG_20200507_101637.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Harddriver сказано:

рощено з 2-х кусків кабелю, їздити, шукати обжим проблемно,

є обжимка, конектори і кусок кабелю теж знайшов би.

Не бачу проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Lord за 10 років  кондюки повисихають чи флеш здохне, як у мене, тай морально застаріє техніка, з'явиться щось нове, тойже гігабітний нет як приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роутер, як і всяке залізо купується під задачі. На бізнесі-так, там стояв mikrotik, але навіщо він мені вдома за півторитисячі грн., який стільки само може одночасних підключень? В мене вдома готелю нема :D, навіть найпростішого tp-linka з однією антенкою вистачить на 16 підключнень, аби хоч  реальних15 мегабіт по вайфаю віддав для IPTV чи торрента.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Harddriver сказано:

навіть найпростішого tp-linka з однією антенкою вистачить на 16 підключнень

от тепер поділи ту одну антенку на 16 і зрозумієш скільки часу на кожного клієнта (таймслоти) припаде і яку швидкість при цьому здатен буде видати хирлявий процик 700ї та 800ї серій нйдешевших туполінків. Ті коробочки більше 5ти зєднань на відстані 2х метрів не здатні тримати нормально.

 

Візьми hap ac lite (100 мегабітні порти) чи hap ac2 (гігабітні порти) і насолодися нормальним залізом і вайфаєм з МІМО і 5 ГГц

 

Таким чином = хочеш просто їздити і лежати під нею регулярно - береш таврію за 1 кілобакс, а хочеш їздити з комфортом і все про що думати то де заправитися, то береш щось за 4-5 тисяч.

Така от проста логіка. Зі всім іншим в світі все те ж саме (але таврія туполінк вартує 500грн, а "бляха" мікрот 1200, а не 2500. От і думай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ZedaZ сказано:

Візьми hap ac lite (100 мегабітні порти) чи hap ac2 (гігабітні порти) і насолодися нормальним залізом і вайфаєм з МІМО і 5 ГГц

В mikrotik wifi фіговий, в мене  hap ac lite, двохкімнатну панельку покриває з трудом, ну і з оновленням можуть прилетіти "веселі" глюки. Якшо не треба якийсь специфічний функціонал то для дому я б не радив його брати. З ці ж гроші можна наприклад асус взяти і wifi буде значно краще ніж в мікротів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прикінці 2017-го взяв на свої 61 м² Xiaomi Mi Router 3G (до 40$) і перешив на Padavan.

Пройшло 2,5 роки, а альтернативи в даному бюджеті йому так і не бачу.

Актуальний ще сьогодні SoC MediaTek MT7621AT, 256 МБ ОЗУ, 3 порти Gigabit Ethernet, порт USB 3.0.

Налаштування і функціонал - фантастичні. Мова інтерфейсу - російська/англійська.

Не висне, швидкість не ріже, не викидає. Під під'їздом з 5-го поверху (цегла) сигнал 25-30%.

 

Помянію лише з приходом в маси Wi-Fi 6.

Почитав за 802.11ax, подивився. Цікаво!

Спойлер

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"горячее надувательство" у прямому сенсі слова. радіаторів нема, нафіка стільки місця невідомо...

4546546546.thumb.jpg.4473eaff799e6163dbbf290a961b3401.jpg

сяомі трохи краще, но повітря теж не пошкодували 

e33fcf1be3.jpg

 

в антенах як правило аналогічна ситуйовіна. замість заявлених 3-5 дбі стоять прості дипольки 2,15 дбі довжиною 6 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2020 at 20:23, Lisovic сказано:

В mikrotik wifi фіговий, в мене  hap ac lite, двохкімнатну панельку покриває з трудом, ну і з оновленням можуть прилетіти "веселі" глюки. Якшо не треба якийсь специфічний функціонал то для дому я б не радив його брати. З ці ж гроші можна наприклад асус взяти і wifi буде значно краще ніж в мікротів.

Ключове слово "панелька" (читаємо вікі про клітку фарадея)

Якщо користуватися "візардом" в мікроті чи дефолтним конфвгом то ніяке оновлення його не крешить, плюс перед оновленням є автоматичний бекапи, до якого відкотилися 8 сек часу.

Повторюся - за ціну хап ас лайта йому альтернативи немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, ZedaZ сказано:

Ключове слово "панелька" (читаємо вікі про клітку фарадея)

Якщо користуватися "візардом" в мікроті чи дефолтним конфвгом то ніяке оновлення його не крешить, плюс перед оновленням є автоматичний бекапи, до якого відкотилися 8 сек часу.

Повторюся - за ціну хап ас лайта йому альтернативи немає

Ключове слово в мікротів хєровий wifi, і повір мені є з чим порівняти і не тільки в дома, в тих же умовах старий dir-300 нормально покриває всю квартиру.В них проблема в слабких антенах.

І на рахунок глюків після оновлення я мав на увазі то шо функції які працювали до того нормально починають працювати не так як треба.

Я бачу ти мало працював з мікротами раз так пишеш. Для звичайного користувача для дому за цю ціну можна взяти того ж асуса чи докласти і взяти кенетіка, по роботі wifi буде значно краще і не прийдеться лізти і розбиратись в тонкостях налаштування шоб він почав нормально wifi роздавать.

І хріновий wifi в них не тільки в лайту ну і їх топові wap ac такі ж, там де мікроти ледь працювали, бюджетна аруба покриває взагалі без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Lisovic сказано:

ти мало працював з мікротами

Я просто залишу це тут:

https://mikrotik.com/training/certificates/c180566c6f930d8c03fb

Отже, не вмієш готувати, не бери каструлю в руки)

 

Далі офтопити безтолку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, ZedaZ сказано:

Повторюся - за ціну хап ас лайта йому альтернативи немає

Я не профі, пояніть, як 100 Мбіт-ний роутер з 64 МБ ОЗУ у 2020-му році за 40-50$ може бути "безальтернативним"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MaestroA сказано:

Я не профі, пояніть, як може 100 Мбіт-ний роутер з 64 МБ ОЗУ у 2020-му році за 40-50$ може бути "безальтернативним"?

Да ніяк не робить, він може бути цікавим лише тим кому кому треба різні мережеві фішки а гроші на більш потужний гроші викидати влом. А по факту WiFI в ньому гівняний, проц там слабенький, апаратного ipsec нема. Для дому, якшо ти не адмін, то непотрібна річ.

 

11 годин тому, ZedaZ сказано:

https://mikrotik.com/training/certificates/c180566c6f930d8c03fb

Отже, не вмієш готувати, не бери каструлю в руки)

Ну да циску готувати вмію, арубу тоже, джуніпери готувати то же вмію, от тільки з мікротіками не задалось. Може проблема в тому шо каструля дирява?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver роутер з привязкою до київстар? бо такий мав, от не памятаю ніби v4, відв"язав софтово, в батьків працює як годинник, єдине але, він приймає інет від оптичного "модему"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver ні, не від КС, хоча саме  інет КС юзаю. За відос дякую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.05.2020 в 22:04, Harddriver сказал:

Роутер, як і всяке залізо купується під задачі. На бізнесі-так, там стояв mikrotik, але навіщо він мені вдома за півторитисячі грн., який стільки само може одночасних підключень? В мене вдома готелю нема :D, навіть найпростішого tp-linka з однією антенкою вистачить на 16 підключнень, аби хоч  реальних15 мегабіт по вайфаю віддав для IPTV чи торрента.

На мою думку краще купити щось один раз і кайфувати від якісного товару, чим купувати якісь палкі постійно по принципу "бо грошей немає", знайома купила додому в квартиру роутер циско 5 років назад за 900 грн., досі працює без нарікань та покриває всю квартиру.

 

А ті всі тепелінки то якийсь реально геморняк останнім часом з ними - хоча може не у всіх так. Але краще купити мікрота за 1500 який покриє спокійно 80 квадратних метрів без проблемю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, MACCEN сказано:

хоча може не у всіх так

Tenda - за 300 грн., працює вже рік, 2 смартТВ, планшет, афоня, зараз міряв швидкість (в цей час афоня+смартТВ), ось результат

9422187610.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...