Перейти до змісту

Xiaomi чи Lenovo


Рекомендовані повідомлення

В любого виробника серія Ноте буде зарядженіша  на юзання прикладних потреб.

А просто флагмани більше на імідж.

Тому люди,хто хоче більш практичного підходу і не задоволені ціною флагманів.

А кому важливий імідж-на ціну не зважають,навпаки має бути чимподорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Foross сказано:

 мабуть це залежить від серії. 
в мене зараз С8 1.5 року, який купував вже б/у з пендосії.

шикарний апарат, памяті вагон, лагів 0. хочеться с10 але щось сикотно як він по якості

 

+

у мене S9 - вже друга S-ка підряд

довольний, як слон)) камера - просто супер, лагів 0, батарея з ранку до пізнього вечора при великому навантаженні тримає і в руках тримати приємно

точно ні на китайців, ні тим більше на огризки не дивитимусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

А просто флагмани більше на імідж.

тільки огризок працює в основному на імідж, остальні в більшості випадків, на технічну оснащеність і надійність, тому що :

1 99% носять телефони в бамперах і фіг там розбереш, яка то модель чи бренд (тільки в огризка, в основному, в бампері, на місці огризка - дирка :0016: )

2 90% людей знають, що є айфон і всі остальні, й мало хто може відрізнити флагман соні від флагмана самсунга, наприклад

 

Й вважаю, що краще за одні й ті ж гроші купити флагман дворічної давнини ніж свіжак середньої серії, тим більше, що набор *нових технічних рішень* там буде якраз приблизно однаковий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Werwolf777 сказано:

 

+

у мене S9 - вже друга S-ка підряд

 

Користувався Samsung S9+, шикарний телефон, звук, камера на висоті, добре тримає батарея, але змушений був продати, напрягали скруглені краї, не для мене при моїй роботі, ще недолік комбінований слот, мені це важливо. Наразі користуюсь One Plus 6T (версія 8/256) купив по знижці на Розетці за 10 тис.

 У жінки Samsung S8+, іноді беру у руки і відчуття преміальності, у One Plus такого нема, просто робоча конячка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, bormotuha сказано:

Користувався Samsung S9+, шикарний телефон, звук, камера на висоті, добре тримає батарея, але змушений був продати, напрягали скруглені краї, не для мене при моїй роботі, ще недолік комбінований слот, мені це важливо. Наразі користуюсь One Plus 6T (версія 8/256) купив по знижці на Розетці за 10 тис.

 У жінки Samsung S8+, іноді беру у руки і відчуття преміальності, у One Plus такого нема, просто робоча конячка.

да от це і зупиняє на самсунгові. яскість.
якість збірки, матеріалів. немає цього у китайців. 

для мене наоборот, після скруглених країв екрана, всі остальні телефони то ломакі-_-   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, bormotuha сказано:

Користувався Samsung S9+, шикарний телефон, звук, камера на висоті, добре тримає батарея, але змушений був продати, напрягали скруглені краї, не для мене при моїй роботі, ще недолік комбінований слот, мені це важливо

мені пам'яті вистачає й рідної)

плюс є спосіб, як чіп сім-карти наклеїти на карту пам'яті і буде й карта пам'яті й 2 сімки:rolleyes:

 

до речі, також брав на Розетці по акції за 11 000

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Natsionalist said:

Щось дуже ціна низькувата. В алло він вартує 6000. Тут явно щось не так.

 

Йопта :) ну давайте за 4500

P.S.: Можна довго торгувати ним за 3500 на ОЛХ :) а можна поставити ціну щоб забрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Werwolf777 сказано:

мені пам'яті вистачає й рідної)

плюс є спосіб, як чіп сім-карти наклеїти на карту пам'яті і буде й карта пам'яті й 2 сімки:rolleyes:

 

Для мене пам'яті не вистачало, їздив за кордон, то закачував карти і словарі Гугл перекладача і трохи медіа. 

Колись спробував з'єднати карту пам'яті і сімку, але Кулібіна з мене не вийшло, запоров флешку, є ще варіант через адаптер сім і карти, але флешку уже продав був, то не зміг перевірити, чи працює. Але це все костилі - втрачається тоді герметичність і захист від вологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2020 в 12:31, Harddriver сказал:

5" мались на увазі зовнішні габарити. Екран там має бути порядку 6", може трохи менше.

 

Є такий. Samsung S10e

 

В 22.04.2020 в 22:39, bormotuha сказал:

Не беріть, знайома щось не задоволена, хоча фанатка Самсунгів (проживає у Німеччині, там і купила нового), ніби все працює, але нема тієї радості, як від серії Ноте. Запитав, що не влаштовує, але так і не зрозумів, зрозумів лише, що ціна не відповідає.

 

Ну раз знайома каже, тоді да :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.04.2020 at 00:18, Zheny@ сказано:

Вчора взяли дружині на заміну старенької 5-ки redmi note 8T 4/64. Бімба! Акційна ціна 4500.

Вартий своїх грошей. Камери, NFC. Горіла Глас 5!

Тещі теж думаю взяти такий.

Але за посиланням - 3/32GB.

А 4/64GB на сайті Алло - 4 999 грн.

 

В Рівному 4/64GB (UA-UCRF, відповідно з гарантією 1 рік) - 4 379 грн.

https://patifon.ua/ua/product/xiaomi-redmi-note-8t-464gb-moonlight-white-eu---oficialnyj

Взяв би за такою ціною в Луцьку.

Бажано сьогодні-завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, MaestroA сказано:

А 4/64GB на сайті Алло - 4 999 грн.

кончилися!

Чесно. Була ціна 4600 за 8Т 4/64

може стали брати, то підняли, на 1000 штук по 300-400 грн.. ЗП продаванам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MaestroA сказано:

Дивився.

 

 

Брав в "Київстар"-і на "Гостинці". Сходи, тобі не далеко, може не змінили ще ціну. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Брав в "Київстар"-і на "Гостинці". Сходи, тобі не далеко, може не змінили ще ціну. 

 

На жаль, станом на зараз аналогічно Алло: 3/32 - 4499 грн., 6/64 - 4999 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

Я вже знаю "гарантію" від Розетки. Тим паче від інших продаванів. А в Алло - жодних проблем. Приніс, замінили, користуюся! В Розетці ще мишку чи клаву купити по дешману, але аж ніяк не товар овер 100$.

Якби просто можна було 4500 викинути, бо заробляю 450 000, тоді так. купив би пофіг де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Zheny@ сказал:

Якби просто можна було 4500 викинути

з яких пір, зламався = викинути ? а механічне пошкодження й в алло тобі не поміняють. Й багато тобі телефонів по гарантії міняти прийшлось ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

з яких пір, зламався = викинути ? а механічне пошкодження й в алло тобі не поміняють. Й багато тобі телефонів по гарантії міняти прийшлось ?

2 точно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а механічне пошкодження й в алло тобі не поміняють.

Розширена гарантія на 1 рік за +10% від вартості. Навіть розбите скло!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, в більшості випадків, купую телефони по такій різниці в ціні від алло, що цієї суми хватить на ремонт і ще й останется, ну хіба екрану піпець прийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.04.2020 at 19:57, MANJAK11 сказано:

Не знаю, в більшості випадків, купую телефони по такій різниці в ціні від алло, що цієї суми хватить на ремонт і ще й останется, ну хіба екрану піпець прийде

Згідний. Якщо різниця в ціні суттєва - в топку гарантію і репутацію по ній!

 

Взяв сьогодні Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB Starscape Blue за 4300 грн. у місцевому магазині з гарантією 1 рік. Коробка була запаяна заводською плівкою. Так, шансів отримати послуги по гарантійному випадку менші, ніж в умовному "Алло", але й різниця в ціні 16% - 700 грн.

 

P.S. На свою вартість реально цікавий телефон. Максимально збалансовний. Ще б індикатор подій йому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скажу за сяомі і леново, але самсунг і ще багато брендів нав'язують роздрібним мережам ціни на свою продукцію. Тому і ціни у всіх офіційних і крупних магазинах однакові. Максимум що може зробити якась мережа, це "при купівлі телефона флешка у подарунок". Якщо десь продають дешевше - значить телефон ввезений неофіційно, абощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

Якщо десь продають дешевше - значить телефон ввезений неофіційно

Вірно. Як мінімум, товар попав на полиці магазину не від офіційного постачальника.

Але для простого користувача є сенс купувати "біле", якщо існують авторизовані сервісні центри, для прикладу, як у Samsung. Тобто, купивши Самс в умовній Розетці, ми можемо занести його по гарантії в "Робим Гуд" чи ін. А купивши "сірий", як я з SSD Samsung 970 EVO півроку тому, доведеться повертати продавцю.

З Xiaomi ситуація інша. АСЦ в Україні на даний час не має. І що "сірий", що "білий" доведеться нести продавцю. Тому різниця нівелюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, westboiuu сказано:

ні

Це розводняк.  почитай уважно пункт " оплата"

nasklade.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...