Перейти до змісту

порадьте як правильно зробити WiFi міст на 400м


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, Bliksss сказано:

я ж вище написав, є різні варіанти

 

ти щось певно не так ляпнув. не бачу реальних способів зі сторони провайдера вичислити методом

Цитувати

вираховується аж бігом

крім як візуального огляду на місцевості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, laser сказано:

ти щось певно не так ляпнув.

не перегібай

1 година тому, laser сказано:

не бачу реальних способів зі сторони провайдера

іпать, ти не бачиш, значить не існує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

іпать, ти не бачиш, значить не існує?

А їх і не існує, ти не побачиш за NAT яка там кількість клієнтів і навіть якшо будеш моніторити сесії, то як ти визначиш чи це два пристрої абонента, чи один абонента а інший сусіда.

Тому тут тільки візуально або якшо хтось здасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошуємо в тему @Banzai ;)

Він розставить всі крапки над "і".

 

В теорії, мені ніхто не заборонить кинути інет, за який я плачу гроші, від будинку до гаража за 100-400м. Правильно? Правильно.

Інше питання, якщо я його "роздаю" сусідам. (що дуууууже важко довести).

Але при цьому я не повинен перевищувати гранично допустимі норми "пострілу" (в ГГц).

Бо це вичисляється. Хоча 400м... в межах норми навіть можна без проблем вкластися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Запрошуємо в тему @Banzai ;)

Він розставить всі крапки над "і".

 

В теорії, мені ніхто не заборонить кинути інет, за який я плачу гроші, від будинку до гаража за 100-400м. Правильно? Правильно.

Інше питання, якщо я його "роздаю" сусідам. (що дуууууже важко довести).

Але при цьому я не повинен перевищувати гранично допустимі норми "пострілу" (в ГГц).

Бо це вичисляється. Хоча 400м... в межах норми навіть можна без проблем вкластися.

Тут багато якщо: якщо є пряма видимість, без перешкод і чиста зона Френея, якщо для цього треба підняти антену вище даху, тоді врахуйте, що якщо є певне перевищення і антену видно візуально то УДЦР на це 100% зверне увагу. Якщо не місцеве то раз на кілька років приїжджають їх контролери, з інших областей чи Києва. Ці то точно звернуть увагу. Бо треба буде виконувати "план" і все таке. Все решта до пори до часу... Повірте мому гіркому досвіду.

Не січеться якщо напрямлені чи секторні антени стоять під дахом чи за склом в фронтроні, перефарбуйте їх в чорний чи темно-сірий колір. 

Винести антену за межі будинку можна у випадку якщо між будинками є непрохідна ділянка, тобто два будинки стоять на краю поля чи лугу і до їхніх подвірів немає доступу з головної вулиці ,тоді також допустимо це зробити, якщо антени можна так встановити так, щоб їх не можна було побачити візуально з головної вулиці навіть в бінокль. Бо бінокль є в працівників УДЦР. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Тут багато якщо: якщо є пряма видимість, без перешкод і чиста зона Френея, якщо для цього треба підняти антену вище даху, тоді врахуйте, що якщо є певне перевищення і антену видно візуально то УДЦР на це 100% зверне увагу. Якщо не місцеве то раз на кілька років приїжджають їх контролери, з інших областей чи Києва. Ці то точно звернуть увагу. Бо треба буде виконувати "план" і все таке. Все решта до пори до часу... Повірте мому гіркому досвіду.

Не січеться якщо напрямлені чи секторні антени стоять під дахом чи за склом в фронтроні, перефарбуйте їх в чорний чи темно-сірий колір. 

Винести антену за межі будинку можна у випадку якщо між будинками є непрохідна ділянка, тобто два будинки стоять на краю поля чи лугу і до їхніх подвірів немає доступу з головної вулиці ,тоді також допустимо це зробити, якщо антени можна так встановити так, щоб їх не можна було побачити візуально з головної вулиці навіть в бінокль. Бо бінокль є в працівників УДЦР. 

Зробив для себе висновок: якщо захочуть доєбатися - доєбуться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Зробив для себе висновок: якщо захочуть доєбатися - доєбуться)

 є лінки яких не видно візуально то люди як автор шарять навіть на сусідні села без яких небуть проблем вже понад 8років ;) все треба робити з головою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Бо бінокль є в працівників УДЦР. 

А якщо я не порушую частот?

Все в межах. ТО до чого доіпатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А якщо я не порушую частот?

Все в межах. ТО до чого доіпатися?

Якщо антена висить з зовні то це і є вже порушення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєш там дурні працюють і не знають як виглядає типова направлена антена 2.4 чи 5гГц? Якщо антена висить ззовні і навіть якщо сигнал на мінімалці повір, апаратура все одно зафіксує порушення. Апаратура зафіксує і кімнатний роутер який випромінює більше ніж треба, але якщо він в будинку то на 101% гарантую, що тебе ніхто не потурбує.

З мого досвіду, ще ні разу не фіксували якщо апаратури не видно. ;) 

 

п.с.

десь на форумі по цій тематиці цитав:

 :)

Цитувати

в УДЦР є такий жарт: "якщо ви ще не бачили нас це не значить, що ми не знаємо про вас"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вайфай-линки, то ваш особистий ризик, якщо ви непомітні, нікому не заважаєте з провайдерів, і не робите їм конкуренції, то й ризик не великий, "радіочастотам" є чим зайнятися і без вас 

є надія що з впровадженням  ЛТЕ-900 потреба в нелегальних лінках буде зникати ...

1 час назад, Ukrainec сказал:

Апаратура зафіксує і кімнатний роутер

так, фіксує якщо чує, є норми рівня випромінювання поза межами будинку, але в реальності тим будуть займатися лише в разі пошуку джерела завади...

прості принципи - не заважай, будь непомітним , не створюй проблем удцр'у :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Думаєш там дурні працюють і не знають як виглядає типова направлена антена 2.4 чи 5гГц?

Доволі давно з цим питанням стикався і добре знаю їх методи.Але все робили і роздавали інет повним ходом.Навіть десь пластиковий короб з кріпленнями валяється-там *зайця *ставили. А направленні антени так в пластикові труби,під виглядом вентиляції тулили.Якщо своя хата,то походять на вкруги,облизнуться і поїдуть.Ви праві-вичисляли доволі точно *частотникі*.Навіть було,що хлопці на 12 км сигнал давали.То там цілі конструкції були.*Точку* направляли на тарілку і приймали так же.На Гуглмапс  можна рельєф глянути.А на 400м,то візуально видно,там дуже легко і сховати і зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Banzai сказано:

вайфай-линки, то ваш особистий ризик, якщо ви непомітні, нікому не заважаєте з провайдерів, і не робите їм конкуренції, то й ризик не великий, "радіочастотам" є чим зайнятися і без вас 

є надія що з впровадженням  ЛТЕ-900 потреба в нелегальних лінках буде зникати ...

так, фіксує якщо чує, є норми рівня випромінювання поза межами будинку, але в реальності тим будуть займатися лише в разі пошуку джерела завади...

прості принципи - не заважай, будь непомітним , не створюй проблем удцр'у :)

трохи підсумую, 3 критерії коли вами можуть зайнятися:

1) коли ви є завада для легального провайдера;

2) коли ваше обладнання візуально помітно і воно навіть ледь помітно в радіочастотному полі;

3) коли приїжджає контрольна перевірка, то будуть звертати увагу на перші 2критерії, а також будуть шукати якщо буде зафіксовано значне перевищення потужності випромінювання. Також напевно вибірково можуть перевірити відповідність частот в тих в кого є дозвіл.

 

Тому якщо ви не підпадаєте під ці 3 умови то все можливо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удцр начитались цієї теми. Тепер чекають запуску квесту ''найди вай фай'' :horse:=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо нікому не заважати, то ніхто тобою займатись не буде, навіть якшо антену буде видно. Але якшо буде звернення від когось тоді точно нагнуть.

Тому ставиш мінімальну потужність і розміщуєш так шоб по можливості менше попадало на очі сусідам, шоб якась бабка з маразмом, не пожалувалась участковому шо ти її облучаєш.

Із практики нелегального WiFi провайдера в нашому селі, то антени нікому не були цікаві, до моменту поки селом не зацікавився більш легальний WIFi провайдер, і тоді частот-нагляд кожен тиждень приїжджав. Але забирали обладнання тільки на багатоповерхівках, приватні будинки ніхто не зачіпав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, laser сказано:

Удцр начитались цієї теми. Тепер чекають запуску квесту ''найди вай фай'' :horse:=)

В мене з цим все, остаточно зав"язав, а решта як знають, на свій страх і ризик :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Lisovic сказал:

Якшо нікому не заважати, то ніхто тобою займатись не буде, навіть якшо антену буде видно. Але якшо буде звернення від когось тоді точно нагнуть.

Тому ставиш мінімальну потужність і розміщуєш так шоб по можливості менше попадало на очі сусідам, шоб якась бабка з маразмом, не пожалувалась участковому шо ти її облучаєш.

Із практики нелегального WiFi провайдера в нашому селі, то антени нікому не були цікаві, до моменту поки селом не зацікавився більш легальний WIFi провайдер, і тоді частот-нагляд кожен тиждень приїжджав. Але забирали обладнання тільки на багатоповерхівках, приватні будинки ніхто не зачіпав.

а цікаво може там не все так дорого, заплатив пару гривень і дадуть якусь бумажку і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MACCEN сказано:

а цікаво може там не все так дорого, заплатив пару гривень і дадуть якусь бумажку і все

Дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Дорого

дорого це скільки? це разово чи помісячно наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок законності даної установки я все зрозумів, прошу поради у виборі обладнання, так як на рахунок NanoStation Loco M2 вже є сумніви. Люди із власного досвіду пишуть, що не можуть вони передати всі  100бміт, в кого 10 в кого 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, serhiy.drozd сказано:

Люди із власного досвіду пишуть, що не можуть вони передати всі  100бміт, в кого 10 в кого 20

то в них щось з животом,

боюся помилитися, але така пара мала б передавати радикально більше 20ти

 

може в них зі сторони езернета затики? саме через те питав в тебе про заплановану довжину кабеля

 

Спойлер

давно було але на схожих наностейшнах отримував чи то 90-чи то 95

 

 

але якщо є пару зайвих гривень і вмієш мануал читати - бери Мікротік 5Г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...