Перейти до змісту

Порадьте 4К телевізор до 12К


Рекомендовані повідомлення

Хочемо в сім'ю придбати телевізор до 43х дюймів (від подушки до стіни де висітиме телик 2,2м).

Призначення - подивитись кіно ввечері/футбол.

 

Притому всьому хотілося б мати вайфай/трансляцію з телефона.

 

Може хто купляв нещодавно і може порадити - буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Damask сказал:

Хочемо в сім'ю придбати телевізор до 43х дюймів

Відразу порада - 4К купляти починаючи з діагоналі 50'', меньше немає ніякого сенсу (HD від 4K майже не відрізниш), а це у 12 000 ніяк не впишешся. Є різні Kivi та інший шлак але будеш з часом гемор мати якщо на дешеве поведешся!

44 минуты назад, Damask сказал:

вайфай

Це Smart і там вже всі приблуди будуть. Samsung, LG, Sony (дорожче) а далі - все залежить від товщини гаманця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Panasonic 43FX600 (610). Є смарт, але свій. По якості/меню/наворотів/пульту підходить на всі 100%. Є все, що в переліку. Правда, не всі програми IPTV є в наявності, але вийти з положення можна. Одне але - 1080р і 4К на ньому не відрізнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, ForZa сказано:

а це у 12 000 ніяк не впишешся

З Польщі досить реально взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Damask сказано:

Хочемо в сім'ю придбати телевізор до 43х дюймів (від подушки до стіни де висітиме телик 2,2м).

Призначення - подивитись кіно ввечері/футбол.

 

Притому всьому хотілося б мати вайфай/трансляцію з телефона.

 

Може хто купляв нещодавно і може порадити - буду вдячний.

на 2,2 метри 43" - немає сенсу.

32" - фатить з головою.  Але 1080р. 4К дійсно є сенс брати після 49".

 

Ну і так, щодо Польщі. В минулому році хлопці брали іхню Manta.  Українізоване меню.  49" брали за 1200зл. Десь.

А ще такс фрі 23%, от і матимеш ціну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, foma144 сказал:

Одне але - 1080р і 4К на ньому не відрізнити.

 

41 минуту назад, ForZa сказал:

(HD від 4K майже не відрізниш)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

на 2,2 метри 43" - немає сенсу.

32" - фатить з головою.  Але 1080р. 4К дійсно є сенс брати після 49".

 

Ну і так, щодо Польщі. В минулому році хлопці брали іхню Manta.  Українізоване меню.  49" брали за 1200зл. Десь.

А ще такс фрі 23%, от і матимеш ціну.

 

 

Китаєць "40 

Вузенькі рамки навколо, Led, 40-70Вт

3999грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

а де контент 4К візьмеш?

На YouTube вже вистачає але і IPTV (не Україна, там з HD ще толком не товаришують) і на супутнику все більше і більше каналів з'являється!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Oli сказано:

@Damask  а де контент 4К візьмеш?

Не забагато "43 буде?

Торенти рулять! 4к до всрачки.

 

Ну і , прошу дуже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Торенти рулять! 4к до всрачки.

 

Ну і , прошу дуже!

 

То вже іптв приставку, з андроїдом і плеєром що вмітиме грати торент файл.... сам теж шукаю зараз таку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Ну і так, щодо Польщі. В минулому році хлопці брали іхню Manta.  Українізоване меню.  49" брали за 1200зл. Десь.

А що до матриці і процесору у цій моделі, щоб потім траблів з переглядом iptv не було. Якщо мова йде про дешевий але 4К - питань немає але тоді 4К буде лише написом!!! А якщо, щоб була якісна картинка, не докупляти потім різних приставок, шукати "майстра" по прошивці і встановленню різного контенту і повний фарш - то треба дивитись Samsung, LG, Sony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Oli сказал:

То вже іптв приставку, з андроїдом і плеєром що вмітиме грати торент файл....

Smart TV Samsung ну але за 25000 без приставки IPTV торент файли з свого браузера на ура проковтує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa у мене thomson. Купувався Бог зна коли.

Вміє з флешки читати майже все. Не вміє 1600Кб/с звук.

Колись @ЙОЖИК прийшов перевірити Інтерстелар на флешці, бо в нього Sony Bravia не читала. Мій зміг. Так 720р, але, серйозної різниці не відчувається. Особливо на хорошій якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

А що до матриці і процесору у цій моделі, щоб потім траблів з переглядом iptv не було. Якщо мова йде про дешевий але 4К - питань немає але тоді 4К буде лише написом!!! А якщо, щоб була якісна картинка, не докупляти потім різних приставок, шукати "майстра" по прошивці і встановленню різного контенту і повний фарш - то треба дивитись Samsung, LG, Sony

 

Іптв приставку треба дивитись, і все...

Маю знайомих таких що купили старих поляків/німців (100-140Вт жруть, важать по 25кг) і прошивка остання 2016р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

То вже іптв приставку, з андроїдом і плеєром що вмітиме грати торент файл

не знаю, вважаю, якщо йому поставити тоорент-качалку, і скормити в якості сховища якийсь зовнішній вінт, думаю, справиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Торенти рулять! 4к до всрачки.

 

Ну і , прошу дуже!

Теж дивився на нього. Сьогодні заскочу в порт сіті глянути на нього якщо там він на магазині звісно є.

 

14 хвилин тому, Oli сказано:

Не забагато "43 буде?

Може і багато але в планах цього року з'їхати на власне житло а там відстань побільше буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

@Damask  а де контент 4К візьмеш?

Не забагато "43 буде?

Да і на Мегого троха є 4к контенту.     

 

Але вцілому 4к починаються по суті від 43" ... 

Я брав собі і радив би 4ту лінійку самсунга (https://rozetka.com.ua/ua/samsung_ue43ru7470uxua/p83612952/)    хз правда за шо така драконовска цена я офіційну 50" брав дешевше .... 

 

Базова лінійка пишуть нічо але щось я несхилився до такої. https://rozetka.com.ua/ua/samsung_ue43nu7090uxua/p83594550/ 

 

Народ в усю бере сірі  з Польщи  там можна 2-3к скинути, ніби не сильно геморно навіть самі настроюють. 

 

Паро знайомих хвалили ківі. Вцілому ніби непогані. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, ForZa сказал:

Відразу порада - 4К купляти починаючи з діагоналі 50'', меньше немає ніякого сенсу (HD від 4K майже не відрізниш), а це у 12 000 ніяк не впишешся. Є різні Kivi та інший шлак але будеш з часом гемор мати якщо на дешеве поведешся!

в вересні брав LG 50UK6470 .. привезений з Польщі .. рік гарантії .. новий .... десь 10к грн .... так що цілком можна взяти якщо не ходити по Фокстротах або Ельдорадо .... 

да, телевізор 4К, Смарт і т.д. ... працює Мегого і Київстар... задоволений більше ніж .. і до речі, на рахунок 43' і відстані 2,2 м. ... - раджу подумати і взяти більший .. повірте, тільки спочатку здається "великий" .. а далі - саме норм ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може підказати людей, які зможуть привезти з Польщі телевізор,або хоча б здати точку де там беруть?Теж стоїть питання в виборі телевізора,але хочу самсунг 50  7472, тут а олх в районі 13500 -15000грн з річною гарантією!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, REVERS сказано:

Хто може підказати людей, які зможуть привезти з Польщі телевізор,або хоча б здати точку де там беруть?Теж стоїть питання в виборі телевізора,але хочу самсунг 50  7472, тут а олх в районі 13500 -15000грн з річною гарантією!

 

тут на борді займався https://board.lutsk.ua/profile/11243-arrival22/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, REVERS сказал:

Хто може підказати людей, які зможуть привезти з Польщі телевізор,або хоча б здати точку де там беруть?Теж стоїть питання в виборі телевізора,але хочу самсунг 50  7472, тут а олх в районі 13500 -15000грн з річною гарантією!

я брав тут - https://luxmedia.com.ua/

привезли, розпакували, "прошили" під укр., перевірили чи все норм .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, REVERS сказал:

хоча б здати точку де там беруть

https://posylki.pl/ru/katalog/kid_12.html

Взагалі у Гугль забий ""Електроніка з Польщі" і тобі до кольору до вибору виб'є магазини, прицінюйся, обирай... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, LSD сказал:

хз правда за шо така драконовска цена

Rozetka - то вже взагалі зажралась і по цінах вони вже давно не еталон, а звичайний маркет і один з найдорожчих став  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі, хто розказують що 43" задофіга для перегляду з 2х метрів — то як розказувальщики про поганий айфон, які ніколи його не юзали.

 

Ситуація приблизно така ж :) теж близько двох метрів до екрану і теж думав про 43".... але взяв 55" і тепер думаю що можна було б ще більшого :)
Великим він здається лише перших декілька днів, потім звикаєш. Зате кайф від перегляду фільмів на зовсім іншому рівні.

Якщо 8 годин підряд дивитися сезон відьмака то очі не втомлюються якось більше як було до того на 32"

По темі — брав у vagus'а з Поляндії SAMSUNG за 12000 уже перешитий та з річною підпискою на Мегого. На той час це було акурат в два рази дешевше як у нас в магазинах на знижці.

Як варіант можна ще поритися на сайтах контрабандистів :) типу отут

Ще раджу звернути увагу на циферки в моделі. Виявилося що Самсунги 70** сильно кастровані по кодеках і краще дивитися в сторону 74**. Не знаю як там в LG та інших з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...