Перейти до змісту

Загадка дня! Що не так з ноутбуком?


Рекомендовані повідомлення

Попало до мене в руки чудо "української" техніки.

Загалом воно функцію свою виконує, навіть не так вже й погано. Так, якість IPS-екрану, клавіатури, тачпаду, зазорів корпусу і т.д. на рівні ноунейм-чайни, проте бігає система в простих програмах досить спритно.

Але є одне "але", яке мене просто загнало в ступор. Такого я ще не зустрічав! Можливо хтось таке бачив, можливо хтось скаже, що це нормально... В мене був шок!

Що це (на фото)?))

1275067291_IMG_20191229_010225(1).thumb.jpg.83c9030d2b0842baac7833019871973b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

На фото ноутбук. Розходимось.

Тему читали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Великий брат слідкує за тобою 

Може й слідкує, хз. Так, камеру на фабриці заклеїли. Але, думаю, це не показник, що вони знають про це щось більше.

Не те.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MaestroA said:

Може й слідкує, хз. Так, камеру на фабриці заклеїли. Але, думаю, це не показник, що вони знають про це щось більше.

Не те.)

Одну заклеїли, а іншу в тачпад вклеїли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Одну заклеїли, а іншу в тачпад вклеїли))

Ні, це сканер відбитків пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA  Про що мова? Куди дивитися. Сьогодні неділя, телепатія теж вихідна, вимкнена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

@MaestroA  Про що мова? Куди дивитися. Сьогодні неділя, телепатія теж вихідна, вимкнена.

Ок. Підказка: на клавіатуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

DEL немає, вони замінили Ctrl+ D, вроді, щось таке чув

Бінго!

 

Залишити кнопки Ins, Pause/Break не через Fn, і забрати Del...

Епік фейл!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось з конструкторів порахував, що так зручніше... Може й так, ми ж привикли до іншого))) Або, скоріш за все, тупо її про***ли, а потім почали викручуватись)))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MaestroA сказано:

Бінго!

 

Залишити кнопки Ins, Pause/Break не через Fn, і забрати Del...

Епік фейл!

Багато доводиться працювати з різними бухгалтєрами (як "ти ж програміст"), так от - вони про функцію клавіші del навіть не догадуються. Розробники просто прошарені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YVitaliy сказано:

Багато доводиться працювати з різними бухгалтєрами (як "ти ж програміст"), так от - вони про функцію клавіші del навіть не догадуються. Розробники просто прошарені.

А як вони видаляють наступний символ після курсора в т.ч. в 1С?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виділити і backspace. Поставити курсор після символу(ів)  і backspace. Абсолютно все.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Виділити і backspace.

а як же комбінація з трьох пальців?

(<Ctrl>+<Alt>+<Del>)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на клаві MacBook практичноо ніколи не було клавіші Del. точніше клавіша яка так називається є, але виконує функції backspase. функцію del виконує комбінацією, через Fn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Виділити і backspace. Поставити курсор після символу(ів)  і backspace. Абсолютно все.:rolleyes:

Ок, неефективно, але варіант. А як, для прикладу, видалити всі дані у виділеній області клітинок в Excel? Як швидко видалити файли/папки в провіднику? І т.д. і т.п.

 

22 хвилин тому, KAY сказано:

на клаві MacBook практичноо ніколи не було клавіші Del. точніше клавіша яка так називається є, але виконує функції backspase. функцію del виконує комбінацією, через Fn

Хоча б через Fn. Про комбінацію Ctrl+D, впевнений, знає менше 1% юзерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MaestroA сказано:

комбінацію Ctrl+D, впевнений, знає менше 1% юзерів

В екселі, на цій комбінації, взагалі своя функція висить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і шо? Скільки було виття як з 2003 офіса на 2007 переходили... Все не зручне, все не так, все хріново, ми всі помрем. Чи як тачпоінт на тачпед в ноутах поміняли.. звикнеться і до такого, а як піде масово, то через кілька років ніхто і не згадає що колись було по іншому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ймайо! :blink: Щойного глянув на свій fujitsu-siemens U9210 виявляється тут теж немає, ноут 2009р! Чесно! До цього поста навіть не помічав її відсутності :) 

Спойлер

I01Tastatur_11.jpg

може дійсно вона не така важлива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Ukrainec сказано:

може дійсно вона не така важлива..

То як кому. 

Деякі виробники умудряються лівий ctrl i fn місцями поміняти,  як на мене погана ідея.  А ще f1, f2 ....  лише через fn спрацьовують,  бо як основні там мультимедіа функції навішані,  то поганий варіант для робочого ноута. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Unknown сказано:

 А ще f1, f2 ....  лише через fn спрацьовують,  бо як основні там мультимедіа функції навішані,  то поганий варіант для робочого ноута. 

це за замовчуванням,

в біосі ж можна вибрати щоб було по старому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене нормальна розкладка,  а на тих, де бачив "криву", довго не працював,  то якось не шукав можливості пофіксити. Буду знати тепер. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінга це дешманський китай який під видом укр бренду продає одна з укр роздрібних мереж елкетроніки. Подякуйте що взагалі вмикається. Моя порада - якщо це не на халяву, спихайте за будьякі гроші, бо воно працює через раз і то не довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...