Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, Профессиона́л сказал:

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Таких як ти, думаю, будуть штрафувати. Не захочете добровільно сплачувати штрафи, будуть з контролером муніципали чи поліцейські ходити, досвід такої роботи є, лучанин мають пам'ятати. Хочеш відстояти своє законне право на безкоштовний проїзд у чужій громаді, добивайся цього законно, але від СВОЄЇ місцевої ради, згідно Постанови кабміну №197, яка була прийнята після того, як компенсацію пільгового проїзду поклали на місцеві ради. Хай твоя місцева рада монетизує твою пільгу на безкоштовний проїзд і катайся хоч в Луцьку, хоч в Житомирі чи Вінниці.

Постанова

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Закон України "Про автомобільний транспорт", 

Ст. 41

Пасажир зобов'язаний:

мати при собі квиток на проїзд, на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток;

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Адекватно все розписано, останній абзац, це те про що я писав.

На основі чого пільговикі ''повинні''???  Якщо в мене київська/харківська/донецька/''дальня'' прописка, які шанси на те, що місцева влада укладе договір навіть не з Луцькрадою, а з якоюсь СітіКард???

Ще раз наголошую: рішення місцевої влади має нижчу юридичну силу, ніж рішення кабміну чи верховної ради!!!

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки. В посвідченнях вказано '' діє на всій території України! Чи Луцьк вже не Україна? Окрема республіка, як лднр?

  • Дякую! 1
  • +1 5
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки

якийсь дурний принцип... дитячий... віслячий...

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Таких як ти, думаю, будуть штрафувати. Не захочете добровільно сплачувати штрафи, будуть з контролером муніципали чи поліцейські ходити, досвід такої роботи є, лучанин мають пам'ятати. Хочеш відстояти своє законне право на безкоштовний проїзд у чужій громаді, добивайся цього законно, але від СВОЄЇ місцевої ради, згідно Постанови кабміну №197, яка була прийнята після того, як компенсацію пільгового проїзду поклали на місцеві ради. Хай твоя місцева рада монетизує твою пільгу на безкоштовний проїзд і катайся хоч в Луцьку, хоч в Житомирі чи Вінниці.

Постанова

А потім влітати штрафуни будуть на ДУЖЕ некислі бабки в суді... Посвідчення УБД діє на ВСІЙ територій України. Крапка. І без різниці, "місцевий" учасник бойових дій чи ні. Штрафонути можуть спробувати пенсіонера, який навіть МАЮЧИ картку, нею в тролейбусі не "пропікав" (от таких я бачив, заходять дві пенсіонерки - "ти чо не пікаєш?" - "і так же безплатно!" - і тупо посідали), і то ХЗ який результат в суді буде... Хоча отаких "місцевих" вумних пенсюхів, яким просто ліньки карткою махнути - ТРЕБА штрафонути разок - через таких неточно ведеться облік пільговиків. А от УБД - то ЗОВСІМ інша історія, і таки має право їхати по ВСІЙ країні безкоштовно. Будь-які обмеження, штучно встановлені міськрадою - повністю незаконні, поки на рівні держави така пільга є.

Ну і є маленький нюанс, який робить всі спроби оштрафувати пільговика незаконними - штраф накладається за НЕОПЛАЧЕНИЙ проїзд, як обгрунтує міська рада (ЛПЕ, преевізник типу Санрайзу) штраф, коли проїзд тому пасажиру і так БЕЗКОШТОВНИЙ? Отака фігня, малята...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

На основі чого пільговикі ''повинні''???

Я вище наводив цитату з Закону України, а не місцевої ради, але ж ти вперто її не помічаєш.

8 часов назад, nickel сказал:

Закон України "Про автомобільний транспорт", 

Ст. 41

Пасажир зобов'язаний:

мати при собі квиток на проїзд, на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток;

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

  Якщо в мене київська/харківська/донецька/''дальня'' прописка, які шанси на те, що місцева влада укладе договір навіть не з Луцькрадою, а з якоюсь СітіКард???

Я вище наводив тобі Постанову кабміну №197, не місцевої ради, де вказано два варіанти отримання пільги на безкоштовний проїзд - договір з перевізником і монетизація, але ти вперто ігноруєш цей факт.

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Ще раз наголошую: рішення місцевої влади має нижчу юридичну силу, ніж рішення кабміну чи верховної ради!!!

Я тобі тицяю лише всеукраїнські закони, жодного місцевого

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

Ти сам хоч читав цю постанову? Можеш не відповідати, я і так знаю, що не читав. Але раз ти прикриваєшся цією постановою, то давай я тобі з неї цитату наведу.

"41. Пасажир повинен мати квиток на проїзд в автобусі (для пільгового проїзду – посвідчення особи встановленого зразка чи довідку, на підставі якої надається пільга), а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – електронний квиток та документи для пільгового проїзду."

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки. В посвідченнях вказано '' діє на всій території України! Чи Луцьк вже не Україна? Окрема республіка, як лднр?

Незнання законів не звільняє від відповідальності. При всій повазі до вас, якщо буду бачити бикуючих атовців у маршрутці - перший викличу поліцію. Ви що окрема республіка чи еліта, щоб не дотримуватися законів? Дуже добре знаєте свої пільги і дуже погано знаєте свої обов'язки. Треба перед видачею пільг ознайомлювати пільговиків з їхніми правами і обов'язками, а потім приймати екзамен на знання цих правил. Не здав екзамен - не отримав "корочку".

  • Дякую! 2
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

щось не знаходжу я в цій постанові такого тексту...

Натомість є текст, котрий і скопійований в усі інші місцеві постанови, рішення і розпорядження:

Цитувати

158. Пасажир автобуса зобов'язаний: 1) мати при собі квиток на проїзд, квиток (квитанцію) на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток; { Підпункт 1 пункту 158 в редакції Постанови КМ N 812 ( 812-2017-п ) від 25.10.2017 }

певно, той текст, котрий ти цитуєш, був ДО 25.10.2017го

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить цими правками пільговиків не з Луцька ставлять перед фактом оплати за проїзд. Я сумніваюсь що хтось отримає компенсацію від місцевої влади. Хоча суд буде на боці пільговика.

Договір  перевізником виглядає ще більш примарно.

Короче як завжди невизначено все 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Electronshik сказал:

Хоча суд буде на боці пільговика.

А я впевнений, що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Чому?

Пільга діє по всій території України, як було зазначено вище. Чи може щось не так?

І в принципі це не має бути проблемою пільговика який механізм її дії, його повинно хвилювати чи пільга діє чи ні. 

Як на мене ці пільги давно треба монетизувати, це було б справедливо.

Бо серед тих АТОшників чи пенсіонерів є ті хто просто фізично не можуть скористатись правом на безкоштовний проїзд, а лишня копійка їм би була б на часі 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка процедура отримання пільгової картки іногородньому? десь є інструкція для міськрад-сільрад інших міст?

припустімо є умовний пільговик зі Львова, який захотів приїхати в Луцьк на 2-3 дні 

В результаті йому треба скоріше за все писати якусь заяву в свою міськраду, ті її розглянуть, даватимуть офіційний запит в луцьк, після чого прийде офіційна відповідь з інструкцією чи якосюсь відпискою, потім міськкрада має направити пакет документів того пільговика, і очікувати назад картку. скільки це займе? місяці два, враховуючи нашу бюрократію

Пільга по закону є, а законно скористатися нею ніфіга не вийде, якщо хіба не плануєш поїздку за пів року

В цьому випадку мені здається тут два варіанти: або все зроблено спеціально так, щоб меньше возити пільговиків (багато хто плюна на ту бюрократію і заплатить), або це чергове підпирання на ходу кілками, бо ніхто не продумав, не передбачив і офіційно не оприлюднив процедуру отримання пільгових карток іногородніми, і зараз тупо іще не допиляли таку можливість

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel Чому?

Бо в усі закони і постанови, які передбачають пільговий проїзд, ВР внесла правки, які нарешті дозволили впроваджувати містам системи автоматизованого обліку оплати проїзду. Суд буде приймати рішення по цим оновленим і чинним законам.

9 минут назад, Electronshik сказал:

Пільга діє по всій території України, як було зазначено вище. Чи може щось не так?

Для того щоб пільга діяла, пільговикам треба виконувати ці оновлені закони і постанови.

9 минут назад, Electronshik сказал:

І в принципі це не має бути проблемою пільговика який механізм її дії, його повинно хвилювати чи пільга діє чи ні. 

Спасєніє утопающіх - дєло рук саміх утопающіх. Щоб отримати субсидію треба хоча б заяву написати на отримання субсидії. Щоб отримати пільгу на безкоштовний проїзд треба також відірвати попу від дивану, завітати в місцеву раду і поцікавитися як тобі будуть реалізовувати твоє право на безкоштовний проїзд - заключенням договору чи живими грошима.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jack74 said:

щось не знаходжу я в цій постанові такого тексту...

Натомість є текст, котрий і скопійований в усі інші місцеві постанови, рішення і розпорядження:

певно, той текст, котрий ти цитуєш, був ДО 25.10.2017го

Таки є цей пункт (41) в постанові від 26.12.2019:

Quote

41.  Пасажир  повинен  мати  квиток на проїзд в автобусі (для 
пільгового  проїзду  –  посвідчення  особи встановленого зразка чи 
довідку,   на   підставі   якої   надається   пільга),  а  в  разі 
запровадження  автоматизованої  системи  обліку  оплати  проїзду – 
електронний квиток та документи для пільгового проїзду. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, yucore сказал:

Таки є цей пункт (41) в постанові від 26.12.2019:

 

Там немає тексту, який вказав @Профессиона́л - "за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді", але є такий який вказав я - "Пасажир повинен мати *** в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – електронний квиток та документи для пільгового проїзду."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькі перевізники запроваджують службу контролю за оплатою проїзду у маршрутках.

«Зараз проводимо навчання людей на базі Луцького підприємства електротранспорту. Ми хочемо, щоб контролери спочатку не штрафували, а проводили виховну роботу серед пасажирів. Стимулювали їх відмовлятися від готівкової оплати. Обов’язок контролю за оплатою проїзду лежить на перевізниках. Наразі вже три перевізники мають власні служби контролю. В майбутньому їх кількість зросте. Також можливо, що перевізники створять спільну службу контролю», - розповів посадовець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАКОН УКРАЇНИ Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 40-41, ст.249)

стаття 6, пункт 11:

Цитувати

Стаття 6. Соціальний захист ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та членів їх сімей

Ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам Національної поліції, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України надаються такі пільги:

...

11) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів у межах України;

{Статтю 6 доповнено пунктом згідно із Законом № 2373-III від 05.04.2001; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1812-VIII від 17.01.2017}

 

а Стаття 7 обумовлює:

Цитувати

Пільги, передбачені пунктами 6 та 11 статті 6 цього Закону, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

{Статтю 7 доповнено частиною згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008}

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, № 15, ст.190)

Стаття 14

Цитувати

Стаття 14. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей

1. Військовослужбовці мають право на безоплатний проїзд:

...

2) всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі) - тільки військовослужбовці строкової військової служби.

...

4. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, а також батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби, користуються правом безоплатного проїзду всіма видами міського пасажирського транспорту загального користування (крім таксі) в межах адміністративного району за місцем проживання, залізничного та водного транспорту приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі. Вони мають право на 50-відсоткову знижку при користуванні міжміським залізничним, повітряним, водним та автомобільним транспортом відповідно до закону.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, № 45, ст.425)

Стаття 12:

Цитувати

Розділ III - ПІЛЬГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ТА ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:

...

7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі;

{Пункт 7 частини першої статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 488/95-ВР від 22.12.95; в редакції Закону № 2344-IV від 13.01.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1812-VIII від 17.01.2017}

Стаття 13:

Цитувати

Стаття 13. Пільги особам з інвалідністю внаслідок війни

Особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам (стаття 7) надаються такі пільги:

7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі. Це право поширюється і на особу, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи;

{Пункт 7 частини першої статті 13 із змінами, внесеними згідно із Законом № 488/95-ВР від 22.12.95; в редакції Закону № 2344-IV від 13.01.2005; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1812-VIII від 17.01.2017}

 

всі посилання - на першоджерело. Так що ніяке "лише посвідчення" не є законним. Потрібно мати електронний квиток. Інша справа, що поки що незрозуміло, як саме має отримати пільговик оцей самий "пільговий електронний квиток"

 

Як на мене, найпростіше - це щоб СітіКард видавали пільгові картки по запиту пільговика, при чому не "лише Лучанам", що дійсно є незаконним обмеженням, а всім пільговикам на підставі не прописки, а Законів України.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Я сумніваюсь що хтось отримає компенсацію від місцевої влади

Тобто, місцева влада поклала, вибачте, болт на своїх пільговиків, а крайня знову луцька влада. Шикарна логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Ну і є маленький нюанс, який робить всі спроби оштрафувати пільговика незаконними - штраф накладається за НЕОПЛАЧЕНИЙ проїзд, як обгрунтує міська рада (ЛПЕ, преевізник типу Санрайзу) штраф, коли проїзд тому пасажиру і так БЕЗКОШТОВНИЙ?

трошки поправлю - штраф накладається в 20-кратному розмірі від вартості проїзду.

Цитувати

Стаття 135. Безквитковий проїзд

Безквитковий проїзд пасажира, в тому числі проїзд без реєстрації або компостування проїзного документа, а так само провезення без квитка дитини віком від семи до шістнадцяти років:

в міському транспорті -

тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості проїзду;

згідно

Цитувати

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту

Розділ III
ПІЛЬГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ТА ГАРАНТІЇ ЇХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Стаття 12. Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

Учасникам бойових дій (статті 5, 6) надаються такі пільги:

7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі;

 

Тобто, таким пільговикам повинні видавати електронні квитки на безкоштовній основі.

В законі не прописано, хто саме повинен видавати електронні квитки на безкоштовній основі. Але це не головне. Головне - що право безкоштовного проїзду зберегли.

І якщо "притягувати до відповідальності" - то штраф все-одно буде 0грн., бо 0 помножений на двадцять - все-одно буде нулем.

Попри відсутність електронного квитка, проїзд для УБД залишили безкоштовним.

Думаю, така ж аналогія з пенсіонерами за віком - якщо законодавець дав право безкоштовного проїзду, то за наявності пенсійного посвідчення, можна й далі тралік юзати безкоштовно

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Тобто, місцева влада поклала, вибачте, болт на своїх пільговиків, а крайня знову луцька влада. Шикарна логіка.

якщо пан фокс не помітив, то болт поклала центральна влада - і на пільговиків, і на всіх без винятку членів місцевих громад, які тепер повинні оплачувати пільги для всіх пільговиків, замість центральної влади, яка ці пільги дала, причому не за територіальним принципом

23 хвилин тому, volks сказано:

Шикарна логіка

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, rrid сказал:

трошки поправлю - штраф накладається в 20-кратному розмірі від вартості проїзду.

згідно

 

Тобто, таким пільговикам повинні видавати електронні квитки на безкоштовній основі.

В законі не прописано, хто саме повинен видавати електронні квитки на безкоштовній основі. Але це не головне. Головне - що право безкоштовного проїзду зберегли.

І якщо "притягувати до відповідальності" - то штраф все-одно буде 0грн., бо 0 помножений на двадцять - все-одно буде нулем.

Попри відсутність електронного квитка, проїзд для УБД залишили безкоштовним.

Думаю, така ж аналогія з пенсіонерами за віком - якщо законодавець дав право безкоштовного проїзду, то за наявності пенсійного посвідчення, можна й далі тралік юзати безкоштовно

не зовсім так .. штраф за відсутність квитка в 20-ти кратному розміру його вартості ...  а вартість його 6 грн. ... просто за пільговика його повинна сплатити "влада", тому пільговикові він 0грн....  якщо влада не сплатила - претензії до влади, але штраф ви оплатити змушені, бо квитка ж в вас немає .. а от "відшкодовувати" будете в суді уже від влади, що в нашій системі - маразм ....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, rrid сказал:

якщо пан фокс не помітив, то болт поклала центральна влада

Помітив. І писав про це неодноразово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, volks сказал:

Тобто, місцева влада поклала, вибачте, болт на своїх пільговиків, а крайня знову луцька влада. Шикарна логіка.

Я не пільговик єслі шо :)

Але уявив собі картину: стоїть пільговик у якого на руках 100500 електронних квитків, один зі Львову, другий з Київа, третій з Луцьку і так далі. Виходить це так має бути згідно цих законів?

 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, що по-людські це мало б бути так, що пільговику дають один єдиний універсальний "електронний квиток" (напр., те ж посвідчення у вигляді пластикової картки, в яку вмонтовано чіп), котрий мав би діяти у всіх системах по всіх містах

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Хочеш відстояти своє законне право на безкоштовний проїзд у чужій громаді, добивайся цього законно, але від СВОЄЇ місцевої ради, згідно Постанови кабміну №197, яка була прийнята після того, як компенсацію пільгового проїзду поклали на місцеві ради. Хай твоя місцева рада монетизує твою пільгу на безкоштовний проїзд і катайся хоч в Луцьку, хоч в Житомирі чи Вінниці.

Постанова

ти би потрудився навести конкретні цитати з постанови, на яку посилаєшся...

а поки тобі для загального розвитку: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/78819514

 або скорочений варіант: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v6434805-18#n2

 

12 годин тому, nickel сказано:

Адекватно все розписано, останній абзац, це те про що я писав.

що ж тут "адекватного"? за посиланням - жодного посилання на жодний нормативний документ.

а для "думаючих" і "впевнених"

13 годин тому, nickel сказано:

Таких як ти, думаю, будуть штрафувати. Не захочете добровільно сплачувати штрафи

 

3 годин тому, nickel сказано:

А я впевнений, що ні.

які "знають", що внесли зміни, але "не помічають", що суд визнав незаконною цілу 197-му постанову,

 

2 годин тому, nickel сказано:

в усі закони і постанови, які передбачають пільговий проїзд, ВР внесла правки, які нарешті дозволили впроваджувати містам системи автоматизованого обліку оплати проїзду. Суд буде приймати рішення по цим оновленим і чинним законам.

 

є норма прямої дії -

Цитувати

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Розділ II
ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

 

крапка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...