Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Ukrainec сказано:

І ще перекажи їм, що як би не ця система то вже б точно їздили вони в маршрутках по 7-8грн.,а так поки по 6 з незручностями.

 

А як ця система впливає на ціну проїзду в маррутці в сторону зниження?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

22 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

А як ця система впливає на ціну проїзду в маррутці в сторону зниження?

Не підвищення.

На весні, прийшли в черговий раз ходоки в міскраду з проханням підняти вартість проїзду зі своїми розрахунками, формулами. А якщо підняти у формулу, хто реально вчився на ААГ в ЛДТУ/ЛНТУ має знати які вона має змінні, так от однією змінною в тій формулі, яку неможливо було визначити раніше, це коефіцієнт пасажирозміни(чи якос так). Так ось неповірили наші посадовці тим даним і вирішили цей коефіцієнт зробити відомим. А далі історію ви знаєте почитавши тему від початку. До перевізників додались баби йожки, які завжди проти от, ті  яким не втерпіти і всі все винні.

От і скулять хором.)))

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а в кого є сумніви, що плата за проїзд в маршрутках - зросте?  Питання часу, 2-3 місяці, виберуть якусь більш-менш реальну відмазку, і все, в кращому випадку - 7 грн. на всіх маршрутах, в гіршому - 8(9) грн. на маршрутах типу №2, і до 9(10) на маршрутах №9, 22.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

я теж раз був в такому тристороньому процесі і був як замовник змушений перекладати інтерфейс, ніби просто, але 3 тижні цей процес з тегами в нас зайняв, щоб на пенелі все було ідеально. 

якщо інші це можуть зробити не за 3 тижні, а за 3 дні і якість від цього не страждає?

Буває - питання в ціні, але - це інше питання

P.S. Буває - немає в людей відповідного досвіду, от і потрібно більше часу, тоді і відмазки починаються - "все буде згодом, допрацьовуємо, адаптуємо під умови"

Так - не працюють, н@хуй шлють таких підрядчиків, ще й неустойку можна взяти, якщо є з чого.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли позбутися готівки, порахувати пасажирів? Ну то чого не можна купити квиток прямо в маршрутці і тут же його валідувати? Чого про це навіть мова не ведеться в цій ФБ-писанині радника всєя Луцька?

Якби таке втілили б - тоді вже можна займатись контролем в маршрутці. А так навіть маршрутки де перевізником є "Луцьке підприємство електротранспорту" активно приймають готівку в оплату.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

Хотіли позбутися готівки, порахувати пасажирів? Ну то чого не можна купити квиток прямо в маршрутці і тут же його валідувати?

До речі як мінімум у Польщі ця схема працює, сам бачив у Кракові. Зручно та інтуїтивно зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

якщо інші це можуть зробити не за 3 тижні, а за 3 дні і якість від цього не страждає?

Ти це з новин взнав? Я чомусь впевнений, що і в "інших" є проблеми і в їхніх інтернет-спільнотах також зараз купа нитіків критикують нововведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не тільки в Польщі,працює в всіх цивілізованих країнах,наприклад в Чехії якщо оплачуєш проїзд прямо в транспорті автобус чи трамвай то платите за квиток водію 24 крони,якщо квиток купили на автостанції то 20 крон,а по картці маєте проїздний без обмежень на місяць як раніше в нас на тролейбуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

 

Якби таке втілили б - тоді вже можна займатись контролем в маршрутці. А так навіть маршрутки де перевізником є "Луцьке підприємство електротранспорту" активно приймають готівку в оплату.

Не треба нічого втілювати. Контролем в транспорті можна вже зараз займатися. Навіть не "можна", а треба. І чим швидше почнуть контролювати, тим швидше усі перейдуть на е-квиток і цей холівар готівка/е-квиток скінчиться.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

тим швидше усі перейдуть на е-квиток

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Для геть тугих, готівка завжди заважає обліку. Не в тендері справа. Тому е-квиток це дуже ефективний метод позбутися готівки. І я не хочу, щоб "тугі" відволікали водія, бо я також їду в цій маршрутці і якщо, не дай бог, через тугого з готівкою станеться аварія, то постраждають і цивілізовані з е-квитками.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

Ти це з новин взнав? Я чомусь впевнений, що і в "інших" є проблеми і в їхніх інтернет-спільнотах також зараз купа нитіків критикують нововведення.

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

17 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Ясно, готівка має бути для тугих

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Вже проходили: готівка в тролейбусах з фіксацією оплати у вигляді квиточків, які сердобольні повертали кондуктору на виході.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Цитувати

Кожен судить по собі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

для "тугих", обліком готівки хто буде займатись? Водій - добре, а за цю роботу хто буде платити? А компенсувати ризики - типу водій гроші прикарманив чи фальшиву купюру прийняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Судячи з якою швидкістю допилюють додаток і систему в цілому, складається враження, що над проектом працює один фрілансер і не самий талановитий, але я також за е-квиток. :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Кожен судить по собі

або по тих, хто намагається зробити те, в чому не розуміється і дає якісь терміни)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

що над проектом працює один фрілансер і не самий талановитий

нарешті, значить не я один це помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, nickel сказал:

готівка в тролейбусах з фіксацією оплати у вигляді квиточків

Ви про оборудку з портативними валідаторами чи про звичайні квиточки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ті бусурмани вже стягнули гривню за користування додатком? Бо в мене вже місяць пройшов з часу його встановлення і першої «зарядки» віртуальної картки, а гривню так і не списало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

В когось ті бусурмани вже стягнули гривню за користування додатком? Бо в мене вже місяць пройшов з часу його встановлення і першої «зарядки» віртуальної картки, а гривню так і не списало.

І тут намахали, во уроди.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Не треба нічого втілювати. Контролем в транспорті можна вже зараз займатися. Навіть не "можна", а треба. І чим швидше почнуть контролювати, тим швидше усі перейдуть на е-квиток і цей холівар готівка/е-квиток скінчиться.

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Змінено користувачем Профессиона́л
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

От мені цікаво: яким чином контроль

хіба не достатньо показати їм посвідчення убд? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Ви що в дитячому садку прописаний?

Що значить не хочуть? якщо не хочуть то звертайтесь у вищестоячі інстанції. Я розумію, що для них (дрібного чиновницького планктону) це теж не звично, будь яка нова система - не звично і нехочеться робити, але будьте ласкаві ви вже виконували раз свій обов"язок за нас, спробуйте ще раз, запустіть систему, можливо за вами буде вже іншими  легше. Я зі свого боку не знаю чим тут допомогти, але якщо якась допомога знадобиться то звертайтесь ;) 

Досить жити в країні "панятій" і давайте робити країну закону. Бо тоді який сенс війни?

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...