Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рибка

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, nickel сказал:

тим швидше усі перейдуть на е-квиток

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Для геть тугих, готівка завжди заважає обліку. Не в тендері справа. Тому е-квиток це дуже ефективний метод позбутися готівки. І я не хочу, щоб "тугі" відволікали водія, бо я також їду в цій маршрутці і якщо, не дай бог, через тугого з готівкою станеться аварія, то постраждають і цивілізовані з е-квитками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

Ти це з новин взнав? Я чомусь впевнений, що і в "інших" є проблеми і в їхніх інтернет-спільнотах також зараз купа нитіків критикують нововведення.

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

17 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Стоп стоп стоп, а чому всі мають перейти на е-квиток? Тільки закінчений ідіот (Спетанов і ко) буде вводити систему автоматизованої оплати для того, щоб вилучити готівку. Система повинна бути направлена на прозорість даних пасажиропотоку і чіткий облік пільговиків. Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Ясно, готівка має бути для тугих

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ghost_manka сказал:

Готівка якось заважає виконанню цих цілей? Ні, просто тендер прописано через дупу.

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

Вже проходили: готівка в тролейбусах з фіксацією оплати у вигляді квиточків, які сердобольні повертали кондуктору на виході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Цитувати

Кожен судить по собі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Для тугих, під словом "Готівка" мається на увазі оплачений проїзд за допомогою готівки з фіксацією оплати в системі. Так, це незручно, так відволікає водія, але вона повинна бути.

для "тугих", обліком готівки хто буде займатись? Водій - добре, а за цю роботу хто буде платити? А компенсувати ризики - типу водій гроші прикарманив чи фальшиву купюру прийняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Bliksss сказал:

Взагалі - ні, з чого ти взяв? Я підтримую безготівкову оплату проїзду, але, я вважаю, що її впроваджують - рукожопи, або, хтось дуже хитро 3,14здить бабло.

Судячи з якою швидкістю допилюють додаток і систему в цілому, складається враження, що над проектом працює один фрілансер і не самий талановитий, але я також за е-квиток. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Кожен судить по собі

або по тих, хто намагається зробити те, в чому не розуміється і дає якісь терміни)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

що над проектом працює один фрілансер і не самий талановитий

нарешті, значить не я один це помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, nickel сказал:

готівка в тролейбусах з фіксацією оплати у вигляді квиточків

Ви про оборудку з портативними валідаторами чи про звичайні квиточки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ті бусурмани вже стягнули гривню за користування додатком? Бо в мене вже місяць пройшов з часу його встановлення і першої «зарядки» віртуальної картки, а гривню так і не списало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yu2007 сказал:

В когось ті бусурмани вже стягнули гривню за користування додатком? Бо в мене вже місяць пройшов з часу його встановлення і першої «зарядки» віртуальної картки, а гривню так і не списало.

І тут намахали, во уроди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Не треба нічого втілювати. Контролем в транспорті можна вже зараз займатися. Навіть не "можна", а треба. І чим швидше почнуть контролювати, тим швидше усі перейдуть на е-квиток і цей холівар готівка/е-квиток скінчиться.

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

От мені цікаво: яким чином контроль

хіба не достатньо показати їм посвідчення убд? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Ви що в дитячому садку прописаний?

Що значить не хочуть? якщо не хочуть то звертайтесь у вищестоячі інстанції. Я розумію, що для них (дрібного чиновницького планктону) це теж не звично, будь яка нова система - не звично і нехочеться робити, але будьте ласкаві ви вже виконували раз свій обов"язок за нас, спробуйте ще раз, запустіть систему, можливо за вами буде вже іншими  легше. Я зі свого боку не знаю чим тут допомогти, але якщо якась допомога знадобиться то звертайтесь ;) 

Досить жити в країні "панятій" і давайте робити країну закону. Бо тоді який сенс війни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Профессиона́л сказал:

Я кожного дня їду, не маю квитка(не Луцька прописка) але маю посвідчення УБД, яке мені гарантує на загальнодержавному рівні право на безкоштовний проїзд.

От мені цікаво: яким чином контроль

- а) заборонить мені їздити?

- б) заставить писати клопотання по місцю прописки з вимогою/проханням укладення  ними договору, який вони пздц як не хочуть укладати з СітіКард для можливості видачі мені картки?

- в) заставить придбати картку/оплатити проїзд? 

Толку з того контролю, якщо вони невзмозі мене оштрафувати!?   а таких як я тисячі...

Місцеві рішення не можуть суперечити загальнодержавним законам. А відмова в перевезенні одного пільговика на загальнодержавному рівні карається штрафом для перевізника у розмірі 850грн( стаття 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зі змінами від 03.10.2019р.)

Таких як ти, думаю, будуть штрафувати. Не захочете добровільно сплачувати штрафи, будуть з контролером муніципали чи поліцейські ходити, досвід такої роботи є, лучанин мають пам'ятати. Хочеш відстояти своє законне право на безкоштовний проїзд у чужій громаді, добивайся цього законно, але від СВОЄЇ місцевої ради, згідно Постанови кабміну №197, яка була прийнята після того, як компенсацію пільгового проїзду поклали на місцеві ради. Хай твоя місцева рада монетизує твою пільгу на безкоштовний проїзд і катайся хоч в Луцьку, хоч в Житомирі чи Вінниці.

Постанова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон України "Про автомобільний транспорт", 

Ст. 41

Пасажир зобов'язаний:

мати при собі квиток на проїзд, на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Адекватно все розписано, останній абзац, це те про що я писав.

На основі чого пільговикі ''повинні''???  Якщо в мене київська/харківська/донецька/''дальня'' прописка, які шанси на те, що місцева влада укладе договір навіть не з Луцькрадою, а з якоюсь СітіКард???

Ще раз наголошую: рішення місцевої влади має нижчу юридичну силу, ніж рішення кабміну чи верховної ради!!!

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки. В посвідченнях вказано '' діє на всій території України! Чи Луцьк вже не Україна? Окрема республіка, як лднр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки

якийсь дурний принцип... дитячий... віслячий...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Таких як ти, думаю, будуть штрафувати. Не захочете добровільно сплачувати штрафи, будуть з контролером муніципали чи поліцейські ходити, досвід такої роботи є, лучанин мають пам'ятати. Хочеш відстояти своє законне право на безкоштовний проїзд у чужій громаді, добивайся цього законно, але від СВОЄЇ місцевої ради, згідно Постанови кабміну №197, яка була прийнята після того, як компенсацію пільгового проїзду поклали на місцеві ради. Хай твоя місцева рада монетизує твою пільгу на безкоштовний проїзд і катайся хоч в Луцьку, хоч в Житомирі чи Вінниці.

Постанова

А потім влітати штрафуни будуть на ДУЖЕ некислі бабки в суді... Посвідчення УБД діє на ВСІЙ територій України. Крапка. І без різниці, "місцевий" учасник бойових дій чи ні. Штрафонути можуть спробувати пенсіонера, який навіть МАЮЧИ картку, нею в тролейбусі не "пропікав" (от таких я бачив, заходять дві пенсіонерки - "ти чо не пікаєш?" - "і так же безплатно!" - і тупо посідали), і то ХЗ який результат в суді буде... Хоча отаких "місцевих" вумних пенсюхів, яким просто ліньки карткою махнути - ТРЕБА штрафонути разок - через таких неточно ведеться облік пільговиків. А от УБД - то ЗОВСІМ інша історія, і таки має право їхати по ВСІЙ країні безкоштовно. Будь-які обмеження, штучно встановлені міськрадою - повністю незаконні, поки на рівні держави така пільга є.

Ну і є маленький нюанс, який робить всі спроби оштрафувати пільговика незаконними - штраф накладається за НЕОПЛАЧЕНИЙ проїзд, як обгрунтує міська рада (ЛПЕ, преевізник типу Санрайзу) штраф, коли проїзд тому пасажиру і так БЕЗКОШТОВНИЙ? Отака фігня, малята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

На основі чого пільговикі ''повинні''???

Я вище наводив цитату з Закону України, а не місцевої ради, але ж ти вперто її не помічаєш.

8 часов назад, nickel сказал:

Закон України "Про автомобільний транспорт", 

Ст. 41

Пасажир зобов'язаний:

мати при собі квиток на проїзд, на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток;

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

  Якщо в мене київська/харківська/донецька/''дальня'' прописка, які шанси на те, що місцева влада укладе договір навіть не з Луцькрадою, а з якоюсь СітіКард???

Я вище наводив тобі Постанову кабміну №197, не місцевої ради, де вказано два варіанти отримання пільги на безкоштовний проїзд - договір з перевізником і монетизація, але ти вперто ігноруєш цей факт.

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Ще раз наголошую: рішення місцевої влади має нижчу юридичну силу, ніж рішення кабміну чи верховної ради!!!

Я тобі тицяю лише всеукраїнські закони, жодного місцевого

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

Ти сам хоч читав цю постанову? Можеш не відповідати, я і так знаю, що не читав. Але раз ти прикриваєшся цією постановою, то давай я тобі з неї цитату наведу.

"41. Пасажир повинен мати квиток на проїзд в автобусі (для пільгового проїзду – посвідчення особи встановленого зразка чи довідку, на підставі якої надається пільга), а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – електронний квиток та документи для пільгового проїзду."

 

37 минут назад, Профессиона́л сказал:

Більшість атовців принципово відмовляються отримувати пільгові картки. В посвідченнях вказано '' діє на всій території України! Чи Луцьк вже не Україна? Окрема республіка, як лднр?

Незнання законів не звільняє від відповідальності. При всій повазі до вас, якщо буду бачити бикуючих атовців у маршрутці - перший викличу поліцію. Ви що окрема республіка чи еліта, щоб не дотримуватися законів? Дуже добре знаєте свої пільги і дуже погано знаєте свої обов'язки. Треба перед видачею пільг ознайомлювати пільговиків з їхніми правами і обов'язками, а потім приймати екзамен на знання цих правил. Не здав екзамен - не отримав "корочку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

Згідно 176 постанови кабміну від 18.02.1997р. ''за наявності права на безкоштовний проїзд, пасажир зобов'язаний пред'явити водію посвідчення відповідного зразка в розгорнутому вигляді''.

щось не знаходжу я в цій постанові такого тексту...

Натомість є текст, котрий і скопійований в усі інші місцеві постанови, рішення і розпорядження:

Цитувати

158. Пасажир автобуса зобов'язаний: 1) мати при собі квиток на проїзд, квиток (квитанцію) на перевезення багажу, за наявності права пільгового проїзду - відповідне посвідчення чи довідку, на підставі якої надається пільга, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - зареєструвати електронний квиток; { Підпункт 1 пункту 158 в редакції Постанови КМ N 812 ( 812-2017-п ) від 25.10.2017 }

певно, той текст, котрий ти цитуєш, був ДО 25.10.2017го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить цими правками пільговиків не з Луцька ставлять перед фактом оплати за проїзд. Я сумніваюсь що хтось отримає компенсацію від місцевої влади. Хоча суд буде на боці пільговика.

Договір  перевізником виглядає ще більш примарно.

Короче як завжди невизначено все 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...