Перейти до змісту

Чи можна поважати бидло?


Beus

Рекомендовані повідомлення

Ось така картина вранці на вулиці Набережна над самою дорогою (перший будинок від кільця). До смітників - 100 метрів.

IMG_432116.jpg

 

Чи можна вважати таких "людей" повноправними членами суспільства? Як поруч з нормальними українцями, я вірю, що вони є, може жити ось таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Враховуючи "порядок" у місті :) питання потрібно ставити троха інакше — "як поруч зі всім цим бидлом виживають нормальні українці ? ...які ніби десь мали б бути, но їх ніхто не бачив".
До речі, а нормальність як визначається ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Соромітник сказал:

До речі, а нормальність як визначається ? :)

 

Я думаю, що якщо людина не позволяє собі залишити після себе таке, то шанси на нормальність суттєво підвищуються.

 

P. S. Патрульна машина на фото "в тєму") 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу,що там було розміщено в першому пості - проте я поважаю кожну людину

Бидло,не бидло ... Виражаючи свою неповагу чим я буду краща від неї ?

Те,що у нас низькій рівень культури - це факт

В минулому році мене якось ну дуже обурювало,коли бачила як просто на вулиці викидали пачки з під цигарок

Я підходила і запитувала чи людині не соромно

Ні один не відповів . Маю надію,що більше вони так не робили...

Проте я це перестала практикувати ,був випадок коли біля річки відпочивала молодь ,з ними була маленька дитина - і вони били пляшки

Я запитала навіщо вони це роблять,що і ця дитина може поранитися - зустріла дуже агресивну реакцію. Рівень алкоголя там зашкалював . У мене не було бажання отримати на горіха ,перепросила та й пішла далі

Дякую батькам,що навчили мене культурі. Я навчила цьому і свою дитину . Коли ми йдемо десь і вона бачить сміття,завжди так і каже : Мама,так не можна робити.

Питання : що ми можемо зробити для підняття рівня культури українців ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом роблю зауваження такому бидлу і практично всі за виключенням пари дуже хитров№їбаних прибирають за собою, іншим приходиться матом пояснити, що він не правий і заставляти прибирати за собою бо потім це все сміття по всьому 40му літає при найменшому подуві вітру. 

 

Часто виписую люлєй людям з собаками, які сруть де гуляються діти ... возмущаються, але після мого ласкавого прохання  "Еее, прибери гамно за своєю сраною собакою бо зараз натовчу тебе носом!!! блЭт!!", прибирають зразу. Для цих унікумів навіть знаки вигул собак заборонено не показник

 

В нас народ як був бидлом так він і залишається, скільки разів проси не  смітити - всеодно будуть смітити, а якщо ще зробиш лищнє зауваження то поб'ють пляшки і буде купа скла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sanbOK сказал:

Останнім часом роблю зауваження такому бидлу і практично всі за виключенням пари дуже хитров№їбаних прибирають за собою, іншим приходиться матом пояснити, що він не правий і заставляти прибирати за собою бо потім це все сміття по всьому 40му літає при найменшому подуві вітру. 

 

Часто виписую люлєй людям з собаками, які сруть де гуляються діти ... возмущаються, але після мого ласкавого прохання  "Еее, прибери гамно за своєю сраною собакою бо зараз натовчу тебе носом!!! блЭт!!", прибирають зразу. Для цих унікумів навіть знаки вигул собак заборонено не показник

 

В нас народ як був бидлом так він і залишається, скільки разів проси не  смітити - всеодно будуть смітити, а якщо ще зробиш лищнє зауваження то поб'ють пляшки і буде купа скла.

Не моя справа,але цікава ваша думка : а такий стиль спілкування на скільки не бидловатий ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, paksivatova сказал:

Не моя справа,але цікава ваша думка : а такий стиль спілкування на скільки не бидловатий ?

Воно-то так але якщо по іншому не розуміють, то як? Ну якщо без зайвих слів і щоб твою мову не сприймали як бидляцьку, то тра лише револьвер виймати...  Ну а що ви можете запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, paksivatova сказано:

Не моя справа,але цікава ваша думка : а такий стиль спілкування на скільки не бидловатий ?

 

 

Нормальною мовою, нажаль, не доходить. Коли сиділи дві дівки в мене під вікном курили я попросив ввічливо піти бо в квартирі дитина ... у відповідь почув "... зараз, зараз " і далі стоять, далі просто покрив матом в підвщеному тоні ... як вітром здуло зразу. Це не раз таке уже було бо спочатку прошу нормально, але коли бачу, що не доходить то прошу більш наполегливо вмішуюючи ненормативну лексику.

 

Це бидловатий спосіб як писалось вище не стріляти ж бидло зразу. 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, sanbOK сказал:

 

Нормальною мовою, нажаль, не доходить. Коли сиділи дві дівки в мене під вікном курили я попросив ввічливо піти бо в квартирі дитина ... у відповідь почув "... зараз, зараз " і далі стоять, далі просто покрив матом в підвщеному тоні ... як вітром здуло зразу. Це не раз таке уже було бо спочатку прошу нормально, але коли бачу, що не доходить то прошу більш наполегливо вмішуюючи ненормативну лексику.

 

Це бидловатий спосіб як писалось вище не стріляти ж бидло зразу. 

якщо під вікном, не доходить, можна тихенько кинути яйце на спину, так шкода яйце, але ефект я думаю буде вражаючий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, sanbOK сказано:

Для цих унікумів навіть знаки вигул собак заборонено не показник

Ці знаки - цікава штука. Натикати знаків натикали, а де гуляти людям з собаками? Скільки зон є?
Є ж купа людей з собаками що прибирають за своїми собаками. Але з собак зробили -чумних.
Я б поставив ще таблички, вигул дітей заборонено. Часто діти роблять мерво, розкидають, смітять, інколи ще й гадять)
Тому , на мою думку, унікуми- ті хто ці знаки(вигул собак заборонено) ліпив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо під вікном, не доходить, можна тихенько кинути яйце на спину, так шкода яйце, але ефект я думаю буде вражаючий :)

Для дорослої людини такий вчинок не солідний, типу нашкодив і втік. Хіба що, яйце зовсім інше мали на увазі  :160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dima4s сказал:

Ці знаки - цікава штука. Натикати знаків натикали, а де гуляти людям з собаками? Скільки зон є?
Є ж купа людей з собаками що прибирають за своїми собаками. Але з собак зробили -чумних.
Я б поставив ще таблички, вигул дітей заборонено. Часто діти роблять мерво, розкидають, смітять, інколи ще й гадять)
Тому , на мою думку, унікуми- ті хто ці знаки(вигул собак заборонено) ліпив.

Я теж проти отих всіх заборон

Краще створювати комфортні умови для людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Соромітник сказано:

...До речі, а нормальність як визначається ? :)

 Гавно за собою прибрав - нормальний, залишив - гівнюк. :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо під вікном, не доходить, можна тихенько кинути яйце на спину, так шкода яйце, але ефект я думаю буде вражаючий :)

Я уже не раз виходив і ганяв ... чесно кажучи уже дістало і наступного разу буду поліцію викликати

 

14 хвилин тому, Dima4s сказано:

Я б поставив ще таблички, вигул дітей заборонено. Часто діти роблять мерво, розкидають, смітять, інколи ще й гадять)

на огороджено стадіоні біля 11і школи така табличка вісисть і туди дітей ніхто не пускає бо є шанс отримати м'ячем в голову

 

18 хвилин тому, Dima4s сказано:

Ці знаки - цікава штука. Натикати знаків натикали, а де гуляти людям з собаками? Скільки зон є?

мало і я тільки за те щоб їх зробили але коли сцуко на дитячій площадці вісить табличка всеодно вигулюють собак і коли в пісочниці какули лежать це перебор. Набридло якщо чесно це бачити кожного дня.

Чомусь одна частина власників собах ходить в парк і там вигулюють кожного дня і я це бачу інша частина просто де попало водять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sanbOK сказал:

Я уже не раз виходив і ганяв ... чесно кажучи уже дістало і наступного разу буду поліцію викликати

 

на огороджено стадіоні біля 11і школи така табличка вісисть і туди дітей ніхто не пускає бо є шанс отримати м'ячем в голову

 

мало і я тільки за те щоб їх зробили але коли сцуко на дитячій площадці вісить табличка всеодно вигулюють собак і коли в пісочниці какули лежать це перебор. Набридло якщо чесно це бачити кожного дня.

Чомусь одна частина власників собах ходить в парк і там вигулюють кожного дня і я це бачу інша частина просто де попало водять

а в парку є табличка,що там можна гуляти з собаками?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, bormotuha сказано:

 Гавно за собою прибрав - нормальний, залишив - гівнюк. :0094:

 

це стосується не тільки поведінки в місті варто виїхати в будь який ліс де є столик де можна прибухнути ... там просто срач. Позавчора коли був на тренуванні проїхав через Панський ліс там де столик під накриттям було купа сміття. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

Я не бачу,що там було розміщено в першому пості - проте я поважаю кожну людину

 

Як можна поважати тих, хто в центрі міста на бардюрі залишає 5 пляшок порожніх і пакет від чіпсів?

Ноги вихитаються занести 100 метрів до смітника? Чи вони переможчі по життю і за ними приберуть холопи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, paksivatova сказано:

а в парку є табличка,що там можна гуляти з собаками?

 

 

там нема таблички, що не можна вигулювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Dima4s сказано:

Ці знаки - цікава штука. Натикати знаків натикали, а де гуляти людям з собаками? Скільки зон є?

ага... і паркуватися на тротуарах теж забороняють, а парковки поробили? і за пляшки розкидані тут бухтять, а чого мусорнік за 100 метрів а не за 5?

 

отут і різниця між нами і розвиненими країнами. якщо є якась заборона з якою незгідні (у вашому випадку вигул собак), то всі її дотримуються, але разом з тим починають піднімати питання створення нових зон вигулу собак, або пом"якшення законодавства і т д, через петиції, звернення до "своїх" депутатів у міських владах і т д

а у нас далі сратимуть на голови, бо вважають що хтось їм щось винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Arden сказал:

 

Як можна поважати тих, хто в центрі міста на бардюрі залишає 5 пляшок порожніх і пакет від чіпсів?

Ноги вихитаються занести 100 метрів до смітника? Чи вони переможчі по життю і за ними приберуть холопи?

Якщо інші люди дозволяють собі негідну поведінку - невже ми маємо теж опускатися до їх рівня?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, vampirich said:

ага... і паркуватися на тротуарах теж забороняють, а парковки поробили? і за пляшки розкидані тут бухтять, а чого мусорнік за 100 метрів а не за 5?

 

отут і різниця між нами і розвиненими країнами. якщо є якась заборона з якою незгідні (у вашому випадку вигул собак), то всі її дотримуються, але разом з тим починають піднімати питання створення нових зон вигулу собак, або пом"якшення законодавства і т д, через петиції, звернення до "своїх" депутатів у міських владах і т д

а у нас далі сратимуть на голови, бо вважають що хтось їм щось винен

 

Забугром собак можна вигулювати практично де завгодно якщо ти за нею прибираєш.
Заборони — для бидла, для нормальних людей придумали культуру.
Простіше ж натицяти знаків і на тому ще грошей накрасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, MACCEN сказал:

якщо під вікном, не доходить, можна тихенько кинути яйце на спину, так шкода яйце, але ефект я думаю буде вражаючий :)

Не допоможе - мат стане голоснішим, і все. Єдиним дієвим та перевіреним (ефект триває досі, з минулого літа) засобом проти компанії "пацанчіків чіста патрєщать і пакуріть с півасіком" з портативною колонкою є ПАКЕТ з водою (літрів 5), в якій розчинений тюбик зеленки... На тупо алканавтів в останній стадії, що хлищуть без закусі косориловку з "точки" - не дієво, їм на шмоття пох. Ці, зрозумівши, що влетіли в копієчку (а компанія молода, "смартфониста", і в недешевих лахах була) - більше не намагалися навіть мимо тої лавки пройти, не те що сісти поматюкатися до 2-3 години ночі...

 

2 минуты назад, vampirich сказал:

ага... і паркуватися на тротуарах теж забороняють, а парковки поробили? і за пляшки розкидані тут бухтять, а чого мусорнік за 100 метрів а не за 5?

 

Ну то треба кидати недопалки, стаканчики від води/пива/квасу, порожні пачки від цигарок, обгортки від цукерок і т.д., де стоїш, бо "нести далеко". Прикинь, в неділю були поплавкові змагання на р. Стир, то я, організатор, їхав з них завалений вище голови ящиками картонними зі сміттям, до контейнера з річки, на березі не лишили жодної згадки про сміття. І так робимо на всіх змаганнях... Навіть не в місті, а в самих натуральних "є*енях"... Міг я їхати, як "дірєхтор", а те сміття взагалі не збирати, або тупо лишити на траві в ящиках (а задовбаний за 2 дні організації + день участі був не по дитячому)? Міг! Але чомусь не зробив так...

А от парковки то окрема тема... ДОНЕСТИ своє сміття до смітника можна ЗАВЖДИ, з паркуванням - не все так просто...  ЯК може біля будинку на 100 квартир бути ЧОТИРИ паркомісця, і ті біля 2-го під'їзду, а проїзд настільки вузький, що 2 авто не розминуться? І ото не треба про "а можна від дуповозки і пройтися" - так, можна, якщо ти з порожніми руками, ну чи з ноутом яким, з реальною НОШЕЮ вагою з мішок картоплі "проходитися від автостоянки" - МАРАЗМ. Відповідно і "муніципали" (які і так не особливо законні - вони НЕ поліція) - йдуть лісом. Як і лісом ідуть з "аяяя, зупинка недалеко, курити ніззя, документи" - по перше, я ЗАВЖДИ відходжу від зупинки і ЗВЕРТАЮ увагу на напрям вітру, по друге, викидаю недопалка потім ВИКЛЮЧНО в смітник і ВИКЛЮЧНО загашеного... А є в нас хоч ОДНЕ місце для куріння з смітником, підписане? НЕМАЄ. Так отож. Ну а документи просити ті посіпаки міськради - НЕ мають права. Як і розповідати мені про "10 метрів", не маючи з собою рулетки...

Оправдання діям на фото - "попити пивка", і лишити на траві все - НЕМАЄ. Промовчу про розпиття в громадському місці (ну, але то певно вночі було

18 минут назад, Соромітник сказал:

Забугром собак можна вигулювати практично де завгодно якщо ти за нею прибираєш.
Заборони — для бидла, для нормальних людей придумали культуру.
Простіше ж натицяти знаків і на тому ще грошей накрасти.

Саме так, але за НЕ прибирання - штраф капітальний. А ті таблички - нафіг не потрібні, все просто - кинув сміття, не прибрав за псом - ШТРАФ. І всі через деякий проміжок часу будуть все робити за правилами - кишеня не бездонна. А люди - скрізь однакові...

Але паралельно має бути ще й штраф для комунальників за переповнені смітники, з яких сміття не вивозять, і вітер розносить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до ТС- А Ви підняли те сміття і викинули як свідомий громадянин, чи лише сфотографували і пішли далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, 6ap6apuc сказал:

Питання до ТС- А Ви підняли те сміття і викинули як свідомий громадянин, чи лише сфотографували і пішли далі?

 

так, підняли і викинули

я , якщо бачу якусь пляшку покинуту в місті можу її донести до смітника, руки не вихитаються, якщо її звичайно можна взяти і не вимазати руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...