Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, alexvvv сказал:

Я вчився в 14 в 90-тих, то всіх, хто мав "3" - перевели в 24. То трійочники там мало не відмінниками поставали на фоні інших. Але то були 90-ті, зараз хз як.

Малий вчиться в 24-й.

Вроді не погано. Зараз це "технологічний ліцей". Правда чи там змінилось шось, порівняно з минулим не можу сказати. Сам вчився в 20-й

 

p.s. До 10-го класу вчився в самому "хорошому" класі. Вчителі від цього класу плакали. Не переводили в інший, звик там.

На контрольних роботах йому давали окремий варіант. Тоїсть на весь клас 2 варіанти, а йому особисто 3-й. Шоб ніхто в нього не списав.

Зараз хочуть вчителі тягнути його на медаль, він сам правда не дуже хоче.

 

Я це до того, шо й поганому класі при бажанні можна добре вчитися. Але й "чарівна пиздюліна" вдома добре стимулювала до навчання)))

Змінено користувачем WebTraveller
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Тобто проблему ти знаєш. І тебе вона бентежить, раз ти аж двічі за день згадав про це.

 

 

Бо це найяскравіша проблема. Є ще Ліпіни на Відродження, де вже добрих півтисячі квартир і буде ще стільки ж.

8 минут назад, Zheny@ сказал:

Ти за вчорашній день передавав привіти  Струмівці, щодо відсутності школи і садочка - двічі.

Тобі порахувати, скільки разів тивчора написав про перевантажені школи в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Бо це найяскравіша проблема. Є ще Ліпіни на Відродження, де вже добрих півтисячі квартир і буде ще стільки ж.

Тобі порахувати, скільки разів тивчора написав про перевантажені школи в Луцьку?

Якщо тебе не затруднить.

Бо я з ліку збився!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

А кажеш, що 10 школа хороша...

а до чого тут це?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

а до чого тут це?

 

Включи логіку. Чи цьому також не навчили?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, alexvvv сказано:

не навчили добре

аа

або я не навчився

 

Але хтось явно вчився в школі погано, раз не знає різниці між "збитися з ліку"  та "не вмію порахувати".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

Включи логіку. Чи цьому також не навчили?

В роки мого навчання предмету "Логіка" ще не було.

Його ввели в програму значно пізніше.

 

Але я тобі відповів вище.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zheny@ сказано:

В роки мого навчання предмету "Логіка" ще не було.

Його ввели в програму значно пізніше.

 

Але я тобі відповів вище.

 

наявність предмету ще не гарантує результату 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

наявність предмету ще не гарантує результату 

Як і його відсутність. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Zheny@ сказал:

В роки мого навчання предмету "Логіка" ще не було

В роки мого навчання також такого предмету не було. Але її розвиває, наприклад, математика.

1 час назад, Zheny@ сказал:

Але хтось явно вчився в школі погано, раз не знає різниці між "збитися з ліку"  та "не вмію порахувати".

Ну якщо збиватися з ліку на таких невеликих числах, то з другим пунктом явно проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, volks сказал:

В роки мого навчання також такого предмету не було. Але її розвиває, наприклад, математика.

Ні. Ви помиляєтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Як скажете.

А тут і казати немає що.

В людини або є схильність до точних наук, або немає. Так і з гуманітарними.  А ще є хтось в кого руки прямі. І йому до лампочки вишка і віршики. Він просто класно шпаклює!

Щодо логіки, то є купа людей, які не математичного складу розуму, але їхня логіка дасть фору Лобачевському :)

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

Тато - мєнт, це явно не інтелігентна сім'я. Вчився в класі з синками двох ментів, батько одного був навіть одним з керівників по місту, там інтелігенцією і не пахне. З дитинства закладується корупція, вседозволеність та відчуття "королів життя".

В мого однокласника тато був полковником СБУ. Виховані діти. Обоє.

Знаю одного мента, його син цілком адекватний.

тому тут теж. не всіх під одну гребінку.

 

Чи ти про принципу хороші менти в хороших гробах, погані в поганих ? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

А тут і казати немає що.

В людини або є схильність до точних наук, або немає. Так і з гуманітарними.  А ще є хтось в кого руки прямі. І йому до лампочки вишка і віршики. Він просто класно шпаклює!

Щодо логіки, то є купа людей, які не математичного складу розуму, але їхня логіка дасть фору Лобачевському :)

Ну хз. Нам вчителька з математики казала, що її головне завдання не приклади навчити розв'язувати, а думати.

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

Ну хз. Нам вчителька з математики казала, що її головне завдання не приклади навчити розв'язувати, а думати.

 

 

Справилась з головним завданням?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Ну хз. Нам вчителька з математики казала, що її головне завдання не приклади навчити розв'язувати, а думати.

 

А у меня препод по спецпредметам в технаре сказал, что инженер должен решать поставленные задачи, любыми методами. На инженерном экзамене дал листки с заданиями и сказал придти с ответами через 2 часа, интернета не было, пришлось искать ответы в учебниках.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romanc сказал:

А у меня препод в технаре сказал, что инженер должен решать поставленные задачи, любыми методами. На инженерном экзамене дал листки с заданиями и сказал придти с ответами через 2 часа. 

Нам схоже говорили. Тільки вже в універі чи в школі не пам'ятаю. "Ви не можете запам'ятати все, але повинні знати, де це знайти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Ну хз. Нам вчителька з математики казала, що її головне завдання не приклади навчити розв'язувати, а думати.

 

навчити вас розв'язувати було нереально? 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, alexvvv сказал:

навчити вас розв'язувати було нереально? 

Якщо навчити думати, то зрозв'язуванням проблем не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами Разумкова, він пам'ятає, як світилися очі людей, які приєднувалися до команди Зеленського і які її підтримували. Він заявив, що у людей була "сліпа віра" в здатність команди Зеленського змінити країну. "На жаль, я сьогодні в цьому залі бачу вже інші очі, і у людей очі теж змінилися", – зазначив Разумков.

Спікер звинуватив команду президента у відході від принципів, з якими вона йшла до влади. За словами Разумкова, принцип демократії і права народу став принципом влади більшості, принцип верховенства права замінений на політичну доцільність, принцип права на власну позицію і свободу слова замінив принцип "хто не з нами, той проти нас", принцип закон один для всіх став принципом "друзям усе, ворогам закон", а принцип, що офшори для влади – ганьба, став принципом "нічого страшного, у кожного ФОПа вони є".

Разумков впевнений, що парламент повинен залишатися "запобіжником і точкою рівноваги і балансу", і це особиста відповідальність кожного з депутатів.

"Парламент повинен залишатися суб'єктною інституцією, інакше це шлях до втрати демократії, до узурпації влади і до втрати парламентаризму", – заявив Разумков.

https://news.liga.net/ua/politics/news/rech-pered-otstavkoy-razumkov-obvinil-komandu-zelenskogo-v-othode-ot-printsipov

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Якщо навчити думати, то зрозв'язуванням проблем не буде.

ну добре, що вас не вчили по такому принципу:

Цитувати

Дураку не объяснишь, а умный сам поймет

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...