Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

Знову ж таки, слідуюче питання, якщо я зараз на нижній картинці намалюю схожі цифри чи більші в 10 раз, то яке логічне питання послідує з твого боку по цьому поводу ? То дай відповідь собі, ну і нам заодно, на те ж саме питання тільки по верхній картинці

 

Пруфи Біллі.

 

Порошенко явно НЕ під вибори організовував благодійний фонд. Можете таке саме про Зеленського навести?

 

https://opendatabot.ua/c/21692539

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРОШЕНКА

Дата заснування 03.02.2000

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

То дай відповідь собі, ну і нам заодно, на те ж саме питання тільки по верхній картинці

 

Одразу після того, як ви дасте відповідь звідки ви взяли, що Порошенко олігарх і має мільярди?

 

Ото там само можна знайти, що Порошенко за 5 років президенства пожертвував 1,2 мільярди. З них половину на армію. 

 

Я там же можна знайти, що Зеленський не задекларував свої доходи отримані від ОВДП.

 

Я розумію, що у вас когнітивний дисонанс. Як це так, що барига не Пе а Зе. Але така реальність.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

А якби в 2014 президентом обрали Ляшка,,де були б зараз кордони ДНР?

На МКАДі.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Bliksss сказано:

сєпарскій мульт

 

Та ну не може бути, я думав, що кацапський. Є пруфи що сепаський?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zelensky сказано:

Та ну не може бути, я думав, що кацапський. Є пруфи що сепаський?

Принесеш довідку - будуть пруфи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, weldermaster сказал:

Ув. куратори порохоботів. Прошу звернути увагу на низький контент Захара. Ви його вбо підтягніть по матчасті, або обновіть методичку. Ну не можна одну і туж пластинку крутити 2 роки.

ну то скажи по суті і аргументуй.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Nokian сказал:

А якби в 2014 президентом обрали Ляшка,,де були б зараз кордони ДНР?

Я хз про якби, тут результат.

В людини купа бабла і йому не 20 років, і міг би дійсно щось зробити, а його треба судити набрав кредитів, а віддавати будем ми і розплачуватись будемо знову ми.

Да тим безвізом може підтертись, теж мені здобуття віку.

Нормально отримати візу і щоб на кордоні і щоб ніхто в тебе не питав якого куя ти їдеш в їхню країну. Бо стоїть віза. І завернути не можуть бо віза є, підстав теж нема.

 

А ще смішно що в людей грошей немає поїхати в сусідній Львів на каву. я вже мовчу про Польщу чи ще кудись.

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким підходом любий ,хто має менше бабла,ніж ти- може вимагати те ж саме від тебе.

Що за дитинство.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MACCEN said:

А ще смішно що в людей грошей немає поїхати в сусідній Львів на каву. я вже мовчу про Польщу чи ще кудись.

Барига - він і є барига!

Ну нічого, я недавно в крипту влошився. Скоро стрілить і зможу поїхати не те що до Відня на каву, а в Емірати на дитинчат восьминогів на паличці! 
Молодець таки наш Вовка, так криптоекономіку розкрутив, що шоколадному і не снилось!

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну нічого, я недавно в крипту влошився

який коїн купив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, alexvvv said:

який коїн купив?

Всіх потрохи, диверсифікація рулить. Ще б пару баклажок соняшникової олії в інвест портфель треба було б додати, та пізно. Твій Зеленський вже задер на неї ціну до неба!

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 Твій Зеленський вже задер на неї ціну до неба!

розслабся, я на зеленського не претендую :0016:

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, yu2007 сказал:

Барига - він і є барига!

Ну нічого, я недавно в крипту влошився. Скоро стрілить і зможу поїхати не те що до Відня на каву, а в Емірати на дитинчат восьминогів на паличці! 
Молодець таки наш Вовка, так криптоекономіку розкрутив, що шоколадному і не снилось!

на рахунок баригі це ти про кого маєш на увазі?

 

якщо ти не зрозумів що то був сарказм, в людей нема грошей на хліб, а їм милять очі що вони можуть поїхати в Європу без візи от і все. Людям дати треба робочі місця та достойну зарплату та можливості, а вже візу вони якось самі зроблять. Колив тебе дохід офіційний і все ОК, віза робиться без проблем в будь яку країну навіть в США.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yu2007 сказал:

Всіх потрохи, диверсифікація рулить. Ще б пару баклажок соняшникової олії в інвест портфель треба було б додати, та пізно. Твій Зеленський вже задер на неї ціну до неба!

на рахунок олії то був не врожай мені ще казали давно що буде дорожчати, та й її вигідніше експортувати чим продавати на внутрішньому ринку тому якось так виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, MACCEN said:

на рахунок баригі це ти про кого маєш на увазі?

 

якщо ти не зрозумів що то був сарказм, в людей нема грошей на хліб, а їм милять очі що вони можуть поїхати в Європу без візи от і все. Людям дати треба робочі місця та достойну зарплату та можливості, а вже візу вони якось самі зроблять. Колив тебе дохід офіційний і все ОК, віза робиться без проблем в будь яку країну навіть в США.

Що значить кого? Який з Володі барига? Ні вкрасти, ні на шухері постояти не вміє.

 

Добре що Зеленський дав людям робочі місця і достойну зарплату. Ще трохи і відмінить злочинний безвіз бариги, і от тоді то точно заживемо і в штати полетимо!!

 

З неврожаєм біда. І буряків був неврожай, і зерна, і газу, і вугілля з ураном. Думаю не спроста це все. Не обійшлося без петрухіної руки. То все його кляті ротердами. Тільки Зеленський вчергове знизить ціни на все, як на тобі, знову Порошенко тихенько нашкодить і ціни йдуть догори. Тому якось так виходить)) 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2019: Зробимо їх разом.

2021: Надо валить из этой страны.

 

Хвилинка "п - патріотизму" від "слуг": нардепка Анна Колісник у телефонному листуванні написала, що "треба валити з цієї країни", перебуваючи під наглядом фотокорів #Букв.

 

 

Тим часом, наш "великий реформатор", думаючи про людей,  провів ще одну серйозну реформу -

в знаку президента України, що має форму орденського ланцюга, число декоративних ланок змінено з 12 на 16.

 

https://lb.ua/news/2021/03/29/481047_zelenskiy_vnis_zmini_polozhennya_pro.html

https://www.president.gov.ua/documents/1252021-37785

 

Саме таких реформ і потребують 73% виборців Зеленського!

 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zelensky сказал:

 

Пруфи Біллі.

 

Порошенко явно НЕ під вибори організовував благодійний фонд. Можете таке саме про Зеленського навести?

 

https://opendatabot.ua/c/21692539

 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПОРОШЕНКА

Дата заснування 03.02.2000

 

 

я не про той, а про ДЕРЖАВНИЙ фонд президента, який наповнюэтся ДЕРЖАВНИМИ грошима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zelensky сказал:

 

Ото там само можна знайти, що Порошенко за 5 років президенства пожертвував 1,2 мільярди. З них половину на армію. 

 

 

ну то знайди, в чому проблема ? чи достаточно тільки картинку пизданути ?

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ну то знайди, в чому проблема ? 

 

Що знайти? Ви звинувачуєте Порошенка в усьому чому тільки можна. Це вже доходить до абсурду.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

розслабся, я на зеленського не претендую :0016:

 

То добре, бо такий логін на Борді  вже зайнятий.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Zelensky сказал:

 

Що знайти? Ви звинувачуєте Порошенка в усьому чому тільки можна. Це вже доходить до абсурду.

до якого абсурду ? Ти запостив картинку, нібито з данними, я прошу просто підтвердження цих даних. Це ж ти заявляєш, що парашенко займався благодійністю, не я. Що не так. Чи мені може вірити тобі на слово ? чи графічний редактор, дозволяючий писати на фото будь які написи, це велика рідкість і лише обрані мають до них доступ ? Хіба не абсурд доказувати пьять років, що порошенко позбувся всіх своїх компаній, а потім через сім років заявляти, що його компанії займались благодійністю всі пьять років ? То його вони чи не його ? Позбувся він їх чи не позбувся ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, justice777 сказано:

в знаку президента України, що має форму орденського ланцюга, число декоративних ланок змінено з 12 на 16

Може хто знає навіщо? Мені все ж цікаво почути обґрунтування (хоч якесь) такому рішенню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши листа, спитай.

Заодно ,як він розпорядився 19000000 грн доходу за 2020 рік.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Напиши листа, спитай.

як тільки будеш цікавитись, де пропали якісь державні кошти, чи інші державні проблеми, зразу читай те, що ти написав )) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Заодно ,як він розпорядився 19000000 грн доходу за 2020 рік.

як ви правильно помітили - свого доходу, він зобов'язаний вказати його в декларації, а не розказувати - куди він витратив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...