Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

По логіці щоб дійсно щось робити кардинально потрібно міняти на своїх людей органи влади, от дивіться закономірність, як тільки після виборів нового президента, так одразу у нас фарбують та латають фасад прокуратури та МВС, соіпадєніє? Не думаю :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.08.2020 at 11:23, $ΩLΩMΩN сказано:

Якщо ви на Соломона погано реагуєте, ви антисеміт?

Помітили як євреї себе від інших відділяють?Навіть слово придумали,для всіх інших націй існує *фоб*(русофоб ,к приміру),а в них окремий термін.А голокост?Так вони так зробили,що цей термін асоціюється тільки з євреями.Чого вони голодомор в Україні не визнали?На мою думку,є дві причини.Перша-нація мучеників вже закріплена за ними,а друга-дивись фото.118495526_184885596346950_1617119935732247368_o.thumb.jpg.b735cbc6a1924fdaa4911535f76ad9cf.jpg

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, igrok сказано:

Помітили як євреї себе від інших відділяють?Навіть слово придумали,для всіх інших націй існує *фоб*(русофоб ,к приміру),а в них окремий термін.

 

А ще вони з права наліво пишуть.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А ще вони з права наліво пишуть.

Так і араби так пишуть,бо їх письменність формувалася ще тоді ,коли паперу не було,а карбували на камені і так зручніше.,це не тільки єврейська *фішка*,так,що *нєзачет*.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, igrok сказано:

Навіть слово придумали,для всіх інших націй існує *фоб*(русофоб ,к приміру),а в них окремий термін.

 

То навіщо німці такий термін придумали?

 

Цитувати

Термін «антисемітизм» в сучасному значенні вперше увів у вжиток німецький журналіст Вільгельм Марр 1879 року в брошурі «Перемога єврейства над германізмом» 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

То навіщо німці такий термін придумали?

Німці придумали,а євреї користуються на повну.Вже й наші прикордонники антисеміти,бо не дають заразу в країну завозити.Я колись в Борисполі з ними 14 годин провів,я знаю хто то.** В аэропорту "Борисполь" застряли две сотни хасидов: они обвиняют пограничников в антисемитизме **  https://ukranews.com/news/723009-hasidy-zastryali-v-aeroportu-borispol

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, igrok сказано:

В аэропорту "Борисполь" застряли две сотни хасидов: они обвиняют пограничников в антисемитизме **

 

А я обвіняю Нікеля в антисемітизмі.

 

Хоча преидент каже, що рівень низький:

 

Рівень антисемітизму в Україні дуже низький – Зеленський

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.08.2020 в 19:10, Cherman сказал:
В 27.08.2020 в 18:45, sergkots сказал:

Російської більше стало.

Бо в школоти стало більше колонок.:D

Під@об недоречний. Російської дедалі більше стає. По радіо більшає російських пісень. Поки що українських виконавців. Але думаю незабаром і російська попса знову нахлине.

По ТВ можна було ввімкнути для фону М2 з виключно українськими піснями. А сьогодні вже там врємяістєкло російською співають.

Але какаяразніца.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Під@об недоречний. Російської дедалі більше стає. По радіо більшає російських пісень. Поки що українських виконавців. Але думаю незабаром і російська попса знову нахлине.

По ТВ можна було ввімкнути для фону М2 з виключно українськими піснями. А сьогодні вже там врємяістєкло російською співають.

Але какаяразніца.

Тут в Луцьку на корпоративах вам також зеленський кацапську попсу включає?

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, case_l сказано:

Тут в Луцьку на корпоративах вам також зеленський кацапську попсу включає?

А Ви не в курсі, що дали вказівку всім маршррутчикам слухати шансон, і російську попсу?))) І молоді, які блудять ночами, з блютуз колонками-теж))) Я, колись, писав про хлопця з Ізраелю, який дивувався тому, що в маршрутках валить російська попса. Каже, що в Ізраїлі, в транспорті,  не грає музика тих, з ким вони воюють))) 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

58 минут назад, case_l сказал:

Тут в Луцьку на корпоративах вам також зеленський кацапську попсу включає?

Вам - це кому? І на яких корпоративах?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав анекдот з часів СРСР.

-Алло, это База?

-Да это База.

-Фамилия директора Базы?

-Иванов

-Ясно, так это военная база.

 

Хто не зрозумів, колись більшість директорів універмагів, та всіляких теплих місць були євреї.

 

А ті посади які не представляли цінності посідали інші.

 

PS: Так євреї так все обставили що винищивуали тільки їх, а інші якби і не постраждали, можна подумати, що вони тільки страждали.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, MACCEN сказано:

Хто не зрозумів, колись більшість директорів універмагів, та всіляких теплих місць були євреї.

Та невже?))) Е статистика відносно цього?)))

28 хвилин тому, MACCEN сказано:

А ті посади які не представляли цінності посідали інші.

Посади, роспреділялись цккп, обл обкомі кп, райкоми кп( комуністична партія)

28 хвилин тому, MACCEN сказано:

PS: Так євреї так все обставили що винищивуали тільки їх, а інші якби і не постраждали, можна подумати, що вони тільки страждали.

Страждали ВСІ національності. Але, історично так склалося, що саме цю націю гнобили і винищували найбільше.

ПИСИ))) Але це, зовсім інша історія, і інша тема...

 

Змінено користувачем bublik007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, bublik007 сказал:

Але, історично так склалося, що саме цю націю гнобили і винищували найбільше.

Цікаво, чого б це...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, case_l сказано:

Тут в Луцьку на корпоративах вам також зеленський кацапську попсу включає?

Ні, то ми в більшості мовчимо тоді коли потрібно сказати, що нам ця музика не подобається - привчили так, не висуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, bublik007 сказано:

Але, історично так склалося, що саме цю націю гнобили і винищували найбільше.

 

Не антисеміт, не єврей і знайомих євреїв не було багато, але що самі вони кажуть:

 

Цитувати

У передмові до своєї праці «Антисемітизм у стародавньому світі» (Москва, Ленінград, 1922) єврейський історик Соломон Лур'є пише: «Всяку мислячу людину, що має чуття, повинно зацікавити питання про причини цього історичного явища (суспільного антисемітизму), украй важливого, хоча б унаслідок своєї багатовікової давності». Для Лур'є вже тоді було безперечно, що причина антисемітизму лежить у самих євреях, іншими словами, що антисемітизм — явище не випадкове, що його корінь є в різниці між духовною сутністю єврея і неєврея. «Шляхом самоспостереження (автор є представником єврейського племені) і вивчення навколишніх людей, мені вдалося дійти певних висновків стосовно питання про причини антисемітизму». І далі: «Я безумовно примикаю до тієї групи учених, які, виходячи з одного того, що скрізь, де тільки не з'являються євреї — спалахує антисемітизм, — роблять висновок, що антисемітизм виник не внаслідок яких-небудь тимчасових або випадкових причин, а внаслідок тих або інших властивостей, характерних єврейському народу».[4]

До абсолютно ідентичних висновків приходить і інший єврейський вчений і письменник Лазар Бернар[4]:

«З того факту, що вороги євреїв належали до найрізноманітніших племен, що вони жили в країнах, вельми один від одного відокремлених, що вони підкорялися різним законам і управлялися протилежними принципами, що вони не мали ні однакових характерів, ні однакових звичаїв, що вони були відмінні психологічно, що не дозволяло їм однаково судити про все, — витікає висновок, що загальні причини антисемітизму завжди мали коріння в самому Ізраїлі, а не у тих, які з ним боролися». 

 

З особистих спостережень - завжди підтримують своїх, допомагають, тримаються купи.

Дуже це помітно було у виші - викладачі євреї завжди запитували той чи інший часом не єврей коли прізвище або вигляд був "підозрілим".

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Цікаво, чого б це...

Відповідь можна побачи в фільмі 40х років минулого століття / фільм німецький з англійськими субтитрами/.

https://archive.org/details/DerEwigeJude

Змінено користувачем jurgen007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sergkots сказано:

З особистих спостережень - завжди підтримують своїх, допомагають, тримаються купи.

Риса, погодьтесь, не погана))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Риса, погодьтесь, не погана))))

Я й не кажу, що це погано. Маю приклади й інших народів, та й українці он в США, Канаді теж зберегли свою національну автентичність, на рахунок підтримки не знаю. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

та й українці он в США, Канаді теж зберегли свою національну автентичність, на рахунок підтримки не знаю. 

А вони, і на батьківщині історичній, в Ізраелі, тримаються купи, і допомагають один одному))) При тому, що війна з 1949 року йде в них, якщо не помиляюсь... Є чому і повчитись)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вирішив що на палестинських землях мають жити інші, а перші проти тому й війна.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, MACCEN сказано:

Хтось вирішив що на палестинських землях мають жити інші, а перші проти тому й війна.

Суть же не в цьому)))

On 29.08.2020 at 23:41, sergkots сказано:

З особистих спостережень - завжди підтримують своїх, допомагають, тримаються купи

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.08.2020 at 23:41, sergkots сказано:

У передмові до своєї праці «Антисемітизм у стародавньому світі» (Москва, Ленінград, 1922) єврейський історик Соломон Лур'є пише: «Всяку мислячу людину, що має чуття, повинно зацікавити питання про причини цього історичного явища (суспільного антисемітизму), украй важливого, хоча б унаслідок своєї багатовікової давності». Для Лур'є вже тоді було безперечно, що причина антисемітизму лежить у самих євреях.

 

Не єврей але як я його розумію.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, MACCEN сказано:

Хтось вирішив що на палестинських землях мають жити інші, а перші проти тому й війна.

 

А хто має жити на палестинських землях по вашому?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...