laser Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 11:33 #1 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 11:33 так як тема 1 закрита розпочну нову в продовження. можете відкрити стару і перенести пост туди. так як маю власність в цьому районі, то для мене тема актуальна. зібрав трохи інфи по плану забудови і наклав три квартали на гугломапс. поміж людей давно ходять слухи, що будуть викупляти старі будинки і зносити все під багатоповерхівки. цікаво що ж буде далі? поки відстежую...
laser Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:00 Автор #2 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:00 доречі є карта детальних планів територій. якщо провести паралелі, то це прямий вказівник на території активної розбудови. нажаль самих детальних планів пока не бачу, крім тих що є в низькій якості в мережі.
halgrath Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:38 #3 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:38 уточніть, якщо можна, легенду щодо кольорів. 37 minutes ago, laser said: доречі є карта детальних планів територій. якщо провести паралелі, то це прямий вказівник на території активної розбудови. нажаль самих детальних планів пока не бачу, крім тих що є в низькій якості в мережі.
Serpent Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:51 #4 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 12:51 1 година тому, laser сказано: поміж людей давно ходять слухи, що будуть викупляти старі будинки і зносити все під багатоповерхівки. Це буде ще не скоро. Навіть у Києві, де вихлоп від будівництва набагато більший ніж у нашому селі, і то ніхто не спішить їх зносити, одні тільки розмови і слухи з'являються час від часу. Та й проблема не тільки у грошах, а і у тому, що згідно діючого законодавства для знесення будинку потрібна згода 100% жильців, а це зробити фактично нереально. Завжди знайдеться хоча б один пенсіонер який буде проти, бо йому хочеться доживати віку у своїй квартирі, в якій він прожив все життя і мав він десь той гемор із переїздом, ремонтами, ітд.
Такер Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 13:00 #5 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 13:00 8 минут назад, Serpent сказал: Завжди знайдеться хоча б один пенсіонер який буде проти, бо йому хочеться доживати віку у своїй квартирі, в якій він прожив все життя і мав він десь той гемор із переїздом, ремонтами, ітд. або захоче трохи грошей)))
Nokian Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 13:23 #6 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 13:23 Спалять і всі діла. Нема будинку-нема кому платити. Тому варто замислитись над страхівкою хатини.
MACCEN Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 14:36 #7 Опубліковано 12 Лютого, 2019 в 14:36 1 час назад, Nokian сказал: Спалять і всі діла. Нема будинку-нема кому платити. Тому варто замислитись над страхівкою хатини. бажано ще життя теж застрахувати
Dream Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:04 #8 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:04 23 годин тому, Nokian сказано: Спалять і всі діла. Нема будинку-нема кому платити. Саме тому тре не за страхівку думати (хоча це не лишнє), а за приватизацію землі під будинком
Dream Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:11 #9 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:11 В моєї родини є півхати і земля під нею у власності в районі "польської" (читай "єврейської") забудови між Коперніка і Сапалаївкою. Пробував говорити з луцьким забудовником - поки (поки є пустирі) не цікавить, бо мають досвід викупів трущоб і більше не хочуть. ))
laser Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:27 Автор #10 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 13:27 On 12.02.2019 at 14:38, halgrath сказано: уточніть, якщо можна, легенду щодо кольорів на жаль немає. самому цікаво... On 12.02.2019 at 15:23, Nokian сказано: Спалять і всі діла. Нема будинку-нема кому платити. Тому варто замислитись над страхівкою хатини. доречі цілком реальний випадок. у мене так колегу з роботи пенсіонера "виселили". на тій же клима савура. спочатку пропонували продати, а після відмови спалили нафік =( ну але це не забудовник, а якийсь крутелик хату хотів будувати.
taurus07 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 17:28 #11 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 17:28 знайомий мав на Волі квартиру колись, це було десь в 200-х, тоді ще тільки викупали житло під комерцію. Спочатку пропонували продати, потім стрельнули у вікно. Продав.
Vadimm Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 20:36 #12 Опубліковано 13 Лютого, 2019 в 20:36 В мене знайомого з "Польської/Єврейської" забудови убили за таке небажання. Спочатку просили продати, тоді нето алкоголем отруїли, не то обставили як нещасний випадок, не пам'ятаю вже, давнє діло, років 10 пройшло. Мікрорайон то вони забудують, а вот куди підуть діти в садочок/школу? школи - або маленька 5, або наскільки знаю переповнена 15, або за коліями 27. З садочками взагалі пєчаль.
Dream Опубліковано 15 Лютого, 2019 в 08:51 #13 Опубліковано 15 Лютого, 2019 в 08:51 On 13.02.2019 at 22:36, Vadimm сказано: школи - або маленька 5, або наскільки знаю переповнена 15, або за коліями 27. З садочками взагалі пєчаль. діти на південь від Сапалаївки відносяться до 4ї школи. Садочок - на Чехова 3 роки назад реконструювали.
westboiuu Опубліковано 15 Лютого, 2019 в 10:08 #14 Опубліковано 15 Лютого, 2019 в 10:08 1 година тому, Dream сказано: діти на південь від Сапалаївки відносяться до 4ї школи. Садочок - на Чехова 3 роки назад реконструювали. нема вільних місць ні в тому садочку ні в 4 гімназіі
Dream Опубліковано 20 Лютого, 2019 в 20:26 #15 Опубліковано 20 Лютого, 2019 в 20:26 On 15.02.2019 at 12:08, westboiuu сказано: нема вільних місць ні в тому садочку ні в 4 гімназіі навіть для тих, хто там прописаний?
zaHARE Опубліковано 21 Лютого, 2019 в 13:32 #16 Опубліковано 21 Лютого, 2019 в 13:32 ЛСМ вроді вже викупив газороздатку на К Савури і буде рухатись мабуть далі доки не забудує всю цю промзону. На масиві біля мосту(Рівненська) вроді теж вони викупили кілька приватнгих будинків і будуть будувати висотку. Згодом там всі почнуть продавати,бо жити в приватному будинку в дворі висотки мало хто схоче( є вже такі будинки і на Липинському масиві і біля Срібних Лелек). Йти на край міста ніхто з місцевих забудовників не хоче. Будуть ставити свої курники на кожен шматочок землі.
Vadimm Опубліковано 21 Лютого, 2019 в 14:33 #17 Опубліковано 21 Лютого, 2019 в 14:33 Не виключено що в перспективі викуплять і Пакко з усіма складами, і потім збацають супермаркет на цокольному поверсі якоїсь висотки.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.