Перейти до змісту

Вечерняя кулинарная покатушка!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ПО дорозі в Пл Знаю колодязь де дуже класна водичка треба шоб хтось взяв бутль(5л) бо в мене нема!а там тікі з гори спуститися і Пл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене немає бутля.

та він коштує 10 грн..скинемся на воду..

Підїзжай до Сільпо а там рішимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взяла: сковородку, большую ложку, варежку, доску, соль, специи, сахар, лимон, чай, нож, олию, яиц немного, чечель, лук, перец болгарский, парочку томатов, котелок для чая, немного хлеба.

В 6 за мной заедет ..83-й и мы едем на место. Моих продуктов хватит максимум на троих. Больше не вывезу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замечательная кулинарка! как и прежде, очень гостеприимно, уютно и жарко у дружеского костра.. и было немного снега. зачетно зиму встретили :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да класно було...

особливо цікаво було дрова збирати..підійшов до куща..

наламав сухостою і до вогню.

п.с.

наступного разу варимо в казані і дружно скидуємось на харчі..в планах хороша гречана каша з мясом..не з тушонкою.

щоб не було такого що хтось узяв щось з дому а хтось купив..а хтось нічого не брав..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що варимо гречку завтра?

хто буде відгукніться щоб знати кіко чого брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і тринога теж є.

на пів 6-го сільпо.

\думаю поїдемо в панський.

п.с.

Тань миска та пласмасова червона кружка в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду. М"ясо яке плануєш кидати у гречку? Тушонку?

Триногу не брати, є своя? Люди, може у когось є пневматика на розлом (Шкодер, питання і до тебе), у мене ще повно куль залишилось. Можна потренуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике прохання завтра зявитися біля сільпо кому виходить! ато везти триногу воду і казан та інші продукти нам двом якось не по феншую))))))

Да класно було...

особливо цікаво було дрова збирати..підійшов до куща..

наламав сухостою і до вогню.

п.с.

наступного разу варимо в казані і дружно скидуємось на харчі..в планах хороша гречана каша з мясом..не з тушонкою.

щоб не було такого що хтось узяв щось з дому а хтось купив..а хтось нічого не брав..

Miro ПОвар каже тікі м'ясо!

Доречі завтра сніг ***** :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, може у когось є пневматика на розлом (Шкодер, питання і до тебе), у мене ще повно куль залишилось. Можна потренуватись.

потренироваться в темноте? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віка давай приїзжай..там в долинці, вітру як такого немає та і біля вогню в хорошій компанії не холодно :) ато плов 2 рази ти вже прозівала :)

п.с.

тринога є. і казан також є.

тут прикинув що моно купити кіло гречки..пів кіло мяска і грибочків грам 700-800..

трохи цибульки..і думаю ікатись буде всім хто не приїде :)

по фінансам на це треба буде приблизно мясо 25 грн. гриби 20 грн.

плюс цибулька,хліб і того 50 грн приблизно на 5-6 чоловік буде самий раз.

Міро бери казанчик той маленький чайок забахаем.Хоча термоси берем теж.

Я особисто минуло разу 1 л. випив і було мало, ще Тані чайок з лимончиком потягував :)

І так буде Shkoder,Макс,Міро,КОЗАК,Ярик,

Таня?

Хто надумає приїхати обовязково дайте знати..бо лишнього теж не хо варити ато викидувати буде шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди, наваримо на сімох-вісьмох - приїде удвічі більше. Ще й бурчати будуть, що так мало наварили. :0167::naezd::160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я болею. Спасибо, Козачек, за мисочку. Пускай пока у тебя побудет, до выздоровления))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...