Перейти до змісту

Розмитнення "євроблях"


jack74

Рекомендовані повідомлення

1 minute ago, Cherman said:

Відкриту категорію Е маю, треба спробувати поїхати в гості до родичів в Дойчланд.:lol:

 

Запросто, але дойчланд шайсе зер тойєер. Від 300 евро чув було на початку осені. Туди не так багато українців зараз їздить. Дешевше до Польщі, було 100 баксів + пару гривень на папери. Зараз чув, що вже і за 50 закинуть. А далі вже польським блаблаблакаром до фатерлянда))) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Автогонщики. Взяли квитки на літак, залетіли туди, назад на машині.

Датчани навіть навіть пропустили без тесту але це просто повезло, бо там тільки недавно ввели таке правило.

Не по безвизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польша вроде дала транзит. А вот если папиры на Польшу, придется карантин там сидеть, если заезжать сразу в нее, поэтому едут через Лужанку и Венгрию.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Автогонщики. Взяли квитки на літак, залетіли туди, назад на машині.

Датчани навіть навіть пропустили без тесту але це просто повезло, бо там тільки недавно ввели таке правило.

 

Я не виключаю такої можливості, але: 

Товариша батьки нещодавно повернулись з Данії, доньку з сім'єю провідували. Так от їх пустили туди "туристами" лише на підставі того, що вони родичі першої лінії (було запрошення, перекладали на датську і нотаріально завіряли паспорти, свідоцтва про народження). Тест на ковід само собою. Товариш з родиною теж планував, але поїхати не може, бо його діти і дружина вже не є "близькими родичами" його рідної сестри. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Автогонщики. Взяли квитки на літак, залетіли туди, назад на машині.

Датчани навіть навіть пропустили без тесту але це просто повезло, бо там тільки недавно ввели таке правило.

Львов-Пардубице 399грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Якщо дійсно цікаво - відпишу.

Але спочатку - прошу поради. Яке б авто ви порадили до 2500$ ?

З таким бюджетом краще вже на таксі поїхати куди потрібно...

А взагалі... менше би ви безглуздо витрачали свій час в інтернеті - мали би більший бюджет на авто.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Waver сказано:

З таким бюджетом краще вже на таксі поїхати куди потрібно...

 

На таксі зараз страшно їхати. Епідемія бушує.

 

А щодо бюджету у нас з.п. не такі як США. Нагадайте, скільки у вас там коштує година праці?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, romanc сказал:

Я на суперЗападе))) Украины.

То ти зараз на Заході. 

Я перші рази на Сході перепитував "пару - це скільки конкретно", але потім звик, що пару - це два.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Waver сказано:

А взагалі... менше би ви безглуздо витрачали свій час в інтернеті - мали би більший бюджет на авто.

 

ви знаєте, хто такий ковбасник?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

ви знаєте, хто такий ковбасник?

Звичайно, у мене знайомий ковбасник, саме так ми його називаємо - має декілька магазинів!:D А ще має хороше авто, хороший будинок... і зовсім немає часу на тріпання ні про що.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

Звичайно

 

Значить я не помилився.

Але я не розумію, чому всі ковбасники голосують за Трампа?

Це тому, що він ускладнює еміграційну політику? Типу ковбасникам подобається, що ніхто більше не буде мігрувати в США?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Якби з емігрантів можна було робити ковбасу - тоді голосували би за Байдена.

 

як це, робити ковбасу самим з себе?

П.С. Чи ви теж не знаєте, що значить ковбасники?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

як це, робити ковбасу самим з себе?

П.С. Чи ви теж не знаєте, що значить ковбасники?

А я не знаю як називають таких як ви... 

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

А я не знаю як називають таких як ви...?

 

Законослухняний громадянин, який підтримує доступне розмитнення євроблях.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Законослухняний громадянин, який підтримує доступне розмитнення євроблях.

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну (навіть не потрібно було розмитнювати) зовсім дешеву євробляху на польских номерах і що тоді творилося на дорогах? Мені наприклад, повертатися в ті часи коли майже кожен малолітній та безвідповідальний сцикун міг дозволити собі авто (ржавий снаряд на дорозі вагою більше тонни де все відвалюється майже на ходу) за $1500-2000 чи навіть три тисячі зелених і чудити ним на дорогах...  хоча зараз це вже рідко буває, але їздити серед них - я не хочу. Тому і вважаю що все має мати свою ціну. В Європі наприклад, хоч і розмитнення у них немає, але теж все спеціально зроблено щоб володіти такими старими авто було невигідно.

Доречі, мені здається, хоча можу помилятися, що саме зараз, розмитнення авто віком до 5-ти років - найдешевше та найдоступніше (якщо не рахувати короткий льготний період розмитнення) за всі останні 20 років...  колись, офіційне розмитнення усіх моїх авто що я приганяв в Україну (навіть трьох-річних) коштувало приблизно стільки ж як і саме авто, а зараз - будь ласка, приганяй, розмитнюй... і мито буде далеко не 100% від вартості авто.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Waver сказано:

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну зовсім дешеву євробляху і що тоді творилося на дорогах?

 

ні, таких часів не застав.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, AppMark said:

 я 7 років їздив на блясі, (транзит 5-10 днів) і що? без проблем, 2 протоколи тільки було написано за порушення ПДР протягом 7 років.

Це ж скільки цигарок та горілки за цей час ти перевіз... певно всю бляху відбив?:)

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, AppMark said:

да, я запеклий контрабандист, не чув? хоть я з Любомля, таким бізнесом я не займався, у мене була інша робота.

Ну-ну, розказуй... Любомильскі порожняк не гонять, особливо через кордон! Навіть якщо возив по нормі, 2 пачки та літр горілки, то за 7 років, пересікаючи кордон в середньому раз на 7 днів - то тільки по нормі перевіз 700 пачок цигарок та 700 бутилок горілки!:)

 

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Waver сказано:

Ну-ну, розказуй... 

 

Ну і звідки ковбасники так багато знають, що робиться в Україні?

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну (навіть не потрібно було розмитнювати) зовсім дешеву євробляху на польских номерах і що тоді творилося на дорогах? Мені наприклад, повертатися в ті часи коли майже кожен малолітній та безвідповідальний сцикун міг дозволити собі авто (ржавий снаряд на дорозі вагою більше тонни де все відвалюється майже на ходу) за $1500-2000 чи навіть три тисячі зелених і чудити ним на дорогах... 

Яким боком автомобілі та вартість їх розтаможки до того факту, що у нас бездумно продають всім права? Не авто винне, що ним дебіл керує.

  • Подобається 1
  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну (навіть не потрібно було розмитнювати) зовсім дешеву євробляху на польских номерах і що тоді творилося на дорогах? Мені наприклад, повертатися в ті часи коли майже кожен малолітній та безвідповідальний сцикун міг дозволити собі авто (ржавий снаряд на дорозі вагою більше тонни де все відвалюється майже на ходу) за $1500-2000 чи навіть три тисячі зелених і чудити ним на дорогах...  хоча зараз це вже рідко буває, але їздити серед них - я не хочу. Тому і вважаю що все має мати свою ціну. В Європі наприклад, хоч і розмитнення у них немає, але теж все спеціально зроблено щоб володіти такими старими авто було невигідно.

Доречі, мені здається, хоча можу помилятися, що саме зараз, розмитнення авто віком до 5-ти років - найдешевше та найдоступніше (якщо не рахувати короткий льготний період розмитнення) за всі останні 20 років...  колись, офіційне розмитнення усіх моїх авто що я приганяв в Україну (навіть трьох-річних) коштувало приблизно стільки ж як і саме авто, а зараз - будь ласка, приганяй, розмитнюй... і мито буде далеко не 100% від вартості авто.

Щось незрозуміло,ти в гамериці живеш,чи в Луцьку?

Це ти нам розказуєш ,що ТУТ  твориться?

На якій підставі?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну (навіть не потрібно було розмитнювати) зовсім дешеву євробляху на польских номерах і що тоді творилося на дорогах?

 

Ви там за океаном любите розказувати про життя в Україні.

 

Подивіться що зараз на дорогах твориться:

 

https://www.facebook.com/mvs.gov.ua/videos/367935424620652/

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Щось незрозуміло,ти в гамериці живеш,чи в Луцьку?

Це ти нам розказуєш ,що ТУТ  твориться?

На якій підставі?

 

Це типова поведінка ковбасника.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

 

Ну і звідки ковбасники так багато знають, що робиться в Україні?

Я от повністю розумію людей які живуть в Україні, розвиваються, чогось добиваються, щось організовують, на щось впливають, щось творять і т.д., і по всякому називають інших, нехай навіть ковбасниками... 

Але зовсім не розумію тих хто абсолютно нікуя не робить а цілими днями тільки й пиздить ні про в інеті... - як таких називають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Nokian said:

Щось незрозуміло,ти в гамериці живеш,чи в Луцьку?

Це ти нам розказуєш ,що ТУТ  твориться?

На якій підставі?

Певно дуже часто буваю в Україні... уже навіть змінив свій паспорт бо вже не було де штампи на границях ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...