Перейти до змісту

Розмитнення "євроблях"


jack74

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

о_О то ти вже почав розуміти підтекст ?

 

Незнаю, що вплинуло, чи ваші уроки, чи моя участь, як стороннього спостерігача у тому діалозі.:sm128:

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.10.2020 в 22:10, Waver сказал:

А ви пам'ятаєте ті часи коли майже кожен мав доступну (навіть не потрібно було розмитнювати) зовсім дешеву євробляху на польских номерах і що тоді творилося на дорогах? Мені наприклад, повертатися в ті часи коли майже кожен малолітній та безвідповідальний сцикун міг дозволити собі авто (ржавий снаряд на дорозі вагою більше тонни де все відвалюється майже на ходу) за $1500-2000 чи навіть три тисячі зелених і чудити ним на дорогах...  хоча зараз це вже рідко буває, але їздити серед них - я не хочу. Тому і вважаю що все має мати свою ціну. В Європі наприклад, хоч і розмитнення у них немає, але теж все спеціально зроблено щоб володіти такими старими авто було невигідно.

Доречі, мені здається, хоча можу помилятися, що саме зараз, розмитнення авто віком до 5-ти років - найдешевше та найдоступніше (якщо не рахувати короткий льготний період розмитнення) за всі останні 20 років...  колись, офіційне розмитнення усіх моїх авто що я приганяв в Україну (навіть трьох-річних) коштувало приблизно стільки ж як і саме авто, а зараз - будь ласка, приганяй, розмитнюй... і мито буде далеко не 100% від вартості авто.

Поляки теж їздять на авто за 500...1000 долларів, хоча більшість все ж за 2000...  . І все нормально у них на дорогах. І мито буде далеко більше за 100% від вартості авто, якщо їй за 10 років. В Голландії купили Сітроен С4 за 300 евро. В хорошому стані. Ну і розмитни її в нас. В Польші все для людей, в нас все для олігархів.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, deluxkangoo сказано:

 в нас все для олігархів.

 

він не в нас живе, тому і вчить нас, як потрібно жити в Україні.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/31/2020 at 4:46 PM, Nokian said:

 

Звісно при 11 тисячах доларів заробітку в місяць цьг не зрозуміти.

Nokian в свому репертуарі... колись крайом вуха (ока) почув такі цифри і йому одразу мерещаться значки $$$ і він більш нічого не хоче ні чути ні бачити...

Взагалі коли я писав про цю цифру я пояснював що це мінімальні витрати в місяць які мені потрібно оплатити навіть якщо я не працюю.

Пояснюю ще раз для таких як Nokian і його "друзів": можу за місяць зробити гросу 13 тис. - 11 тис. піде на обов'язкові витрати, зароблю 20 тис - 11 тис уйде, місяць взагалі не буду працювати - 11 тис. все одно піде на усі платежі пов'язані з фурою та витрати на життя, житло і тд..

 

 

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И кто сейчас согласен на удешевление его авто мин в 2 раза? Просто за неделю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И кто из собравшихся зарегистрировал автo, как по закону за 30 дней?

Да и никто из них не собирается растамаживать те корыта, так кск ни пиджака уже не найти, ни владельца, да и за просрочку штраф не осилят.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Waver сказано:

Nokian в свому репертуарі... колись крайом вуха (ока) почув такі цифри і йому одразу мерещаться значки $$$ і він більш нічого не хоче ні чути ні бачити...

Взагалі коли я писав про цю цифру я пояснював що це мінімальні витрати в місяць які мені потрібно оплатити навіть якщо я не працюю.

Пояснюю ще раз для таких як Nokian і його "друзів": можу за місяць зробити гросу 13 тис. - 11 тис. піде на обов'язкові витрати, зароблю 20 тис - 11 тис уйде, місяць взагалі не буду працювати - 11 тис. все одно піде на усі платежі пов'язані з фурою та витрати на життя, житло і тд..

 

 

А до ситуації з митом В НАС  ці слова яке відношення мають?

Ці твої витрати мене абсолютно не хвилюють,а ось мито абсолютно неадекватне - таки хвилює.

Для тебе ж це просто привід поржати.

Чи що ти хочеш сказати ПО СУТІ?

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Nokian said:

А до ситуації з митом В НАС  ці слова яке відношення мають?

Ці твої витрати мене абсолютно не хвилюють,а ось мито абсолютно неадекватне - таки хвилює.

Для тебе ж це просто привід поржати.

Чи що ти хочеш сказати ПО СУТІ?

Коли було по суті і про розмитнення,  то ти перший почав мені згадувати якісь цифри,  і коли тобі ще раз пояснили що це за цифри -  то ти вже викручуєшся знову в свому репертуарі... то хто там хтів поржати?

Nokian, тобі вже певно пора реєструвати свій бренд, м'яко кажучи і по культурному - офіційний бренд "стрілочника" #1, хоча слово в лапках можна замінити любим іншим...

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:

И кто из собравшихся зарегистрировал автo, как по закону за 30 дней?

Да и никто из них не собирается растамаживать те корыта, так кск ни пиджака уже не найти, ни владельца, да и за просрочку штраф не осилят.

 

Дешеве розмитнення! Зрада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romanc сказано:

И кто сейчас согласен на удешевление его авто мин в 2 раза? Просто за неделю...

 

Є багато людей, яким потрібно вже обновити їхнє авто на щось новіше. 

Я продав свою ще в 2019 р. Чекаю прийняття цього закону. Правда разом з ним можуть ввести обов'язковий техогляд усіх ТЗ.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, romanc said:

И кто сейчас согласен на удешевление его авто мин в 2 раза? Просто за неделю...

Відповідно автівка класом вище, яку я хочу, також здешевшає - то чому б і ні :)

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

А що страшного в обов'язковому техогляді?

 


Корупція.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

А що страшного в обов'язковому техогляді?

Це ж доведеться бляху до справного стану довести.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені страшніше,коли по трасі їздять корчі напіврозвалені,а по місту маршрутки коптильні ,і ніхто за це не відповідає.

На рахунок корупції,то в нас є 6/7  антикорупційних органів,ну і кількасот  тисяч силовиків за що зарплату отримують?

З наших податків.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Це ж доведеться бляху до справного стану довести.

99 відсотків жиг в набагато страшнішому стані за бляхи.

А якби не непомірний ясир наш ,то і авто ввозилися би свіжіші та дорожчі( вище класом), отже і стан їх ще кращий 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Мені страшніше,коли... по місту маршрутки коптильні ,і ніхто за це не відповідає.

 

Вони пройшли техогляд. Маршрутки зараз проходять техогляд.

А ніхто не відповідає - бо корупція.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

99 відсотків жиг в набагато страшнішому стані за бляхи.

Ну так і власники жиг бояться техогляду як і бляхарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, volks сказано:

Із зовнішнього вигляду їх авто

 

Так це ж не їхнє авто. Це авто поляка або литовця, які в більшості, пройшли техогляд в ЄС.

А тепер спробуйте заїхати на 30 річному жигулю в центр Берліна.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А тепер спробуйте заїхати на 30 річному жигулю в центр Берліна.

І що буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...