Перейти до змісту

Потрібна фахова допомога у виборі авто


Такер

Рекомендовані повідомлення

33 хвилин тому, Davids сказано:

Власники 3008 думають, чому я не купив 5008 ?)

Підвіска?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитата

За таку суму дивіться краще на один-два роки старший автомобіль але Фольц чи Шкоду

свята правда

я б зараз теж купувала старіше авто ,але високого класу

 

P.S машина моєі мріі коштує 5 мільйонів

додам фото за трохи  - подивитесь,яка вона красива

мінівени мені ніколи не подобалися,погоджуюся з місіс Сміт "машина для домогосподарок"

 

 

A1DDBFF3-158F-4E69-9754-536D3F54919D.jpeg

6850C20F-A810-419D-AD07-F4A86DCF3A9D.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

P.S машина моєі мріі коштує 5 мільйонів

Падають продажі таких авто - Європа та Америка на Теслу пересідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Plum сказал:

Продаю ось таку машинку

4 часа назад, Davids сказал:

За такий бюджет є куди розгулятись)

Як оприділишся з марка-модель, можеш звертатись, буваю дуже цікаві варіанти.

 

Дякую. Поки допомагаю батькові з вибором моделі, в неділю на базар вийду щоб пощупати. По машину він поїде особисто, раніше трохи сам їх ганяв з Європи тому і зараз, думаю, справиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

мінівени мені ніколи не подобалися,погоджуюся з місіс Сміт "машина для домогосподарок"

 

Коли крутити такі гроші то можна Ваш варіант розглядати))) в мене теж є недосяжна автомрія але, навіть, коли і мав би на неї гроші то перед цією мрією є ще багато необхідностей, які також потребують коштів.  В озвученому мною діапазоні цін машини більш менш одинакові "зсередини" чи схожі зовні, до уваги беру критерії для різних життєвих ситуацій і господарства в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, frv сказал:

А як на рахунок пежо 3008 або тойоти рав 4. Теж стою перед вибором. Цікава думка тих, хто користується цими авто.

перед яким вибором!? Купити два пежо чи 1 Рав4?

3 часа назад, Selbeor сказал:

На рахунок Пежо3008 теж хотів би почути думку власників даної моделі

як на мене то трохи малувата по кількості місць пасажирських, місця для речей та і двигун там, здається, 1,6 і все! 2,0 було би в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Такер сказал:

як на мене то трохи малувата по кількості місць пасажирських, місця для речей та і двигун там, здається, 1,6 і все! 2,0 було би в самий раз.

ну то купи Течика (фольксваген транспортер) свіжого, там і місця і пасажирів і двигун ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Юріч said:

Нема ідеальних машин, тільки Меган і Прадо :0016:.

Рено - гівно. Правильно так: немає (взагалі) автомобілів окрім Мерседеса, і БМВ пророк його ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Рено - гівно. Правильно так: немає (взагалі) автомобілів окрім Мерседеса, і БМВ пророк його ))

да да, розкажи нам про вартість експлуатації, скажімо, десятирічного БМВ чи про заміну пнєвми на мерседесі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yu2007 сказал:

Рено - гівно. Правильно так: немає (взагалі) автомобілів окрім Мерседеса, і БМВ пророк його ))

 

Ну, може твоє рено і гівно, тобі видніше, а моє - цукерка :P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Такер сказал:

Коли крутити такі гроші то можна Ваш варіант розглядати))) в мене теж є недосяжна автомрія але, навіть, коли і мав би на неї гроші то перед цією мрією є ще багато необхідностей, які також потребують коштів.  В озвученому мною діапазоні цін машини більш менш одинакові "зсередини" чи схожі зовні, до уваги беру критерії для різних життєвих ситуацій і господарства в тому числі.

мріяти - безкоштовно 

тому я мрію і не думаю про інші необхідності 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні,якісні,авто закінчились до 2000 року))))) а зараз маркетинг а якості няма))))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

ну то купи Течика (фольксваген транспортер) свіжого, там і місця і пасажирів і двигун ))

Продали трафіка щоб купити щось молодше і менше, по габаритах буса щоб накрайняк  дочка чи жінка могли з гаража виїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Такер сказал:

Продали трафіка щоб купити щось молодше і менше, по габаритах буса щоб накрайняк  дочка чи жінка могли з гаража виїхати

Течик полюбому меньший за трафіка, особливо по ширині, й не більший більшості повнорозмірних авто, тим більше мінівенів. Вже була з кимось про це мова, пошукай на оф сайтах розміри, там різниця в декілька сантиметрів, якщо не long

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Plum сказано:

Продаю ось таку машинку

1118569241_2018-07-1212_23_46.thumb.jpg.bc7f23cdf2419f5dae801426def032c1.jpg

https://auto.ria.com/auto_renault_grand_scenic_22941762.html

за час володіння авто - які нюанси були?

що не влаштовує, чому продаєте?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, St@S_ сказал:

за час володіння авто - які нюанси були?

що не влаштовує, чому продаєте?

 

 

Гарне авто, але отой їх автомат чи робот - то ну його в пень. Знайомий вже наїздився на точно такому ж. Полетіла в нього коробка, мозги в коробці, то ремонт з запчастинами і новими мозгами обійшовся біля 35 тис грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Такер сказано:

перед яким вибором!? Купити два пежо чи 1 Рав4?

як на мене то трохи малувата по кількості місць пасажирських, місця для речей та і двигун там, здається, 1,6 і все! 2,0 було би в самий раз.

 

http://de.next-cars24.com/736516-toyota-rav-4-22-d-4d-4x4-automatik-executive.html

https://www.reezocar.com/voiture-occasion/toyota-4_runner-RZCATSDE39F5CB814A4C.html

https://www.autowereld.nl/peugeot/3008/hybrid4-2-0-hdi-aut-4wd-niveau-1-2014-28998338/foto.html#foto-282785236

Впринципі можна вкластись по обох моделях до 15 тис., і мотор в 3008 є двухлітровий, от тільки мені чомусь стрьомно гібрид брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Течик полюбому меньший за трафіка, особливо по ширині, й не більший більшості повнорозмірних авто, тим більше мінівенів. Вже була з кимось про це мова, пошукай на оф сайтах розміри, там різниця в декілька сантиметрів, якщо не long

Зі мною була мова коли вибирав авто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Такер сказано:

Продали трафіка щоб купити щось молодше і менше, по габаритах буса щоб накрайняк  дочка чи жінка могли з гаража виїхати

То напевно вирішальне слово буде за жінками.

І стопроцентно їм всі ваші доводи будуть до дупи.

А ще жінку можна вмовити, але не переконати.

Тож без лишнього гемору, хай вибирають вони, а самому вже вибирати з їхнього вибору.

І акуратно звертати їх увагу на моменти, щобваш вибір став їхнім вибором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Nokian сказал:

То напевно вирішальне слово буде за жінками.

І стопроцентно їм всі ваші доводи будуть до дупи.

А ще жінку можна вмовити, але не переконати.

Тож без лишнього гемору, хай вибирають вони, а самому вже вибирати з їхнього вибору.

І акуратно звертати їх увагу на моменти, щобваш вибір став їхнім вибором.

"Известно множество способов переспорить женщину - и ни один из них не работает" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://autotheme.info/news/71563-5-najbilsh-nadijnih-avto-z-probigom-2.html

 

Пишуть, що Toyota Verso надійне авто. Підпадає під ваші вимоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, St@S_ сказано:

за час володіння авто - які нюанси були?

 що не влаштовує, чому продаєте?

 


Єдиний серйозний нюанс який був -- щось там з мембраною масляної помпи було. Виїхав з дому, проїхав 100 метрів, панель загорілась новорічною ялинкою. Я відразу зупинився, заглушив, виходжу -- а машинка моя все масло з мотора злила за 50 метрів. Викликав евакуатор, завезли на офіційний сервіс Рено, за два дні поставили нову помпу, заодно замінили прокладку піддона картера, звісно масло+фільтр. Більше ніяких нюансів повна діагностика на офіційному СТО не виявила.

Ще один дрібний нюанс -- у водійських дверях не завжди спрацьовє датчик безключового доступу. Новий коштує 500 грн, але я вже звик відкривати машину, взявшись за ручку задніх лівих дверей, то і не парюсь -- все ж значно зручніше, ніж діставати ключ з кишені  :)

Причина продажу банальна -- фінансова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Plum сказано:


Єдиний серйозний нюанс який був -- щось там з мембраною масляної помпи було. Виїхав з дому, проїхав 100 метрів, панель загорілась новорічною ялинкою. Я відразу зупинився, заглушив, виходжу -- а машинка моя все масло з мотора злила за 50 метрів. Викликав евакуатор, завезли на офіційний сервіс Рено, за два дні поставили нову помпу, заодно замінили прокладку піддона картера, звісно масло+фільтр. Більше ніяких нюансів повна діагностика на офіційному СТО не виявила.

 

ще б заодно , вкладиші поміняли і наступних тисяч 100+ двигун працюватиме безпроблемно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...