Перейти до змісту

Вибір зимової резини потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Ромко сказано:

Та вважай як хочеш, практик. :) Я не тебе переконую, я свою думку обгрунтовую, на основі досвіду таких самих практиків як ти, тільки їм менше пощастило.

Це звучить типу: "Не чітал, но осуждаю".

 

Як практик, що їздив на нових та на наварках, відповім: крайні взимку доволі гарно тримають дорогу та вигрібають із льодових ям. Перед цим їздив на новій шипованій Nokian. Ще перед цим на новій Mishelin (зимова, бо про зимову йде мова).

Так от, в порядку якості "зчіплення" з дорогою:

1. Шипована Nokian

2. Зварка

3. Mishelin

 

Враження суб'єктивні та на різних автомобілях. Заміри не проводив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Юріч сказано:

що наварка фігня, нова гума краща, навіть дешева

кажу зразу, що я трохи експерт, але теоретик. Обслуговую як контент-менеджер інтернет-магазини автогуми. Нова краща однозначно, але не дешева, можна придивитись до дочірніх брендів транснаціональних шинних корпорацій. Така гума робиться за високими стандартами, а коштує значно менше. Щодо наварки і шин б/у, то як пощастить, бо є у шин, крім явно стертого протектора, ще приховані недоліки. Тому як пощастить. Хоча, звісно, європейські беушні шини відомих брендів, які міняють не тоді, коли вони лисі, а коли книжка пише, кращі, ніж деякі нові, але не брендові. Найкраща зимова гума - скандинавська. Але ціни дуже кусючі. Хоч інколи при спокійному стилі керування ті ж Nokian можуть прослужити дуже довго.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

хака...

 

Хака, весла...чорті що)). Ти можеш нормально, дохідливо висловити свою думку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Хака, весла...чорті що)). Ти можеш нормально, дохідливо висловити свою думку?

Люба резина яка має такий малюнок, або схожий на такий:

Спойлер

nokian-hakkapeliitta-4-t_max.jpg

Добре гребе в снігу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Ukrainec сказал:

Люба резина яка має такий малюнок, або схожий на такий:

  Скрыть контент

nokian-hakkapeliitta-4-t_max.jpg

Добре гребе в снігу

 

Ну я про такий відразу в цій темі і говорив. Я називаю цей малюнок "ялинка". В мене такий на зимовій гумі. 

 

 

IMG_20180830_233948.jpg

c1bb7f467ea4.jpg

Змінено користувачем Юріч
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Юріч said:

 

В мене такий на зимовій гумі. 

 

 

В тебе на фото пише Ecoopony, а по твоєму лінку на першій сторінці - EQUIPE. Вони з однаковим малюнком протектора, лише назва різна? 

Ти оці з фото перед минулою зимою купував? Скільки заплатив? Брав по пересилці на ОЛХ чи "вживу"?

 

Ну і все ж питання щодо надійності корда в наварці. Продавці наварки дають гарантію від бокових гуль?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

В тебе на фото пише Ecoopony, а по твоєму лінку на першій сторінці - EQUIPE. Вони з однаковим малюнком протектора, лише назва різна? 

Ти оці з фото перед минулою зимою купував? Скільки заплатив? Брав по пересилці на ОЛХ чи "вживу"?

 

Ну і все ж питання щодо надійності корда в наварці. Продавці наварки дають гарантію від бокових гуль?

 

Я на назву не звертаю увагу, вони різні бувають, вибираю по малюнку, саме "ялинку" (профіль називається Alpiner). Чотири крайніх авто, тільки така гума. Раніше продавали в Луцьку, в Підгайцях. Два крайніх раза купував з Нововолинська, на ОЛХ, через інтайм. Оці, що на фото, на машині моїй, купував взимку (грудень 2016 року), коли купив авто. Наварка ця заводська, робиться в Польщі. На рахунок гарантії...щось там давали, але що саме, вже не пам'ятаю. Гуму таку беру я, мій брат і кум. Всі були задоволені якістю і властивостями гуми. Літню наварку категорично не рекомендую. Якщо цікавить, можу дати телефон тієї дівчини (Лєна звати), в якої я купував крайні рази...але не впевнений, чи вона ще там працює, бо на ОЛХ з Нововолинська торгує тільки якась Інна і номер телефона інший... Або ось що нарив тільки що на олх (пише що з Луцька, хоча х.з.) https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/proponumo-navarku-r16-ta-nsh-profil-targum-collins-bargum-polscha-IDnL9K0.html

Змінено користувачем Юріч
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Юріч said:

 

 Оці, що на фото, на машині моїй, купував взимку (грудень 2016 року), коли купив авто. 

 

І скільки вони тоді коштували? Це 15й радіус?

 

Прикольно, що майже немає різниці в ціні на різні радіуси наварки (наприклад, 15 - 16) 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yu2007 сказал:

 

І скільки вони тоді коштували? Це 15й радіус?

 

Прикольно, що майже немає різниці в ціні на різні радіуси наварки (наприклад, 15 - 16) 

 

В мене 205/60/16. Вартували десь з доставкою 3100 грн за 4 шт.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

називаю цей малюнок "ялинка"

симетричний направлений називається. Хоча елітні зимові шини частіше мають симетричний ненаправлений, він більш ефективний при відведенні вологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://rozetka.com.ua/ua/11962035/p11962035/ 

а як вам такий варіант

Змінено користувачем arimantaras
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, arimantaras сказано:

https://rozetka.com.ua/ua/11962035/p11962035/ 

а як вам такий варіант

90% що паРаша, яка тріскає на 2-3рік, делека від фінської ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан ця модель тільки рашка робила всі менеджери всіх магазинів кажуть що якість європейська, яка різниця хто кнопку нажимає...)))

https://shiny-diski.com.ua/dunlop-sp-winter-response-2-185-60-r15-88t

ще такий варіант знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, arimantaras сказано:

Нокіан ця модель тільки рашка робила всі менеджери всіх магазинів кажуть що якість європейська, яка різниця хто кнопку нажимає...)))

https://shiny-diski.com.ua/dunlop-sp-winter-response-2-185-60-r15-88t

ще такий варіант знайшов

менеджерам головне продати, я пишу реальний відгук як було, на другий сезон потріскала, на 3 вже не було на чому їздити - стерлася і ще більше потріскала. Кацапи точно щось бадяжать... Не рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.08.2018 at 07:19, Oberegy сказано:

симетричний направлений називається. Хоча елітні зимові шини частіше мають симетричний ненаправлений

Хочу купити собі з таким малюнком:

cordiant-winter-drive.jpg.1ee7c760ac1ff760c980341397383d3b.jpg

Як він веде себе взимку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

333.jpg

Premiorri Z Plus новинка!

Перші партії поступили в кінці лютого 2018, доступна в розмірі від 195/65/15,

дость мягка , попередня ViaMagiore цьогорічне значно дубовіша, вже більше схожа на звичайну Росаву :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.09.2018 at 11:21, host1303 сказано:

Хочу купити собі з таким малюнком:

cordiant-winter-drive.jpg.1ee7c760ac1ff760c980341397383d3b.jpg

Як він веде себе взимку?

це асиметричний, кажуть досвідчені люди, що такий малюнок сприяє швидкому відведенню снігової каші і води з-під протектора. Я теоретик, звісно. Але боковини тішать, має добре тримати дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.09.2018 at 11:38, St@S_ сказано:

Premiorri Z Plus новинка!

між іншим, не така вже і погана ця гума в своєму ціновому сегменті. Звісно, з лідерами світового ринку не порівняти, але там і ціни інші.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 29.08.2018 в 14:56, Ромко сказал:

Там на фото видно мітку, "на око" залишок до неї не більше 2мм.

Залишок 8мм,  підвів вас ваш досвід 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже шість зим (приблизно 30 000 км) стоїть michelin alpin a4. Резина стерлася дуже мало, хоча залишається м'якою. Вона для європейської зими. Брав новою виробництва Іспанії.

Ціна на michelin зараз кусюча, тому швагру замовили fulda kristall montero 3. Побачимо як себе поведе зимою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...